PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese selamlar

Ed35
12-05-2011, 12:10
Merhaba İsmim Emre...İzmirde yaşıyorum,eskiden forumu takip ederdim,407 2.0 premium araca sahiptim,ancak şu an arabamı sattım ve Honda Civic Mugen Elegance sahibiyim...Çoğu forumu ve araçları takip ederim ve zaman zaman bu sitedende faydalanmak istiyorum,umarım Peugeot sahibi olmayıpta Honda sihibi olmam buna engel değildir? :)
Herkese iyi günler...

cmr_cihangir
12-05-2011, 12:18
Ed35, aramıza hoşgeldiniz. Forumumuz otomobil sever tüm dostlara açıktır. Forum olarak renk ve çeşitliliği seviyoruz. Bu bize daha objektif bir bakış açısı sunuyor. Zaten zamanla bu farkı sizde hissedeceksiniz. Ayrıca aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim....

Ed35
12-05-2011, 12:19
Ed35, aramıza hoşgeldiniz. Forumumuz otomobil sever tüm dostlara açıktır. Forum olarak renk ve çeşitliliği seviyoruz. Bu bize daha objektif bir bakış açısı sunuyor. Zaten zamanla bu farkı sizde hissedeceksiniz. Ayrıca aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim....

Böyle bir görüşe sahip bir forum olduğunuz için kutlarım ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim :)

reisG
12-05-2011, 13:22
Aramıza hoşgeldiniz. Tabii ki farklı marka araçlara sahip olanlarda aramıza katılabilir. Hel sizin gibi daha önce 2.0 lt. 407 sahibi bir arkadaşımızdan tecrübelerinizi aktarmanızı isteriz. Bu arada sahibi olduğunuz Civic kokpiti ve tasarımı ile çok farklı bir kulvarda gururla satılan ve kullanılan bir otomobil. Mugen aksesuarlar ile şık bir görünüm alan aracınızı keyifle kullanmanızı dileriz.

Esat
12-05-2011, 13:38
Hocam hoş geldin aramıza o arabanın 2007 modelinin aynısı bende var angel mugen xenon ama hiç te sevmeyerek biniyorum genede senin hevesini kaçırmayayım hoş geldin aramıza en kısa zamanda adepte ol muhabbet güzeldir burda herkes seni en az bi peugeot sahibi kadar sevicektir hoş geldin tekrardan

Ed35
12-05-2011, 14:37
Aramıza hoşgeldiniz. Tabii ki farklı marka araçlara sahip olanlarda aramıza katılabilir. Hel sizin gibi daha önce 2.0 lt. 407 sahibi bir arkadaşımızdan tecrübelerinizi aktarmanızı isteriz. Bu arada sahibi olduğunuz Civic kokpiti ve tasarımı ile çok farklı bir kulvarda gururla satılan ve kullanılan bir otomobil. Mugen aksesuarlar ile şık bir görünüm alan aracınızı keyifle kullanmanızı dileriz.

Hoşbulduk :) Evet aracımın gerek iç gerek dış dizaynı heryerde ön planda olmamı sağlıyor :kral :) Tabi olumsuz yanlarıda oluyor,kıskanç insanların aracı çizmesi gibi...

Ed35
12-05-2011, 14:39
Hocam hoş geldin aramıza o arabanın 2007 modelinin aynısı bende var angel mugen xenon ama hiç te sevmeyerek biniyorum genede senin hevesini kaçırmayayım hoş geldin aramıza en kısa zamanda adepte ol muhabbet güzeldir burda herkes seni en az bi peugeot sahibi kadar sevicektir hoş geldin tekrardan

Yok hocam benim hevesim kaçmaz :) ben arabama inan aşığım :) Gerek görüntü itibariyle,gerekse beni koltuğa çivileyen motoru,herşeyi ayrı güzel...Hoşbulduk bu arada :)

Esat
12-05-2011, 14:42

Yok hocam benim hevesim kaçmaz :) ben arabama inan aşığım :) Gerek görüntü itibariyle,gerekse beni koltuğa çivileyen motoru,herşeyi ayrı güzel...Hoşbulduk bu arada :)

Aynı arabadan kullanmasam 30000 km heveslenebilirdim hala duruyor kapının önünde görüş mesafesi berbat boyası igrenç amartisörleri yok denecek sevyede diskler 10 binde 2 kere degişti iç malzeme berbat bagaj çok dar bavulu sokana kadar eziyet....
3 özellik dışında dış görünüm,iç gösterge tablosu,arka oturma kapasitesi 3 kişi çoook rahat sıgıyor
(bu özellikleri yaşadıgım için saydım sakın honda düşmanı falan sanmayın beni ayrıca bu bizim forumadına degil şahsi yaşadıgım bi deneyim sakın bizi sizden sizi bizden sogutmasın)

Ed35
12-05-2011, 14:53

Aynı arabadan kullanmasam 30000 km heveslenebilirdim hala duruyor kapının önünde görüş mesafesi berbat boyası igrenç amartisörleri yok denecek sevyede diskler 10 binde 2 kere degişti iç malzeme berbat bagaj çok dar bavulu sokana kadar eziyet....
3 özellik dışında dış görünüm,iç gösterge tablosu,arka oturma kapasitesi 3 kişi çoook rahat sıgıyor
(bu özellikleri yaşadıgım için saydım sakın honda düşmanı falan sanmayın beni ayrıca bu bizim forumadına degil şahsi yaşadıgım bi deneyim sakın bizi sizden sizi bizden sogutmasın)

Hocam ya milyonda bir kronik bir arabaya denk geldin şansına ya da başka bişey.
Şimdi tek tek ele alalım iddalarınızı,kendi arabamdan;
-Görüş mesafesi iğrenç değil ancak 407 deki gibi kolonlar kalın sadece dönüşlerde bir miktar problem yaşayabilirsiniz,ama hepsi bu.
-Boyası nasıl iğrenç onu anlamadım,sedefli siyah aracım ve wv gibi markalarda 1000tl opsiyon halinde sunuluyor,Honda da ise standart
-Amortisörler ile ilgili,kesinlikle öyle bir durum yok,üstelik benim aracımda 3,5cm eibach yay ile birlikte konforuna diyecek yok...
-Ne disk ne de malzeme kalitesi berbat...Şimdi bundan önceki aracım 407 idi ve satıp sorento aldım,daha sonrada Honda ve üç arababanında malzeme kalitesini çok iyi biliyorum ve aracım zaten Japon aracı,sizce kötü malzeme kalitesi mümkünmü?Ve bu kadar tutulan bir marka olarak eğer bu söylediklerinizi herkes yaşasaydı sizce piyasada bu kadar çabuk gidermiydi Hondalar?
Ha ama bagaj dar dersen katılırım,ama bana yeterli,daha büyük bagaj isteyen birisi zaten corolla veya bu tarz araç bakabilir.
Söylediklerimi yanlış anlama hocam sadece yanlış bilmesin gören arkadaşlar...

Esat
12-05-2011, 14:57
Neyse herkes kullandıgını bilir siz genede burda olmanın tadını çıkarın aracınızda sizde hoş geldiniz:)

γuяdaeя
12-05-2011, 16:43
Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim. Mugen'e de kocaman bir maşaallah :nazar
En çok sevdiğim yanı kokpiti ve özellikle de direksiyonu. Bence şahane bir tasarımı var ;)

Gökay
12-05-2011, 17:33
Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim. Mugen'e de kocaman bir maşaallah :nazar
En çok sevdiğim yanı kokpiti ve özellikle de direksiyonu. Bence şahane bir tasarımı var ;)

+1903 :alkis2

Ozan
12-05-2011, 17:38
Hoşgeldiniz.

Yasin CCK
12-05-2011, 17:46
Aramıza hoşgeldiniz,

Hocam sizde Esatta yakıt tüketimine hiç değinmemişsiniz, ortalama yakıt tüketiminiz nedir?

Yakın arkadaşımda Türkiye'nin en başarılı modifiye edilmişi vardı, aşırı yakıt tüketiminden dolayı sattık.

Size keyifli sürüşler ve keyifli forumlar dilerim ;)

Gökay
12-05-2011, 17:48
Bu kasanın yakıtından memnun olan duymadım ama yinede cevabı bekleyelim :aran

Dreamcatcher
12-05-2011, 18:48
1.4 TSI VW Tiguan ım 9.5 / 100 lt/km derken 2008 Honda Civic Elegance im 13/100 lt/km diyordu ... o yüzden şimdi yok :cilgin :cilgin :cilgin

Ed35
12-05-2011, 19:13
Tekrar merhabalar,hoşbulduk arkadaşlar... :)
Aslında burdanmı devam etsek yoksa ayrı bi konumu açsak bilemedim ama madem burdan geldi sorular devam edelim...
Öncelikle yakıtı soran arkadaşlarım 100km/9lt ortalama yakıt tüketimim var,aracım A/T olduğu halde,manuel olsaydı 2lt daha düşersiniz yakıttan...Tabiki kullanıma bağlı,köklersem ve sürekli vtec senfonisi eşliğinde yoluma devam edersem 11lt'de olur :)
Ben yakıttan çok memnunum,407 ile kıyaslarsam(2.0)33krş filan yakarken 23-25krş yakıyor Civic'im
Birde bu performansa bu yakıt bence hiçbir şey,ki aracımın yakıtı yüksek olsaydı bile yola devamdı :) Çünkü motor- şanzıman sorunsuzluğu ve performansı bir arada bulmak için ya meşhur markalara çok para dökmek ya da Honda'ya binmek gerekiyor,tarfikte kolay kolay beni yakalayabilecek araç yok,kendi klasmanımda :)
Bunlar da aracımın fotoları,iç kokpit ve dıştan 1-2 fotoğraf :)

TanerHoca
12-05-2011, 19:19
hoşgeldiniz :) bunlar aracınız için ;)
:nazar :nazar :nazar

...tarfikte kolay kolay beni yakalayabilecek araç yok,kendi klasmanımda :)

trafikte iddialaşmak hem sizin hem de trafiği kullanan diğer insanlar için son derece tehlikeli.
yoksa yasin sizi dizel aracıyla geçer.okann ise hiç acımaz :gul6

Ed35
12-05-2011, 19:25
hoşgeldiniz :) bunlar aracınız için ;)
:nazar :nazar :nazar

...tarfikte kolay kolay beni yakalayabilecek araç yok,kendi klasmanımda :)

trafikte iddialaşmak hem sizin hem de trafiği kullanan diğer insanlar için son derece tehlikeli.

İnsanları ve hiç bir canlıyı tehlikeye sokmadan medenice yapılan her yarış gibi söylemim ;)
Yasin ve Okan arkadaşlarla da sohbet edip görüşelim hocam :) Bol bol type-R,ep2,Vtı'sı olan dostlarımız var :)

Yasin CCK
12-05-2011, 19:26
tarfikte kolay kolay beni yakalayabilecek araç yok,kendi klasmanımda :)
.
.
.

Motorda herhangi bir modifikasyon varmı? Araç 1.6 mı 1.8 mi?

Hocam lafı ağzımdan aldınız :havali

Bencede iddialaşmamak lazım, şimdiye kadar sizin aracınızdan beni geçen olmadı ;)

Ed35
12-05-2011, 19:29
tarfikte kolay kolay beni yakalayabilecek araç yok,kendi klasmanımda :)
.
.
.

Motorda herhangi bir modifikasyon varmı? Araç 1.6 mı 1.8 mi?

Hocam lafı ağzımdan aldınız :havali

Bencede iddialaşmamak lazım, şimdiye kadar sizin aracınızdan beni geçen olmadı ;)

Aracım 1.6 simota air intake kit,performans katkılar,eksoz vs. var...
Aracınız nedir?İddanız büyük,geçen olmadı diye :D Sizi TeamHonda'ya beklerim hocam,ordan görüşelim denemek isteyen çok arkadaş olur ;)

Yasin CCK
12-05-2011, 19:32
İnsanları ve hiç bir canlıyı tehlikeye sokmadan medenice yapılan her yarış gibi söylemim ;)
Yasin ve Okan arkadaşlarla da sohbet edip görüşelim hocam :) Bol bol type-R,ep2,Vtı'sı olan dostlarımız var :)

:)

Bahsettiğiniz gibi denemelerimiz bilinçli denemelerdir, otobanda trafik akışının olmadığı dönemlerde deneriz arkadaşlar arasında araçlarımızı.

Benimde bol bol JDM ci arkadaşım mevcut :) Yanlız benin iddiam sizin aracınız i-vtech üzerine, yoksa VTI, EP2, R bambaşka sınıflar ;)

TanerHoca
12-05-2011, 19:34
... Yanlız benin iddiam sizin aracınız i-vtech üzerine, yoksa VTI, EP2, R bambaşka sınıflar ;)[/b]

onları da 407 si ile bahadır harcar :gul5

Ed35
12-05-2011, 19:35
... Yanlız benin iddiam sizin aracınız i-vtech üzerine, yoksa VTI, EP2, R bambaşka sınıflar ;)[/b]

Hocam yapma bunu :gul9

Evet sınıflar farklı yasin arkadaşım,illa ki FD6 diyosun yani :)

TanerHoca
12-05-2011, 19:38

Hocam yapma bunu :gul9
...

ben de aynı şeyi söylüyorum ama dinletemiyorum :gul9

Esat
12-05-2011, 19:41
Sende şimdi bizi muhalefet veyahutta antihondacı falan zannediceksin yok öyle bi niyetimiz emin ol 2. fotonda göründügü gibi benzin hep boş :gul5
bu arada benim kadar antipejocu yoktu ama hondayla 100 den 200 e ulaşamadıgım hıza serilik olarak söylüyorum robotix şanzumanlı 112 hp dizel bi arabayla arkaya yapışarak ulaşıyorum olurda birgün istanbula yolunuz düşerse ugrayın bi çayımı için bide bi tur atalım 308 ile ;)

Ed35
12-05-2011, 19:43
Sende şimdi bizi muhalefet veyahutta antihondacı falan zannediceksin yok öyle bi niyetimiz emin ol 2. fotonda göründügü gibi benzin hep boş :gul5
bu arada benim kadar antipejocu yoktu ama hondayla 100 den 200 e ulaşamadıgım hıza serilik olarak söylüyorum robotix şanzumanlı 112 hp dizel bi arabayla arkaya yapışarak ulaşıyorum olurda birgün istanbula yolunuz düşerse ugrayın bi çayımı için bide bi tur atalım 308 ile ;)

Hocam sölemek istemiyorum peugeot sitesi beni yanlış anlarsınız filan diye ama :) Honda ile ulaşamadığına peugeot ile ulaşıyorsun öylemi?.:) Aman bunu söyleme bu forum dışında :gul9

Esat
12-05-2011, 19:46
Yarın kafa kafaya fotoyu çekip foruma koyarım yanlış anlama 2 sinede para verip aldık bedava vermedi kimse
maalesef dışarda kime söylesem bana deli muamelesi yapıyor ama yanıma oturunca nedense haketten senin araban gti mış diyor dizel oldugu halde(gti jant sticker vçs var arabamda o yzüden) en yakın zamanda istanbula yolun düşerse beklerim üstadım ama ankara dönüşünde arabanımı satarsın sırayamı gecersin bilemem :)

Bide hondayla yırtına yırtına 200 e çıkarken pejoyla yaylana yayalana çıkıyorsun çoook büyük zevk

Ed35
12-05-2011, 19:49
Yarın kafa kafaya fotoyu çekip foruma koyarım yanlış anlama 2 sinede para verip aldık bedava vermedi kimse
maalesef dışarda kime söylesem bana deli muamelesi yapıyor ama yanıma oturunca nedense haketten senin araban gti mış diyor dizel oldugu halde(gti jant sticker vçs var arabamda o yzüden) en yakın zamanda istanbula yolun düşerse beklerim üstadım ama ankara dönüşünde arabanımı satarsın sırayamı gecersin bilemem :)

Çok isterdim de yok be hocam İzmirliyiz biz,oralara pek düşmüyor :)
Umarım beni yanlış anlamadın,bişeyi kötüleme vs. gibi niyetim yok,ama sendeki araç arızalı olabilir,eğer imkanın varsa sen gel yaptıralım aracını burda,Honda uzmanı çok kişi var ;)

TanerHoca
12-05-2011, 19:49
Hocam sölemek istemiyorum peugeot sitesi beni yanlış anlarsınız filan diye ...

niye yanlış anlayalım güzel kardeşim.güle eğlene muhabbet çeviriyoruz şurada. ;)

Esat
12-05-2011, 19:53
İnşallah ben izmire gelince bi tur atarsın o zaman
bu arada tek bizde yok bi akrabamızda aldı benim zorumlahemde ama pişmanlıgımızdan babalarımızda çok iyi kullanmadıgı için onlara bıraktık (babamda 63 yaşında mugenli hondaya biniyor )

Yasin CCK
12-05-2011, 19:56
Sizde bizi yanlış anlamayın hocam, bizde severiz Hondayı ama Peugeot kadar değil :D

Bu şekilden şekile soktuğumuz Civic'imiz ;)

http://img861.imageshack.us/img861/9810/16783116870858650557010.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/9772/15702316077102729932610.jpg

http://img859.imageshack.us/img859/7896/76411448361840517670735.jpg

Esat
12-05-2011, 20:17
Son hali muhteşem yasinim ama dışı bizi içi sahibini yakıyor çoook yakıyor bide :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo

γuяdaeя
12-05-2011, 20:31
Bence bu araba çok yakmıyor.. ama sanırım çok yaktırmaya müsait bir ruhu var :)

SAMET010
12-05-2011, 20:42
hoşgeldiniz iyi forumlar ,
benimde marka takıntım olmamak ile beraber yılda bir araç değiştirme alışkanlığım vardır :) Bu araçlardan en çok zevk aldığım araçlardan biri 2007 civic elegance otomatik aracımdı ,aracı balıkesirde ilk alanım ve özel şipariş geçtim ısıtmalı ve soğutmalı deri döşeme , mlip spoiler , ve Türkiyede ben aldıgımda 2 yıl boyunca tek bende olan soğutmalı torpido vs gibi özelliklerle :)) araç oldukça sportif özellikle şekli dıştanda ictende herkesi bitiriyordu , o kücük spor direksiyon simiti alçak oturma pozisyonu ve arkada düz zemini ile geniş oturma pozisyonu ile çok memnun kaldıgım bir araçtır , i- vtec namı diger akıllı vtec'te vtec açma kavramı diye bişi yok kendimizi kandırmıyalım adı vtec kendi itek cinsten bi araç , bir çok sürat vs denemem oldu haa burda ahkam kesmiyorum daha önceki araçlarım icimde 207 gt chip ile 190 hplik araç ,kuzenimle ortak sürdüğüm s2000 gibi araçlarda dahil , hız dediğim zaman pejonun gti'ı hondanın orjinal vteclerini bilirim :)
52000 km kullanıp sattığım civicimde şikayetm aracın yakıtı idi benim için sadece ve ortalamam hiç basmadan 12lt nin altına düşmedi ve asıldıgım zamanda şehir içi 17 lt görüyordum , haa arabanızda suç var derseniz şehir dışı ortalama 100 km hız ile 5 ltde yakabiliyordum :)
evet aracın boyası demiş esat arkadaşımız katılıyorum , kaputunda en çok taş izi olan araçlardan biridir :)
disklerinde sorun var evet ve garantiden değiştiriliyor bunuda honda kabul ediyor , değiştirdim
direksiyon kutusu problemi var garntiden değişiyor ... ama yol tutuş , süspansiyon vs gibi şeylere katılmıyorum aracın genel karakteristiginden cok memnundum araç seritten çıkmaz bi araçtı , onu satıp aldıgım 308 110 hp hdi aracımı seçme sebebim sadece yakıttır ve performansa gelirsek bende pejo diyorum tork avantajı olarak ,eski bi pejo kullanıcısısınız evet honda güzel ve özel bi araç ama bahsettiginiz ve bence abarttıgınız kadarda değil bende balıkesirliyim ve balçova da da çok takılıyorum ekonomide okuyan arkadaşlarımın yanında geldiğim zaman görüşmek , tanışmak ve çok iddalı iseniz aracları izmir icinde yada çeşme aydın otobanına kadar her yolda denemeye hazırım :)

Esat
12-05-2011, 20:50
Sametim sen kullandır şu arabayı satar 2 gün sonra hondayı arkadaş yeni bi 308 ci gelir aramıza :)

Dreamcatcher
12-05-2011, 20:59
Esat çok gitme arkadaşın üstüne kaçıracaksın bu gidişle forumdan :kac :kac :kac

emrexxcv
12-05-2011, 21:20
aramıza hoş geldiniz. kazasız belasız. :nazar

Ed35
13-05-2011, 08:07
Hoşgeldin diyen herkese çok teşekkür ediyorum :)
Foto koyan arkadaşıma da,araç fiberler ile boğulmuş,hoş olmuş ama fiber kullanmam hayatta ve iyi olduğunu da düşünmüyorum...
Yakıt konusuna değinene arkadaşlarım;değerlerim üsttedir,bir çok arkadaşımız var TeamHonda da ordan da yakıt konusunda bilgi alabalirsiniz...17lt nedir ya hu :D Traktörmü sürüyoruz :gul9
Bu arada 110Bg bi 308-125hp-ki diğer yapılan şeyler ile dyno'ya girmemiş,bir Honda'yı geçecek diye bu kadar iddalısınız :)
Bunları diyen arkadaşlarım lütfen şehirlerini versinler,bir kaç arkadaşımızla denetelim :)

Yasin CCK
13-05-2011, 08:31
...

Bunları diyen arkadaşlarım lütfen şehirlerini versinler,bir kaç arkadaşımızla denetelim :)

Mersin, 33 HY 845, muhtemelen arkadaşlarınız arkadaşımızdır, seviyeli ve bilinçli denemelere açığım ;)

Dreamcatcher
13-05-2011, 08:33
Havada lastik kokusu var :f1 :f1

SAMET010
13-05-2011, 09:19
Foto koyan arkadaşıma da,araç fiberler ile boğulmuş,hoş olmuş ama fiber kullanmam hayatta ve iyi olduğunu da düşünmüyorum...
Yakıt konusuna değinene arkadaşlarım;değerlerim üsttedir,bir çok arkadaşımız var TeamHonda da ordan da yakıt konusunda bilgi alabalirsiniz...17lt nedir ya hu :D Traktörmü sürüyoruz :gul9
Bu arada 110Bg bi 308-125hp-ki diğer yapılan şeyler ile dyno'ya girmemiş,bir Honda'yı geçecek diye bu kadar iddalısınız :)

Aslında yarım sayfa bişi anlatmıştım ama hiç gerek yok die sildim sen nasılsa anlattığın gibi diyeceksin bari mutlu ol bu kadar pejocunun içinde :) herhalde özel ve yüklü bi aracınız var iyi günlerde kullanın ama sizin civicinize binmek isterim ok merak ettim ...

edit:teamhonda,hondam ve hondasquad sitelerinin hepsinde aynı nickle üyeligim ve civic yakıt tüketimi die açtığım başlık var ve altında yüzlercede yorum var herhalde ben dahil onlarında aracı sorunlu siz şanslıymıssınız :gul9

Ed35
13-05-2011, 11:07
Neyse arkadaşlar,sizlere mutlu,huzurlu iyi forumlar dilerim :)
Gerçekten bilinçli ve gayet yetişmiş insanlar var aranızda,herkese saygım var...
Sizler pek hoşnut olmadınız,ben de nadide forum ortamınızı bulandırmıyayım,ikinci araç olarak 206+ almayı düşünüyorum,kısmet olursa o zaman tekrar uğrarım buralara,pejo'suz zor çünkü... :)
Neyse bir daha yazmıyorum,herkese iyi forumlar...

Esat
13-05-2011, 11:34

İstanbul Esat :)
ayrıca son mesajınızda alınganlık yapmışssınız oysa biz sizi sevgiyle karşıladık biz hondayı degil peugeot uda acımasızca eleştiriyoruz takip ettiysen göreceksindir yorumlardan ayrıca şöyle birşey diyeyim en sonunda kullandıgımız arabaların fiyatına bakararak birer bmw yada mercedes kullanmadıgımızı bu fiyatlara bu arabaaları kullanabilecegimize kanaat getiriyoruz tekrar fotolarınızı eklerseniz seviniriz...

Gökay
13-05-2011, 12:08
Kusura bakmayın ,
olayı sidik yarışına yada benim babam senin babanı dövere çevirirseniz olacağı budur.

Esat
13-05-2011, 12:39
Kusura bakmayın ,
olayı sidik yarışına yada benim babam senin babanı dövere çevirirseniz olacağı budur.

Gökay abi be kusura bakma kimse kimseyle sidik yarıştırmadı hoş geldiniz diye karşılandı her cümlenin arkasından yanlış anlamamk için ek eklendi he kim nasıl istiyorsada öyle degerlendiriyor havadan atıp tutmuyoruz aynısı var ki kullanıp negatif yönlerini söylüyoruz halada söylüyorum hatta unuttugum bi tane vardı tamponları lego gibi plastik geçme bak onuda yazıyorum....
ayrıca bi araba 125 hp diye 112 hp bi arabayı geçmez buna motor gücü torku falanda bakılarak degerlendirilir he arkadaşta eger 308 kullanmadan yarıştırdıysa birşeyleri ben 2 sini kullanmış biri olarak konustum ayrıca bu gun 1.2 motor dahil benzinide 5 ltr ler yakmaz imkansız kullandık biliyoruz....!!!!!!!!!!!!!

TanerHoca
13-05-2011, 13:00
fahri trafik müfettişi bir arkadaşım büyük bir ilgiyle konuyu okudu.meydan okuyan ve buna karşılık da
plakalarını ve oturdukları şehri yazan arkadaşların cezaları bir haftaya kadar ellerine ulaşır :gul9

Dreamcatcher
13-05-2011, 15:45
Evet..Taner bey hayatın acı gerçekleri ile sonuca bağlamış olayı :superman :superman :superman

Cem B
13-05-2011, 16:02
Bu başlığı Kısa bir cümle ile özetlemek istersek

"Bir deli kuyuya taş atmış 40 kişi peşinden :)

Bu bir deyim ve anonim bir cümle oldugu için içinde geçen sözlere kimsenin alınacağını sanmıyorum.:)

Ben ilk merhaba mesajımda bu kadar cevap vermediniz yahu.Honda mı alalım yani :)