PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sunroof'lu 308

erener
29-04-2011, 12:40
Ben görünce şaşırdım ya siz. Orjinal demiş amcam ama nasıl olaki ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-2009-1-6-hdi-auto6r-dynamique-paket-full-47888697/detay/

Gökay
29-04-2011, 13:00
Özel Seri Modelleri
308 Cool Breeze Özel Seri’de, çift bölgeli elektronik klima, ABS, AFU, REF, ön sis farları, elektrikli, ısıtmalı yan aynalar ile yol bilgisayarını standart olarak sunuluyor.

Elektrikli sunroof standart
Executive Black Özel Serisi’nde otomatik yanan farlar, yağmur sensörlü otomatik silecekler, çift bölgeli otomatik klima, ön sis farları, alüminyum alaşımlı jantlar ve elektrikli sunroof standart olarak sunuluyor.

alıntıdır.

Ömer Gedik
29-04-2011, 13:00
Arkadaş uçmakla yetinmemiş kanatlanmış. Orjinal Sunrooflu 308 dünyada yok. Aracın 9 airbag olmadığını da görmeden söylerim 7 airbag bile değil eminim.

Ömer Gedik
29-04-2011, 13:01
Özel Seri Modelleri
308 Cool Breeze Özel Seri’de, çift bölgeli elektronik klima, ABS, AFU, REF, ön sis farları, elektrikli, ısıtmalı yan aynalar ile yol bilgisayarını standart olarak sunuluyor.

Elektrikli sunroof standart
Executive Black Özel Serisi’nde otomatik yanan farlar, yağmur sensörlü otomatik silecekler, çift bölgeli otomatik klima, ön sis farları, alüminyum alaşımlı jantlar ve elektrikli sunroof standart olarak sunuluyor.

alıntıdır.

Cool Breeze 308 in kısıtlı donanımlı özel serisidir.

Aşağıda yazan donanım ise 407 Executive Black modelidir.

Gökay
29-04-2011, 13:06
Paragraf 308 le başlıyor ve Black serisi falan görünce ilandaki otomobilede tam uyuyordu :gul9

erener
29-04-2011, 13:07
Bu Sunroof u otoyolda giderken açarsa uçar gider valla :gul5

Ömer Gedik
29-04-2011, 13:29
Zaten sunroof çok kötü ve uyduruk görünüyor. en azından camı biraz uydursalarmış :S

reisG
29-04-2011, 13:41
Arkadaşlar bende çok güldüm. :DAdamcağız açık açık HDI 110 bg. premium donanım paketli temiz 308 diye yazacağına, atmış durmuş. :superman :moto
Hepinizin yazdığı gibi 308 lerde sadece panoramik cam tavan ops.olarak vardır. Dünyada hiçbir 308 ilandaki gibi açılır sunroof lu üretilmedi. Bu adamın aracındaki sunroof en ucuz olarak taktırılabilecek olan basit cam sunrooflardan birisi. Ayrıca orjinal ön arka GTi tampon demiş. Ön tarafta bildiğimiz premium panjurlu ön tampon arkada ise std. bir tampon var pack tampon bile yok. 9 airbag olayına gelirsek bildiğim kadarıyla çok çok az sayıda 308 de premium pakete ek olarak alınan donanım ile diz ve arka yan havayastıkları da alınıp 9 havayastığına çıkılabiliyordu. Ancak bu araçta öyle bir özellik yoktur diye düşünüyorum. hatırladığım kadarıyla o tip araçların hemen hepsinde 17 inchlik 5 kollu alaşım jantlarda gelmişti.

BahadırALTUN
29-04-2011, 13:50
Orjinal sunroof yada moonroof (gecede kullanılabilir) tavanın içerisine doğru açılıyor. 407 de öyle en azından. Bu bayağı bir eğreti durmuş. ancak şunuda eklemeliyimki Rüzgar sesini problem etmezseniz bir nevi bagaj kapağı üzeri spoiler işlevi görebilir.

Esat
29-04-2011, 14:38
Arkadaşlar bende çok güldüm. :DAdamcağız açık açık HDI 110 bg. premium donanım paketli temiz 308 diye yazacağına, atmış durmuş. :superman :moto
Hepinizin yazdığı gibi 308 lerde sadece panoramik cam tavan ops.olarak vardır. Dünyada hiçbir 308 ilandaki gibi açılır sunroof lu üretilmedi. Bu adamın aracındaki sunroof en ucuz olarak taktırılabilecek olan basit cam sunrooflardan birisi. Ayrıca orjinal ön arka GTi tampon demiş. Ön tarafta bildiğimiz premium panjurlu ön tampon arkada ise std. bir tampon var pack tampon bile yok. 9 airbag olayına gelirsek bildiğim kadarıyla çok çok az sayıda 308 de premium pakete ek olarak alınan donanım ile diz ve arka yan havayastıkları da alınıp 9 havayastığına çıkılabiliyordu. Ancak bu araçta öyle bir özellik yoktur diye düşünüyorum. hatırladığım kadarıyla o tip araçların hemen hepsinde 17 inchlik 5 kollu alaşım jantlarda gelmişti.

Ben aracı alıcakken ordaki satış temsicisine tamamen pejo cehaletimden dolayı sordum bu arabada 10 airbag var dimi diye
adamın cevabı çok iyiydi:Bu kadar senedir pejoda çalışıyorum nadir haller dışında 6 airbagden fazlasını görmedim diye :yahoo :spiteful :vampir :o :o :o :o

Esat
29-04-2011, 14:44
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-turkiye-de-sadece-3-adet-var-biri-neden-sende-olmasin-48363336/detay/

Bu çok farklı bi araç koltuk ısıtma navigasyon fln cesaret erzurumda 18 inç :)

Ömer Gedik
29-04-2011, 14:47
308 Premium Pack modeli yani ilk gelen seride tam dolu araçlarda 7 Airbag vardı ve Arka yan airbag ler ekstraydı. Bu vesile ile 9 airbag alınabiliyordu. Premium araçlarda ise 6 airbag var. Zaten araç Premium Pack olsaydı otm. olamazdı ve cam tavanlı olurdu. Böyle hikayeden bir ilan işte...

cmr_cihangir
29-04-2011, 14:57
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-turkiye-de-sadece-3-adet-var-biri-neden-sende-olmasin-48363336/detay/

BU ÖZELLİKLERE SAHİP ARACI ALMAYA KALKTIĞIN IZDA TOPLAM 65000 TLDİR. ARACIMIZIN ÖZELLİKLER ???

Şahsen ben 2009 model bu araca 50 küsür bin tl vermem. Ama pazarlama taktiğini taktir ettim :havali2

mimit
29-04-2011, 15:08
peugeotun bu tip sunroof kullanacağına hiç ihtimal vermiyorum,birtek 406 coupelerde var oda tavanda yeterli mesafe olmadığından,ki ön ve arka tampon içinde gti yazmış,satılmazsa iki hafta sonra gider bi bakarım ben bu arabaya :)

Ozan
29-04-2011, 17:01
Bu sunroof en son benim eski 98 model 106 XR 'de üretildi sanırım.

Cem B
29-04-2011, 18:22

Bu araba çoook iyiymiş:) gerçekten de 3 adet olabilir:) fakat istediği fiyat çok abartı.sıfır kilometre navigasyonsuz alınır o paraya:)