PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : deri direksiyon

BEYAZ
18-01-2012, 21:42
benım aracımın direksiyonu iyice yıpranmış ve st donanım direksiyonu. netten birtane direkyison buldm orjinal derili ve sanırım sorunsuz gibi görünüyor fotolarda. d9 kasanın direksiyonuna benziyor ama d9larda iki tip direksiyon var gibi.o direksiyonu alıp taktığımda airbag yerıne otururmu oturmazmı. daha önce boyle birşey yapmış olan varmı?

Ömer Gedik
18-01-2012, 21:55
Dediğiniz gibi iki tip var. D8 in direksiyonu zaten ayrıdır. D9 da ise 2003 sonrasında farklı bir model var. Hepsi 4 kolludur. Airbagleri farklıdır.

BEYAZ
18-01-2012, 22:01
heralde bu yeni tip olannından. çünki sağda ve solda parça derilerde delikli delikli deriler var. benım arabama olmaz heralde.. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-direksiyon-simidi-orjinal-deri-406-peugeot/detay/ linkide bu sakıncası yoktur heralde. :dans

Ömer Gedik
18-01-2012, 22:22
Gördüğüm kadaryıla Bu D8 direksiyonu. Kalıbından ötürü de Coupe için olan model. Ama Coupe ile Sedan Airbag bölümleri aynı.

BEYAZ
18-01-2012, 22:34
Gördüğüm kadaryıla Bu D8 direksiyonu. Kalıbından ötürü de Coupe için olan model. Ama Coupe ile Sedan Airbag bölümleri aynı.
ozamand8 coupe 9 sedana olmaz sanırım..bende sahibindende couğelere baktım 2001 2002 civarı olanlarda direksiyondakı deri komple delikli delikli..kısacası bu benım d9 a olmaz sanırım :'( :'(

gilgin
19-01-2012, 00:37
Direksiyonunuzu kaplattırsanız olmaz mı? Bildiğim 150TL 'ya yapıyorlar

Mert Ali
19-01-2012, 01:37
Direksiyonunuz deri olsaydı zımpara ve deri boyasıyla bu yıpranma işini halledebilirdiniz :)
Yeni direksiyon almanıza hiiç gerek yok,oto döşemecileri yeniden deri direksiyon yapıyor. 150 lira tutar en fazla. 3-4 saatte hallederler.

406 niko
20-01-2012, 13:09
arkadaşlar deri direksiyon zaman içersinde elimizin teri yüzünden çürüyor bunun çıkmasını alsan yine aynı olucak dökülmeye başlıyacak benim fikrim verin art cara 150 tl ye orjinelinden güzel yapıyorlar dikişlerinide şow dikiş olarak arabanın rengindede yaptıra bilirsiniz ben 3 ay evvel kaplattım dikişlerinide arabanın renginde gümüş gıri yaptırdım gayette şık oldu kolay gelsin

BEYAZ
20-01-2012, 19:07
direksiyon çok temız duruyordu bendede direksiyonu kaplatana kadar orjinal temız bir direksiyon alayım diye düşündüm.sonradan yapılan deri orjinaldeki gibi olmuyor diye düşündüğümden oyle birşey yapmak istedim. oda olmadı zaten. d8 copue direksiyonuymuş. ve 200 tlden aşağı vermıyor.. :aran :aran :D

Soylukan
20-01-2012, 20:48
Direksyon alma sakin, nasil olsa kisa sure icinde o da asinip yine o lanet hali alacak. Art Car 'a ver orjinalinden guzel yapiyorlar ve ustelik cok da dayanikli, yalniz kullandikca rengi koyulastigi icin ilk zamanlar kotu gelebilir max 3 ay sonra direksyona hayran kalirsin iyki yaptirdim dersin.

BEYAZ
22-01-2012, 21:12
Direksyon alma sakin, nasil olsa kisa sure icinde o da asinip yine o lanet hali alacak. Art Car 'a ver orjinalinden guzel yapiyorlar ve ustelik cok da dayanikli, yalniz kullandikca rengi koyulastigi icin ilk zamanlar kotu gelebilir max 3 ay sonra direksyona hayran kalirsin iyki yaptirdim dersin.
kaplatıcam direksiyon hem pahalı geldi hemde dediğiniz gibi aşınacağı için gerek yok.. :iyi