PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ForumPeugeot Genel Buluşması Abant / 14.05.2011

Sayfa : [1] 2

Ömer Gedik
11-05-2011, 23:29
ForumPeugeot ekibi olarak geçen sene yaptığımız gibi bu senede Abant'ta buluşuyoruz. Sitemizde sürdürdüğümüz samimi ortamı devamlı kılmak ve gerçek dostluklara dönüştürebilmek adına 14/05/2011 Cumartesi günü Abant Gökdere'de olacağız. Katılımlarınız bekliyoruz.

Abantta bu senede Gökdere Restaurant'ta olacağız.
Tereyağ-Bal
Salata
Izgara (Balık-Köfte-Tavuk)
İçecek
Toplam: 15 TL

İstanbul için buluşma noktası Otoban çıkışından sonra gelen Mehmetçik Vakfı Opet olacaktır. Buluşma satti 09:00'dır. İstanbul ekibinin bana, Tanerhocaya veya ReisG 'ye iletişim bilgilerini göndermeleri gerekmektedir.

Ankara için buluşma yeri ve saati ilan edilecektir. Ankara ekibinin bana ve Bahadır abiye iletişim bilgilerini göndermelerini gerekmektedir.

Diğer illerden katılacak arkadaşlar için bilgi : Yakalaşık 12:00, 12:30 gibi Abantta olacağız.

Uyarı: Yol boyunca bir ekip olarak konvoy halinde hareket edeceğiz. Aşırı hız ve tehlikeli hareketler bir sonraki organizasyona katılımızı engelleyecektir.Biz bir ekibimiz ve ekip olarak hareket etmeliyiz.

Not: Havaşartları ile ilgili organizasyonda yapılacak bir değişiklik ilk olarak bu sayfada belirtilecektir.

Katılım belirttiğinizde lütfen iletişim bilgilerini bize PM yoluyla iletin. Katılım belirtirken Siz ve + şeklinde kaç kişi getireceğinizi yazmalısınız. Mesela ben kardeşimle de getireceğim. Bu sebeple şöyle yazıyorum.
OmerG+1
Eğer tek kişi katılacaksanız isminizi yazmanız yeterlidir.
Güncel katılım listesi:
1-OmerG+1 İST.
2-tanerhoca+3 İST.
3-Bahadır+1 ANK.
4-reisG + 2 İST.
5-cmr_cihangir + 2 İST.
6-ibosener İST.
7-MaLi +1 BURSA
8-individual İST.
9-Soylukan(Belki +1) İST.
10-mygold +1
11-Ozan +2 İST.
12-Baskan +1 İST.
13-Berker ÇELİK ANK.
14-erener+2 İST.
15-Berkay İZMİT
16-Huseyin İST.
17-Gökay +1 İST.
18-raptor +1 İST.
19-Başak +1 ANK (Bahadır'ın eşi)

Geçen Seneden kareler...
http://img143.imageshack.us/img143/6519/abantforumpeugeot082313.jpg

http://img406.imageshack.us/img406/981/abantforumpeugeot133565.jpg

http://img144.imageshack.us/img144/3351/abantforumpeugeot063262.jpg

Ömer Gedik
12-05-2011, 00:17
Evet arkadaşlar mevcut katılım listesinden iletişim bilgilerini PM yoluyla istiyorum ve bekliyorum.

cmr_cihangir
12-05-2011, 08:19
Gideceğimiz yere ilişkin tanıtım linki :havali2

http://www.boluweb.com/firmagoster.asp?id=1112

Ozan
12-05-2011, 08:39
Havada hala yağmur görünüyor.Değişiklik yok...

reisG
12-05-2011, 08:41
Bugün İstanbul'da da hava kapamaya başladı. ???
Cuma günü İstanbul yağmurlu c.tesi ise güneşli veriyor. Bolu ise bugün cuma c.tesi yağmurlu pazar ise parçalı bulutlu

mimit
12-05-2011, 12:02
Bende gelmeyi çok istiyorum ama ben şuan şehir dışındayım ve cumartesi sabah Ankara'da olucam,gelip gelemiyeceğim son anda belli olacak gibi bu durumun bir sakıncası olurmu,sizlerede sıkıntı yaratmak istemem :(

erener
12-05-2011, 12:24
Merhaba Arkadaşalar,
Eşimin rahatsızlığı ( soğuk algınlığı ) nedeni ile ben tek gelecektim ancak az önce gelemeceğim belli oldu, 14.05.2011 cumartesi günü saat XX:00’te Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi Karaman lokasyonumuzun, ÇSGB Bakanı Ömer Dinçer’in katılımıyla resmi açılışı yapılacak olması nedenli bende Karaman'da olmak zorundayım.

Umarım sizler için güzel bir gün olur. Resimleri sabırsızlıkla bekliyor olacağım..

ibosener
12-05-2011, 12:25
Bu cumartesi gününe Mali Müşavirlik firmamız tarafından 2011 yılı faaliyet raporumuzun 1. çeyreğinin değerlendirilmesi; 2, 3. 4 çeyreklerinin hedeflerinin gözden geçirilerek güncellenmesi; 2011 yılı 2. yarı yıl yatırım planının revize edilmesi ve projeksiyonunun hazırlanması amacı ile bir toplantı kondu.

Bu nedenle cumartesi günü aranızda olamayacağım üzgünüm. Katılacak tüm arkadaşlarıma sorunsuz yolculuklar ve keyifli bir gün dilerim.

Erener ile mesajı birlikte yazmışız. Katılımcı sayısının artmasını beklerken 2 katılımcının eksilmesine de ayrıca üzüldüğümü belirtmeliyim.

cmr_cihangir
12-05-2011, 14:07
Sevgili erener öncelikle geçmiş olsun. Senin ve İbrahim ağabeyin gelememesi üzücü. Ancak ekmek herşeyden önce gelir. Buna mukabil, değerli arkadaşım Esat bence sende sıkıntıya girme dostum. Naçizane Cumartesi normal işlerine geri dönüp hastalarınla ilgilenmeye devam etmelisin. İnşallah başka bir organizasyonda bir araya gelir özlem gideririz. Ama siz şimdilik resimlerle idare edeceksiniz bizde organizasyonun keyfini çıkaracağız (tabi yağmur yağmazsa) :D :nargile

ibosener
12-05-2011, 14:17
Sevgili erener öncelikle geçmiş olsun. Senin ve İbrahim ağabeyin gelememesi üzücü. Ancak ekmek herşeyden önce gelir. Buna mukabil, değerli arkadaşım Esat bence sende sıkıntıya girme dostum. Naçizane Cumartesi normal işlerine geri dönüp hastalarınla ilgilenmeye devam etmelisin. İnşallah başka bir organizasyonda bir araya gelir özlem gideririz. Ama siz şimdilik resimlerle idare edeceksiniz bizde organizasyonun keyfini çıkaracağız (tabi yağmur yağmazsa) :D :nargile

Bunu tüm kalbimle diliyorum.

muhti
12-05-2011, 14:19
http://www.dmi.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=BOLU

meteoroloji sitesinde cumartesi bolu için kuvvetli sağanak yağış gösteriyor. :(

Esat
12-05-2011, 14:30

Galiba öyle olacak sevgili agabeyim inşallah istanbul için söz verelim artık

http://www.wunderground.com/global/stations/17070.html
saatlik dogru tahminler burada gel vatttannndaaaşşşşşş

mimit
12-05-2011, 15:55
geçen hafta sonu içinde İstanbul için yağmurlu dediler, güneş altında formula 1 in keyfini çıkardık gerçi biraz soğuktu ama olsun.Ankaradan ses soluk yok mu daha :(

reisG
12-05-2011, 16:27
Arkadaşlar, Bolu Abant havadurumu tesisler ile telefon bağlantılı olarak takip edilmekte.

Cem B
12-05-2011, 16:39
Sabırsızlıkla bekliyorum.Umarım bir aksilik çıkmaz.Benim bedenende biraz huzura ihtiyacım olacak.iyi de olacak aslında:)

Gökay
12-05-2011, 17:22
Sabırsızlıkla bekliyorum.Umarım bir aksilik çıkmaz.Benim bedenende biraz huzura ihtiyacım olacak.iyi de olacak aslında:)

Baskan,
mahallede dipdibe tanışamadık, 250km ötede tanışırız kısmetse :alkis2

Ozan
12-05-2011, 17:31
eeeeeeeeeee
T-shirt'lerim banamı kaldı şimdi. ???

TanerHoca
12-05-2011, 17:59
bugün itibariyle iki kişi mazeretleri dolayısıyla cumartesi buluşmasına gelemeyeceklerini belirttiler.

Güncel katılım listesi:
1-OmerG+1 İST.
2-tanerhoca+3 İST.
3-Bahadır+1 ANK.
4-reisG + 2 İST.
5-cmr_cihangir + 2 İST.
6-MaLi +1 BURSA
7-individual İST.
8-Soylukan(Belki +1) İST.
9-mygold +1
10-Ozan +2 İST.
11-Baskan +1 İST.
12-Berker ÇELİK ANK.
13-Berkay İZMİT
14-Huseyin İST.
15-Gökay +1 İST.
16-raptor +1 İST.
17-Başak +1 ANK (Bahadır'ın eşi)

vega cengiz
12-05-2011, 19:10
arkadaşlar ben yeni üye oldum işlerim nedeni ile inşallah bir dahaki buluşmaya saygılarımla 406 cı CK Reklam ANKARA

TanerHoca
12-05-2011, 19:15
arkadaşlar ben yeni üye oldum işlerim nedeni ile inşallah bir dahaki buluşmaya saygılarımla 406 cı CK Reklam ANKARA

madem ki sizi abantta tanıyamayacağız o halde forumda kendinizi tanıtın bari.

forum kuralları 10. madde:
10.Foruma üye olan her kişi ilgili bölümde kendini tanıtmak zorundadır varsa Aracı modelin Aracım bölümünde paylaşmalıdır.

Cem B
12-05-2011, 19:16

Baskan,
mahallede dipdibe tanışamadık, 250km ötede tanışırız kısmetse :alkis2

walla sorma abi.aynı saatte çıkalım hatta arabayı sabah yıkatırken yeditepe yolunda sağda yıkatıyorum ben orda buluşup yıkatıp ordan kaçalım:)

TanerHoca
12-05-2011, 19:51
walla sorma abi.aynı saatte çıkalım hatta arabayı sabah yıkatırken yeditepe yolunda sağda yıkatıyorum ben orda buluşup yıkatıp ordan kaçalım:)

millet abantta yağmur var diyor sen araba yıkatmaktan bahsediyorsun :anlamadim2

reisG
12-05-2011, 21:33
ben de cuma akşamı babylone a bir banyo ardından parlatma operasyonu yapacağım :yikaama yağmur olursa herşey iptal tabiiki :(

BahadırALTUN
12-05-2011, 21:41
bugün itibariyle iki kişi mazeretleri dolayısıyla cumartesi buluşmasına gelemeyeceklerini belirttiler.

Güncel katılım listesi:
1-OmerG+1 İST.
2-tanerhoca+3 İST.
3-Bahadır+3 ANK. (308 ile)
4-reisG + 2 İST.
5-cmr_cihangir + 2 İST.
6-MaLi +1 BURSA
7-individual İST.
9-mygold +1
10-Ozan +2 İST.
11-Baskan +1 İST.
12-Berker ÇELİK ANK.
13-Berkay İZMİT
14-Huseyin İST.
15-Gökay +1 İST.
16-raptor +1 İST.

Bu gün yaptığım Ankara Samsun Ankara yolculuğunu son kısımında ankara çevre yolunda köpeğe çarpmam neticesinde 407 de bayağı bir hasar oluştu. Elbette moralimizi bozuldu ancak bu siz dostlarımızla yapacağımız buluşmaya katılmamıza engel değil. Malesef tek araç ile 308 ile katılacağız.

reisG
12-05-2011, 21:45
bahadır geçmiş olsun sizde birşey yoktur umarım.

407nin durumu nasıl zaten o ön tampon değişecekti değil mi

Dreamcatcher
12-05-2011, 21:47
Bahadır bey geçmiş olsun..cana gelmesin derler ya..umarım hasar fazla değildir..ve yine umarım bununla nazar çıkmıştır..

Cem B
12-05-2011, 21:47

millet abantta yağmur var diyor sen araba yıkatmaktan bahsediyorsun :anlamadim2

Abi buraların havasına belli olmaz.yagmur olursa zaten yolculukta orda da hoş olmaz.

Ranilin
13-05-2011, 00:47
Arkadaşlar, üzülerek Abant buluşmasına çok istememe rağmen katılamayacağım. Sizlere iyi eğlenceler diliyorum. Kısmetse bir daha ki buluşmalara artık :(

safaku
13-05-2011, 07:21
Bende çok istememe rağmen yarın ki buluşmaya katılamayacağım. Bende yarın aynı saatlerde Kayseri yolunda olacağım. En azından belki konvoya katılırım. :)))
Herkeze iyi eğlenceler...

reisG
13-05-2011, 08:14
Arkadaşlar bugün itibariyle Bolu da yağış var. Yarın da yağışlı olacağı söylenmekte. :Sİstanbul bugün yağmurlu ve kapalı ama henüz yağmur yağmadı. İstanbul yarın güneşli ve önümüzdeki 10 gün içinde güneş var. sadece bir gün hafif yağmur geçişi veriyorlar.
Bolu da pazar gününden sonraki 10 gün güneşli ve hafif bulutlu olacak. Sıcaklıklar artmakta.
Bu arada son listeye göre 16 araç katılımı var ve bunların 12si İstanbul'dan .Bu haliyle Forum Peugeot genel buluşması değil, İstanbul ekibinin Abant ziyareti olacak gibi gözükmekte. Bu arada İstanbul dışından geleceğini kesin bildiren arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyoruz.

TanerHoca
13-05-2011, 08:30
listede adı yazılı olanların tümü ömere iletişim bilgilerini gönderdi mi acaba.
eğer unutan varsa özelden ömere mesaj atsın bu konuda ;)

MaLi
13-05-2011, 08:45
Reis abi son durum nedir?
Buluşma olacak değilmi? Benim için önemli çünkü iş çıkışı hanımı Tavşanlıdan almaya gideceğim.

muhti
13-05-2011, 08:45
Güncel katılım listesi:
1-OmerG+1 İST.
2-tanerhoca+3 İST.
4-reisG + 2 İST.
5-cmr_cihangir + 2 İST.
6-MaLi +1 BURSA
7-individual İST.
9-mygold +1
10-Ozan +2 İST.
11-Baskan +1 İST.
12-Berker ÇELİK ANK.
13-Berkay İZMİT
14-Huseyin İST.
15-Gökay +1 İST.
16-raptor +1 İST.
17-muhti-özdemir +1 İST.

reisG
13-05-2011, 08:52
Reis abi son durum nedir?
Buluşma olacak değilmi? Benim için önemli çünkü iş çıkışı hanımı Tavşanlıdan almaya gideceğim.

MaLi şimdi Gökdere'yi aradım. Hava yağmurlu ve iri taneli olarak yağmur yağmaya devam etmekte, sıcaklık 10 derece civarında imiş.Yarında böyle olur dediler. Bu durumda dışarıda oturma imkanı yok..Şuanki listede yer alan 37 kişilik katılımın hepsi gelirse içerde servis açılabilir dediler.

mavi
13-05-2011, 09:03
Arkadaşlar aranızda olamayacağım için üzgünüm,zira çalışıyorum.Fakat yağmuru hiç sorun etmeyin çünkü gezinizin daha keyifli ve diyalogunuzun daha fazla olmasına yardımcı olacaktır emin olabilirsiniz.Amaç iyi vakit geçirmek ve sohbet olduğuna göre.Geziyi iptal etmeyin ve tadını çıkarın.Şartlar ne olursa olsun.Hepinize iyi eğlenceler.

reisG
13-05-2011, 09:09
bu konu başlığı altında neden farklı bir başlıkla konu açtığınızı anlayamadım. Fakat zaten buluşmaya katılacak herkes yaklaşık 2-2,5 yıldır birbirini tanıyor ve sohbet üst seviyede. Yağmur çamur altında ve bir de soğuk olan havada yüzlerce km. gidip gelmek şuanda bana göre mantıksız. Ki pazar gününden sonra hem düzelecek hemde ısı mevsim normallerine çıkacak.

Ozan
13-05-2011, 09:19
bu konu başlığı altında neden farklı bir başlıkla konu açtığınızı anlayamadım. Fakat zaten buluşmaya katılacak herkes yaklaşık 2-2,5 yıldır birbirini tanıyor ve sohbet üst seviyede. Yağmur çamur altında ve bir de soğuk olan havada yüzlerce km. gidip gelmek şuanda bana göre mantıksız. Ki pazar gününden sonra hem düzelecek hemde ısı mevsim normallerine çıkacak.

Bende tüm yorumlarına imza atıyorum

MaLi
13-05-2011, 09:48

abi yarını iptal edelim mi diyorsun?

cmr_cihangir
13-05-2011, 09:54
Yağmur çamur altında ve bir de soğuk olan havada yüzlerce km. gidip gelmek şuanda bana göre mantıksız. Ki pazar gününden sonra hem düzelecek hemde ısı mevsim normallerine çıkacak.

abi yarını iptal edelim mi diyorsun?

Reis ağabey bende bu yorumdan iptal edilmesi daha uygun oluru çıkarıyorum.

reisG
13-05-2011, 10:12
Ben sadece bugünki hava durumuna göre ve yarın olabilecek duruma karşı kendi yorumumu yaptım.Şuanda İstanbul'da hava tamamen bulutlu ama bulutlar yükselmekte hava kuzey-kuzeybatı esmekte. Bugün kısa aralıklı yağmur olur yarın ise güneşli veya parçalı bulutlu olacaktır. Yarın bu havanın Bolu da kalması durumunda yağmurlu olursa oralarda eşler çocuklar kapalı yerde duracaksak bir hafta erteleyelim derim. Ama hava düzelir ve Bolu'da da yağmur olmayacaksa zaten gitmeye hepimiz hazırız. Akşama kadar bir karar vermek gerekir diye düşünüyorum, ben...
Ömer'in konu hakkındaki yorumu ve kararı kesin olacaktır.
Ömerrrrr neredesinnnnn??

Gökay
13-05-2011, 10:14
Bile bile lades demeye gerek varmı?
Ertelenmesi taraftarıyım..

MaLi
13-05-2011, 10:37
Ömer sen ne diyorsun?

ibosener
13-05-2011, 11:07

Alıntı sahibi: ibosener üzerinde Mayıs 09, 2011, 10:18:20 am

Alıntı sahibi: reisG üzerinde Mayıs 09, 2011, 10:09:09 am
Arkadaşlar 14 mayısta Bolu ve genelinde yağmur var. Sıcaklık ta 14 derece...

Benim yukarıdaki mesajım boşa gider mi dersin Reis ?

Valla yağmur altında ve 14 derece sıcaklıkta Bolu-Abant biraz soğuk ve nemli olur . Buluşmanın yapılacağı yeri de bildiğimize göre biraz 16 mayıs sonrası hava güneşli ve sıcaklık mevsim standartına ulaşacak....

16 mayıs sonrasına mı kaydırsak Şehriden böyle uazklaştığımız bir günde kapalı bir yere sığınmak ne derece güzel olur bilmem. Asıl amaç tabii ki bir araya gelmek ama fotoğraf çekerken bile sıkıntı yada telaş -yağmurdan olası en az etkilenme için- yaşayacaksak

Belki bu kararı almak için biraz geç olabilir ama ben genede bir dile getireyim istedim.

Benim 9 Mayıstaki yukarıdaki mesajım gerçek mi olacak ne

http://www.forumpeugeot.com/index.php?topic=2025.300

Ömer Gedik
13-05-2011, 11:09
Arkadaşlar bir beyin fırtınası yapmak maksadıyla 15 mayıs Pazar günü katılım listesi oluşturacağız.

Listeyi hemen devam ettirelim.
OmerG+1
TanerHoca+3
Bahadır+3
Esat

MaLi
13-05-2011, 11:14
OmerG+1
TanerHoca+3
Bahadır+3
Esat
MaLi+1

Ömer Gedik
13-05-2011, 11:22
OmerG+1
TanerHoca+3
Bahadır+3
Esat
MaLi+1
Ozan+2

Gökay
13-05-2011, 12:04
Pazar maalesef uygun değil bana.

TanerHoca
13-05-2011, 13:35
cumartesi listesi

1-OmerG+1 İST.
2-tanerhoca+3 İST.
4-reisG + 2 İST.
5-cmr_cihangir + 2 İST.
6-MaLi +1 BURSA
7-individual İST.
9-mygold +1
10-Ozan +2 İST.
11-Baskan +1 İST.
12-Berker ÇELİK ANK.
13-Berkay İZMİT
14-Huseyin İST.
15-Gökay +1 İST.
16-raptor +1 İST.
17-muhti-özdemir +1 İST.

pazar listesi

OmerG+1
TanerHoca+3
Bahadır+3
Esat
MaLi+1
Ozan+2
mimit

mygold
13-05-2011, 13:43
pazar listesi

1-OmerG+1
2-TanerHoca+3
3-Bahadır+3
4-Esat
5-MaLi+1
6-Ozan+2
7-mimit
8-mygold+1

muhti
13-05-2011, 14:06
Pazara ertelenmesi durumunda maalesef bende kesin olarak katılamıyorum.

Cem B
13-05-2011, 14:27
OmerG+1
TanerHoca+3
Bahadır+3
Esat
MaLi+1
Ozan+2
Baskan artı 1 :)

Benim için iki günde aynı uzaklıkta.Patronumdan izin alıcam evet derse her iki günde fark etmez hyr derse yapacak bir şey yok:)

Pazar günü olursa sürprizim içinde extra zaman kazanmış olurum.

Ozan
13-05-2011, 16:12
Biz bu işi pazara erteleyelim yada daha ileri bir tarihe

otmotvmhndsi
13-05-2011, 16:20
16-20 Mayıs arası final haftam olduğu için buluşma bu hafta olursa katılamayacağım. İleriki tarihler için KESİN katılabilirim...

Ozan
13-05-2011, 16:39
Hava durumu Bolu'da yarın için inatla sağnak yağışlı diyor. :uzgun
Değişen birşey yok.Pazar içinde hava 18 derece çok bulutlu.

cmr_cihangir
13-05-2011, 17:07
Pek çok üyemiz 14 Mayıs Cumartesi için çok önceden kendisini ve beraberinde getireceği insanları organize etti. Şİmdi onlara yağmur yağacak diye buluşma tehir edildi dersek pek yerinde olmayacak. Örneğin buluşmaya getirmeyi planladığım babamın diyeceği "oğlum sizin peugeotlar su mu alıyor?" olacaktır. Velhasıl ben bu işi pekala -yağmur yağsada- yarın yapabileceğimizi düşünüyorum.

Ozan
13-05-2011, 17:18
Pek çok üyemiz 14 Mayıs Cumartesi için çok önceden kendisini ve beraberinde getireceği insanları organize etti. Şİmdi onlara yağmur yağacak diye buluşma tehir edildi dersek pek yerinde olmayacak. Örneğin buluşmaya getirmeyi planladığım babamın diyeceği "oğlum sizin peugeotlar su mu alıyor?" olacaktır. Velhasıl ben bu işi pekala -yağmur yağsada- yarın yapabileceğimizi düşünüyorum.

Banada hanımın diyeceği "250 km. kapalı lokantada oturmayamı geldik olur herhalde"
Hele kızıma 10 gündür piknik sözü verdim.Orada ördekler tavuklar var top oynarsın bisikletine binersin diye.
Ayrıca kapalı yer bu kadar kişiyi alırmı?
Buda soru işareti.

Ne diyeyim Cihan 2 ucu b...lu değnek bu olsa gerek :(
Herkes kendince haklı.Sende haklısın...
Ama bence bende haklıyım.

Esat
13-05-2011, 17:21

Banada hanımın diyeceği "250 km. kapalı lokantada oturmayamı geldik olur herhalde"
Hele kızıma 10 gündür piknik sözü verdim.Orada ördekler tavuklar var top oynarsın bisikletine binersin diye.
Ayrıca kapalı yer bu kadar kişiyi alırmı?
Buda soru işareti.

Ne diyeyim Cihan 2 ucu b...lu değnek bu olsa gerek :(
Herkes kendince haklı.Sende haklısın...
Ama bence bende haklıyım.

Bence ozan abiye kulak verin ELACAN güzel ve tatlı oldugu kadar çıglıklarıylada ünlü bi Yegenimizdir:) :yahoo :yahoo :yahoo

Ozan
13-05-2011, 17:25
Ben yarın 09:00 da Opet'teyim.
Beklerim :):):):):):):):):):)

Ömer Gedik
13-05-2011, 17:44
Orginzasyon 14 Mayıs 2011 tarihinde gerçekleştirilecektir. Organizasyonda ilk mesajdaki bildiri aynen geçerlidir. Organizasyona katılıcakların iletişim bilgilerini, buluşma noktalarını ve yanında gelicek kişi sayısını yazması rica olunur.

Ömer Gedik
13-05-2011, 18:41
Arkadaşlar sabahtan beri görüşmelerim sürüyor. Pazar günü olsa ne olurdu sorusunu sorduk. Sayı oldukça azdı. Ayrıca yine konuşmalarımıza göre bu işin ertelenmesi demek en az 3-4 hafta ertelemek olacaktı. Haliyle yarın gitme kararı aldık. Birçok kişiyi arayıp ok aldık. Ayrıca yer sahibi ile görüştüğümde bana o zaman yağmur olmadığını belirtti. Hava için de şu an bulutlu ama iyi dedi. Ardından Reis abi gidilecek yer ile tekrar görüştü ve havanın kötü olduğu haberini aldı. Dışarıda masa kurulması gündeme gelmeyebilir. Ben yinede organizasyonun tamamlanması kararyırım. Yarın Meteorolojiden aldığım bilgilerde havanın sabah başlayarak yağışlı olduğu ve öğle vakti şiddetli yağış olduğu gözüküyor. Çocuklu ailelerin bu bilgiler doğrultusunda fikirlerini bildirmelerini istiyorum. Yarın gidip orada kapalı ortamda da bulunabiliriz.

cmr_cihangir
13-05-2011, 18:44
Ben yarın 09:00 da Opet'teyim.
Beklerim :):):):):):):):):):)

Ben de inşallah oradayım :arkadas

Haydi listeyi yeniden şekillendirelim :yahoo
Ozan
cmr_cihangir + 2

BahadırALTUN
13-05-2011, 18:55
Haydi listeyi yeniden şekillendirelim :yahoo
Ozan
cmr_cihangir + 2
Bahadır ( tek kisi geliyorum)

Bu arada Ankara ekibinin buluşma noktası saat 10:00 A-City otoparkidir.

Ömer Gedik
13-05-2011, 19:32
Ozan
cmr_cihangir + 2
OmerG+1
TanerHoca
individual (Ergin)+1
Huseyin
Baskan (Cem)
muhti_özdemir
Mali Fp

eklemeler yapılacaktır.

mygold
13-05-2011, 19:51
Ozan
cmr_cihangir + 2
OmerG+1
TanerHoca
individual (Ergin)+1
Huseyin
Baskan (Cem)
muhti_özdemir
Mali Fp
mygold+1

Gökay
13-05-2011, 20:10
Gençler, bu yağış riski dolayısıyle organizasyona üzülerek katılamayacağımı belirtiyorum.Eşimle geleceğim ve yağışlı bir Abantla karşılaşırsak vay halime :bam3 Bu riski göze alamayacağım :cilgin

Esat
13-05-2011, 20:21

Babanın lafı üstüne ne denirki abi muhteşem bi laf edermiş etseymiş :gul5 :gul5 :gul5 :gul5

cmr_cihangir
13-05-2011, 20:31
Bizimkilere bu organizasyondan 10 gün evvel bahsettim. Hem annem hem de babam çok olumlu karşıladılar. Onlara yarın yağmur yağacakmış buluşma iptal desem annem bir şey demezde babam "bırak bırak sudan sebeple madem götürmeyecektin bizi ne diye davet ettin :kizgin :bam3" deme ihtimali çok yüksek :D

Ozan
13-05-2011, 20:34
Gençler, bu yağış riski dolayısıyle organizasyona üzülerek katılamayacağımı belirtiyorum.Eşimle geleceğim ve yağışlı bir Abantla karşılaşırsak vay halime :bam3 Bu riski göze alamayacağım :cilgin

Kartalım gel.Biz zaten Beşiktaş'lı olarak en büyük riske girmişiz.
Bu arada yağmur yokmuş :)

mygold
13-05-2011, 20:35
sağnak yagmur yagsada gelıyoruz inşallah.. :f1

Ozan
13-05-2011, 20:43
Durduramaz bizleri yağmur,
Abant geliyoruz sıkı dur. :alkis

Bu arada ben yanımda birde sürpriz 308 sahibi ve eşi ile geleceğim.
O nunda katılımı 10 dk. önce belli oldu
Yani ben 2 araç geleceğim.

Ozan (+2)
X Men (+1)

Ömer Gedik
13-05-2011, 20:43
Listedeki ekip tamam da gelicem diyip cevap yazmayanlardan ötürü sıkıntılıyız. Gelmeyecekler lütfen belirtsin. Sonra ulaşamıyoruz sıkıntı oluyor.

Ömer Gedik
13-05-2011, 20:44
Ozan +2
cmr_cihangir + 2
OmerG+1
TanerHoca +3
individual (Ergin)+1
Huseyin+2
Baskan (Cem)
muhti_özdemir +1
Mali Fp +1
mygold+1
Xmen +1

TanerHoca
13-05-2011, 20:46
bana da sürpriz oldu ama ister inanın ister inanmayın şu an itibariyle memleketten yatılı misafirim geldi. :alkis2

Ömer Gedik
13-05-2011, 20:46
11 Peugeot olmuş durumdayız gayret edelim. Ozan abi teşekkürler

Ömer Gedik
13-05-2011, 20:47
bana da sürpriz oldu ama ister inanın ister inanmayın şu an itibariyle memleketten yatılı misafirim geldi. :alkis2

Tanerhoca -----> :superman

BahadırALTUN
13-05-2011, 20:48

Misafiri erkenden yatırıp gelin hocam :)

Ozan
13-05-2011, 20:48

Aman ne güzel inş. onlarda da Peugeot vardır.

TanerHoca
13-05-2011, 20:51

valla onu bunu bilmem yarın evin anahtarını ona bırakır yine gelirim. :keyifli
bu arada hanım duymasın misafirim ablası da :fiuw

Ozan
13-05-2011, 20:54

Valla bir an tırsmadım değil.... :)

Gökay
13-05-2011, 20:56
Ozanım Kartalım , hanımı ikna etmem mümkün değil.
Tabloya beraber baktık Şekil 1A'da görüldüğü üzre :kafa Tamda Bolu civarına Kuvvetli Yağış logosunu basmışlar :anlamadim2

http://www.dmi.gov.tr/FTPDATA/analiz/1218kucuk.PNG

Ömer Gedik
13-05-2011, 20:56

Valla bir an tırsmadım değil.... :)

Bünyem 10'a düşmeyi kaldırmaz :)

Ömer Gedik
13-05-2011, 20:57
Gökay

Çizgi sınırlarına bakarsa Kuvvetli yağışın olduğu bölge boluyu kapsamıyor bolunun hemen kuzeyinde kuvvetli yağış mevcut.

BahadırALTUN
13-05-2011, 20:59
Tabloya beraber baktık Şekil 1A'da görüldüğü üzre :kafa Tamda Bolu civarına Kuvvetli Yağış logosunu basmışlar :anlamadim2

Hanımı ikna edemiyorsan benim gibi tek basına gel :tehlikeli

Ozan
13-05-2011, 21:01

:alkis2
Bu lafın üzerine.....

Esat
13-05-2011, 21:07
Bende baktim yagmur ihtimali%30 yarin o bile kalmaz cok sansizlisiniz masallah
Taner abi misafirlerinide gotur forumdaslar tasir bidetabi isin maddi yonu var:)

TanerHoca
13-05-2011, 21:07
forum yüzünden başımıza bir iş gelmese bari :gul5

bu arada evli barklı adamlar koşa koşa geliyor da bekarların kılı kıpırdamıyor ya ben de ona yanıyorum. :fool

Ozan
13-05-2011, 21:09
Ben yine bir kampanyamı yapsam ???

Gökay
13-05-2011, 21:11

:alkis2
Bu lafın üzerine.....

Kapıdan tek başına çıkanın topuğuna sıkılır bizim evde...

TanerHoca
13-05-2011, 21:11
tanerhoca +2

kısa çöpü oğlum çekti :gul6
misafire refakat edecek.

mygold
13-05-2011, 21:14
eşiyle bırlıkte kim gelıyor şimdi... :aran

TanerHoca
13-05-2011, 21:15

BEN! :tehlikeli

Ozan
13-05-2011, 21:17

Neyseki benim X-Men iyi takviye yapmış oldu. :)

mygold
13-05-2011, 21:18

aman hocam tekerıne taş deymesın... :alkis2
cumle arkadaşların tekerıne taş deymesın... :alkis2

Ozan
13-05-2011, 21:24

Ben ve X-Men'de eşlerimizle geliyoruz.

TanerHoca
13-05-2011, 21:25

Ben ve X-Men'de eşlerimizle geliyoruz.

:alkis :alkis :alkis

forum yüzünden başımıza bir iş gelmese bari :gul5

bu arada evli barklı adamlar koşa koşa geliyor da bekarların kılı kıpırdamıyor ya ben de ona yanıyorum. :fool

Esat
13-05-2011, 21:44

Neyseki benim X-Men iyi takviye yapmış oldu. :)

X-men superman hayyirdir abi cizgi filmden adammi top luyorsun

TanerHoca
13-05-2011, 22:18
yarın katılmam gereken bir buluşma var :) herkese iyi geceler :uyku

Ömer Gedik
13-05-2011, 22:31
Liste aşağıdaki gibi güncellenmiştir. Katılacak arkadaşlar Gece bile olsa çekinmeden GSM 'den ulaşabilir.

GSM: 0533 591 23 15

Ozan +2
cmr_cihangir + 2
Bahadır
OmerG+1
TanerHoca +2
individual (Ergin)
Huseyin+2
Baskan (Cem)
muhti_özdemir +1
Mali Fp +1
mygold+1
Xmen +1

Ozan
13-05-2011, 22:44
Ömer Reis yokmu?

Ömer Gedik
13-05-2011, 22:55
Ömer Reis yokmu?

Biraz önce aradım. Ulaşamadım gece vakti çokta çaldırmak istemedim.

Ozan
13-05-2011, 22:57
Raptor?
Soylukan?
Berkay?
Muhti?

Saat 17:00 itibari ile katılacaklar listesindelermiş Ömer.
Bağlantı kurabildinmi bu arkadaşlarla?

Ozan
13-05-2011, 22:58
Ömer Reis yokmu?

Biraz önce aradım. Ulaşamadım gece vakti çokta çaldırmak istemedim.

SMS atsaydın

muhti
13-05-2011, 23:05
ozan abi ben geliyorum kız arkadaşımla beraber 9da opetteyim :superman

Ozan
13-05-2011, 23:12
ozan abi ben geliyorum kız arkadaşımla beraber 9da opetteyim :superman

:alkis :alkis :alkis
15 olacağız herhalde

Ömer Gedik
13-05-2011, 23:32
Son listede zaten muhti vardı.

Reis abi çağrı mı görecektir. Mesaj atmadım bu sebeple.

Cem B
14-05-2011, 00:43
Cem - Patron bir organizasyonumuz var toplu olarak dostlar eşliğinde ,tüm kış kafa patlattık işler hafif hafif düşmeye başladı bize de iyi gelecektir izniniz olursa gitmeyi düşünüyorum

Patron - Cem iyimisin hafta sonu en yogun günümüzde sende söylüyorsun zaten işler düşüyor daha sıkı sarılmamız gerekli işlere,hafta içi istersen 3 gün gelme ama hafta sonu kesin magazanda ol.

yani.... :bomb

Söyleyecek birşey bulamıyorum ,t.shirt buluşmasına da katılamadıktan sonra utanıyorum açıkçası....

Çok üzgünüm.

individual
14-05-2011, 02:17
:uyku :uyku

Ömer Gedik
14-05-2011, 05:20
Herkese Günaydın!!! Bugün İstanbulda açık bir hava var. Umarım Bolu'da açıktır. Keyifli bir gün geçireceğimizi umuyorum. :)

Cem söyleyecek pek birşey yok en azından gelemeyeceğini nedeniyle yazmışsın teşekkürler

Ömer Gedik
14-05-2011, 05:36
Az önce dışarıdaydım bugün hava istanbul için güzel olacağa benziyor. Bulutsuz bir hava vardı. Ama ben tabi ki oldukça batıda kalıyorum.

Ozan
14-05-2011, 05:39
Reis'ten varmı geri dönüş?

Ömer Gedik
14-05-2011, 05:47
Henüz yok Ozan abi, 11 olduk gidiyoruz derken 1 araç daha gitti. Geçen seneyi yakaladık. :)

TanerHoca
14-05-2011, 06:20
günaydın.istanbulda harika bir hava var.arabayı yıkattım.kahvaltıdan sonra yola çıkacağım.
yalnız aklıma birşey geldi.madem ki opettteki buluşma saatini onların şartlarına göre düzenlediğimiz
arkadaşlar gelemiyorlar keşke opetteki buluşma saatini biraz daha erkene çekseydik.

mavi
14-05-2011, 07:32

Bu yazdığım yeni bir başlık değil.Sadece gidecek kardeşlerime destek ve moral amaçlı idi.Azarlar gibi yazınızdan buraların patronu benim senin ne haddine gibi bir anlam çıkıyor.Forumdaki havayı çok sevmiştim ama yanılmışım.Densizlik ettiysem herkesten affımı istiyor ve zatınıza ait forumdan ayrılıyorum.Giden arkadaşlara iyi eğlenceler.

BahadırALTUN
14-05-2011, 16:49
Çok güzel bı buluşma oldu. Katılan ve emegi gecen herkese teşekkürler.
Ayrıntı ve fotolar gece. :)

cmr_cihangir
14-05-2011, 18:13
Bende eve gelir gelmez forumu açıp Abant gezisine katılan ve organize eden tüm değerli üyelere teşekkür etmek istedim. Dostluğun, anlayışın,saygının ve paylaşımın doruk yaptığı Abant'ta çok keyifli saatler geçirdik. Şahsım adıma herkese teşekkür ediyorum. :arkadas :alkis2 Darısı önümüzdeki buluşmalara ve gelemeyen diğer üyelerimize :D

Bu arada Bahadır ağabey resimleri merakla bekliyorum. ;)

cmr_cihangir
14-05-2011, 18:15
Ha söylemeden geçemeyeceğim Xmen sürprizi süperdi :superman :D

individual
14-05-2011, 18:18
Selamlar,

Çok keyifli bir gündü. Sizlerle tanıştığıma memnun oldum ve de herkese teşekkür ederim.
Fotoğrafları sabırsızlıkla bende bekliyorum.
:)

TanerHoca
14-05-2011, 18:21
beklenen abant buluşması beklemediğimiz kadar az sayıda katılımla gerçekleşti.
opet kurtköyde dokuzda 7 araç buluştuk ve yola çıktık.günün sürprizi
esat namı diğer x-men'in buluşmaya eşiyle birlikte katılmasıydı. :iyi
adapazarındaki sağanak geçişi hariç tüm olumsuz hava tahminlerine inat harika bir hava vardı.
keyifli ve bol fotoğraf çekimli bir yolculuktan sonra gökdere tesisine ulaşıldı.ankaradan bahadır
ve mücahitin bursadan da malinin katılımıyla buluşma ekibi tamamlanmış oldu.her zamanki sıcak ve
samimi muhabbet eşliğinde yemekler yendi.özellikle hanımların sohbeti bayağı bir samimiydi.
araçların başında koyu sohbetler eşliğinde fotolar çekildi.oradan göl kenarında bir tur atıldıktan
sonra vedalaşalarak yola koyulduk.bu forumu ve burada edindiğim dostları seviyorum.
katılan ve güzel bir günü imza atan herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum.katılamayanların
ise artık üzülecek bir şeyleri daha var :havali2
fotolar yolda...

mygold
14-05-2011, 18:49
buluşmamız çok güzel gectı.katılımda bulunan butun arkadaşlara ve yakınlarına gonulden tesekkurler edıyorum.. :alkis2 buluşmalarda dostluk ve muhabbetin giderek artması buluşmalarımızın kıymetını dahada artırıyor. gelecek buluşmalarda goruşmek uzere....

emrexxcv
14-05-2011, 18:52
fotoları sabırsızlıkla bekliyorum.. :aran

BahadırALTUN
14-05-2011, 18:53
Makine yere dusunce fotograflar silinmiş :D

emrexxcv
14-05-2011, 18:55
hhhhhaaaaaayyyyyyıııııııııııırrrrrrrrrrrrrr bu olamazzzz.. :korku2 :o

BahadırALTUN
14-05-2011, 18:59
Az sonra geliyor fotolar yüklüyorum şu an :)

emrexxcv
14-05-2011, 19:02
:yahoo :dans4

TanerHoca
14-05-2011, 19:10
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3760.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3762.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3763.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3764.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3765.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3766.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3767.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3782.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3783.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3784.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3785.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3787.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3788.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3789.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3792.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3793.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3796.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3799.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3802.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3803.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3806.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3809.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3811.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3812.jpg

Yasin CCK
14-05-2011, 19:21
Süpersiniz :alkis2

Esat
14-05-2011, 19:23
Gelen memnun Gelemeyen pişman Gelmeyene laf yok herkese teşekkürler çok degerli insanlarla tanıştım bu gun tekrardan çok memnun oldum(yagmurlu fotoları koymayın :gul5)

Esat
14-05-2011, 19:25
Yasinim kendi adııma Yasin ve Abdullahın(tropix)aramızda olmasını çok isterdim

mygold
14-05-2011, 19:26
taner hocam ellerıne saglık.. :alkis

TanerHoca
14-05-2011, 19:29
http://img840.imageshack.us/img840/633/img3806e.jpg

http://img824.imageshack.us/img824/5615/img3816e.jpg

http://img9.imageshack.us/img9/6637/img3812ch.jpg

http://img717.imageshack.us/img717/6230/img3811p.jpg

http://img153.imageshack.us/img153/3034/img3809x.jpg

http://img707.imageshack.us/img707/6241/img3815qd.jpg

TanerHoca
14-05-2011, 19:36
http://img805.imageshack.us/img805/8120/img3827j.jpg

http://img716.imageshack.us/img716/9329/img3829c.jpg

http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3825.jpg

http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3817.jpg

http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3819.jpg

http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3821.jpg

BahadırALTUN
14-05-2011, 19:41
http://img840.imageshack.us/img840/9119/img7432w.jpg

http://img717.imageshack.us/img717/9334/img7438y.jpg

http://img845.imageshack.us/img845/1875/img7431s.jpg

http://img196.imageshack.us/img196/9972/img7430u.jpg

http://img196.imageshack.us/img196/9849/img7429t.jpg

http://img807.imageshack.us/img807/9788/img7428.jpg

http://img808.imageshack.us/img808/3356/img7427e.jpg

http://img560.imageshack.us/img560/4461/img7426.jpg

http://img24.imageshack.us/img24/9901/img7425gl.jpg

http://img221.imageshack.us/img221/2228/img7424senc.jpg

http://img832.imageshack.us/img832/319/img7421ps.jpg

BahadırALTUN
14-05-2011, 19:42
http://img263.imageshack.us/img263/1674/img7420d.jpg

http://img402.imageshack.us/img402/8444/img7417y.jpg

http://img233.imageshack.us/img233/95/img7419o.jpg

http://img51.imageshack.us/img51/9503/img7415p.jpg

http://img94.imageshack.us/img94/6593/img7416sk.jpg

http://img845.imageshack.us/img845/971/img7414.jpg

http://img812.imageshack.us/img812/9749/img7413h.jpg

http://img822.imageshack.us/img822/429/img7409o.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/5306/img7405rf.jpg

http://img846.imageshack.us/img846/6721/img7404.jpg

http://img687.imageshack.us/img687/1853/img7403nw.jpg

http://img859.imageshack.us/img859/8352/img7402.jpg

http://img687.imageshack.us/img687/2353/img7397u.jpg

http://img848.imageshack.us/img848/2848/img7396.jpg

http://img827.imageshack.us/img827/2230/img7395v.jpg

BahadırALTUN
14-05-2011, 19:42
http://img840.imageshack.us/img840/760/img7394z.jpg
http://img849.imageshack.us/img849/7158/img7389.jpg
http://img30.imageshack.us/img30/2475/img7383u.jpg
http://img842.imageshack.us/img842/1883/img7384i.jpg
http://img200.imageshack.us/img200/372/img7386w.jpg
http://img828.imageshack.us/img828/9651/img7385g.jpg
http://img806.imageshack.us/img806/8493/img7387.jpg
http://img845.imageshack.us/img845/1698/img7388j.jpg
http://img819.imageshack.us/img819/1641/img7392m.jpg
http://img842.imageshack.us/img842/8003/img7382l.jpg
http://img803.imageshack.us/img803/7762/img7381.jpg
http://img839.imageshack.us/img839/4170/img7379w.jpg
http://img822.imageshack.us/img822/9431/img7380h.jpg
http://img823.imageshack.us/img823/9149/img7376kl.jpg
http://img3.imageshack.us/img3/281/img7374q.jpg
http://img193.imageshack.us/img193/3640/img7372tq.jpg
http://img859.imageshack.us/img859/3983/img7370.jpg

ibosener
14-05-2011, 19:43
Bende toplantıdan eve gelir gelmez foruma baktım. Keyifli bir gün geçirmişsiniz. Sizler adına çok sevindim.

BahadırALTUN
14-05-2011, 19:43
http://img808.imageshack.us/img808/9886/img7369l.jpg
http://img29.imageshack.us/img29/1753/img7362b.jpg
http://img824.imageshack.us/img824/9673/img7363w.jpg
http://img156.imageshack.us/img156/8179/img7361v.jpg
http://img121.imageshack.us/img121/2420/img7360r.jpg
http://img852.imageshack.us/img852/7739/img7358.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/8391/img7338l.jpg
http://img4.imageshack.us/img4/3503/img7339fn.jpg
http://img805.imageshack.us/img805/7336/img7340g.jpg
http://img12.imageshack.us/img12/6876/img7348w.jpg
http://img850.imageshack.us/img850/6697/img7351y.jpg
http://img541.imageshack.us/img541/1433/img7356q.jpg
http://img194.imageshack.us/img194/7330/img7354da.jpg
http://img860.imageshack.us/img860/4617/img7337w.jpg

TanerHoca
14-05-2011, 19:44
http://img94.imageshack.us/img94/283/img3835j.jpg

http://img854.imageshack.us/img854/7280/img3833r.jpg

http://img29.imageshack.us/img29/5999/img3838n.jpg

http://img829.imageshack.us/img829/408/img3832f.jpg

http://img35.imageshack.us/img35/2245/img3839q.jpg

BahadırALTUN
14-05-2011, 19:44
http://img862.imageshack.us/img862/5123/img7336y.jpg
http://img4.imageshack.us/img4/4491/img7335y.jpg
http://img156.imageshack.us/img156/7434/img7330s.jpg
http://img42.imageshack.us/img42/9856/img7334ux.jpg
http://img804.imageshack.us/img804/6533/img7329k.jpg
http://img151.imageshack.us/img151/148/img7328s.jpg
http://img545.imageshack.us/img545/4753/img7317f.jpg
http://img852.imageshack.us/img852/1886/img7318v.jpg
http://img560.imageshack.us/img560/2680/img7319s.jpg
http://img153.imageshack.us/img153/3929/img7321ww.jpg
http://img21.imageshack.us/img21/6553/img7322d.jpg
http://img600.imageshack.us/img600/9656/img7323k.jpg
http://img202.imageshack.us/img202/7382/img7324l.jpg
http://img534.imageshack.us/img534/4026/img7316p.jpg
http://img819.imageshack.us/img819/701/img7315r.jpg
http://img221.imageshack.us/img221/2554/img7314wie.jpg
http://img191.imageshack.us/img191/7863/img7313r.jpg
http://img846.imageshack.us/img846/2857/img7312.jpg
http://img847.imageshack.us/img847/9639/img7311d.jpg
http://img837.imageshack.us/img837/5892/img7310d.jpg
http://img7.imageshack.us/img7/8715/img7309w.jpg

BahadırALTUN
14-05-2011, 19:48
http://img821.imageshack.us/img821/4968/img7391e.jpg
http://img845.imageshack.us/img845/6565/img7326y.jpg
http://img198.imageshack.us/img198/9262/img7325x.jpg
http://img638.imageshack.us/img638/1360/img7435b.jpg

Dreamcatcher
14-05-2011, 19:49
Taner hocam sizi tebrik ediyorum gerçekten..arabanıza yürekten bağlısınız...o havada bile cam gibi lastik ve jantlar :alkis2 :alkis2 :alkis2

BahadırALTUN
Şimdilik bu kadar Hanım arızalandı ona bakmam lazım :D

http://img193.imageshack.us/img193/8606/img7320q.jpg

Esat
Süper kareler iyiki gelebilmişim iyiki sizin gibi dostlarla bi gün geçirdim valla dün gece 3 te uyudum şu anda çok yorgunum ama forumda fotoları sabırsızlıkla izliyorum e bekliyorum fatih aslanıda gene podyumda :)

TanerHoca
14-05-2011, 19:51
http://img30.imageshack.us/img30/5966/img3846ll.jpg

http://img862.imageshack.us/img862/439/img3857.jpg

malinin kızı:zeynep bebek buluşmanın maskotuydu adeta :)
http://img823.imageshack.us/img823/1924/img3852m.jpg

prenses elacan
http://img819.imageshack.us/img819/8390/img3851u.jpg

http://img69.imageshack.us/img69/289/img3853m.jpg

kızım betül
http://img202.imageshack.us/img202/420/img3855k.jpg

TanerHoca
14-05-2011, 19:54
Taner hocam sizi tebrik ediyorum gerçekten..arabanıza yürekten bağlısınız...o havada bile cam gibi lastik ve jantlar :alkis2 :alkis2 :alkis2

valla üstad jantlar balata tozundan görünmüyordu.lastiklerde soluktu ancak fotoğraf çekimi öncesi esat zorla elime tutuşturdu lastik sütünü. :D

sonuç fotoğrafta göründüğü gibi :iyi

mygold
14-05-2011, 19:55
bahadır abı ellerıne saglık ,emeklerın ıcın tesekkurler.. :alkis2 :alkis2 :alkis2

Esat
14-05-2011, 19:56

valla üstad jantlar balata tozundan görünmüyordu.lastiklerde soluktu ancak fotoğraf çekimi öncesi esat zorla elime tutuşturdu lastik sütünü. :D

Abi jant lastik sütü olmadan yola çıkmam :gul6 :gul9 :gul9 :gul9 :gul9

SAMET010
14-05-2011, 19:57
mükemmel bir gün yaşamıssınız gene ,orada olmak sizlerle tanışmayı isterdim ama maalesef kıbrısta olduğumdan dolayı katılamadım bi dahaki buluşmaya katılırım inş :) resimlerde mükemmel çıkmış , ama gözlerim 2 adet 18' jantlı 407den eksik birini ve bahadır abinin 407sini(kaza yaptıgını unuttum alla alla nerede diyordum baktım 308 orada) aradı:)

Esat
14-05-2011, 20:00
mükemmel bir gün yaşamıssınız gene ,orada olmak sizlerle tanışmayı isterdim ama maalesef kıbrısta olduğumdan dolayı katılamadım bi dahaki buluşmaya katılırım inş :) resimlerde mükemmel çıkmış , ama gözlerim 2 adet 18' jantlı 407den eksik birini ve bahadır abinin 407sini(kaza yaptıgını unuttum alla alla nerede diyordum baktım 308 orada) aradı:)

Bahadır abinin 407 sinde 16 var Sametim ama ilkayın 407 sinde galaxy ar diye biliyorum ben
(keşke sende bizimle olabilseydin)

mygold
14-05-2011, 20:01

sadece lastık sutu degıl ayrıca futbol topu, tavla takımı eklenebılır esat kardesım.. :D

Ozan
14-05-2011, 20:04
Arabamı yıkattım ve buradayım :)

ibosener
14-05-2011, 20:05
Çocuk resimlerine bayıldım. Allah bahtlarını açık, ömürlerini uzun etsin

cmr_cihangir
14-05-2011, 20:07
malinin kızı:zeynep bebek
http://img823.imageshack.us/img823/1924/img3852m.jpg
prenses elacan
http://img819.imageshack.us/img819/8390/img3851u.jpg
kızım betül
http://img202.imageshack.us/img202/420/img3855k.jpg

Taner hoca Ela'yı resimleyebilmiş bravo. :D Gezimize renk katan prenseslere kocaman bir alkış :alkis2 :nazar

Esat
14-05-2011, 20:09

sadece lastık sutu degıl ayrıca futbol topu, tavla takımı eklenebılır esat kardesım.. :D

Abi allahtan Vw transporter forumu degiliz yoksa muaynehaneyi oraya sıgdırıdım
(Tüm fotolar yayınlansın senin Mali abinin bide Bahadır abi için yazıcaklarım var )

Esat
14-05-2011, 20:10
Arabamı yıkattım ve buradayım :)

Abi bravo sana benimki çamur içinde valla yarın yıkatırım

Dreamcatcher
14-05-2011, 20:12
Taner hocam,ben de sizin gibi arabama aşığım..ve bu işin en güzel yanı arabalar aşkımıza ve emeğimize herzaman karşılık verirler,asla yolda bırakmazlar :ask :ask :ask

TanerHoca
14-05-2011, 20:16
cihan elanın tek başına olduğu fotoğraf tamamen betülün eseri ;)

cmr_cihangir
14-05-2011, 20:16
Bünye alışık olmadığından abantın temiz havası çarptı biraz. Geri dönüş yolunda beynim sanki leğenin içinde bir suda yüzüyormuş gibi hissettim ancak Dilovası civarında kendime gelebildim. :D Bu arada benimde çektiğim güzel resimler var ama fotoğraf makinem torpidoda kaldı. Gidip almaya üşeniyorum. Sanırım bende yarın onları yüklerim.

Ozan
14-05-2011, 20:17
Hava açık olsa bu kadar eğlenemezdik.
Kapalı yerde olmak hem kaynaşmayı hemde sohbetin koyu olmasını sağladı. :havali

Esat
14-05-2011, 20:20
Taner hocam,ben de sizin gibi arabama aşığım..ve bu işin en güzel yanı arabalar aşkımıza ve emeğimize herzaman karşılık verirler,asla yolda bırakmazlar :ask :ask :ask

Hocam sende eger istanbuldan geçersen ugra parlatalım tekerleri:)

Esat
14-05-2011, 20:21
Bünye alışık olmadığından abantın temiz havası çarptı biraz. Geri dönüş yolunda beynim sanki leğenin içinde bir suda yüzüyormuş gibi hissettim ancak Dilovası civarında kendime gelebildim. :D Bu arada benimde çektiğim güzel resimler var ama fotoğraf makinem torpidoda kaldı. Gidip almaya üşeniyorum. Sanırım bende yarın onları yüklerim.

Abi dönüşte ibrenin kaçta oldugunu merak ettim açıkçası:)

Dreamcatcher
14-05-2011, 20:22
Nereye geçerken Esat cım dentistim :cilgin :cilgin :cilgin

Esat
14-05-2011, 20:24
Nereye oldugu önemli degil abi yeterki fatihten geç :)

TanerHoca
14-05-2011, 20:27
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3865.jpg

http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3866.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3867.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3868.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3869.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3870.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3871.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3875.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3876.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3880.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3881.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3882.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3883.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3884.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3885.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3887.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3888.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3893.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3894.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3895.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3896.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3897.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3900.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3901.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3903.jpg
http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/IMG_3908.jpg

Dreamcatcher
14-05-2011, 20:32
Esat bey kardeşim..zaten ezik bi şekilde fotoları takip ediyorum..bunun üstüne nazik davetin de gelince iyice tuhaf oldum :'( :'( :'( :'(
ha bu arada irc de seyrediyorum çaktırmadan :ralli :ralli :ralli

Esat
14-05-2011, 20:35
Bİ yandan eurosport HD açık bende de debriyajlar falan kırlıyor:)
bu arada gelemedin diye eziklik durumu diye birşey olamaz tabi gelebilseydiniz çok daha mutlu olurduk...
nerde yolumuzun kesişecegi belli olmaz..

cmr_cihangir
14-05-2011, 20:35

Dönüşte çok sakin kullandım ama 110 -120 den aşağı da düşmedim. Nitekim araçlarımız gerçekten çok iyi aerodinamiğe sahip: Bizimkiler hiç huzursuz olmadan sağ salim eve geldik çok şükür. Ayrıca gidiş dönüş toplamda 478 km yol katedmişim ve ortalama yakıt tüketimim 5.5 lt.
Yalnız bir ara kırmızı bir 307 geçti yanımdan bende onun ibresinin kaç olduğunu merak ediyorum. :f1 :kac :D

Esat
14-05-2011, 20:37

Dönüşte çok sakin kullandım ama 110 -120 den aşağı da düşmedim. Nitekim araçlarımız gerçekten çok iyi aerodinamiğe sahip: Bizimkiler hiç huzursuz olmadan sağ salim eve geldik çok şükür. Ayrıca gidiş dönüş toplamda 478 km yol katedmişim ve ortalama yakıt tüketimim 5.5 lt.
Yalnız bir ara kırmızı bir 307 geçti yanımdan bende onun ibresinin kaç olduğunu merak ediyorum. :f1 :kac :D

Benimde yanımdan giderken bi 308 geçti gri bende onu bilemedim :P

TanerHoca
14-05-2011, 20:42
ben de motebello 212 km hıza ulaştığında ömerin ön camının sağ taraftaki yan plastik çıtasının kopup uçtuğunu biliyorum :f1

http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/siyah-peugeot-308-nb32023.jpg

Esat
14-05-2011, 20:44
Yolda sıkıştırdıgınız :gul9 508 hala kendine gelememiştir abi:)

mygold
14-05-2011, 21:17
ben de motebello 212 km hıza ulaştığında ömerin ön camının sağ taraftaki yan plastik çıtasının kopup uçtuğunu biliyorum :f1

taner hocam olayı sen gordugune gore hızın 200km herhalde. ne yapıyordun galaxılerımı sevındırıyordun .. ;)

TanerHoca
14-05-2011, 21:18

taner hocam olayı sen gordugune gore hızın 200km herhalde. ne yapıyordun galaxılerımı sevındırıyordun .. ;)

aman kardeşim ne görmesi. benzin istasyonunda ömer anlattı.

mygold
14-05-2011, 21:22
aman gecmıs olsun. neden cıkarkı parca.

Ozan
14-05-2011, 21:29

Kızımı objektifler bile yakalayamıyor. :kac
Yerinde 1 dk. oturmadı bugün.Şimdi ise pestili çıkmış şekilde 1.5 saattir uyuyor. :havali

Ömer Gedik
14-05-2011, 21:39
Abant dönüşü akraba ziyareti sebebiyle ancak gelebildim. Şimdi çalışmalar başlıyor. :)

Harika bir buluşmaydı. Bugün sohbetiyle yemeğiyle gezisiyle çok şahane geçti. Şimdi fotoğraf upload etmeye başlıyorum. Ama maalesef imageshack te sorun çıkacağına eminim. :(

Bu arada ben bir ara hız denemesi yaptım aksi halde zaten hızlı gitmedim. Onda da 210 u biraz geçtim (212 km) daha da gidecektim fakat ön camın sağ çıtası fırladı. Sebebi ise çıtayı bir hafta evvel keyfi sökmem neticesinde bağlantılarından ikisinin kırılmasıydı. Yüksek hızda rüzgar sebebiyle çıta beklemediğim bir şekilde fırladı. Allahtan arkamda kimse yoktu. Zaten eski ve tazyikli su yüzünden hasarlı çıtalarım değişecek.

Esat
14-05-2011, 21:40
Bu arada forumdaki tüm çocukları ALLAH bagışlasın ailelerine nazardan korusun... :nazar :nazar :nazar :nazar :nazar

Ozan
14-05-2011, 21:45
Abant dönüşü akraba ziyareti sebebiyle ancak gelebildim. Şimdi çalışmalar başlıyor. :)

Harika bir buluşmaydı. Bugün sohbetiyle yemeğiyle gezisiyle çok şahane geçti. Şimdi fotoğraf upload etmeye başlıyorum. Ama maalesef imageshack te sorun çıkacağına eminim. :(

Bu arada ben bir ara hız denemesi yaptım aksi halde zaten hızlı gitmedim. Onda da 210 u biraz geçtim (212 km) daha da gidecektim fakat ön camın sağ çıtası fırladı. Sebebi ise çıtayı bir hafta evvel keyfi sökmem neticesinde bağlantılarından ikisinin kırılmasıydı. Yüksek hızda rüzgar sebebiyle çıta beklemediğim bir şekilde fırladı. Allahtan arkamda kimse yoktu. Zaten eski ve tazyikli su yüzünden hasarlı çıtalarım değişecek.

Geçmiş olsun. :(

Biz dönüş yolunda Esat ile arabaları 240'a sabitledik öyle ufak ufak geldik.
Parça filan kaybı yaşamadık.Bu demek oluyorki Beyaz renk araçlar daha kaliteli ve hızlı :)

Esat
14-05-2011, 21:48

Parça filan kaybı yaşamadık.Bu demek oluyorki Beyaz renk araçlar daha kaliteli ve hızlı :)

Ozan abi söylemeyecektim ama madem konuyu açtın bi ara hakikatten 190 200 le ciddi kilometrelerce ilerledik :)

Ömer Gedik
14-05-2011, 21:51
Ozan abi yapıştırma pedallı aracın la bana hava mı atıyorsun anlamadım :)

Bu arada 281 tane fotoğraf var hangisini seçip yükleyeceğim bilmiyorum :S

Esat
14-05-2011, 21:52
Ömer sen seçme koy hepsini :) acele ettttt

Ozan
14-05-2011, 22:04
Ozan abi söylemeyecektim ama madem konuyu açtın bi ara hakikatten 190 200 le ciddi kilometrelerce ilerledik :)

Dananın kuyruğu haftaya kopar.Radara yakalandıysak haftaya cezalar gelir.
Ama Mc Donalds'a girerek olası bir radardan kurtardık. :)

Esat
14-05-2011, 22:08

Dananın kuyruğu haftaya kopar.Radara yakalandıysak haftaya cezalar gelir.
Ama Mc Donalds'a girerek olası bir radardan kurtardık. :)

Mc donald's gibisi yooooookkkkkk:)
eger orda karar kılmamış olsak olası 1 ceza kesindi abi:)

otmotvmhndsi
14-05-2011, 22:25
Cok guzel bir bulusma olmus her zaman oldugu gibi... Bu sefer katilamadim derslerm ndeniyle bir snrakine umarim yine hep beraber oluruz... Ayrica guzel fotograf soleni icinde cok tesekkurler sayenizde o ortami gecen seneninde esintileryle hatirlamis yasamis oldum...

individual
14-05-2011, 22:26
arkadaşlar hepinize tekrar teşekkür ederim.
fotoğraflar şahane.özellikle 8-16mm süpermiş.

sanırım tek benzinli bendim.
giderken fena değildi de (7.5lt/100km) dönerken biraz hızlı gittim. gidiş dönüş ortalama 8.4lt/100 km oldu.

aslında lastikleri deneyecektim. dönerken sabit 90-100 km yapabilseydim 5-5.5lt/100 km ye düşüyordu.
ama genel olarak lastikler çokta fark etmiyor yakıta. en azından korkulacak boyutta değil.

yüksek hızlara da kolaylıkla ulaştı 225 tabanlarla.

Ömer Gedik
14-05-2011, 22:34
Fotoğraflar yükleniyor... 103 adet fotoğraf seçtim aralarından... Beklemeye değecek :)

Enes ------> :superman

muhti
14-05-2011, 22:39
Buluşmayı organize eden, emeği geçen ve katılan bütün herkese çok teşekkür ederim bizim için çok keyifli bir gün ve ortamdı. ForumPeugeot ailesinin dostluğunun daim olması dileklerimle en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere..

Ömer Gedik
14-05-2011, 22:42
ve Güzel bir günün ardından fotoğrafları paylaşmaya başlayalım.

İlk olarak İstanbul ekibi olarak Mehmetçik Vakfı opette toplandık. Herkes vaktinde oradaydı ve oradan keyifli abant yolculuğumuz başladı.

Mehmetçik vakfı otoparkındaki fotoğraflarımız

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09435.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09435-1.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09442.jpg

SAMET010
14-05-2011, 22:47

Bahadır abinin 407 sinde 16 var Sametim ama ilkayın 407 sinde galaxy ar diye biliyorum ben

teşekkür ederim keşke olabilseydm ama tam sınav haftam yoksa çok istedim ...

bu arada evet bahadır abide 16 var onun ve diger galaxyli arkadasın aracını demek istemiştim bende ::)

TanerHoca
14-05-2011, 22:50
ömer bu fotolar zaten var sen şöyle seyrü sefer halinde çekilenlerden koy ;)

Esat
14-05-2011, 22:56

teşekkür ederim keşke olabilseydm ama tam sınav haftam yoksa çok istedim ...

bu arada evet bahadır abide 16 var onun ve diger galaxyli arkadasın aracını demek istemiştim bende ::)

Olsun sametcigim hepsi bizim arkadaşlarımıza abilerimize kardeşlerimize ait önemli olan o sen nasıl düşündüysne güzel düşünmüşsündür...

Ömer Gedik
14-05-2011, 22:57
Hocam sabır :superman Aklım gitti bu kadar fotoğraftan zaten. Ayıkla yükle siteye at :ralli

Mehmetçik vakfındaki buluşmamızın ardından artık yola koyulma vakti gelmişti. Bu esnada bol bol fotoğraf çektik. Enes sağolsun.

Ozan abinin Beyaz Güvercini
http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09447.jpg

Beyazlar Aynamda
http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09452.jpg

Ozan abinin Beyaz Güvercini
http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09453.jpg

Gerilerden X-men geliyor
http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09454.jpg

Esat abinin Fatih Aslanı
http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09456.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09457.jpg

Cihan abinin aracından kareler
http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09463.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09464.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09465.jpg

Muhti Özdemirin aracından kareler
http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09469.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09471.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09472.jpg

erener
14-05-2011, 23:05
İş seyahatimden şimdi geldim vebilisayarın başına koştum, süper organizasyon olmuş. Gelemediğim için çok üzgünüm :(

Ömer Gedik
14-05-2011, 23:08
Yolculuk esnasında kardeşim Enes'in çektiği fotoğraflara devam edelim. :nargile

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09474.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09478.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09480.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09482.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09483.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09484.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09485.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09486.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09487.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09489.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09490.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09493.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09494.jpg

Ömer Gedik
14-05-2011, 23:10
Katılan dostlar umarım fotoğrafları beğenirsiniz hızla yükleyip atmaya çalışıyorum. Ben yoldaki fotoğraflara bayıldım. Ama benim aracın fotoğrafları yok. :( Berceste'den çıkınca aklıma geldi Keşke enesi başka araca transfer edip Benim Montebelloyu da çektirseydim. :(

Esat
14-05-2011, 23:14
Valla nefis fotolar tek eksik olan ben keşke arabayı yıkatsaymışım kesinleşen saat çok gec olunca ufaktan kirli katıldım :(
Ya bu arada hakikatten ENES'e sonsuz teşekkürler yer yer yagmur yer yer rüzgar ama hep en güzel kareleri öekmek için ugraştı...

emrexxcv
14-05-2011, 23:22
katılan herkesi tebrik ederim çook güzel bi buluşma olmuş :alkis2. :D fakat gelemediğim için ayrıca içimde bir burukluk var :'( ancak fotoğraflar bana bu günü ordaymışım gibi yaşattı :D herkese çok teşekkürler. :arkadas ve foruma ziyaretçi olarak bakanlar adına hepimiz için kocaman :nazar :nazar :nazar allah muhabbetimizi bozmasın. :arkadas

TanerHoca
14-05-2011, 23:29
...
Ama benim aracın fotoğrafları yok. :( Berceste'den çıkınca aklıma geldi Keşke enesi başka araca transfer edip Benim Montebelloyu da çektirseydim. :(

;)
http://i51.tinypic.com/1444bi0.jpg

http://i55.tinypic.com/d7388.jpg

TanerHoca
14-05-2011, 23:41
bahadır sakin kafayla çektiğin fotoları baştan aşağı bir taradım.özellikle içinde araç olmayan
birkaç manzara fotoğrafı varki gerçekten süperler :iyi ellerine ve de makinana sağlık ;)
bir de benim aracın göl kenarında çektiğin fotosunu orjinal boyutuyla mail olarak atarsan çok sevinirim.

Esat
14-05-2011, 23:43
Taner abi güzel gündü vesselam :)

TanerHoca
14-05-2011, 23:44
Taner abi güzel gündü vesselam :)

aynen. anlatılmaz yaşanır :iyi

individual
14-05-2011, 23:49
hadi ya ömer , yatacağım. fotoğrafları bekliyorum.
:yika

Esat
14-05-2011, 23:50
alla ben yaşadım bu gunde konustuk ya bazı günlerin tekrarı yok!
Tüm fotolar koyulsun karşı ekip(ankara ve bursa) hakkındaki düşüncelerimi yazıcam şimdi yazsam güme gider bide individual

haruntuncer
14-05-2011, 23:58
Güzel bir buluşma olmuş , resimlere baktıkça imrendim . Keşke bende gelebilseydim .

Ömer Gedik
15-05-2011, 07:37
Akşam aşırı yorgundum fotoğrafların yüklenmesini beklerken uyuyakalmışım. :uyku2

Yollarda çekilmiş bol fotoğraf ile devam ediyoruz. :yahoo

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09496.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09498.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09500.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09506.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09510.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09513.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09515.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09517.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09519.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09522.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09523.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09525.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09526.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09527.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09528.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09529.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09532.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09533.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09535.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09545.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09547.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09551.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09554.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09556.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09561.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09563.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09565.jpg

Ömer Gedik
15-05-2011, 07:43
Yollardaki fotoğrafların son bölümü. Abant sapağından sonra İstanbul ekibinde 6 aracı birlikte fotoğraflayabildik. :)

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09573.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09574.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09576.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09577.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09589.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09599.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09600.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09601.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09605.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09607.jpg

Ömer Gedik
15-05-2011, 07:47
Abant Gökdere Tesisine ulaşmamızın ardından Ankara ve Bursa üyelerinin de katılımıyla çok keyifli vakit geçirdik. Bahadır abinin foto. makinesini getirmesi bizim için büyük şanstı. Burda süper fotoğraflar çekti.

Bizdeki Gökdere Fotoğrafları...

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09610.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09611.jpg

Ömer Gedik
15-05-2011, 07:58
Gökdere Tesisinde sohbetin ardından yemekler yenildi fotoğraflar çekildi ve Abant Gölüne doğru yola çıktık. Buraya kadar gelmişken Abant Gölünü de görelim istedik. Gökdere 'den Abant'a giderken ve Abanttaki fotoğraflar Sizlerle :kral

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09617.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09622.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09624.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09626.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09627.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09628.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09630.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09637.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09641.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09642.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09643.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09644.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09645.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09646.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09646.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09649.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09650.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09651.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09656.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09657.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09658.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09660.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09661.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09663.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09666.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09668.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09671.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09673.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09675.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09676.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09683.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09684.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09685.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09686.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09689.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09697.jpg

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09699.jpg

TanerHoca
15-05-2011, 10:32
Arkadaşlar aranızda olamayacağım için üzgünüm,zira çalışıyorum.Fakat yağmuru hiç sorun etmeyin çünkü gezinizin daha keyifli ve diyalogunuzun daha fazla olmasına yardımcı olacaktır emin olabilirsiniz.Amaç iyi vakit geçirmek ve sohbet olduğuna göre.Geziyi iptal etmeyin ve tadını çıkarın.Şartlar ne olursa olsun.Hepinize iyi eğlenceler.

sevgili mavi aynen dediğiniz gibi oldu.hava durumu da dahil herşey harikaydı :iyi
bir dahaki sefere sizi de aramızda görmek bizi mutlu edecektir. ;)

Esat
15-05-2011, 10:48
Havalar nasil olursa olsun sizin havaniz hep guzel olsun;)

okan
15-05-2011, 12:07
Beyazların arkadan fotosu güzel olmuş.........

muhti
15-05-2011, 12:08

sizden birkaç dakika önce gökdere tesisinden ayrılmama rağmen ne hikmetse yolda beni geçen 2 beyaz aslana rastlayamadım :yahoo :yahoo

Esat
15-05-2011, 12:55
Muhti 2 kere mola 30 dakikadanda fazla mc donalds ta durduk malum ufak yegenimiz ketcap canavari:)

06cnk
15-05-2011, 12:59
gerçekten süpersiniz :alkis2 :alkis2 :alkis2 :alkis2 :alkis2 :alkis2 :nazar

Ozan
15-05-2011, 15:12
Bu resim çok hoşuma gitti
http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09496.jpg

individual
15-05-2011, 15:51
abi gerçekten de güzel fotoğraf ama sanki burun farkıyla Esat öndeymiş gibi
:fiuw

Esat
15-05-2011, 16:18
Erginim açi yaniltiyor olabilir yoksa abilerimizi gecmek ne haddime

cmr_cihangir
15-05-2011, 18:32
Arkadaşlar elimde bir sürü resim var ama bu resim yükleme olayı cidden kasıyor beni :S Neyse son bir güçle şunları bir araya getirip en azından bir kısmını yüklemeye çalışacağım. Haydi bismilllah :)

cmr_cihangir
15-05-2011, 19:33
Evet herşeyden önce davetimi kabul edip bana eşlik eden anne ve babama şükranlarımı sunuyorum :alkis2

http://img9.imageshack.us/img9/6296/48003606.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/9/48003606.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img843.imageshack.us/img843/8553/11316286.jpg
http://img811.imageshack.us/img811/8853/51294024.jpg
http://img221.imageshack.us/img221/1694/48169522ie.jpg
Sevgili Mücahit, eşi ve annem babam
http://img839.imageshack.us/img839/4707/95892488.jpg
Bahadır ağabey, ben ve bizimkiler
http://img580.imageshack.us/img580/567/97323880.jpg

Ve günün en anlamlı fotoğrafı. Allah size uzun, sağlıklı ve huzurlu bir ömür versin. Sizleri çok seviyor ellerinizden öpüyorum.
http://img703.imageshack.us/img703/4830/33373297.jpg

cmr_cihangir
15-05-2011, 20:13
Gelelim gezinin genel görüntülerine :)

http://img862.imageshack.us/img862/2861/68414235.jpg
http://img857.imageshack.us/img857/3682/95485894.jpg
Yahu bu ifadeyi çok seviyorum. Bence bu resmede tam oturacak
"Aslanlar pusuda" :D
http://img857.imageshack.us/img857/9379/24641491.jpg
Bahadır ağabeyin o süper resimleri çektiği profesyonel kamerasını kurarken
http://img839.imageshack.us/img839/3042/82829507.jpg
Ben hiç bu kadar uğraşmadan şak diye çekiyorum
http://img710.imageshack.us/img710/5522/78482747.jpg
http://img151.imageshack.us/img151/8848/40271411.jpg
http://img819.imageshack.us/img819/2802/24108467.jpg
http://img834.imageshack.us/img834/4663/47885673.jpg
http://img98.imageshack.us/img98/6461/46430599.jpg
http://img402.imageshack.us/img402/4194/36420231.jpg

Prenses Ela ördeklerle ilgilenirken.
http://img848.imageshack.us/img848/1899/59249273.jpg
http://img827.imageshack.us/img827/513/34165725.jpg

mygold
15-05-2011, 20:31
cok guzel fotograflar :alkis2. ellerıne gonlune saglık cıhan ..ailene ve sana bol selamlar.. ;)

cmr_cihangir
15-05-2011, 20:35
cok guzel fotograflar :alkis2. ellerıne gonlune saglık cıhan ..ailene ve sana bol selamlar.. ;)

Aleyküm selam, kucak dolusu sevgiler....

mygold
15-05-2011, 20:35
taner hocam aslankralın ses showundan sonra... :yahoo
http://img98.imageshack.us/img98/6461/46430599.jpg

TanerHoca
15-05-2011, 20:38
ses hala kulaklarımda :yahoo

Esat
15-05-2011, 21:10
[quote=cmr_cihangir ]
Evet herşeyden önce davetimi kabul edip bana eşlik eden anne ve babama şükranlarımı sunuyorum :alkis2

http://img9.imageshack.us/img9/6296/48003606.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/9/48003606.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Abicigim iyiki annen ve babanı tanıdık gerçi ben anneyi daha öncedende tanıyordum ama kibar ve bey efendi bi babaya sahip oldugunu yakından gördük ikisinede davete icabet ettiklerinden dolayı minnetlerimizi sunarız iyiki varlar Allah mutlulugunuzu daim etsin.............

uzman
15-05-2011, 21:20
İnşallah birdahaki buluşmaya bizlerde katılabiliriz.

Esat
15-05-2011, 21:32
Herkesin fotografları yüklemesini bekliyordum ve bence artık içimdekileri tamamen yazabilirim çünkü arada kaynasın istemedim

ilk etapta çok zorlu şartlarda katıldım bu buluşmaya tabiki zorlugu tamamen bana aitti ve katılıp sadece o muhabbetin içinde bulunmak istedigimden tüm şartlarımı zorladım ve ordaki gecirilen günden dolayı herşeye degdigine inanıyorum ben sonradan aranıza katıldm 2010 un son günlerinde belkide ama gerek Taner abi gerek ömer gerek hakan308 gerek cenk gerek cihan abi en sonda kartingden sonra Ozan abi sagolsunlar hiç yabancılık çektirmediler bana he bide Yasin var daha görmeden bile çok sevdigim ama mimiklerini bile görmeden ne düşündügünü hissedebildigim sadece Reis abi eksikti eskilerden bide orda olmasını istedigim Yurdaer abi kesinlikle çok renkli ve güzel bi insan aklıma gelmeyenler kusuruma bakmasın...

Şimdi de gelelim bu organizasyona günler önce herkes yazdı okudu konustu akıl verdi ama maalesef bazılarımız yanımızda olamadı.....

Şimdi asıl başlıga gelsin konu ve bir ses ahanda ankara geldi(Taner abi seslendi)

ilk Bahdır abi gerçekten çok babacan ve sıcak bi adam iyiki geldimde tanıdım seni abicim o kadar güzel pozitif bi elektrigin varki anlatamam şimdi kazadan sonra neden bu kadar soguk kanlı bu kadar sabırlı oldugunu bi daha anladım inşallah hayatımın geri kalan kısmında bol bol görüşürüz abicigim burdan her ne istersen iste bi telefon kadar yakınım sana bunu çok samimi bi şekilde söylüyorum...

ikinci mygold(mücahit abi :gul9) Bi insan daha ilk saniyeden sanki yıllarca tanışıyormuşusz hissi yaratırmı yahu helal olsun sana abicim valla o kadar gğzel bi elektrikle geldinki sanki senlede uzun zamandır görüşüyormusuz gibiydi abicim o kahkaların ve içtenligin her zaman hayatının geri kalanında da sana güzel dostlar getirecektir buna eminim ve maç yapamadıgımız için üzgünüm açıkcası süper bi adamsın abi iyki senide tanımışım bahadır abi gibi...

üçüncü gelen Mali abi Arabası beyefendiligi ailesiylede tanıdıgım 3. deger gerçekten en başından beri yazdıgım gibi katılamasaydım gerçekten bunları yaşadıgımdan dolayı bile geldigim için çok çok mutluyum ayrıca dünya güzeli ve tatlısı forumun yeni maskotu ve neşesi kızında her şeye ayrı bi güzellik kattı abicigim getirdigim leblebilerde muhteşemdi ayrı bi teşekkürde onlara abicigim sende muhteşem bi yürege sahipsin iyiki senide bahadır abi ve mücahit abiyle birlikte tanımışım...

dördüncüde individual seninde araban kadar farklı bi adam olduguna inanıyorum ve haketten tek benzinli arabayla bizmle geldin ve herkes birlikteyken sen tektin sana ayrıca teşekkürlerimi bildiriyorum dostum umarım senlede tekrardan ve çok sık aralıklarla görüşürüz

geri kalanları daha önceden tanıyordum ve hepsinin ayrı ayrı degeri var yüregimde iyiki bçyle çıkarsız ve güzel bi AİLENİN içindeyim herkese tekrardan teşekkür ederim iyiki beraberiz...

cmr_cihangir
15-05-2011, 21:35
Abicigim iyiki annen ve babanı tanıdık gerçi ben anneyi daha öncedende tanıyordum ama kibar ve bey efendi bi babaya sahip oldugunu yakından gördük ikisinede davete icabet ettiklerinden dolayı minnetlerimizi sunarız iyiki varlar Allah mutlulugunuzu daim etsin.............

Değerli dostum Esat, emin ol her fırsatta bizimkilerde senden bahsediyorlar "ne kadar mütevazi, ince ruhlu ve candan birisi" diyorlar. Yüce Allah sana hayırlı evlatlar versin. Bizlere gösterdiğin saygı ve sevginin çok daha fazlasını sana evlatların verir İnşallah. Umarım ileride ailecek görüşmeye devam ederiz. Nitekim seni tanımak benim için büyük bir kazanç. :arkadas

Esat
15-05-2011, 21:39

Değerli dostum Esat, emin ol her fırsatta bizimkilerde senden bahsediyorlar "ne kadar mütevazi, ince ruhlu ve candan birisi" diyorlar. Yüce Allah sana hayırlı evlatlar versin. Bizlere gösterdiğin saygı ve sevginin çok daha fazlasını sana evlatların verir İnşallah. Umarım ileride ailecek görüşmeye devam ederiz. Nitekim seni tanımak benim için büyük bir kazanç. :arkadas

İnşallah aslan abim Aile büyüklerimiz benim için haketten çok önemlidir her zaman görüşürüz tabikide burda kurulan dostluklar kardeşlikler bi ömür sürer inşallah

BahadırALTUN
15-05-2011, 21:43
Herkesin fotografları yüklemesini bekliyordum ve bence artık içimdekileri tamamen yazabilirim çünkü arada kaynasın istemedim

ilk etapta çok zorlu şartlarda katıldım bu buluşmaya tabiki zorlugu tamamen bana aitti ve katılıp sadece o muhabbetin içinde bulunmak istedigimden tüm şartlarımı zorladım ve ordaki gecirilen günden dolayı herşeye degdigine inanıyorum ben sonradan aranıza katıldm 2010 un son günlerinde belkide ama gerek Taner abi gerek ömer gerek hakan308 gerek cenk gerek cihan abi en sonda kartingden sonra Ozan abi sagolsunlar hiç yabancılık çektirmediler bana he bide Yasin var daha görmeden bile çok sevdigim ama mimiklerini bile görmeden ne düşündügünü hissedebildigim sadece Reis abi eksikti eskilerden bide orda olmasını istedigim Yurdaer abi kesinlikle çok renkli ve güzel bi insan aklıma gelmeyenler kusuruma bakmasın...

Şimdi de gelelim bu organizasyona günler önce herkes yazdı okudu konustu akıl verdi ama maalesef bazılarımız yanımızda olamadı.....

Şimdi asıl başlıga gelsin konu ve bir ses ahanda ankara geldi(Taner abi seslendi)

ilk Bahdır abi gerçekten çok babacan ve sıcak bi adam iyiki geldimde tanıdım seni abicim o kadar güzel pozitif bi elektrigin varki anlatamam şimdi kazadan sonra neden bu kadar soguk kanlı bu kadar sabırlı oldugunu bi daha anladım inşallah hayatımın geri kalan kısmında bol bol görüşürüz abicigim burdan her ne istersen iste bi telefon kadar yakınım sana bunu çok samimi bi şekilde söylüyorum...

ikinci mygold(mücahit abi :gul9) Bi insan daha ilk saniyeden sanki yıllarca tanışıyormuşusz hissi yaratırmı yahu helal olsun sana abicim valla o kadar gğzel bi elektrikle geldinki sanki senlede uzun zamandır görüşüyormusuz gibiydi abicim o kahkaların ve içtenligin her zaman hayatının geri kalanında da sana güzel dostlar getirecektir buna eminim ve maç yapamadıgımız için üzgünüm açıkcası süper bi adamsın abi iyki senide tanımışım bahadır abi gibi...

üçüncü gelen Mali abi Arabası beyefendiligi ailesiylede tanıdıgım 3. deger gerçekten en başından beri yazdıgım gibi katılamasaydım gerçekten bunları yaşadıgımdan dolayı bile geldigim için çok çok mutluyum ayrıca dünya güzeli ve tatlısı forumun yeni maskotu ve neşesi kızında her şeye ayrı bi güzellik kattı abicigim getirdigim leblebilerde muhteşemdi ayrı bi teşekkürde onlara abicigim sende muhteşem bi yürege sahipsin iyiki senide bahadır abi ve mücahit abiyle birlikte tanımışım...

dördüncüde individual seninde araban kadar arklı bi adam olduguna inanıyorum ve haketten tek benzinli arabayla bizmle geldin ve herkes birlikteyken sen tektin sana ayrıca teşekkürlerimi bildiriyorum dostum umarım senlede tekrardan ve çok sık aralıklarla görüşürüz

geri kalanları daha önceden tanıyordum ve hepsinin ayrı ayrı degeri var yüregimde iyiki bçyle çıkarsız ve güzel bi AİLENİN içindeyim herkese tekrardan teşekkür ederim iyiki beraberiz...

Bu forumun farkı bu işte; samimiyet , pozitif bakış ve güzel insanlar. Güzel sözlerin için teşekkürler Esat. Senin içinin güzelliğin sözlerine yansımış . Burada olduğum için mutluyum.

Bu arada fotoların orjinallerini rapide ekliyorum. Sanırım 1 saate kadar biter.

Esat
15-05-2011, 21:47
Bekliyoruz abicigim...

Ozan
15-05-2011, 21:55
Değerli dostum Esat, emin ol her fırsatta bizimkilerde senden bahsediyorlar "ne kadar mütevazi, ince ruhlu ve candan birisi" diyorlar. :arkadas

Evet Esat kardeşim ince ruhlu,ama gün geçtikçe bedeni kalınlaşıyor.
Yaz geliyor uyandırayım Esat.Kurtulmak lazım şu kahır göbeklerinden. :'(

individual
15-05-2011, 21:56
aslında yazılanlardan da anlaşılıyor ki;
peugeot sadece işin bahanesiymiş. burada arkadaşlık var dostluk var.

ben geçen hafta ilk kez buluşmaya katıldım ve de hiç yabancılık çekmedim.
buradan tanıdığım , tanımadığım herkese selam gönderiyorum.
esat , sana da ayrıca teşekkür ediyorum. çok samimi yazmışsın.

tadımız , keyfimiz hiç bozulmasın...

Esat
15-05-2011, 22:03
Değerli dostum Esat, emin ol her fırsatta bizimkilerde senden bahsediyorlar "ne kadar mütevazi, ince ruhlu ve candan birisi" diyorlar. :arkadas

Evet Esat kardeşim ince ruhlu,ama gün geçtikçe bedeni kalınlaşıyor.
Yaz geliyor uyandırayım Esat.Kurtulmak lazım şu kahır göbeklerinden. :'(

Teşekkür ederim Ozan abi güzel dileklerin için ayrıca göbek demişsin ama maruzatımı belirttim normalde bu buluşmaya şimdiki hailimden 20 kilo daha az katılmam gerekiyordu ama kortizon sagolsun şimdiik bu yaz sonuna kadar bazı şeyler zor ama kışa buluşmalarımda bu kahır göbeklerinden kurtulmuş görüceksin inşallah beni çünkü taner abi bi kere görmüştü bide cihan abinin annesi de ark etmişti ama emeklerim boşa gitti neyse ALLAH saglık versin daha önümüzde çok yaz olucak :)

Esat
15-05-2011, 22:05
aslında yazılanlardan da anlaşılıyor ki;
peugeot sadece işin bahanesiymiş. burada arkadaşlık var dostluk var.

ben geçen hafta ilk kez buluşmaya katıldım ve de hiç yabancılık çekmedim.
buradan tanıdığım , tanımadığım herkese selam gönderiyorum.
esat , sana da ayrıca teşekkür ediyorum. çok samimi yazmışsın.

tadımız , keyfimiz hiç bozulmasın...

Amin dostum inşallah muhabetimiz daim olur haketten arabalar bahane buna eminim :)

cmr_cihangir
15-05-2011, 22:11
Sevgili Ergin, bu organizasyon sayesinde seninle tanışmakta ayrı bir kazanç oldu.
Aracına gösterdiğin ilgi taktire şayan. Aracın içini incelerken resmen dilim tutuldu.
http://img600.imageshack.us/img600/9656/img7323k.jpg
http://img202.imageshack.us/img202/7382/img7324l.jpg
Esat ın senin aslan için çok güzel bir
yorumu var. Bende ona tamamen katılyorum :nazar

Bence bu arac ne 307 nede 308 bu arac 309:)
Koskocaman bir masallah

Ozan
15-05-2011, 22:22
309 çok eski model.Onun adı 307.5 :)

cmr_cihangir
15-05-2011, 22:23
309 çok eski model.Onun adı 307.5 :)

Kesinlikle bir artısı var :havali2

individual
15-05-2011, 22:39
Cihangir , annenin ve babanın ellerinden öperim.
Siz gümüş ok'u test ederken babanla bir ara muhabbet ettik.

Dedi , nedir bu jant muhabbeti? neden bu kadar önem veriliyor ?
Arabayı gösteren jant , jantı gösteren yay dedim. :gul2

Şaka bir yana , seninle tanıştığım için ayrıcamutlu oldum. Nede olsa meslektaş sayılırız.
Bu arada yakında evleneceksin sanırım. Ne yalan söyleyim azıcık seni kıskandım.
Herşey gönlünüzce olsun , bir yastıkta kocayın.

Ozan abi , arabanın arkasına 307,5 yazdıracağım.
:havali2

TanerHoca
15-05-2011, 22:41
herşey bir yana özellikle bahadırın buluşmaya katılma azmini gerçekten taktir etmek gerekiyor. :alkis
bırakın yağmuru çamuru 407 si ile geçirdiği talihsiz kaza bile buluşmaya katılmasına engel olamadı. :iyi

Esat
15-05-2011, 22:41
Ozan abi , arabanın arkasına 307,5 yazdıracağım.
:havali2

:gul9 :gul9 :gul9 :gul9 :gul9 :gul9 :gul9 :gul9 :gul9 :gul9 :gul9 :gul9 :gul9

TanerHoca
15-05-2011, 22:58
esatın bahsettiği leblebiden benden başka haberi olmayan var mı. :anlamadim2

BahadırALTUN
15-05-2011, 22:59
herşey bir yana özellikle bahadırın buluşmaya katılma azmini gerçekten taktir etmek gerekiyor. :alkis
bırakın yağmuru çamuru 407 si ile geçirdiği talihsiz kaza bile buluşmaya katılmasına engel olamadı. :iyi

Hocam elbette geleceğim. Bu muhabbet ve dostluk başka bir yerde yok. Bu arada verdiğiniz plaket inanın beni çok mutlu etti.

Çok güzel buluşma oldu.

Ömer Gedik
15-05-2011, 23:01

Mali abim bahsetmişti aklımdan çıktı benim :'(

Ozan
15-05-2011, 23:21

Mali abim bahsetmişti aklımdan çıktı benim :'(

Hocam biz tavla oynarken leblebiler masanın üzerindeydi.Açık büfe herkes aldı ama sen görmedin.
Bu arada içeride de vardı 1 kutu.Sağolsun onu bayanlar boğmuş.Toparlanmaya ,çeri gittiğimde kutu boştu :S

BahadırALTUN
15-05-2011, 23:40
Fotoğrafların orjinalleri. Araların yüklememiş olduklarımda var. Ancak kotalı internet kullanan arkadaşları uyarayım, toplam boyut yaklaşık 550 MB :(

https://rapidshare.com/files/1118905508/abant_fotolar_.part1.rar

https://rapidshare.com/files/1378331391/abant_fotolar_.part2.rar

https://rapidshare.com/files/260232809/abant_fotolar_.part3.rar

https://rapidshare.com/files/2516290554/abant_fotolar_.part4.rar

https://rapidshare.com/files/1315939750/abant_fotolar_.part5.rar

https://rapidshare.com/files/1512343353/abant_fotolar_.part6.rar

Dreamcatcher
16-05-2011, 07:20
Esat lelblebi esprisini yeni anladım kusura bakma...oradaymışım gibi yapmışın espriyi anca :buldum :buldum :buldum

cmr_cihangir
16-05-2011, 08:20
Fotoğrafların orjinalleri. Araların yüklememiş olduklarımda var. Ancak kotalı internet kullanan arkadaşları uyarayım, toplam boyut yaklaşık 550 MB :(

Dün forumdaki resimleri gösterdim bizimkilere. Babam doğa resimlerine bayılmıştı. Bahadır ağabey eline emeğine sağlık hakikatten çektiklerin arasında ödüllük resimler var :havali

Esat
16-05-2011, 08:42
Esat lelblebi esprisini yeni anladım kusura bakma...oradaymışım gibi yapmışın espriyi anca :buldum :buldum :buldum

Biz dedik gelmeyenler çok şey kaçıracak diye bak :gul6

BahadırALTUN
16-05-2011, 09:00
Dün forumdaki resimleri gösterdim bizimkilere. Babam doğa resimlerine bayılmıştı. Bahadır ağabey eline emeğine sağlık hakikatten çektiklerin arasında ödüllük resimler var :havali

Cihan Teşekkür ederim. Annenin, babanın ellerinden öperim dünya tatlısı insanlar iyiki onlarıda getirmişsin, Selamlar.

Dreamcatcher
16-05-2011, 09:29

Biz dedik gelmeyenler çok şey kaçıracak diye bak :gul6

Leblebi olsun kaçırdığım dostum..ama muhabbeti kaçırmak tarif edilemez doğrusu :nargile :nargile :nargile

cmr_cihangir
16-05-2011, 09:31

Cihan Teşekkür ederim. Annenin, babanın ellerinden öperim dünya tatlısı insanlar iyiki onlarıda getirmişsin, Selamlar.

Bahadır ağabey o güzellik bize ait; iyiki geldiniz. Hürmetler...