PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selam

reisG
09-09-2009, 14:47
Herkese merhaba burada 74 lü adetlere ulaşmak güzel olur. :)

erener
09-09-2009, 15:50
Bendende selamlar, yeni yerimiz hayırlı olsun

Enes Gedik
09-09-2009, 16:05
Hoşgeldiniz forumumuza :) FP herkese hayırlı olsun. Büyük ve aktif bir forum olmak için paylaşımlarınızı bekliyoruz. :)

Ömer Gedik
09-09-2009, 16:21
erener ve reisG hoşgeldiniz. Katılımlarınızı bekliyoruz. Aracım bölümüne araçlarınızı eklerseniz sevinirim.

Bu arada tanıştırayım enesged kardeşim olur. :)

okan
09-09-2009, 16:25
Herkese selamlar.Forumun tüm peugeot alemi için faydalı bilgilere vesile olmasını dilerim.

Saygılarımla.....

Thesoldier94
09-09-2009, 23:48
YENİ BULUŞMA NOKTAMIZ HEPİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH

otmotvmhndsi
10-09-2009, 17:24
Yeni gelen tüm arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz...

Abdullah
10-09-2009, 22:15
hepimize hayırlı uğurlu olsunn

Ranilin
10-09-2009, 23:50
Herkese merhaba,

Yeni tartışma platformumuz hayırlı uğurlu olsun :)

Not : Bu arada özellikle öğle saatlerinde forum üzerinde yavaşlık sezinledim. Sanırım bu yavaşlık hosting in bandwithinden ziyade mySQL erişim sürelerinden kaynaklanıyor gibi geldi. Eğer benden başka yavaşlık sezen yoksa bu sorun belki de forumun bulunduğu sunucu ile UyduNET routerları arasında da bir sıkıntı olabilir. O zaman da sanırım bir tek ben de var demektir :) Bilgilerinize.

Bu arada DH üzerindeki sohbetlerimiz son mu bulacak yoksa her iki kanaldan mı devam edeceğiz ?

Ömer Gedik
11-09-2009, 14:55
Ranilin
öncelikle ilgin için teşekkür ederim. Forumda herhangi bir yavaşlık sezemedim. Ama bir sorun olup olmadığını irdeleyeceğiz.

Ömer Gedik
11-09-2009, 14:56
Bu arada paylaşımlarımızı yalnız buradan devam ettirme düşüncesindeyim. Site için çok çaba gösteriyoruz umarım herkes beğenir ve hep beraber kullanırız.

Bu arada sitemizin logosunu hazırlanıyor bitti gibi. Çok güzel olduğunu düşünüyorum yakında yayınlayacağız.

Thesoldier94
11-09-2009, 23:52
ÖMER' İN DEDİĞİNE BENDE KATILIYORUM.NE YAPARSAK YAPALIM SADECE BİLGİLERİMİZİ BURADA PAYLAŞALIM.HATTA ESKİDEN YAZDIKLARIMIZI BİLE BURAYA BİR ŞEKİLDE TAŞIMALIYIZ

TanerHoca
12-09-2009, 19:49
hayırlı olması dileğiyle
emeği geçenlerin ellerine sağlık

Ranilin
13-09-2009, 00:07
Şu an ISP olarak TTNET üzerinden bağlıyım belirtmiş olduğum sorunları yaşamadım. Dediğim gibi demekki evde kullandığım UyduNET ile sunucu arasındaki routerda bir yavaşlık söz konusu. Genel olmasında kişisel olması pek problem değil.

Yeni katılan arkadaşlara da hoş geldiniz diyorum :)

γuяdaeя
14-09-2009, 17:59
Deneme bir-ki bir-ki... ;D ;D
Yeni yerimiz hayirli ve ugurlu olsun ;)

Ömer Gedik
14-09-2009, 21:13
Yurdaer özellikle Senin bu foruma gelmeni hevesle bekledim diyebilirim. Ha geldi ha gelecek diyerek son üyelere bakıyordum. :D Değerli paylaşımlarını bekliyorum.

Eren
14-09-2009, 21:59
Benden de tüm forum üyelerine selamlar, forumumuz hayırlı olsun..

γuяdaeя
15-09-2009, 11:08
Yurdaer özellikle Senin bu foruma gelmeni hevesle bekledim diyebilirim. Ha geldi ha gelecek diyerek son üyelere bakıyordum. :D Değerli paylaşımlarını bekliyorum.

Eyvallah kardeşim ;) Biraz koşturmaca var bu aralar ama hep aklımdaydı dün ha gayret diyip üye oluverdim. 4 gündür 308 servisteydi, yerine dizel Focus verdiler. Haftasonum çok gürültülü geçti ;D Ama ne yalan söyleyim, HDI'nin muadili olan TDCI motorun performansına ve torkuna hayran kaldım. Keşke dedim benim araba 110 hp manuel olsaymış ::)

Ömer Gedik
16-09-2009, 00:58

Eyvallah kardeşim ;) Biraz koşturmaca var bu aralar ama hep aklımdaydı dün ha gayret diyip üye oluverdim. 4 gündür 308 servisteydi, yerine dizel Focus verdiler. Haftasonum çok gürültülü geçti ;D Ama ne yalan söyleyim, HDI'nin muadili olan TDCI motorun performansına ve torkuna hayran kaldım. Keşke dedim benim araba 110 hp manuel olsaymış ::)

110hp düz seçeneği gerçekten keyifli ama insan yetinmeyi bilmez ya abi diyorum ki keşke 2,0 HDI 136hp 6 ileri olsa. ;D

reisG
16-09-2009, 08:59
2.0 lt 136 bg.lik HDİ yi getirmezlerki. bir ara 407 de gelmişti şimdi o da gelmez oldu. MTV sebebiyle ama büyük hacimli motor her zaman iyidir. gaza bastınmı hırlaya hırlaya gidiyor. Babamın Chrsyler'inde o zevki tadıyorum. gaza basıldığında kaputun oynadığını görmek heyecan verici.

Ömer Gedik
16-09-2009, 12:23
ewet 2,0 HDI 136 Hp yi getirmezler ama sebebi MTV den çok ÖTV ve buna bağlı fiyat yüksekliği olacaktır.

reisG
29-09-2009, 16:43
Arkadaşlar, apartmandaki çocuklar benim 308'in yanından geçerken bisikletin gidonu ile sağ arka kapıdan arka çamurluğa kadaki bölgede derin sayılabilecek çizik yapmışlar. kaliteli çizik giderici bir pasta ve cila uyguladım ama sonuç alamadım. daha fazla üzerine gitmek istemiyorum boya matlaşacak. serviste güzel rötuş yaptırabilirmiyim yoksa bir oto boyacısının yardımına mı ihtiyaç duyacağım. eskiden skoda felicia'm varken de benzer durum hatta daha kötüsü olmuştu. skoda servisinde mükemmel iş çıkarmışlar ve çizik nerdeyse yok olmuştu. en son şirketin bir corollasını serviste rötüuşladırlar benim 3 yaşındaki kızım bile daha güzel boyama yapar. tam bir rezillikti.

TanerHoca
29-09-2009, 18:09
geçmiş olsun :'(
kapıyı boyatmaktan ziyade sadece rötuş yaptırmayı düşünüyosun anladığım kadarıyla
seninde söylediğin gibi işi yapacak olanın işçiliği önemli. ufak tefek göçüklerde boya rötuşlarında autoking in adının forumlarda sıkça geçtiğini görmekteyim
şu linke bi gözat derim bi soruver istersen.
http://www.autoking.org/boya_tamiri_miniyama.htm

reisG
30-09-2009, 08:24
çok tşk ederim. bir boş vakit yaratıp auto king i ziyaret edeceğim artık. bende sadece derin çizikler var. kaportada eziklik olmamış. orada bunu kolayca hallederler herhalde.

TanerHoca
30-09-2009, 08:29
reisG eğer herhangi bir işlem yaptırırsan işlemden öncesini ve sonrasını fotoğraflayıp bizimle paylaşırsan çok sevinirim. özellikle istanbulda çizik - ufak göçük hemen herkesin başına gelebilecek bir durum olduğu için yapılan iş ve işin yapıldığı yer bize referans olur.tekrar geçmiş olsun.

reisG
30-09-2009, 08:31
Arkadaşlar bu sabah her zaman olduğu gibi bahçelievlerdeki evimden çamlıca daki işime gitmek üzere yola çıktım. yol her zamanki gibi tıkalıydı. E-5 in bakırköy geliş yolunda bugüne kadar görmediğim yoğunlukta 308 gördüm. aralıklarla 20 civarı 308 geçti. babylone kırmızı, inci siyahı, köpekbalığı gri, tropik sarı, kum gri hemen her renkten geçtiler. 2007 nin kasım ayından beri geçen yaklaşık 2 yıllık sürede ülke genelinde yaklaşık 6-7.000 adet civarı satmış olan 308 lere trafikte çok fazla rastlamak mümkün olmuyor. ama bu sabah çok güzeldi.

reisG
30-09-2009, 08:33
işlem öncesini ve sonrasını mutlaka resimleyeceğim. önümüzdeki 2 hafta sonuda epey yoğun işim var. ama bu ay içerisinde bu rötuş işini yaptırırım. gözüme çok kötü görünüyor.

reisG
03-10-2009, 11:11
altunizade de şirketin yanında ZADEX isimli bir yer var. boya bakım koruma vb. işleri yapıyorlar şirket araçları oraya gidiyor bu sabah bir 5 dk. uğradım. baktılar ve özel bir pasta cila ve makina ile 10 dk. da çok iyi bir şekilde çizikleri düzelttiler sadece dikkatli bakınca görülecek hale geldiler.