PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 207 1.6 HDI direksiyonda elektrik desteği varmı

gokhan.bey
27-10-2011, 21:21
merhaba arkadaşlar kısmetse aranıza 1.6 HDI ile pazartesi alıyorum merak ettiğim birşey var şimdi aklıma takıldı en iyi burda cevap bulurum diye düşündüm bu 207 1.6 HDI dinamig 2009 model ön tampon GT misali olan bunun direksiyonda elektrik desteği varmı hıza duyarlımı park ederken yumuşakmı yoksa sadece hidrolikmi kullanan bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum saygılarımla.

Seramana
27-10-2011, 23:24
Sadece hidrolik. Park ederken civiclere kıyasla kamyon park eder gibi edeceksiniz malesef

Ömer Gedik
27-10-2011, 23:29
Sadece hidrolik. Park ederken civiclere kıyasla kamyon park eder gibi edeceksiniz malesef

Yalnış bilgi.

207'ler Elektrik takviyeli müthiş yumuşaklıkta direksiyona sahiptir. Benim kullandığım tüm araçlar içerisinde en yumuşak direksiyon 207'ye ait. Hatta ilk kez kullanananlar şaşkınlıktan gülümser. :)

emax34
28-10-2011, 04:08

Yalnış bilgi.

207'ler Elektrik takviyeli müthiş yumuşaklıkta direksiyona sahiptir. Benim kullandığım tüm araçlar içerisinde en yumuşak direksiyon 207'ye ait. Hatta ilk kez kullanananlar şaşkınlıktan gülümser. :)

Omer e kesinlikle katiliyorum, bizim isyerinden bir iki arkadasta var 207 bikac kez kullandim direksiyon bugune kadar kullandigim en hafif direksiyonlardan biri diyebilirm.

Seramana
28-10-2011, 23:00
Mutabıkız yanlış bilgi özürlerimi sunarak hemen düzeltiyorum hatta 6 kademeli sertliğe sahip.
Ömer ve Emax a teşekkürler

socrates(MeRiÇ)
04-11-2011, 00:14
Direksiyon, park esnasında deyim yerindeyse tek parmağınızla döndürebileceğiniz yumuşaklıkta. Daha önce şirket aracım Ford Focus tu, arada bir focustan inip 207'me binince direksiyonun yumuşaklığından ötürü kendimi sanki daha üst segment bir araca binmiş gibi hissederdim.