PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gercekten tam bir aslan sever

stormhan
08-09-2011, 18:45
Arkadaslar merhaba Ankara'dan aranıza katılmaktayım 2009 model (2008 eylul cıkıslı) siyah Peugeot 308 hdi auto6R otomobile sahibim.Onceden de 2000 model Peugeot 206 kullandım.2006 yılında Peugeot'la yoluma ayırdım fakat pekte mutlu olamadım dogrusu (aradaki pert olan golf 5 imi soylemek istemem :kafa ) Aranızda olmak buyuk keyif.Eger daha detaylı kendimi tanıtmam gerekirse lutfen uyarın malum comeziz daha :)

γuяdaeя
08-09-2011, 18:49
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerim ;)
Maksat birbirimizi biraz daha iyi tanımak. Hitabet açısından daha rahat oluyor. İsim, yaş, meslek..
Siyah arslanı da tanımayı çok isteriz ;)

Dreamcatcher
08-09-2011, 18:56
Arkadaşım aramıza hoşgeldin..Yurdaer üstadıın dediği bilgileri paylaşırsan seviniriz..keyifli forumlar :)

emrexxcv
08-09-2011, 19:03
aramıza hoş geldin hemşerim.aracınızın fotolarını da eklerseniz çok seviniriz.iyi forumlar :D

stormhan
08-09-2011, 19:38
Selam yollayanlara yine selam olsun.Ankara'da yasamaktayım üniversite ogrencisiyim.Aracımın ilk sahibiyim ve bugunlerde 60.000 km ye girmenin heyecanını yasamaktayım.Aracım donanımı premium plus + güvenlik paketi +still paketi var. Vw aracımda kaybettigim "araba kullanırken keyif almak duygusunu" 308 imle yeniden yasıyorum! (gerek tarz olsun, gerek ekonomik, gerekse performans olsun) :nazar bu arada ismim Buğra. Aracımın fotolarını sizlerle en kısa zamanda paylasıcagım, fakat artık bizim aslanlar makyajlı 308'lerin yanında sonuk kaldı bundan dolayı cok nefes kesici gelmeyebilir fotograflar :D

Yasin CCK
09-09-2011, 08:15
Aramıza hoşgeldin Buğra :)

Makyajlı 308 ile bizim aslanlar arasında çirkin ön yüzü dışında herhangi bir fark yok :D Fotoları aracım başlığında bekliyoruz ;)

Ömer Gedik
09-09-2011, 08:26
Buğra aramıza hoşgeldin. Forumda keyifli vakit geçirmeni dilerim.

cmr_cihangir
09-09-2011, 08:29
Foruma hoşgeldiniz. Aracınızı keyifle kullanın tecrübelerinizi bizlerle paylaşın. :moto

Esat
09-09-2011, 09:48
Bugra ilk once hos geldin aktif olup kefli forumlar gecirmeni dilerim
Bi sorum olacak hos gorsen sevinirim p.plus+still paket+guvenlik paketi nasil oluyor bende p.plus var da o farklar nelerdir merak ettim tekrardan hos geldin keyfli forumlar

Ahmet Ç.
09-09-2011, 09:55
Buğra hoşgeldin keyifli forumlar ...

stormhan
12-09-2011, 20:02
Bugra ilk once hos geldin aktif olup kefli forumlar gecirmeni dilerim
Bi sorum olacak hos gorsen sevinirim p.plus+still paket+guvenlik paketi nasil oluyor bende p.plus var da o farklar nelerdir merak ettim tekrardan hos geldin keyfli forumlar

Oncelikle sıcak karsılamalarınızdan oturu tesekkurler :) Estagfurullah tabii sorunuza memnuniyetle, elimden geldigince cevap veririm.Ben aracımı 2008 Eylul ayında aldım.Aldıgım donemde aracımı full+full olarak satın aldım (cam tavan haric cunku uzun bir donem beklemem gerekiyordu).Sizin 308'inizden farklı olarak benim aracımda ne var bilmiyorum ama benim aracta o doneme gore ekstra olaraktan sunlar vardı ; 16" aluminyum jantlar,govde renkli tampon ve aynalar, metalik renk, arka park,yagmur,ısık sensoru, esp, tam otomatik klima,arka yan airbag ler, beyaz zeminli gosterge, ayarlanabilir orta kol dayama,AUX girisi. Peugeot belli donemlerde donanım seviyeleri ve donanımları degistirebilmekte bugun yeni 308' lerde bende ekstra olan donanımlar standart yada bende hic olmayan ozellikler mevcut (bluetooh,cruise control gibi) yani bu donanımlar her gecen sene degiskenlik gosteren seyler.Benim aracımı aldıgım donemde donanımı ve ekstra paketleri bu sekilde ifade ediliyordu. Birazcık uzun oldu ama umarım size yardımcı oldum.

Ozan
12-09-2011, 20:07
Birazcık uzun oldu ama umarım size yardımcı oldum.

Buğra hoşgeldin.
Sadece Plus'u fazla yazmışsın.
Aracın Premium donanımlı.(Aynı benimki gibi) :havali
Bizim arkadaşlar biraz zor anlar. :bam

stormhan
12-09-2011, 20:22

Buğra hoşgeldin.

Yok sizler kusura bakmayın fazladan bi plus eklemisiz ya. Eeee cok oldu tabi eskidi aracımız bi "RCZ" al diyor sol taraftan biri kulagıma :)

eyup_31
13-09-2011, 09:48
keyifli forumlar hoşgeldin

Selami
13-09-2011, 11:43
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar... :)

Esat
13-09-2011, 12:02

Buğra hoşgeldin.

Donanım yüksek olunca Ozan abim bizden düşük donanımları biraz zor anlıyoruz dogal olarak