PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese Selam

evren
13-10-2011, 03:47
öncelikle böyle bi siteden neden geç haberim oldu diye kendime kızdım son zamanlarda bir pejocu olarak çok yanlız kalmıştım ama iyi oldu şimdi kısaca kendimi tanıtıyım adım evren bostancı tarafında oturuyorum 2007 den beri pejo kullanıyorum ilk arabam 206 gti idi cadde tarafında olanlar belki hatırlar 34 shl 35 plakalı devamlı performance car in önünde dururdu motoru 170 185 hp arasi idi ama malesef türkiyede ustalar kendileri yapması gereken işleri çıraklarına yaptırdıkları için 2 kere motor patlattım (sözüm meclisten dışarı ) satmak zorunda kaldım ve en sonunda hayalim olan 406 coupe yi aldım 4 senedir biniyorum ve inanın 3 kere servise girdim hepside kendi kazmalığımdan olan sorunlar yüzünden bence şahsım adına konuşuyorum dünyada sayılı dizayn a sahip bir arabadır. iki senedir sahibinden de ilani var ama maksat arabaya rağbet olduğunu görmek yoksa satmaya hiç niyetim yok :fiuw umarım forumda aktif olabilirim ve buluşmalara 2 sindekini kaçırmış olsamda bundan sonrakilere gelebilirim :superman

Edit: Tamamı büyük harf Başlık düzenlemesi

γuяdaeя
13-10-2011, 04:06
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerim :)

evren
13-10-2011, 04:09
teşekkür ederim :)

Ömer Gedik
13-10-2011, 06:04
Evren aramıza hoşgeldin. 406 Coupé gerçekten çok özel bir otomobil. Bu ara bildiğin üzere Envanter kayıtlarını da oluştutup bu araca sahip çıkıyoruz. Davetimi kırmayıp geldiğin için teşekkür ederim. Bu arada kendinden biraz daha bahsedersen sevinirim. Yaş, Meslek, İş vb.

Not: Forum kuralları gereği tamamı büyük harf kullanmıyoruz.

evren
13-10-2011, 10:59
kusura bakmayın uzun zaman oldu forumlara girmeyeli o yüzden kuralları okumadan yazdım arada ufak hatalar olabilir envanterede yazdım şaşi olayını birtane daha olmuş oldu elinizde :nazar kendimden biraz daha bahsedeyim yaşım 31 istanbul kadıköy bostancı arası hatta fenerbahcede çok görünürüm arabamla çok gezmem çok yakıyo diye :D işe gelirsek halkla ilişkilerciyim fakat özel sebeplerden şuan çalışmıyorum küçükyalı sahilde oturuyorum ne bilim aklıma başka bişi gelmedi sorarsanız söylerim :superman

Yasin CCK
13-10-2011, 11:04
Aramıza hoşgeldiniz, keyifli sürüşler, keyifli forumlar ;)

mygold
13-10-2011, 11:21
hoşgeldiniz keyifli forumlar.. :nargile

evren
13-10-2011, 11:27
hepinize teşekkürler...

Soylukan
13-10-2011, 11:35
Hoşgeldin Evren,

Senin aracı facebook gruplarından birinden hatırlıyorum sanki, seni ve aracını burada görmek güzel.

evren
13-10-2011, 11:41
eywallah Burak banada sen hiç yabancı gelmiyosun sanırım 406 coupe diye dünyada genel bir site var ordaydı resmi ordan olabilir

gokhancpt
13-10-2011, 11:58
evren, hoş geldin, 406 coupe ile seni buluşmlarda görmek bizi mutlu eder. keyifli forumlar...

Ömer Gedik
13-10-2011, 19:59
Teşekkürler Evren,

Aracını envantere ekledik bile :) Hergün biraz daha büyüyerek hedefimize ulaşacak kayıtlar umarım.

406 niko
13-10-2011, 21:00
haftaya pazar maltepe taraflarında bi coupe buluşması olucak buyur gel

Esat
13-10-2011, 21:11
Sen nerdeydin hocam yaaa

evren
13-10-2011, 22:02
geldim burdayım saolun arkadaşlar :superman

evren
13-10-2011, 22:05
ayrıca evde bir 2010 model 207 1.4 tredy ve 307 daha var :yahoo onların buluşmalarınada giderim hahaha :)

Ahmet Ç.
13-10-2011, 22:09
öncelikle böyle bi siteden neden geç haberim oldu diye kendime kızdım son zamanlarda bir pejocu olarak çok yanlız kalmıştım ama iyi oldu şimdi kısaca kendimi tanıtıyım adım evren bostancı tarafında oturuyorum 2007 den beri pejo kullanıyorum ilk arabam 206 gti idi cadde tarafında olanlar belki hatırlar 34 shl 35 plakalı devamlı performance car in önünde dururdu motoru 170 185 hp arasi idi ama malesef türkiyede ustalar kendileri yapması gereken işleri çıraklarına yaptırdıkları için 2 kere motor patlattım (sözüm meclisten dışarı ) satmak zorunda kaldım ve en sonunda hayalim olan 406 coupe yi aldım 4 senedir biniyorum ve inanın 3 kere servise girdim hepside kendi kazmalığımdan olan sorunlar yüzünden bence şahsım adına konuşuyorum dünyada sayılı dizayn a sahip bir arabadır. iki senedir sahibinden de ilani var ama maksat arabaya rağbet olduğunu görmek yoksa satmaya hiç niyetim yok :fiuw umarım forumda aktif olabilirim ve buluşmalara 2 sindekini kaçırmış olsamda bundan sonrakilere gelebilirim :superman

Edit: Tamamı büyük harf Başlık düzenlemesi

Aramıza hoşgeldiniz,renk kattınız.
Bende az zaman evvel gelenlerdenim ve elimden geldiğince paylaşıyorum ve okuyorum.
ama size sunu söylemek isterim bende bu forumun varlığından gec haberdar oldum boşu bosuna DH de takılı kalmısım. hatta bu bana 4 adet michelin lastiğe mal oldu daha erken gelseydim suan 407 imde 18 lik galaxie ler dönüyor olurdu 18 lik istediğim jantı bulamayınca sıfır lastik aldım 6 ay önce halbuki Galaxie diye bu foruma özel ve ünlü bir jant varmıs keşfim çok gec oldu.

ama zehri verdiler sağolsunlar bakalım nasıl atacağız.

tekrar hoşgeldiniz :)