PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 millesim 200

tunc.tunc
27-02-2012, 16:52
arkadaşlar selam... Foruma yeni üye oldum, burada aracım ve kendim için sağlıklı bilgilere ulaşacağıma inanıyorum. Aracım 2010 model 308 millesim 200 vti 1.6 120 hp triptonic. Peugeot xenon farlar mevcut, app plaka,spor gti ön ve arka tamponlar mevcut, Colormatic oto camları( herkese öneririm) fabrikadan orjinal gelmiştir. Umarım fotograflarını paylaşabilirim (ilk önce keşfetmem lazım:D). Aracıma neler yapabilirim önerilerde bulunursanız sevinirim.Kapıdaki yeşil eşik koruyucu hala durmaktadır bunun nedeni adam akıllı bir eşik koruyucu bulamadım önerirseniz sevinirim siyah simli renk 308'e çok yakışıyor...

eyup_31
27-02-2012, 16:58
tunç hoşgeldin keyifli forumlar...resim ekleyebilmek için bi göz at http://www.forumpeugeot.com/forumdisplay.php?129-Kullanım-Detayları

tunc.tunc
27-02-2012, 17:00
yardımın için teşekkur ederim... iyi günler

ÇΔĞLΔΨΔ∏
27-02-2012, 17:01
Aramıza Hoş geldin keyifli forumlar :nargile

tunc.tunc
27-02-2012, 17:04
Teşekkurler sizede keyifli yorumlar:D

reisG
27-02-2012, 17:22
Aramıza hoşgeldiniz. Bir VTi kullanıcısı daha...yaşasınnnn. Bu arada bir sorum olacak colormatic oto camları terimini biraz açarmısınız.

Esat
27-02-2012, 17:26
Reis abi senin babylone a arkadaslar cogaliyor :dans4
Hos geldiniz safa geldiniz keyifli forumlar

tunc.tunc
27-02-2012, 17:31
Hemen anlatiyim bayi sahippleri tanıdık olduğu için ayarladılar siparişle akşamları olunca camlar saydam oluyor güneş işiği yoğunluğuna göre camlar kararıyor bu sayede parlamalar kayboluyor yolu daha iyi seçebiliyorsunuz.Eskiden kamyoncular gözlük takarlardı sislerde güneşte parlama olmasın diye polarize cam tarzı bişey.

tunc.tunc
27-02-2012, 17:32
bu arada hazır araçla ilgili konusurken aracınızın altında vax koruma var mı paslanmaya karşı 10 yıl garantili servisten çıkarken böle bişeyden bahsettiler ama anlamadım geçenlerde bujileri yaktım da:D

reisG
27-02-2012, 17:39
Reis abi senin babylone a arkadaslar cogaliyor :dans4
Hos geldiniz safa geldiniz keyifli forumlar
Evet Esat son günlerde yeni arkadaşlardan VTi sahibi olanlar bayağı fazla. Bu arada belki işimi ayarlarsam cumartesi kahveni içmeye gelmeyi düşünüyorum.

reisG
27-02-2012, 17:39
Hemen anlatiyim bayi sahippleri tanıdık olduğu için ayarladılar siparişle akşamları olunca camlar saydam oluyor güneş işiği yoğunluğuna göre camlar kararıyor bu sayede parlamalar kayboluyor yolu daha iyi seçebiliyorsunuz.Eskiden kamyoncular gözlük takarlardı sislerde güneşte parlama olmasın diye polarize cam tarzı bişey.
Tunç bilgi için teşekkürler, demek sende de özel bir ayrıcalık var. resimleri heyecanla bekliyoruz.

tunc.tunc
27-02-2012, 17:42
Az önce kapalı garajda hiçbirşey çekemedim görünmüyor:D forumda daha güzel araçlar var benimki bana göre ayrıcalıklı tabi... Ankaranın sulu yolları bitsin en yakın zamanda fotolar sizinle olcak İnşallah

tunc.tunc
27-02-2012, 17:43
VTİ bi ayrıcalık bence bilmiyorum siz ne düşünüyosunuz (aslan besleyen yemini düşünmez derler:D)
Evet Esat son günlerde yeni arkadaşlardan VTi sahibi olanlar bayağı fazla. Bu arada belki işimi ayarlarsam cumartesi kahveni içmeye gelmeyi düşünüyorum.

gokhancpt
27-02-2012, 17:55
[QUOTE Bu arada belki işimi ayarlarsam cumartesi kahveni içmeye gelmeyi düşünüyorum.[/QUOTE]

reis, aslında bende gelirdim yanınıza hem tanışmış hemde sohbet etmiş olurduk ama bildiğim kadarıyla esat bu hafta sonu slovenya'ya gidiyor:(

reisG
27-02-2012, 18:00
[QUOTE Bu arada belki işimi ayarlarsam cumartesi kahveni içmeye gelmeyi düşünüyorum.

reis, aslında bende gelirdim yanınıza hem tanışmış hemde sohbet etmiş olurduk ama bildiğim kadarıyla esat bu hafta sonu slovenya'ya gidiyor:([/QUOTE]

Esat'ın muayenehanesi benim eski yaşadığım yerde , orada bir işim vardı Esat'ı da görürüm dedim.

reisG
27-02-2012, 18:02
VTİ bi ayrıcalık bence bilmiyorum siz ne düşünüyosunuz (aslan besleyen yemini düşünmez derler:D)
VTi motorun üzerindeki teknoloji gerçekten çok iyi.VTi tabanlı THP motorlar yıllardır segmentinde ödül alıyor ve biz motoru çok uygun fiyatlara alıyoruz. Gerçekten bana yeterli ve tam bir keyif makinesi özellikle sürekli değişken supap zamanlaması ile her an elinizin altında tork oluyor. ayağına hakim olduğundan bayağı ekonomik kullanım durumu da yanında hediyesi.

musti55x
27-02-2012, 22:44
Foruma hoş geldin.Güzel bir araç seçmişssin .VTI gerçekten çok keyifle sürebileceğin bir motor tipi.İyi forumlar diliyorum..

tatoo
27-02-2012, 22:47
aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar bol paylaşımlar.en yakın zamanda aracınızın fotoğraflarını da bekliyoruz :fiuw

Yasin CCK
27-02-2012, 23:46
Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar ;)

mimit
28-02-2012, 00:07
hoş geldiniz, eşikler için maalesef orijinal parçalar görsel olarak tamam ama işlevsel olarak yetersiz. Bu bölgelere kaput koruma filmi,folyo kaplama gibi işlemler uygulanabileceği aksesuarcılar da değişik alternatifler mümkün.ben kendim kaportacı bir arkadaşımın dükkanında onunda yardımı ile paslanmaz sac dan kendim yaptım.parlak ve düz üzerinde hiç bir desen yok ama eşiğin çizilmesini de engellediği bir gerçek. tekrar hoş geldiniz.

Esat
28-02-2012, 01:39
reis, aslında bende gelirdim yanınıza hem tanışmış hemde sohbet etmiş olurduk ama bildiğim kadarıyla esat bu hafta sonu slovenya'ya gidiyor:(

Esat'ın muayenehanesi benim eski yaşadığım yerde , orada bir işim vardı Esat'ı da görürüm dedim.[/QUOTE]

insallah dondugumde 2 abimide agirlarim

tunc.tunc
28-02-2012, 08:24
Herkese tek tek teşekkur ederim. Eşik olayı çok sinir bozucu özellikle çizilmesi ama kalın bir kaput filmi işimi görür diye tahmin ediyorum.Olmazsa sanayi'ye gidip iyi bir ustayla bişiler tasarlıyabiliriz. HAvaların ilk önce düzelmesi lazım ama:D