PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PEUGEOT 308'LİDEN SELAMLARLA

kaltunakar
20-11-2011, 16:27
selamlar,,,arabam peugeot 308 hdi 90 hp siyah inci...hepinize kalpten selamlar...

Abdullah
20-11-2011, 16:30
ARKADAŞLAR SLM,,ARANIZA YENİ KATILDIM...ARABAM DAHA 2 HAFTALIK 2010 MODEL 308 İNCİ SİYAHI...BENİM İLK ARABAM VE ARABAMA AŞIĞIM....BU SİTEDEN PEUGEOT İLE İLGİLİ BİRÇOK ŞEY ÖĞRENECEĞİME İNANYORUM...BÜTÜN PEUGEOT SAHİPLERİNE SELAMLAR....

hoşgeldiniz öncelikle forum kurallarını okumanızı rica ederiz. Tamamı büyük harf kullanmamamız gerekiyor büyük harf forum dilinde bağırmak anlamına geliyor. Aracınızın resimlerinide paylaşırsanız seviniriz. Forumumuzadaki herkes tıpkı sizin gibi aracına aşıktır. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

slaey
20-11-2011, 16:35
Hoşgeldiniz kendinizi biraz daha tanıtırsanız sevınırız , ve capslock unuz acık kalmış Abdullah'ın(abinin :D ) da dediği gibi..

Esat
20-11-2011, 16:37
hoş geldin aramıza tam bi forumpeugeot müdavimi olacak gibi duruyorsun hoş geldin tekrardan

kaltunakar
20-11-2011, 16:59
Pardon,ilk mesajım kusurlu oldu galiba,,,eee artık ilk mesajım olmasına verirsiniz:)valla kendimi tanıtacak olursam...dicle üniversitesini kazandım,,,üniversite hediyem olarak babamdan bi araba almasını rica ettim(yakasına yapıştım desem daha doğru olur galiba)bana 35000 tl'lik bi limit açtı...çooooooook uzun incelemeler sonunda peugeot 308 almaya karar kıldım..aracım 308 inci siyahı...35000 km,,,90 beygir hdi...izmirden aldım..yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve çok çok memnunum...hani ayıptır söylemesi banada bayağı yakışmış...trafikte audiler bmwler geçerken herkesin gözü üstümde...özellikle iç gövdesine hayranım...herkes bana peugeot alma dedi ama şu an bütün arkadaşlar hayran olmuş durumda:))ama şunuda yaziim içimde kalmasın...şimdiden arabamın 4-5 yerine anahtarla çiviyle kötü çizdiler...o kadar üzgünüm ki..daha bugün farkettim...inşallah pasta cila ile çıkarırım...aracımın fotolarını en yakın zamanda paylaşacam....tekrardan herkese selamlar...

slaey
20-11-2011, 17:03
tekrardan selamlar,,,pardon,ilk mesajım kusurlu oldu galiba,,,eee artık ilk mesajım olmasına verirsiniz:)valla kendimi tanıtacak olursam...dicle üniversitesini kazandım,,,üniversite hediyem olarak babamdan bi araba almasını rica ettim(yakasına yapıştım desem daha doğru olur galiba)bana 35000 tl'lik bi limit açtı...çooooooook uzun incelemeler sonunda peugeot 308 almaya karar kıldım..aracım 308 inci siyahı...35000 km,,,90 beygir hdi...izmirden aldım..yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve çok çok memnunum...hani ayıptır söylemesi banada bayağı yakışmış...trafikte audiler bmwler geçerken herkesin gözü üstümde...özellikle iç gövdesine hayranım...herkes bana peugeot alma dedi ama şu an bütün arkadaşlar hayran olmuş durumda:))ama şunuda yaziim içimde kalmasın...şimdiden arabamın 4-5 yerine anahtarla çiviyle kötü çizdiler...o kadar üzgünüm ki..daha bugün farkettim...inşallah pasta cila ile çıkarırım...aracımın fotolarını en yakın zamanda paylaşacam....tekrardan herkese selamlar...

aleyküm selam.
dicle üniversitesinde hangi bölümdesiniz? hukuk ta arkadaşım okuyor..
çizikleride kafanıza takmayın çok derin değilse çıkar.imkanınız varsa aynı rengine yada başka renge kaplama yaptırırsanız çizsselerde bişey olmaz :)

Esat
20-11-2011, 17:03
insafsız insalar çok maalesef herhalde dünyanın başka bi yerinde böyle salakça gelenekler yoktur (başkasının arabasını çizme gelenegi ve görenegi)
çok geçmiş olsun en agır cizikler onlar olsun bundan sonra hep agız tadıyla binersin inşallah
diyarbakırda ne okuyorsun kardeşim...

Yasin CCK
20-11-2011, 17:25
Aramıza hoşgeldin,

Aynı sıkıntı bende olmak üzere birçoğumuzun başına geldi, sıkmayın canınızı, Allah o yapanların cezasını versin!

Keyifli sürüşler dilerim ;)

eyup_31
20-11-2011, 17:27
hoş geldin keyifli forumlar...35000tl lik limitin hepsini kullandın mı peki yani aracı kaça aldın

kaltunakar
20-11-2011, 20:51
limitin 34900 tl'sini kullandım...aldığım vatandaş anca 100 tl indirdi...biraz fazla verdim mi bilmiyorum ama adamın arabası tertemiz pırıl pırıldı...kaçırma riskini göze alamadım.....depo yarıydı o 100 tl'yede depoyu fullleyip yola çıktım:))maşallah izmirden diyarbakıra tek depo ile geldim...dahada 20-30 km menzili vardı,inanamadım...harika tasarruflu bir araç..çizikler içinde duyarlılığınıza teşekkür ederim...burası çok sıcak bi ortama benziyo....aranıza katıldığıma gerçekten memnun oldum...ayrıca merak eden arkadaşlar için bölümüm matematik......

cmr_cihangir
20-11-2011, 22:04
Foruma hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun. İnci siyahı 308 ler nazlı olurlar, sahibinden sürekli ilgi beklerler: Kiri ve kılcal büyüklükte bile olsa çizikleri hemen sahibinin yüzüne vurur. :D Ama temizliğini ve bakımını yaparsan bütün gözleri kendine çevirtir. Bu benim ilk 308 im inci siyahım:

http://i1104.photobucket.com/albums/h325/cmr_cihangir/100_0423.jpg

γuяdaeя
25-11-2011, 03:08
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerim. Arbanıza da kocaman maşaallah :nazar
Arkadaşlar gerekli uyarıyı yapmışlar zaten. Başlık dahil forumda tamamı büyük harflerden oluşan cümleler yazmıyoruz. Düzeltirseniz seviniriz ;)