PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Deri Koltuklarmı nasıl orjinale yakın yaparm?

Eban
11-12-2011, 18:58
Arkadaşlar Bej renginde deri koltuklara nasıl bakım yapmamı önerirsiniz.Bir çok ürün takip edip içlerinden secip kullandım deri kremleri vs şeyler hiç biri benim istediğim temizliği vermedi.Koltuklarım yıpranmış değil bir cok kişiye görede gayet iyi durumda.Fakat benim istediğim temizlik deriyi yıpratmadan,çatlatmadan orjinal rengini cıkartısn.Oto yıkamacılar kimyasal temizlik ürünü var orjinal gibi yaparız abi diyorlar ama deri olunca güvenemiyorum .belki bende onların kullandıgı ürünü kullanır sizlerde tavsiye edersiniz.. Yinede ben kullanırsam ürünü(yapan esnaflar için ) çogaltmak yada daha fazla kar etmek için içerisine bişey karıştırmam gereken neyse onu yapar; kendi aracıma verdiğim titizligi onlarda bulabileceğimi düşünmediğim için bilgilerinize ihtiyacım var.Bunu ehli ile yapan biryer önerilse k.maraşta düşünmeden veririm.

Teşekkürler

Ömer Gedik
11-12-2011, 19:54
Öncelikle bir temizleyici ürün ardından bir Deri Bakım ürünü kullanmalısınız.

Ben Temizlik için Meguiars All Purpose Cleaner Bakım için ise AutoGlym Leather Care Krem kullanıyorum.

Bakım için Meguiars Deri bakım ürününü de öneriyorlar.

Mert Ali
11-12-2011, 19:56
Benim aracımda Bej renk deri,geçen sene temizledim daha kirlenmedi pek. Size iki ürün adı vericem kafanıza yatarsa alın. yatmazsa başka markaların ürünlerine bakarsınız :)

1- Autoglym Leather Cleaner (Deri Temizleyici)
2- Autoglym Leather Care Balm (Deri Besleyici,Koruyucu)

Eban
11-12-2011, 20:09
Teşekkür ediyorum.Bu site ile yeni tanıştım emin olun sitenin % 60 taradım konuları inceledim ve sadece emeklerinize sağlık diyorum.Bilgi,yardım,tavsiye ,destek ve paylaşım Çok teşekkürler.