PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erzurum' dan selamlar....

mtahakorkmaz
25-07-2011, 16:59
aranıza yeni katıldım rcz sayesinde umarım güzel bilgiler paylaşırız adım muhammet taha ama herkez taha der bana :) herkeze iy forumlar...

Abdullah
25-07-2011, 17:01
Taha Bey aramıza hoşgeldiniz umarım daimi üyelerimiz arasında olursunuz. RCZ forumda bulunan çoğu arkadaşımızın sahip olmak istediği araçlardan bir tanesidir. Orjinal renk olarak sedefli beyaz çok güzel ama ben alacak olsam siyah alıp daha sonra mat siyah olarak kaplatırdım :D

kadirco53
25-07-2011, 18:05
hoşgeldinizz...

Taha Bey aramıza hoşgeldiniz umarım daimi üyelerimiz arasında olursunuz. RCZ forumda bulunan çoğu arkadaşımızın sahip olmak istediği araçlardan bir tanesidir. Orjinal renk olarak sedefli beyaz çok güzel ama ben alacak olsam siyah alıp daha sonra mat siyah olarak kaplatırdım :D

apo abi bırak ya siyah araba hayatta almam bizim jeepte siyah anında kir toz cizik belli edior ama bak bizim aslan beyaz kirlenmek bilmiyor :D onun için only beyaz yada gri :)

Esat
25-07-2011, 18:52
Kardaş hoş geldin aramıza dün geldim dadş diyarından arkadaşım evlendi babacan kuruyemişin sahibi tanırsın büyük ihtimalle erzuruma selamlar aramıza hoş geldin :)

Ömer Gedik
25-07-2011, 21:20
Taha aramıza hoşgeldin. Forumda keyifli vakit geçirmeni dilerim.

RCZ oldukça keyifli, ekonomik ve çok şık bir Coupe. Umarım bir RCZ sahibi olarak Seni aramızda görürüz.

mtahakorkmaz
26-07-2011, 06:50
hepinize teşekkür ederim hoşbulduk..
rcz için tereddütlerim var renk şeçeneğin yok donanım seçeneğin yok hiç bişeyin yok koyun güdüyolar sanki canımı sıkan tek şey bu yoksa performans bakımından gayet tatminkar

gokhancpt
26-07-2011, 08:27
Taha, öncelikle hoş geldin. tabiki önemlidir renk ve donanım ama bir Coupe arabadan bunları fazla beklememek lazım diye düşünüyorum. performans olarak seni memnun edecektir. iyi forumlar...

mtahakorkmaz
26-07-2011, 17:05
Kardaş hoş geldin aramıza dün geldim dadş diyarından arkadaşım evlendi babacan kuruyemişin sahibi tanırsın büyük ihtimalle erzuruma selamlar aramıza hoş geldin :)

evet tanıyorum ama simayen komşu sayılırız organize sanayide iş yerim oda burda hatta beyaz bmw 5.25 var sanırım onda

Esat
26-07-2011, 17:43

evet tanıyorum ama simayen komşu sayılırız organize sanayide iş yerim oda burda hatta beyaz bmw 5.25 var sanırım onda

Taaaa kendisi :) ayrıca şahin bahri(doyum su) taşhananenin sahibi ufuk abi falan v.s hepsi samimi arkadaşımdır bende erzurumdan evliyim zaten kışın 44 liralık biletlerden aldım 3 kere gelecegim hem snowboard a hemde ziyarete inşallah almış olursun rcz yide kışın üniverste kavşagında yanlarız:)

mtahakorkmaz
28-07-2011, 09:30

Taaaa kendisi :) ayrıca şahin bahri(doyum su) taşhananenin sahibi ufuk abi falan v.s hepsi samimi arkadaşımdır bende erzurumdan evliyim zaten kışın 44 liralık biletlerden aldım 3 kere gelecegim hem snowboard a hemde ziyarete inşallah almış olursun rcz yide kışın üniverste kavşagında yanlarız:)
rcz ile yanlama imkanımız yok ama c180 var yan yan gidiyoruz onunla :) ufuklarıda tanıyorum erzurum küçük yer herkez birbirini tanır :)

Esat
28-07-2011, 10:54
Aynen öyle deve fatih siroccoyla yanlarken hafif alamadı virajı belki hatırlıyorsundur şimdi çok limon sıkmayalım forumpeugeot a inşallah çok aktif olursun kışın sık sık gelirim erzuruma görüşmek dilegi ile

mtahakorkmaz
28-07-2011, 17:03
inş abicim beklerim :)

TanerHoca
28-07-2011, 19:48
hoşgeldiniz :)

rcz yi ben de beğeniyorum ancak dört kapılı ve 500 litre bagaj hacmi olması şartı ile :fiuw