PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ARAÇ RESETLENMESİ

Thesoldier94
11-12-2009, 19:03
ARKADAŞLAR OLAKİ ARACINIZIN CAMLARINDAN 1 TANESİ AÇILIP KAPANMIYOR BU DURUMDA AKÜNÜN +(ARTI) UCUNU SÖKEREK YAKLAŞIK 2-3 DAKİKA BEKLEYİNİZ BU DURUMDA ARAÇ KENDİNİ RESETLEYEREK OLASI HATANIN DÜZELMESİNDE YARDIMCI OLACAKTIR.BU VE BUNA BENZER ARIZALARDA BU UYGULAMA AKLINIZDA OLSUN

reisG
11-12-2009, 19:28
ARKADAŞLAR OLAKİ ARACINIZIN CAMLARINDAN 1 TANESİ AÇILIP KAPANMIYOR BU DURUMDA AKÜNÜN +(ARTI) UCUNU SÖKEREK YAKLAŞIK 2-3 DAKİKA BEKLEYİNİZ BU DURUMDA ARAÇ KENDİNİ RESETLEYEREK OLASI HATALIN DÜZELMESİNDE YARDIMCI OLACAKTIR.BU VE BUNA BENZER ARIZALARDA BU UYGULAMA AKLINIZDA OLSUN

benim 206 da olmuştu.benzin aldım sonra araba çalışmadı . + kutbu söktüm biraz bekledim yeniden taktım araç çalıştı. herşey resetlenmişti.

sagacity
11-12-2009, 21:21
teyp kodunu unutmamakk gerek... ayrıca sürücü tarafı camı otomatik kaldırması da resetleniyor kendi aracımda.. yeniden ayarlamak gerekiyor...

Thesoldier94
12-12-2009, 02:43
burda bizim için ayarların kaybolmasında ziyade problem giderilmesidir.konuya bu açıdan bakarsak daha uygun olur.

reisG
12-12-2009, 11:07
burda bizim için ayarların kaybolmasında ziyade problem giderilmesidir.konuya bu açıdan bakarsak daha uygun olur.

Haklısın, ben arıza yaptığında yalova feribotuna az kalsın yetişemeyecektim. ama resetleme işi sayesinde hem servise bir çuval para vermedim hemde feribotu kaçırmadım. radyo da bir kod isteiği sormamıştı. sadece saat tarih ve radyo kanallarını ayarlamam gerekti.