PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık Nikon D5000

fexzi
03-12-2011, 22:44
Ürünü titizlikle kullanıldım olup tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilecektir,8GB hızlı çekimler için flash disk,2 adet 52mm filtre,lowepro(su geçirmez kapşonlu model),batarya ve şarj cihazı,temizleme bezi,orjinal nikon askısı ve kitapçıkları ile teslim edilecektir,shutter sayısı 22000'dir.

ilan :

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kamera-fotograf-dijital-fotograf-makinesi-aksesuarli-d5000-66331029/detay/

Yasin CCK
03-12-2011, 22:53
Hay maşallah iyi pozlamışsın :)

Biriktirdiğim para hep başka birşeylere gidiyor :D Yoksa alacam bir tane SLR ;)

Hayırlı satışlar...

fexzi
03-12-2011, 22:55
Hay maşallah iyi pozlamışsın :)

Biriktirdiğim para hep başka birşeylere gidiyor :D Yoksa alacam bir tane SLR ;)

Hayırlı satışlar...

Sağol Yasin kardeşim :) resim bende bir tutku istediğim kare için en az 50 tane çekiyorum desem yeridir,yalnız bakımları ve yapılması gerekeni cihaz için fazlasıyla yaptım temiz ve bakımlıdır :) dürüst olmak her zaman en iyisi :)

slaey
03-12-2011, 23:06
bakım derken ne yapmak gerekıyor?
bende canon 1100d var basıp basıp cekmesını bılıyorum anca:D

fexzi
03-12-2011, 23:10
bakım derken ne yapmak gerekıyor?
bende canon 1100d var basıp basıp cekmesını bılıyorum anca:D

Onur bey temizleme losyonu ve küçük hava tablaları oluyor objektifi çıkarınca olaki toz girmiş ise temizlem kitleri mevcut,aynı zamanda kasaya tutma yerinde sürekli parmak dayama ve body temizlemek için özel jeller var,onlardan kullanıp mümkün oldukça temiz tutmaya özen gösterdim.

bu arada ilanda düzeltme yaptım bilginize,pazarlık payını yazmayı unutmusum :) sünnettir :)