PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hanım arabaya nazarlık yapmış

Haluk
14-02-2012, 13:39
arkadaşlar bugün öğle tatilinde hanım küçük bir kaza yapmış kazada denilemez gerçi kaldırıma sürtmüş fakat marşpiyel ön kapının ortasından itibaren arka tekere kadar içeri baya bi girmiş neyse bu çokda önemli değil yanılmıyorsam marşpiyelin değişmesi gerek biraz inceledim marşpiyelin değişmesi için hiçbir bağlantı noktası yok nasıl yapacaklar onu merak ettim birde hemen yaptırmasam kaskodan daha sonra yaptırsam nasıl olur kar kış kıyamet şimdi boyanmasıydı kurumasıydı uğraşmak istemiyorum araba lazım.sakın şu kanıya varılmasın araba kaskolu ve iki kazada hasarsızlık delinmiyor sadece uygun zaman olmadığı için nisan mayıs gibi yaptırsam nasıl olur.fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler

TanerHoca
14-02-2012, 13:45
öncelikle geçmiş olsun.
marşpiyel sürtmek en şık başa gelen aynı zamanda da en pis kazalardan biridir.
göçük çok fazla değilse çektirme yoluyla halledilebiliyor.
ama marşpiyeldeki göçük, ezilme fazla ise o bölüm kesilerek yerine yenisi kaynaklanıyor.

Haluk
14-02-2012, 14:11
çok teşekkürler taner bey.göçük oldukça fazla neredeyse marşpiyel 20cm kadar içeriye girmiş ön kapının ortasından itibaren servise bıraksam kaç güne hallolur

TanerHoca
14-02-2012, 14:15
servisin yoğunluğuna göre tamir süresi değişir.
malum bu aralar kış ve artan kazalar sebebiyle boya kaporta bölümü yoğun olabilir.