PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yurtdışı Detailing Ürünleri

Ömer Gedik
03-09-2011, 12:07
Arkadaşlar yurtdışından ürün sipariş edeceğim. Ürün isteyen olursa buradan belirtebilir.

Her türlü markayı isteyebilir veya istediğiniz tarzda ürün sorabilirsiniz.

ceyker08
03-09-2011, 15:04
Ne kullanmam gerektigini bilsem bende isteyecegim. Amatorler icin set filan bulunur mu acaba? Bilginiz var mi?

Ömer Gedik
03-09-2011, 15:44
Ne yapmak istediğiniz söylerseniz yardımcı olurum.

TanerHoca
03-09-2011, 20:36
jantlardaki balata tozlarını temizlemek için birşeyler olabilir mesela :iyi
koltuk döşemelerini temizlemek(ayak izi toz toprak vb.) için birşeyler olabilir hakeza :)

Ömer Gedik
03-09-2011, 21:25
Meguiars Wheel Brightener ve Meguiars All Purpose Clenaer Sizin işinizi görür hocam :) APC yi zaten vermiştim Size Jant Temizleyici'yi de görüşürüz bir ara teslim ederim. :)

erener
03-09-2011, 21:49
Ömer merhaba,

Zift gölünden geçtim desem yeridir.
Sağa çekip baktığımda aynı su gibi aracın heryerinden zift akıyordu. Görünce şokkkk olabilirsin :D.
Bu nasıl giderilir ben mazot bayosu yaptırayım diyorum ama ?

Dreamcatcher
03-09-2011, 21:53
Bir karayolcu üstelik de asfalt yapımcısı olarak en iyi çözüm gazyağı ile yumuşatıp yumuşak bir bez,pamuk vs ile silmektir Erener..
keşke daha yavaş geçse idin..muhtemelen sathi kaplama yapılmadan önce astar tabir ettiğimiz ince bitüm uygulamasına daldın :)

Ömer Gedik
03-09-2011, 22:22
Ömer merhaba,

Sağa çekip baktığımda aynı su gibi aracın heryerinden zift akıyordu. Görünce şokkkk olabilirsin :D.

Mazot yağlıdır ama işini görür.

ceyker08
04-09-2011, 17:55
Araçta genel olarak sadece yakından görülebilen ufak çizikler ve 6-7 adet en büyüğü bozuk paradan biraz daha büyük olan kuş pisliği lekeleri mevcut. Sanırım benden önceki 2 sahibide boya koruma gibi uygulamaları hiç kullanmamış.
Yardımın için teşekkürler.

BahadırALTUN
04-09-2011, 21:24
Ömer merhaba,

Şu meşhur margarin yöntemini bi denesene işe yarıyormu? :)

Araba Kaportasına Yapışan Ziftler Nasıl Çıkartılır?

En ucuz çözüm margarin kullanmak.Ziftli alana margarini sürdüğünüzde kısa bir süre sonra nemli bir bezle margarini temizleyin. Ziftin çıktığını göreceksiniz.