PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SELAMMLARR.....

s.ayyildiz
05-08-2011, 08:00
Merhaha Arkadaslar ben Serdar . 23 yasındayım mersinde 4. sınıf Elektronik Öğretmenliği okuyorumm . ANGARA KIZILCAHAMAMLIYIm :) 1.6 206 xt ye sahibimm arabamm ankarada yatişta ve ben onu özledimmmmmmmmmmmmmmm :'( :'( :'( :'( :'( :'( forumu googleden yeni gordumde uye oldum aranızda olmakdan mutluluk duyacagıma eminim araba dedinmi akan sular duran her yerde mutluluk wardır cunku :D

reisG
05-08-2011, 08:13
Aramıza hoşgeldiniz. Aracınızı 206 bölümünde resimleri ile tanıtırsanız seviniriz.

Ayrıca forumda Türkçe'nin doğru kullanımına çok önem vermekteyiz. Ankara yazımında ve alfabemizde olmayan w kullanımında Türkçe kullanımına dikkat etmenizi rica ederiz.

Abdullah
05-08-2011, 10:13
aramıza hoşgeldiniz umarım sürekli ve aktif üyelerimiz arasında yer alırsınız.

TanerHoca
05-08-2011, 13:28
hoşgeldin :)
reis, serdar ankarayı "angara" diyerek ankaranın yerlilerinin telaffuz ettiği şekilde yazmış. :iyi :)
serdar mersinde yasin isimli üyemiz vardır ki aracının da kendisinin de forum üyelerinin gönlünde ayrı bir yeri var. :iyi

Yasin CCK
06-08-2011, 08:48
hoşgeldin :)
reis, serdar ankarayı "angara" diyerek ankaranın yerlilerinin telaffuz ettiği şekilde yazmış. :iyi :)
serdar mersinde yasin isimli üyemiz vardır ki aracının da kendisinin de forum üyelerinin gönlünde ayrı bir yeri var. :iyi

:cicek

Bitanesin hocam, Asıl sizin yeriniz bambaşka forumda :)

Aramıza hoşgeldin Serdar, aslanına bir an önce kavuşmanı ve forumda keyifli zaman geçirmeni dilerim ;)