PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tavanı carbon kaplatsam mı?

ahmet58
19-08-2011, 06:03
arkadaşlar bende beyaz rcz var biraz nazara gelmişliği var 2-3 ufal-k hasarı ve tavanda 2 ufak çökme var o çöküntüleri acaba oanarabilirlermi kime sorasam yaparlar diyo ama bilmiyorum ki düzgün olurmu yadda carbona kaplatıyım diyorum o zaman izi kalmaz değilmi?

Dreamcatcher
19-08-2011, 07:05
Aramıza hoşgeldiniz..güzel bir araca sahipsiniz..ancak forum kurallarını okuyup ona göre hareket ederseniz daha faydalı olacaktır sizin sorunlarınız için...

werewolf
20-08-2011, 08:30
Ahmet kardeş,benimde RCZ var.Tavanımı karbon kaplattım.Ancak tarifinden ezikler nerelerde anlamadım.Ezikler tamir edildikten sonra neden olmasın kaplanır tavan.Ayrıca orjinal tavanıda dış etkilerden korumuş olursun.Ancak eziklerin üzerine olmaz tabiki.Bu arada tavan nasıl ezildi anlamadım.tavan kaporta gibi değilki.

ahmet58
24-08-2011, 04:15
tavan cam değil ki siyah sac ilk aldığım gün tır yanımdan geçerken taş sıçrattı orda ufak ezik oluştu autokingte filan hallederiz dediler ama bilmiyorum ki tavan siyah zaten acaba carbon nasıl olur senn araç sahibindende var o mu?

ahmet58
24-08-2011, 04:35
arabanın body kiti olsa keşke

γuяdaeя
24-08-2011, 05:12
arabanın body kiti olsa keşke

Ahmet bey.. Sizi ve aracınızı tanımayı çok isteriz. Aşağıdaki linkte bir başlık açarak aracınızın fotolarını ekleyebilirsiniz mesela. Böylece paylaşımlarımız daha verimli olur ;)

http://www.forumpeugeot.com/index.php?board=137.0

bekir®
21-12-2011, 09:46
tavan cam değil ki siyah sac ilk aldığım gün tır yanımdan geçerken taş sıçrattı orda ufak ezik oluştu autokingte filan hallederiz dediler ama bilmiyorum ki tavan siyah zaten acaba carbon nasıl olur senn araç sahibindende var o mu?

autokingten başkası kaportaya zarar vermeden düzeltemez. ufak taş izleri için autokinge gitmelisin. yada orjinalliği bozulsun diyorsan kaportacıya git macun çektir düzelttir sonra rengine boyat :D

slaey
21-12-2011, 15:39
bekir kardeş biraz erken bi cevap olmamış mı sence de :D

OZZY77
21-12-2011, 20:30
bekir kardeş biraz erken bi cevap olmamış mı sence de :D

+1

bekir®
21-12-2011, 23:08
tarihine daha şimdi bakmak aklıma geldi haklısınız:D

mahmut
22-12-2011, 00:45
ahmet bey bence hemen otokıng e gıdın benım de tavanda ezıkler vardı bıtanesı yumruk ezıgı bıtanesı karga cevızı yukardan bıraktı(kımsenın basına gelemeyecek olay)bır dıgerıde veledın bırı seftalı fırlattı tavana bu uc ezıgıde otokıng boyayı bozmadan yaptı kesınkle 1 cm bıle hata kalmıyo bence gıt otokınge boyayı bozmadan yaptır,carbon kaplatsanda ezıkler bellı olur kaplama sıyah oldugundan daha cok sırıtır arkadasın arabasında denedık olmadı.

rcztugi
29-03-2012, 21:07
bende aracın tavanı on panjur on logo ruzgarlık dıkız sag sol aynalar serıtlı sıyah karbon kaplattım adamların ıscılıgı cok guzel ve kalıtelı toplam 7oo tl tuttu. yaptırdıgım yer bostancı koprusunun orda protac arac kaplama 5 sene garantılı aslında heryer garantı verıyor ama adamlar iş i bılıor arkadaslar