PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yol bilgisayarı menzil seçenekleri değişimi

GhostRider
13-02-2012, 23:56
Merhaba arkadaşlar, 308imde çözemediğim bi problemim var. Yol bilgisayarına MODE tuşuyla geldiğimde, hani normalde direksiyonun arkasında sağ taraftaki tuşa tıklayınca menzil, tüketim 1 ve tüketim 2 seçenekleri arasında değiştirebiliyoruz ancak bazen o tuşa bastığımda SOURCE görevi görüyor ona basmışım gibi davranıyor. Ara sıra kendiliğinden düzeliyor ama şuan hala SOURCE tuşuna basmış gibi algılıyor ve bu yüzden 3 seçenekten sadece 1 tanesini görebiliyorum şuanlık. Başka yaşayan var mı bu durumu? Bunu nasıl düzeltebilirim?

Dreamcatcher
14-02-2012, 08:06
Menzil seçeneklerini mode tuşuna basmadan direk silecek kolunun ortasındaki tuşdan ayarlayabiliyorsunuz...

muhti
14-02-2012, 12:42
silecek kolunun üzerindeki tuş yerine radyo kumanda koluna basmadığınızdan emin misiniz? bildiğiniz gibi iki kol birbirine yakın ve silecek kolunun üzerindeki tuş menziller arasında gezinmenizi radyo kumanda kolunun tepesindeki tuş ise source görevini görür. iki kolu birbirine karıştırmış olabilir misiniz acaba?

GhostRider
15-02-2012, 11:08
silecek kolunun üzerindeki tuş yerine radyo kumanda koluna basmadığınızdan emin misiniz? bildiğiniz gibi iki kol birbirine yakın ve silecek kolunun üzerindeki tuş menziller arasında gezinmenizi radyo kumanda kolunun tepesindeki tuş ise source görevini görür. iki kolu birbirine karıştırmış olabilir misiniz acaba?

Allah kahretsin :D valla kendi kendime gülüyorum şimdi. evet radyo kumanda koluna basıyorum ben hahahah. Teşekkür ederim ikinize de :)

muhti
15-02-2012, 11:11
ne demek rica ederim :)

Dreamcatcher
15-02-2012, 11:19
Allah kahretsin :D valla kendi kendime gülüyorum şimdi. evet radyo kumanda koluna basıyorum ben hahahah. Teşekkür ederim ikinize de :)
Olur böyle dalgınlıklar,sorun değil arkadaşım :nargile