PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba Arkadaşlar

Elrohir
19-05-2011, 12:14
Hayırlı günler arkadaşlar Kadıköyden katılıyorum aranıza 34 yaşında muhasebe-finans işindeyim, tesadüf odur ki aracım için en uygun yakıt araştırması yaparken bu siteye rastladım ve çok faydalı bilgiler edindim. Şöyle ki; ben 308 i mi 28 mart 2008 de aldım (o zamanlar etrafta hiç şimdi ki kadar 308 yoktu zar zor denk gelirdik yan yana :) şimdi ise heryer 308 maşallah) ve ne kadar çok bilmediğim konu ve detayın olduğunu gördüm. Gerçekten burada emeği olan herkese tşk ederim.
Aslında işten ve yoğunluktan fırsat buldukça okumaya gayret gösteriyorum. Tabi sizlerinde paylaşımlarıyla ve yardımlarıyla araçlarımızı daha kullanılabilir ve yüksek verim alınabilir duruma getirmek en keyifli olanı.

Ömer Gedik
19-05-2011, 12:27
Aramıza hoşgeldiniz. Sizin gibi uzun soluklu bir 308 kullanıcısından bizimde öğrenceklerimiz olacaktır. Keyifliforumlar dilerim.

Bu arada isminizi paylaşırsanız size hitabımız daha kolay olacaktır.

Esat
19-05-2011, 12:54
Aramıza hoş geldiniz keyifli forumlar...

Dreamcatcher
19-05-2011, 16:07
Aramıza hoşgeldiniz. Sizin gibi uzun soluklu bir 308 kullanıcısından bizimde öğrenceklerimiz olacaktır. Keyifliforumlar dilerim.

Bu arada isminizi paylaşırsanız size hitabımız daha kolay olacaktır.

Ek olarak aracınızın özelliklerini ve resimlerini de bekliyoruz..keyifli forumlar..

TanerHoca
19-05-2011, 16:12
hoşgeldiniz. :)
foruma yeni üyelere örnek olacak tarzdaki girişiniz için ayrıca teşekkür ederiz. :alkis

γuяdaeя
19-05-2011, 16:14
Hoşgeldiniz... Keyifli forumlar dilerim ;)

emrexxcv
19-05-2011, 21:49
aramıza hoşgeldiniz :)

Elrohir
22-05-2011, 09:42
Hepinize tşk ediyorum yorumlarınız için. İsmim emre sanırım 308 mi şöyle özetliyebilirim. Araba kullanmak sadece A noktasından B noktasına gitme amacıdır ama bu gidişin kalitesini artırmakta önemlidir. İşte ben bu kaliteye sahip olduğumu düşünüyorum. Ve geçen 3 senede hergün aynı hazzı aldım, almaya devam ediyorum. Allah hepimize kazasız, belasız yolculuklar nasip etisin inş. Ayrıca benim kullandığım ilk peugeot dur. Özellikle 307 ile alakalı duyduğum bizatihi yakın arkadaşlarımın yaşadığı elektronik ve en önemlisi hidrolik direksiyon kitlenmesi sıkıntılarına rağmen 308 üzerinde durdum ve araştırdım. Sonuçta insanın içinde bir his oluşuyor Allah ü şükür hayırlı oldu aracım 3 yılda 33.000 km gibi az bir rakam yapmama rağmen ne kadar doğru bir tercih yaptığımın farkına vardım. Performans açısından 1.6 motor ve 88kw lik güçten son derece memnunum. Still paket var herkesin bildiği ve aldığı genelde comfortlar için en çok tercih edilen. Tek sıkıntısı virajlarda ki görüş daralması ön camın geliş mesafesinden kaynaklanan onun dışında benim için tam bir shadowfags (gölgeyele atların efendisi;)) gibi güçlü, atılgan, yerinde duramayan İnş işlerimden yoğunluktan fırsat bulurum daha çok forumu okuyabilirim.

Yasin CCK
22-05-2011, 18:14
Güzel giriş, güzel yorum :alkis2

Aramıza hoşgeldiniz, keyifli sürüşler, keyifli forumlar...