PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 için Renkli Tip Bilgi Ekranı

mygold
23-02-2012, 13:22
renkli tip bilgi ekranı 308 ın ust modellerınde var ama Turkiye'deki araçlarda bildigim kadarıyla yok. bu ekran hakkında bilgisi olan varmı. Type c olarak geciyor. bizim araçlara takılabilirmi ve soket uyarmı .teşekkürler.
http://img262.imageshack.us/img262/307/avkfx1j7f9f016bbaa3326e.jpg

Ömer Gedik
23-02-2012, 13:37
Mücahit abi

Muhtemelen uyar fakat parça 894 TL

mygold
23-02-2012, 14:21
teşekkürler omer.
evet şimdi renkli ekranmı yoksa rcz saatimi hadi bakalım gelde karar ver :gül3:..

mimit
23-02-2012, 14:47
peki şu orta havalandırma kanalı ne kadar? parfüm yuvası olan içinde :)
Mücahit abi ilk etapta ekran ışıklandırmasını maviye çevirelim,sonra gölgelendirmeyi düşünürüz :)

reisG
23-02-2012, 14:49
her ikisi de + GTi direksiyon simidi...olmuşken tam olsun.

reisG
23-02-2012, 14:52
Mücahit abi ilk etapta ekran ışıklandırmasını maviye çevirelim,sonra gölgelendirmeyi düşünürüz :)
2008 2009 ve 2010 un ilk yarısına kadar gelen premium paketlerde parfüm sisitemi vardı + arka havalandırma mazgalıda ancak sonrasında kalktı. bildiğim kadarıyla avrupa da hala belli paketler içinde var.

mimit
23-02-2012, 15:11
o ekran 407 dekiler ile aynı ise 669 tl ye buldum :) hurdacılar ki pert araçlar da yok mudur acaba.soket falan da sorun olursa komple alırız aracın üstünden.comfort modeller hariç diyede not düşmüşler. benim araçta sıkıntı olmaz gibi ama bu fiyat değer mi bu görsele bilemedim.

http://www.hepsipeugeot.com/407-EKRAN-DIJITAL-RENKLI-COMFORT-MODELLER-HARIC-pid-2866.html

eyup_31
23-02-2012, 15:29
o ekran 407 dekiler ile aynı ise 669 tl ye buldum :) hurdacılar ki pert araçlar da yok mudur acaba.soket falan da sorun olursa komple alırız aracın üstünden.comfort modeller hariç diyede not düşmüşler. benim araçta sıkıntı olmaz gibi ama bu fiyat değer mi bu görsele bilemedim.

http://www.hepsipeugeot.com/407-EKRAN-DIJITAL-RENKLI-COMFORT-MODELLER-HARIC-pid-2866.html

site de 407 yeni tip stop sağ-sol fiyatları farklı neden acaba...

mimit
23-02-2012, 15:39
sanırım en çok satılan daha ucuz oluyor.406 aracıma ön far takımı alırken de sağ-sol için farklı fiyat ödemiştim.

mygold
23-02-2012, 17:43
sunu belırtıyım kı renklı ekran olayını yaparsak ıç mekana ayrı bır hava katar mehmet

mygold
24-02-2012, 15:12
bırısı bu olayı gerceklestırmıs herhalde boşa cıkan ekranıda satıyor. bır bılgı almak lazım aslında..
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-peugeot-citroen-yol-bilgisayar-paneli-75647376/detay

kaan__
24-02-2012, 22:27
çok yakında bu tarz bi çalışmam olcak şu an üzerinde çalışyoruz çok kolay değil(tabi türkçe yapmak içinde uğraştığımız için)
buradan paylaşırım gelişmeleri...

mygold
24-02-2012, 23:03
çok yakında bu tarz bi çalışmam olcak şu an üzerinde çalışyoruz çok kolay değil(tabi türkçe yapmak içinde uğraştığımız için)
cok ıyı olur.. kolay gelsın..

serdar06
02-04-2012, 22:33

Merakla bekliyoruz...

JET
16-08-2012, 17:37
epeyce aramama rağman net ortamında izine bile rastlayamadığım bilgi ekranı.

Cem B
16-08-2012, 19:09
sunu belırtıyım kı renklı ekran olayını yaparsak ıç mekana ayrı bır hava katar mehmet

Abicim 900 liraya her yere ayrı bir hava katarız sen merak etme :) fiyat 200 bile olsa düşünülebilecekken o fiyat uçuk değil imkansız bence.

mygold
16-08-2012, 19:33
Abicim 900 liraya her yere ayrı bir hava katarız sen merak etme :) fiyat 200 bile olsa düşünülebilecekken o fiyat uçuk değil imkansız bence.
baskan pek pahalıymış ..o fiyata içeriye neler yapılmazki ..

TanerHoca
16-08-2012, 23:50

haklısın valla :D :havali

reisG
14-12-2012, 13:23
Arkadaşlar bildiğiniz gibi comfort donanımlı 308lerde A tipi bilgi ekranı var C tipi ile değişimini düşünüyordum ki aşağıdaki ilanı buldum. Hem bu topicte yazdıklarımız hem de youtube taki videolarda problemsiz uyum sağlayacağını düşünüyorum. servisi aradım abuk sabuk konuştular. problem olur ama bilemeyiz belki de olmaz dediler.acaba siz ne dersiniz. eğer a tipini söküp c tipini taktığımda problemsiz ekran aktive olacaksa 199 TL verip almaya niyetim var.
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-peugeot-c-tipi-bilgi-ekrani-107690864/detay

Taylan43
14-12-2012, 14:31
Arkadaşlar bildiğiniz gibi comfort donanımlı 308lerde A tipi bilgi ekranı var C tipi ile değişimini düşünüyordum ki aşağıdaki ilanı buldum. Hem bu topicte yazdıklarımız hem de youtube taki videolarda problemsiz uyum sağlayacağını düşünüyorum. servisi aradım abuk sabuk konuştular. problem olur ama bilemeyiz belki de olmaz dediler.acaba siz ne dersiniz. eğer a tipini söküp c tipini taktığımda problemsiz ekran aktive olacaksa 199 TL verip almaya niyetim var.
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-peugeot-c-tipi-bilgi-ekrani-107690864/detay

Reis Bence arayıp adama sormak gerek, Türkiye'de olmayan bir ekranı nerden nasıl getirdi diye. Ayrıca adamın belki tipi konusunda bilgisi yoktur, B yerine C'de yazmış olabilir...
Yani bence bir daha düşün derim, çünkü parça yeni değil, kullanılmış sonuçta..

Can ÖNEL
14-12-2012, 14:55
Reis Bence arayıp adama sormak gerek, Türkiye'de olmayan bir ekranı nerden nasıl getirdi diye. Ayrıca adamın belki tipi konusunda bilgisi yoktur, B yerine C'de yazmış olabilir...
Yani bence bir daha düşün derim, çünkü parça yeni değil, kullanılmış sonuçta..

+1

Bana da şu an kullandığımız standart turuncu ekran gibi geldi.

reisG
14-12-2012, 15:25
Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler, benim kafamdaki düşünceleri sizler yazıya dökmüşsünüz. Satan kişiyi aradım. Arkadaşın 206 sı varmış onun ekranını değiştirmek için almış fakat soketi uymamış şimdi de satıyormuş. Biraz detaylı sohbet edince ekranın Citroen'den çıkma olduğunu anladım. Büyük ihtimalle C3 lerden çıkma olabilir. böyle ise istediğim ekran olma olasılığı azmış gibi görünüyor. görmeden ve denemeden almak olmaz. Bu ilan üzerinden problem çıkacağı için arayış devam etmekte.

Taylan43
14-12-2012, 15:28
Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler, benim kafamdaki düşünceleri sizler yazıya dökmüşsünüz. Satan kişiyi aradım. Arkadaşın 206 sı varmış onun ekranını değiştirmek için almış fakat soketi uymamış şimdi de satıyormuş. Biraz detaylı sohbet edince ekranın Citroen'den çıkma olduğunu anladım. Büyük ihtimalle C3 lerden çıkma olabilir. böyle ise istediğim ekran olma olasılığı azmış gibi görünüyor. görmeden ve denemeden almak olmaz. Bu ilan üzerinden problem çıkacağı için arayış devam etmekte.

Reis eğer istediğin ekran Citroen'de mevcut ise, bence bir gün git bir citroen servise, istediğin ekranın seri numarasını bul, fiyatına bak olmazsa nasılsa çıkmasını bulursun ikitelli sanayide ;)