PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satılık volkswagen bora

aydın
11-01-2012, 09:37
arkadaşlar baldızımın kullandığı kazasız temiz orjinal kmli,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bayandan-kazasiz-otamatik-vites-70397356/detay/

Ömer Gedik
11-01-2012, 10:12
Yanlış anlamayın fakat bunların piyasası bu kadar mı yüksek mi yahu :S

aydın
11-01-2012, 10:45
ömer bende bilmiyordum arabayıda pek incelememiştim baldızımın aracı satışla ilgilen diyince kıramadım fiyat olarakta daha önce bir kaçkez pazara gitmişler fiyatları görünce 26 yazalım olmuş fakat nette muadillerini inceleyince 25 de kara kıldık edermi etmezmi pekte bilemiyorum ayrıntılı incelemediğim bir araba yalnız hakikaten temiz ve orjinal duruyor tabi km side oynanmamış pazar günü kullanma imkanım oldu kullanımı rahat esnek bir araç yalnız biraz kasılmadım değil nerede bizim 308 in kullanım rahatlığı ve aynaların görüşü de kısıtlı geldi bana ne diyeyim alana hayırlı olsun... forumdan bir arkadaş ilgilenirse elimden geleni yaparım.

aRm
13-01-2012, 23:39
Merhabalar, öncelikle hayırlı satışlar... :)
İlk olarak araç Bora Highline değil, bırakın Highline donanımını Trendline bile değil. Primeline denen en boş donanım. :(
Ben de geride bıraktığımız haziran ayında Bora aldım, piyasasını iyi kötü bilirim. Aracın meraklısını bulursanız ediceği fiyat en en fazla 23.000 TL'dir. Hatta LPG olmadığı için 22.000 TL'den fazlası zor gibi.
Neyse hayırlısı diyelim, umarım baldızınız aracını istediği fiyatla satar... :iyi

aydın
14-01-2012, 10:48
volkswagenin versiyonlarını bilemem pek incelemedim ancak ruhsatta yazan bilgileri yazdım ve highline yazıyordu ama enteresan sis farı yok ve analog klima dikkatimi çekti

aRm
14-01-2012, 11:39
Bu aracın highline donanımlısı Türkiye'ye çok az giriş yaptı, ciddi manada dolu araçlar highline Bora'lar.
Aracın primeline donanımlı olduğunu ise direksiyonunun şeklinden anlayabilirsiniz. Bu direksiyon dizaynı sadece Primeline Bora'larda bulunmaktadır. :)