PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 508 Üzerine Keyifli Bir Söyleşi

Ömer Gedik
20-06-2011, 23:06
ForumPeugeot olarak 18/06/2011 tarhinde düzenlediğimiz 508 Test Sürüş gününde bize büyük imkanlar sağlayan ve desteğini esirgemeyen Mepa Otomotiv Satış danışmanı Okan Yönyüksel ile 508 üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik. Kendisi bu zamana kadar 3 farklı Peugeot bayisinde çalışmış ve 10 yıldan fazla bu markaya emek vermiş. Haliyle 508 ile ilgili kıymetli yorumlarını bir söyleşi tarzında yayınlıyorum.

Okan Bey
http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/Forum%20Peugeot%20508%20Test/DSC00111.jpg

Söyleşiden bir kare
http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/Forum%20Peugeot%20508%20Test/DSC00103.jpg

ForumPeugeot: Okan Bey Peugeot'un yeni D Segmenti temsilcisi 508'le ilgili görüşleriniz nelerdir?

Okan Bey: Peugeot'un yeni 1.6 HDI motor ve Auto6R şanzımanla beraber en iyi performans verdiği model. Aynı zamanda yol tutuş izolasyon ve farklı burun yapısıyla markanın bundan sonraki modellerinin öncüsü konumundadır.

ForumPeugeot: Peugeot Türkiye'nin 508'le yeni imaj ve farklı kalite algısı oluşturduğunu ifade ediyor. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?

Okan Bey: 508 yakından incelendiğinde kalitenin ne denli arttığına şahit olmamak imkansız... Kaliteli zaman sloganıyla piyasaya sürülen 508 bunu en iyi şekilde tüketicilere sunuyor. İşçilik, malzeme kalitesi, yeni Auto6R şanzıman aracın diğer Peugeot modellerinden farklılığını ortaya koyuyor.

ForumPeugeot: Peki bu denli meth ettiğiniz 508'in satışları nasıl gidiyor?

Okan Bey: Benzinli modellere talep maalesef Türkiye genelinde görüldüğü gibi az. Ama dizel satışlarında talep fazlalığı sebebiyle temin sıkıntısı yaşıyoruz.

ForumPeugeot: Şu ana kadar 508 sattığınız müşterilerinizde geri dönüşler nasıldı?

Okan Bey: 508'in yeni olmasına rağmen geri dönüşleri fiyat olarak alınan özellikler kaliteli işçilik,düşük yakıt tüketimi ile ilgili çok çok olumlu...

ForumPeugeot: Bugün 508 alacak olsanız sizi fiyatı ve donanımıyla cezbedecek hangi motor-şanzıman-donanım grubudur?

Okan Bey: 508 için gönül ister ki 2.2 HDI GT modelini alalım... Türkiye'deki Vergi dezavantajı ve MTV'den dolayı Allure 1.6 e-HDI Auto6R modelini tercih ederim.

ForumPeugeot: Forumumuzun gelişimiyle ilgili düşünleriniz nelerdir? Bu yapının içinde olmak Size ne ifade ediyor?

Okan Bey: ForumPeugeot'un kuruluşundan bugüne bu yapının içinde olmak gerçekten gurur verici. Hem dostluk hem bilgi alışverişi hem samimiyet ForumPeugeot'u diğer forumlardan farklı kılıyor.

ForumPeugeot: Okan Bey, gösterdiğiniz ilgi alaka ve misafirperverlik için teşekkür ediyoruz. ForumPeugeot'a böyle bir organizasyonda destek olmanız bizi ayrıca mutlu etti. Sizi aramızda daima görmek dileğiyle...

reisG
21-06-2011, 13:13
Yapılacak tek şey....
:alkis :alkis2 :alkis

TanerHoca
21-06-2011, 13:16
kurumsallaşma ve profesyonellik açısından forum adına önemli adımlar atılıyor. :iyi
devamının gelmesi dileklerimle...

cmr_cihangir
21-06-2011, 13:52
ForumPeugeot: Bugün 508 alacak olsanız sizi fiyatı ve donanımıyla cezbedecek hangi motor-şanzıman-donanım grubudur?
Okan Bey: 508 için gönül ister ki 2.2 HDI GT modelini alalım... Türkiye'deki Vergi dezavantajı ve MTV'den dolayı Allure 1.6 e-HDI Auto6R modelini tercih ederim.

Bende Okan gibi düşünüyorum. Eğer 508 almaya karar verseydim 1.6 e-HDİ 508 SW alırdım. :)

Abdullah
21-06-2011, 14:19
Okan Bey e bizelere gösterdiği yakın ilgiden dolayı bir kere daha teşekkür ederim. :alkis2 :alkis2

Ozan
21-06-2011, 19:10

Bende Okan gibi düşünüyorum. Eğer 508 almaya karar verseydim 1.6 e-HDİ 508 SW alırdım. :)

Alan ve alacak arkadaşlara hayırlı olsun diyorum.Ben almayayım,alanada mani olmayayım. :)

Okan Bey gerçekten konukseverliğiniz ve ilginiz için teşekkür ederim.

okan
22-06-2011, 14:25
Okan Bey e bizelere gösterdiği yakın ilgiden dolayı bir kere daha teşekkür ederim. :alkis2 :alkis2

Rica eder yine bekleriz.