PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VTI

Gökseld
22-04-2011, 23:22
Selamlar..

Arkadaşlar öncelikle resim yüklemeyi beceremedim, yöneticinize baş vurun diyip duruyor. Burdan yöneticime sesleniyorum.
Aracıma gelince, 2009 yılında 308 VTI aldım ve de çok iyi bir seçim yaptığıma inanıyorum. Aracımın üzerinde 3,5mm eibach yay, lincancabur jantlar ve 225.40.18 lastikler mevcut. Ön, yan, arka ve aynaları carbon la kaplattım tavsiye ederim çok tatlı duruyor. Resimleri yüklemede yardımcı olursanız aracımın görüntüsünüde sizlerde paylaşmaktan mutluluk duyarım. Herkese tekrar selamlar..

Yasin CCK
22-04-2011, 23:26
:yahoo

Aramıza hoşgeldiniz, yazınızdan bal damlıyor :D Heyacanla bekliyoruz fotoğrafları, bana özelden fotoğrafları rarlı şekilde yollarsanız yüklemenize seve seve yardımcı olurum ;)

Kazasız belasız, keyifli sürüşler dilerim :nazar

Esat
22-04-2011, 23:28
Babylone kırmızı Kadir beyin arabası dogrumudur?
İmagesuch tam yazılımını yapamadığım site üstünden yapılıyor hatta eğer o stadda pack tampon burda satılık umarım forumla tanışmanız gelip geçici olmaz şimdilik hoş geldiniz aramiza

Esat
22-04-2011, 23:32
O değilmiş siyahmis aracınız neyse gebede süper kazarız belasiz günler diliyorum aktif olun licancabur sayısı artıyor:) :nazar :nazar

Yasin CCK
23-04-2011, 00:32
http://img828.imageshack.us/img828/2087/dsc0158b.jpg
http://img826.imageshack.us/img826/8436/dsc0159ct.jpg
http://img600.imageshack.us/img600/4165/dsc0171yq.jpg
http://img594.imageshack.us/img594/866/dsc0172t.jpg
http://img854.imageshack.us/img854/4001/dsc0173b.jpg
http://img688.imageshack.us/img688/7807/dsc0188cm.jpg
http://img851.imageshack.us/img851/9043/dsc0190w.jpg
http://img62.imageshack.us/img62/6892/dsc0189zf.jpg

Yasin CCK
23-04-2011, 00:37
Modifiye ilgisi ve sevgisi olan biri olarak yapılan işlemleri çok beğendim :alkis

Tadında, abartıya kaçmayan çok şık bir görünüm yakalamışsınız, kara şimşeğe kocaman bir maşallah :nazar

Forumda aktif olmanız dileğiyle, keyifli forumlar ;)

Gökseld
23-04-2011, 00:44
Yasin hocam çok teşekkürler. Tabikide yardımlar için ayrıca teşekkürler.

γuяdaeя
23-04-2011, 02:39
Aramıza hoşgeldiniz. VTi göz kamaştırıyor. Kocaman maşaallah :nazar

mimit
23-04-2011, 03:53
aynı altındaki logolar çok güzel olmuş,beyaz çok sırıtmıyor dimi bende yaptırmak istiyorum daynı şekilde çok sırıtır mı diye şüphelerim var :D kazasız belasız sürüşler diliyorum.

TanerHoca
23-04-2011, 06:20
hoşgeldiniz.aracınız çok şık görünüyor :nazar
sizi de 18lik jant muhibleri cemiyetine ekliyorum. ;)

emrexxcv
23-04-2011, 08:05
ailemize hoşgeldiniz. aracınız yapılan sade ama kararında modifiye ile çok şık duruyor :alkis2 sizi aramızda sürekli görmek bizi mutlu eder.kazasız belasız. :f1

reisG
23-04-2011, 08:27
Aramıza hoşgeldiniz VTi sahibi üyelerin artıyor olması beni çok keyiflendiriyor.Çok keyif verici bir makine olan VTi sağ ayağa hakim olunması halinde ekonomik bir motor haline de geliyor. Araç üzerindeki çalışmalar hairka olmuş.Lincancaburlar zaten nefis.Özellikle tampon koruma çıtalarındaki karbon kaplama çok şık olmuş.

Ozan
23-04-2011, 10:33
Çok şık iyi günlerde kullanın.

Esat
23-04-2011, 10:38
Ben fotoları yeni gördüm koskoca bi maşallah daha yanıyor araç beee :nazar :nazar :nazar :nazar :nazar :nazar :nazar

Gökseld
23-04-2011, 11:24
Yorumlar için çok teşekkürler. Tüm 308 ler güzel :alkis2 Birde GTI arka tampon gelince dahada şık olacak inşallah

Esat
23-04-2011, 13:55
Orjinal GTİ tamponu mu yoksa bizimkisi gibi mi?

Gökseld
23-04-2011, 16:13
Orjinal GTI tamponu olsun istiyorum ama bakalım nasipse...

Cem B
23-04-2011, 23:04
Vay bir siyah daha:) harika araç hoş geldiniz.Benim aracımda siyah sizdeki değişikliklerin nasıl duracağı konusunda kocaman bir örnek var önümde.Jant konusunda 17 ye karar kılsakta karbon kaplama ayna dışında hoşuma gitti.Gerçi yakında ayna da şık duruyor olabilir.Sanırım deneyeceğim:) Tekrar hoş geldiniz forumda daimi olmanız dileği ile.:)

Esat
23-04-2011, 23:53

Orjinal GTİ gelirse çok seviniriz yada farklı bi difizör daha var o da çok şık çift eksoz çıkısı var oda çok farklı duruyor

mimit
24-04-2011, 00:53
peugeot bütün ürün gamını bence türkiye ye direk açmalı hem bizim için hem onlar için büyük kayıp :(

reisG
24-04-2011, 10:24
peugeot bütün ürün gamını bence türkiye ye direk açmalı hem bizim için hem onlar için büyük kayıp :(

bizim için büyük bir kayıp ama onlar için bir kayıp olduğunu sanmıyorum. çünki hiçbir çaba harcamıyorlar

Gökseld
24-04-2011, 15:50

Orjinal GTİ gelirse çok seviniriz yada farklı bi difizör daha var o da çok şık çift eksoz çıkısı var oda çok farklı duruyor

Bahsettiğin tamponu getirtiyordum fakat sizinde formda paylaştığınız gibi her parçası ayrı ayrı geliyor ve de biraz masraflıydı. GTI tamponunu görünce iptal ettik ve beklemeye karar verdim. Şimdi bakıcam hangisi daha uygun olursa onu kullanıcam, gerçi ikiside birbirinden güzel.

Yasin CCK
24-04-2011, 22:11
Dostum nacizane iki küçük önerim olacak ;

1) Jantlar şahane fakat bizim araçların yapısı gereği içerde kalıyor, flanş ile 2-3 cm dışarıya çıkarırsan güzelliğine güzellik katacaktır ;)

2) Fren disklerini kırmızıya boyamışsın güzel olmuş, kırmızı brembo kaliper çok daha dolgun çok daha güzel gösterecektir ;)

Umarım yanlış anlaşılmaz, dediğim gibi öneri sadece, herkese öneride bulunmam :) :ralli

Esat
24-04-2011, 22:24

1) Jantlar şahane fakat bizim araçların yapısı gereği içerde kalıyor, flanş ile 2-3 cm dışarıya çıkarırsan güzelliğine güzellik katacaktır ;)

2) Fren disklerini kırmızıya boyamışsın güzel olmuş, kırmızı brembo kaliper çok daha dolgun çok daha güzel gösterecektir ;)

Umarım yanlış anlaşılmaz, dediğim gibi öneri sadece, herkese öneride bulunmam :) :ralli

Yasinim senin gibi bi üstadı kimse yanlış anlamaz diye umuyorum bende ona dikkat çektim bildigim kadarı ile o boyalar bi süre sonra ısınınca yada ıslanınca akıyor ve janta işliyor

Gökseld
25-04-2011, 11:04

Hiçte bilene niye yanlış anlıcakmışımki... Esat hocanın da dediği gibi üstada yanlış anlama olmaz. Tanışma bölümündede dediğim gibi okadar uzun zamandır takip ediyorum ki formu herkesi tanır oldum da, yeni üye oldum. Bu arada önrilerin gayet başarılı bende araca her baktığımda çok kötü sırıtıyor kaliperler ama dün kapaklarımı aldım bagajda duruyorlar. Flanş konusunda şüpelerim var, şimdi aracı ben amortisörden kısaltıcam yaylar beni çok kesmedi bu işlemi yapıyım sürtme durumuna göre flanş takıcam. bu köudada önerilerini bekliyorum Üstad :iyi

Esat
25-04-2011, 11:13
Hocam bu flansh konusu çok tartışılıyor mesela Yasin çok memnun ama okann çok şikayetçi titreme yapıyormuş tabi kullanıma baglı şeylerde var arabayı ne kadar hor kullanıyorsun mesela asin bebek sever gibi kullanıyor arabasını ama okann biraz daha sert kullanıyor oda titremeye sebep olabilir diye düşünüyorum....
ama okan çok alçaltmıştı arabayı jantlar içeride kalıyormuş replikalar biraz daha dışarda kalıyormuş orj göre bide ben bi ara amartisör konusunda bi başlık açmıştım onada bi bak incele istersen hocam...

Yasin CCK
25-04-2011, 22:25
Estağfurullah dostlar, üstadlık bir durumumuz yok, uzun zamandır bu işe gönlümüzü verdik kolumuzu kurtarmaya çalışıyoruz :D :kalp

Amartisörden alçatma konusu Esatın başlığı altında uzunca tartışılmıştı, ben amartisörden düşürülmesi taraftarı değilim ama karar sizin elbette... Hazır spacerlarda da, hazırlatacağınız flanşta da seçenekler mevcut, düşürme işlemini yaptıktan kaç cm kurtardığını hesaplayıp ona göre bir flanş seçersiniz. 5cm yay ve flanş ile 5-6 kişi bile bindiğinde sürtme sorunu yaşamadım ;)

Esat
25-04-2011, 22:44
Estağfurullah dostlar, üstadlık bir durumumuz yok, uzun zamandır bu işe gönlümüzü verdik kolumuzu kurtarmaya çalışıyoruz :D :kalp

Amartisörden alçatma konusu Esatın başlığı altında uzunca tartışılmıştı, ben amartisörden düşürülmesi taraftarı değilim ama karar sizin elbette... Hazır spacerlarda da, hazırlatacağınız flanşta da seçenekler mevcut, düşürme işlemini yaptıktan kaç cm kurtardığını hesaplayıp ona göre bir flanş seçersiniz. 5cm yay ve flanş ile 5-6 kişi bile bindiğinde sürtme sorunu yaşamadım ;)

Hayırdır yasinim taşımacılıgamı başladın 5-6 kişi :gunesli

Yasin CCK
25-04-2011, 22:52
Dikkat edersen bile demişim Esatcım :)

Bir kere 6 kişi binmek zorunda kaldık, sen in yürüyerek gel diyemiyorsun :D Korktum sürtecek diye ama hırt demedi aslanım :nazar :nargile

Esat
25-04-2011, 22:54
Dikkat edersen bile demişim Esatcım :)

Bir kere 6 kişi binmek zorunda kaldık, sen in yürüyerek gel diyemiyorsun :D Korktum sürtecek diye ama hırt demedi aslanım :nazar :nargile

Yasinim geçen öyle birşey oldu hali saha macına gidicez 5 leyince hemen yan çizdim adamlar 1 araba daha buldu sen in demedim ama ona getirdim :)

Gökseld
25-04-2011, 23:14
Esat hocam, yazdıklarını ve yorumları okudum. Atatürk sanayide kısaltma yapan bir yer var diye bende duymuştum işin ehli diyorlardı herhalde senin bahsettiğin yer olsa gerek ama fiyat konusunda çok diyorlar. istedikleri fiyatın üzerine az biraz daha eklersem zaten spor amortisör alırım. neyse ben tampon konusuna kilitlenmiş durumdayım şu olayı bi halledeğim bakıcaz gerisine. Yasin hocanın arcını gördüm 5mm gayet güzel aslında ben araçtaki 3.5mm leri satıp 5mm yay taktırabilirim yeterki GTI tamponum gelsin. :yahoo

Esat
25-04-2011, 23:17
Esat hocam, yazdıklarını ve yorumları okudum. Atatürk sanayide kısaltma yapan bir yer var diye bende duymuştum işin ehli diyorlardı herhalde senin bahsettiğin yer olsa gerek ama fiyat konusunda çok diyorlar. istedikleri fiyatın üzerine az biraz daha eklersem zaten spor amortisör alırım. neyse ben tampon konusuna kilitlenmiş durumdayım şu olayı bi halledeğim bakıcaz gerisine. Yasin hocanın arcını gördüm 5mm gayet güzel aslında ben araçtaki 3.5mm leri satıp 5mm yay taktırabilirim yeterki GTI tamponum gelsin. :yahoo

Hocam sana hem indirim alırım hemde erken gelemesinde yardımcı olmaya çalısıırım eger almak istiyorsan ve siparişi vermediysen........

Gökseld
25-04-2011, 23:24
İstiyormusun ne demek sabirsızlıkla fakat GTI daha gelmedi diye biliyorum ben, birde yurtdışı fiyatı almıştım çift egzost çıkışıyla beraber 1100 € civarında fiyat çektiler. Eğer senin imkanların varsa ve fiyat daha aşağı birşey olursa neden olmasın. Allah derim.. :alkis2

Esat
25-04-2011, 23:30
Baykaralar servisinde Mücahit abi var yarın ona sorarım tabi hastalardan fırsat bulursam hemde iyi iskonto yapıyor
fransada tanıdık var ama onu buraya getirmek mesele

Gökseld
25-04-2011, 23:35
Walla ne diyim şimdi süper olur. Ben peugeot Türkiye de çalışan birinden fiyat almıştım, umarım senin aldığın fiyat daha iyi olur.

Esat
25-04-2011, 23:38
parçasına göre iskonto yapıyorlar daha dogrusu kar marjına göre stickelrler ve tavan barlarında %20 ye yakın iskonto yaptılar ama jantlarda %10 yaptılar yarın sorarım umarım güzel bi fiyat alırız pm atarım

MuratÇ.
18-06-2011, 01:36
göksel abi sen bu tanpon işine iyice sardın valla alacaksın ama sana daha öncede dedgim gibi arac beyaz olsa deger ama siyah aracta okadar para vermeye deymez dıye düşünüyorum sana güzel bir eksoz yapalım yeter. bana güven:)))))

Gökseld
18-06-2011, 21:16
Düşüncene saygı duyuyorum :bam3 fakat bugün de mepa da sordum GTI ne zaman geliyor diye fakat aldığım cevap beni biraz üzdü, çünkü GTI en az bir sene daha gelmiyormuş. Bende ilk önce tamponundan başlıyım diyorum ve en kısa zamanda tamponu sipariş ediyorum. Tampondaki krom egzost uçları siyahta daha bi başka duruyor. :cilgin

Esat
18-06-2011, 21:58
göksel bunlar gti falan getirmez sen ömere sor o daha rahat getirtir:)

Gökseld
19-06-2011, 22:57
http://i55.tinypic.com/df9e1i.jpg
http://i52.tinypic.com/14ugd4w.jpg
http://i52.tinypic.com/29liir6.jpg
http://i54.tinypic.com/64hvdj.jpg
http://i56.tinypic.com/2zreqt1.jpg
http://i56.tinypic.com/nb3ebl.jpg

γuяdaeя
19-06-2011, 23:02
Göksel yaylar orjinal 6 cm mi yoksa sen de preslettin mi?

Esat
19-06-2011, 23:04
Göksel yüzbinkere maşallah ama nacizhane birşey diyecegim bence zaten içerde olan ön lastik ve jant tam içeri girmiş zaten arabayı düşürmeninde licancaburlarda sıkıntısı bu biz boluya giderken öteki arabalardan benim aracı görenlerin tek dedigi şey ön jant çok çirkin çok içerde kalıyor dediler şimdi seyir halinde çok daha içerde olur mesela abant buluşmasının fotolarında da görünüyor orda en iyi görüntüyü Taner abinin galaxy leri verdi bence çok saglam bi flansh çı bul derim güle güle kullan
(tamamen şahsi fikrim sakın yanlış anlama )

Gökseld
19-06-2011, 23:16
Göksel yaylar orjinal 6 cm mi yoksa sen de preslettin mi?

By namiştayn :) 3,5 yay vardı sonradan 3cm ön, 3cm arkaları bastırttım.

Göksel yüzbinkere maşallah ama nacizhane birşey diyecegim bence zaten içerde olan ön lastik ve jant tam içeri girmiş zaten arabayı düşürmeninde licancaburlarda sıkıntısı bu biz boluya giderken öteki arabalardan benim aracı görenlerin tek dedigi şey ön jant çok çirkin çok içerde kalıyor dediler şimdi seyir halinde çok daha içerde olur mesela abant buluşmasının fotolarında da görünüyor orda en iyi görüntüyü Taner abinin galaxy leri verdi bence çok saglam bi flansh çı bul derim güle güle kullan
(tamamen şahsi fikrim sakın yanlış anlama )

Yasin hoca da aynısını söylemişti :) 508 testinde de taner hoca söyledi flanshlar hazır maslak sanayiden alınıp takılacak sadece. :yahoo

Esat
19-06-2011, 23:21
Göksel ben bu buluşmada yoktum inşallah yüzyüze birebir başka buluşmlarda görüşürüz renk katmışsınız senle murat(207 nin sahibi adını umarım dogru yazdım) bilgilendirsin bizi ben maslakta namiştayn dan bir iki ay önce bahsetmiştim ama yaptıklarını tasvip edip tasvit etmeyenler çıktı bi arkadaşım citroen c5 ine yaptırdı ve zıplamıyor falan dedi
flans işide çok sıkıntılı bi iş başka bi vti kullanıcısı okan da flanshlarını satılıga çıkardı 4 ünüde 200 gibi bi rakama veriyor yanılmıyorsam eger kesin almadıysan haberin olsun bu flansh işi illet bi iş en azından onunkiler uyumluydu(forumun gt si diye başlıgı var üye adı okann)

Gökseld
19-06-2011, 23:44
Birdahaki buluşmada, inşallah. Flansh konusu okeydir ama okanın memnun kalmama sorunu titreme sanırım, bunun birçok nedeni olabilir ama ondaki flanshları deneyebilirim.

erener
20-06-2011, 06:39
Göksel selamlar, aracına yay yakışmış maşallah.
Bende aracım için 5 cm HR yay aldım ancak henüz taktırmadım, aldıktan sonra bazı tereddutlerim oldu . Şu yayların takılması için ön takım vs baya bir mıncıklanıyor yani sökülme takma sonrası sorun oluyormu bilgi verirsen sevinirim.

Yasin CCK
20-06-2011, 08:10
Çoook güzel olmuş :iyi

Esat kardeşime katılıyorum, şu an tek eksiği flanş gibi duruyor. O da geliyormuş zaten, zımba gibi olacak :havali

Abdullah
20-06-2011, 09:09
Göksel abi ben gittikten sonra bayağı şenlenmiş fotograflar çok güzel olmuş ;D

Gökseld
20-06-2011, 09:56
Göksel selamlar, aracına yay yakışmış maşallah.
Bende aracım için 5 cm HR yay aldım ancak henüz taktırmadım, aldıktan sonra bazı tereddutlerim oldu . Şu yayların takılması için ön takım vs baya bir mıncıklanıyor yani sökülme takma sonrası sorun oluyormu bilgi verirsen sevinirim.

İşin ehli bir yere yaptırırsan herhangi bir problem çıkmıyor. Ön takımın mıncıklanma olayı ise yaylar amortisörün üzerinde olduğu için ön tarafta amortisörlerle beraber sökülüyor.

Gökseld
20-06-2011, 13:37

Foruma fotograf yüklemeyi öğrendimya, abartırım bundan sonra :fiuw :gul

Abdullah
20-06-2011, 13:42

Foruma fotograf yüklemeyi öğrendimya, abartırım bundan sonra :fiuw :gul

Ne güzel abi hep böyle abart ki bizim gözlerimiz şenlensin senin aslanı kare kare izlemek büyük bir zevk bizim için. Allah kaza bela vermesin.

Gökseld
20-06-2011, 13:53
İyi mi yaptım, kötümü yaptım bilmiyorum ama kısa bir süre önce araca AEM açık hava filitresi taktırdım. Aracım otm. olmasından da dolayı ses bence muhteşem oldu, V8 gibi ses çıkartıyor tabi bununla birlikte yakıtta biraz arttı. En kısa sürede küçük bir video ve resimlerinide paylaşmak istiyorum, sizlerin fikirleri benim için çok önemli. :kalp

reisG
20-06-2011, 15:13
Aracım otm. olmasından da dolayı ses bence muhteşem oldu, V8 gibi ses çıkartıyor tabi bununla birlikte yakıtta biraz arttı.
35.000 TL ye 5.6 lt. V8 Transam veya Camaro IROC Z28 ler mevcut piyasada....

Abdullah
20-06-2011, 15:15
İyi mi yaptım, kötümü yaptım bilmiyorum ama kısa bir süre önce araca AEM açık hava filitresi taktırdım. Aracım otm. olmasından da dolayı ses bence muhteşem oldu, V8 gibi ses çıkartıyor tabi bununla birlikte yakıtta biraz arttı. En kısa sürede küçük bir video ve resimlerinide paylaşmak istiyorum, sizlerin fikirleri benim için çok önemli. :kalp

Mutlaka bekliyoruz abi çok merak ettim doğrusu bakalım RockNRolla dan sonra sesi beni etkileyecek ikinci araç olacak mı?

γuяdaeя
20-06-2011, 19:56

O ses seni epey gaza getiriyor olmalı, yakıtın artması bu yüzden :D

Ömer Gedik
20-06-2011, 23:19
Sen yeter ki abart Göksel abi :)

Esat
20-06-2011, 23:21
hırrrr hırrrrr:):):)

Yasin CCK
21-06-2011, 08:15

İyi yapmışsın :)

Açık hava filitresi, araç yüke bindikten sonra çok tatlı bir ses verir. Yurdaer hocamın tezide doğru, o tatlı sesi duymak adına sürekli yüksek devirde kullanınca haliyle yakıt tüketimide artar :D Akıllı uslu kullanırsanız yakıta çok etkisi olacağını sanmıyorum ;)

Videoyu merakla bekliyoruz...

Mutlaka bekliyoruz abi çok merak ettim doğrusu bakalım RockNRolla dan sonra sesi beni etkileyecek ikinci araç olacak mı?

;)

Gökseld
21-06-2011, 22:08
http://i56.tinypic.com/30c7xig.jpg
http://i55.tinypic.com/29cpbih.jpg

Orjinal filtreyide sökünce böyle bir boşluk oldu. Bu arada üst kısımda gözüken oksitlenme sizin araçlarda da oluyormu, oluyorsa sebebini bilen varmı??
http://i51.tinypic.com/206bhg8.jpg

Esat
21-06-2011, 22:16
offf maşallah ne ses veriyordur varya aman aman :)

Gökseld
21-06-2011, 22:31
Abi, Yurdaer abininde dediği gibi biraz gaza getiriyoor :) :) Hırrr hırrr :gul2

Ömer Gedik
21-06-2011, 22:48
Göksel abi zamana bağlı o oksitlenme oluyor ve söküle takıla o halımsı parça parçalanıp kopuyor. Mümkün oldukça ellememek lazım. Benim parça artık paçavra olunca değiştirdim. Forumda fotoğraflarıyla paylaşmıştım. Oksitlenmeyi de bir fırça ile temizleyebilirsin.

Abdullah
22-06-2011, 07:44
çok güzel abi ya bir ara tekrar buluşalım da doya doya dinleyelim senin aslanı

Gökseld
22-06-2011, 19:14
...Ve sonunda spacerlarıda takabildim. :alkis2

Before
http://i55.tinypic.com/4h3vut.jpg

After
http://i56.tinypic.com/23joilk.jpg

Yardımları için Okann ve Esat a ayrıca teşekkürler :superman

Yasin CCK
22-06-2011, 19:24
İşte buu yaa :alkis

Çoook güzel olmuş dostum, asıl şimdi göstermiş kendini lincanlar ;)

Bunu taa foruma ilk üye olduğun günlerde, 24 Nisanda söylemiştim sana, hayata geçirmene en az senin kadar sevindim :yahoo

Kazasız, belasız, çiziksiz, inşallah...

Esat
22-06-2011, 19:30
...Ve sonunda spacerlarıda takabildim. :alkis2

Before
http://i55.tinypic.com/4h3vut.jpg

After
http://i56.tinypic.com/23joilk.jpg

Yardımları için Okann ve Esat a ayrıca teşekkürler :superman

Göksel Abi harika olmuş baktıkça keyf aldım ciddi söylüyorum taş degmesin licanlarımızaaaa bu arada teşekkür etmişsin ama birşey yapamadım valla keşke biraz daha yardımcı olabilseydim :(

Gökseld
22-06-2011, 19:42
...taş degmesin licanlarımızaaaa...

Amiiiin

TanerHoca
22-06-2011, 19:52
budur :iyi

güle güle kullan. :)

Ozan
22-06-2011, 21:21
...taş degmesin licanlarımızaaaa...

Amiiiin

Göksel en büyük hatayı bu foruma üye olmakla yaptın. :)
Bu arkadaşlar adamı öyle bir gaza getirirki yarın bakmışsın 308'i satmışsın 406 Coupe'ye biniyorsun.
Aman kardeşim sen sen ol fazla gaza gelme :ralli

γuяdaeя
22-06-2011, 21:37
406 coupe mi?! Hani nerde? :o :dans2

Ömer Gedik
22-06-2011, 22:34
Göksel abi spacer ların hayırlı olsun aracı başka gösteriyor gerçekten. Artan iz açıklığı sebebiyle muhtemelen yol tutuşu da artmalı bo konuyla ilgili yorum yaparsan sevinirim. Bu arada spacer larla dışarı çıkan jantlarını çizilme ihtimali de artmış kaldırımlara dikkat ;)

Gökseld
22-06-2011, 23:08
Aman kardeşim sen sen ol fazla gaza gelme :ralli

Abi ben o gazı hergün murattan yiyorum zaten
videonun sonundaki konuşmaya dikkat!! :puf :gul5

http://tinypic.com/r/2m4tz7l/7

Abdullah
23-06-2011, 07:39
abicim spaceler hayırlı uğurlu olsun çiziksin binmen dileğiyle çok güzel görünüyor nazar değmesin. Videoyu izledim haklı ama tabiki daha güzel o hava filtresi ;D

Yasin CCK
23-06-2011, 08:16
"Daha güzel abi daha güzel " :D

Ozan
23-06-2011, 08:23
Gençlik güzel şey.

Biz çocuk koltuğuyla güneşliklerle uğraşıyoruz,millet ne güzel filtreyle spacerla uğraşıyor. :)

Abdullah
23-06-2011, 10:26
Gençlik güzel şey.

Biz çocuk koltuğuyla güneşliklerle uğraşıyoruz,millet ne güzel filtreyle spacerla uğraşıyor. :)

aslında ona bekarlık güzelşey diyelim :gul6 :yahoo

Gökseld
23-06-2011, 10:42
Gençlik güzel şey.

Bence bu işin ne gençlikle nede bekarlıkla alakası var. Benim için tamamiyle keyif işi. :ask
Camlar renkli olduğu için arkadaki çocuk koltuğu gözükmüyor tabi :)

Abdullah
23-06-2011, 10:45
Gençlik güzel şey.

Bence bu işin ne gençlikle nede bekarlıkla alakası var. Benim için tamamiyle keyif işi. :ask
Camlar renkli olduğu için arkadaki çocuk koltuğu gözükmüyor tabi :)

:fiuw :gul5

TanerHoca
23-06-2011, 10:57
Gençlik güzel şey.

aşağıdaki 18" jant takılı, tavanda spoiler olan araç senindi yanılmıyorsam :fiuw :cilgin

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/Forum%20Peugeot%20508%20Test/DSC00044.jpg

Yasin CCK
23-06-2011, 11:02

%100 katılıyorum :iyi

aşağıdaki 18" jant takılı, tavanda spoiler olan araç senindi yanılmıyorsam :fiuw :cilgin

Çıtalarda boyalı hem hocam :fiuw

Ayrıca 18"jantlı 407'de sizindi yanılmıyorsam :)

Esat
23-06-2011, 11:08
Gençlik güzel şey.

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/Forum%20Peugeot%20508%20Test/DSC00044.jpg

Aman Taner abi dikkat!!!!!!!!! :gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :gul5

Gökseld
23-06-2011, 11:28
Gençlik güzel şey.

Güzel tespit :iyi

Abdullah
23-06-2011, 13:27
Gençlik güzel şey.

Güzel tespit :iyi

Ozan abi kötü yakalandı :gul5 şimdi sıra leyleği vurup aşağı düşürmek :cilgin

Ömer Gedik
05-11-2011, 16:48
Bu araçta bir değişiklik varmış diye duyum aldım :nargile

Gökseld
05-11-2011, 16:51

Vaaar, resimler çok yakında...

TanerHoca
05-11-2011, 16:59
hadi bakalım.sana çifte bayram anlaşılan.

Ömer Gedik
05-11-2011, 17:00

Vaaar, resimler çok yakında...

Yorumları da eksik etmeyelim lütfen :)

Yasin CCK
05-11-2011, 18:18
Bekliyoruuuz :durbunlu

Ozan
05-11-2011, 19:30
Çarşı şifreye karşı.
Açık olun ketum olmayın kardeşim. :kizgin
Forum demek paylaşım demektir.
Nedemiş büyük düşünür 17.Ahmet: "Paylaştıkça bir oluruz"

Ömer Gedik
05-11-2011, 19:31
Göksel abi konuya bekleniyorsunuz :D

erener
05-11-2011, 21:16
Valla meraklandık, hadi bakalım.

TanerHoca
05-11-2011, 21:20

ömer "Yorumları da eksik etmeyelim lütfen" dediğine göre detailing olsa gerek :)

Ahmet Ç.
05-11-2011, 23:17
Çarşı şifreye karşı.
Açık olun ketum olmayın kardeşim. :kizgin
Forum demek paylaşım demektir.
Nedemiş büyük düşünür 17.Ahmet: "Paylaştıkça bir oluruz"

:alkis2

Ömer Gedik
06-11-2011, 13:45

ömer "Yorumları da eksik etmeyelim lütfen" dediğine göre detailing olsa gerek :)

Detailing işi değil, kendi yorumunu rica etmiştim ben :)

Gökseld
06-11-2011, 22:00

Detailing işi değil, kendi yorumunu rica etmiştim ben :)

Ömerde bende müsait olduğumuz bir zaman detailing işinede başlayacağız ama araç üzerindeki değişiklikler bu konuda değil.
Değişikliklere gelince üzülerek söylüyorum ki resimler tüm değişiklikler bitince, ve tekrar Ömer kardeşime teşekkür ederim zahmetleri için. :D :nargile

Yasin CCK
06-11-2011, 22:08
Ohooo :bee

Ömer Gedik
06-11-2011, 22:10
Toptan yapacaksın yani abi :) Paylaşsaydın milleti beklentiye de soktum :D

erener
06-11-2011, 22:23
Valla öldük meraktan :D

Gökseld
06-11-2011, 22:26
Toptan yapacaksın yani abi :) Paylaşsaydın milleti beklentiye de soktum :D

O zaman seni mahçup etmiyim, genel görüntüsünü bayram sonrasında tüm parçalar gelince yapacağım. Küçük bir ön görüntü :yahoo

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/DSCF3506.jpg

Elkt. Bandı ile ön çalışma :gul5

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/DSC_2154.jpg

Ömer Gedik
06-11-2011, 22:28
Çok Güzel :) Çok yakıştı abi Güle güle kullan :)

Sana bir PM atıyorum.

Yasin CCK
06-11-2011, 22:29
Vay canınaaaaa :yahoo :yahoo :yahoo

Süper ya, direksiyon ve kadran değişmiş, hala sırada birşeyler var diyorsun :)

Harikasın Göksel hocam, çok şık olmuş, güle güle kullan ;)

Ömer Gedik
06-11-2011, 22:30
Gösterge Orjinal Yasinim :) Araç Otm. çünkü.

Gökseld
06-11-2011, 22:33
Vay canınaaaaa :yahoo :yahoo :yahoo

Süper ya, direksiyon ve kadran değişmiş, hala sırada birşeyler var diyorsun :)

Harikasın Göksel hocam, çok şık olmuş, güle güle kullan ;)

Yasinim göstergeler orjin, ama hala sırada yapacaklarım var..

erener
06-11-2011, 22:34
Vay arkadaş....
Yahu ayıptır günahtır bu yaptığınız olan var olmayan var :bilmem Hem baaı parçalar gelmedi dedin Göksel abi ne varki başka..

Yasin CCK
06-11-2011, 22:37
Yapma ya :D

Olsun oda modifiye edilmiş gibi güzel görünüyor :cilgin

Ömer Gedik
06-11-2011, 22:38
Elektrik bantlı çalışma da fikir vermesi açısından Güzel olmuş abi. Ben normalde bu tarz işlemleri sevmem :D Ama bunu sevdim.

Esat
06-11-2011, 22:51
Cok guzel olmus abicim su amerikan parkida yap :alkis2

Ömer Gedik
06-11-2011, 22:54

Hayır yapmasın :) Aracın bu hali çok cici :kral

Gökseld
06-11-2011, 22:55

Eyvallah kardeşim, amerikan park işi şu an için zor gözüküyor.

Gökseld
06-11-2011, 22:57
Yapma ya :D

Olsun oda modifiye edilmiş gibi güzel görünüyor :cilgin

Bantlar fikir vermesi için çekilmişti, fikri aldık bandı söktük. :D

TanerHoca
07-11-2011, 00:40
hayırlı olsun. :havali
bakalım sonu nasıl gelecek :)

Gökseld
01-12-2011, 19:48
Geçen Cumartesi hep aklımda olan karter korumayı taktırdık (Murat ile beraber) Şimdi biraz daha içim rahatladı :cilgin
Ön karlığı bayağı bi sürtmüşüm :fiuw

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/DSC_2199.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/DSC_2200.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/DSC_2203.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/DSC_2204.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/DSC_2202.jpg

Cem B
01-12-2011, 22:33
Yıldırım :) 3. resimdeki eleman adamımdır:) yeni parçalar hayırlı olsun bu arada :)

Yasin CCK
01-12-2011, 22:39
Hayırlı olsun hocam, Çiziksiz kullanmak nasip olsun ;)

İlkay
01-12-2011, 22:46
Güle güle kullanın. Çelik koruma iyi olmuş.

Cem B
01-12-2011, 23:04
Bu arada RCZ öyleyebdireksiyon iki oldu. harika durdugunu kullanım zevkinin değiştiğini iki aydır kullanan biri olarak söyleyebilirim.Fiyatta gayet makul ...onun içinde bir hayırlı olsun :)

Senin araç ile benimki yanyana geldiğinde benimkinin 5 cm kadar yüksek olması dışında bir fark yok sanırım :)

mimit
02-12-2011, 11:54
hayırlı olsun,benimde artık sac karter muhafaza ya geçmem şart oldu geçen gün yaşadığımız küçük talihsizlikten sonra aracı kontrol ederken onunda hasar aldığını fark ettim,maliyeti nedir acaba sac karter muhafazanın.

Gökseld
02-12-2011, 12:10
Peugeot bu ürünleri Türkiye de yaptiriyormus bu yüzden montaj dahil 150 TL Bu arada ürün gayet sağlam :tehlikeli

TanerHoca
02-12-2011, 12:12
hayırlı olsun.yerinde bir karar. :iyi
"gümüş ok"a aldığımın ertesi gün taktırmıştım. :)

mimit
02-12-2011, 12:16
Peugeot bu ürünleri Türkiye de yaptiriyormus bu yüzden montaj dahil 150 TL Bu arada ürün gayet sağlam :tehlikeli

teşekkür ederi,m bende ilk fırsatta taktırayım ozmn :)

Abdullah
02-12-2011, 13:20
hayırlı olsun abi Allah çizik nasip etmesin.

mimit
02-12-2011, 13:28

teşekkür ederim, bende ilk fırsatta taktırayım ozmn :)

ozan308
02-12-2011, 18:06
şu beyaz göstergelerden birde ben alabilsem :'(

Gökseld
02-12-2011, 21:12
Bu arada RCZ öyleyebdireksiyon iki oldu. harika durdugunu kullanım zevkinin değiştiğini iki aydır kullanan biri olarak söyleyebilirim.Fiyatta gayet makul ...onun içinde bir hayırlı olsun :)

Senin araç ile benimki yanyana geldiğinde benimkinin 5 cm kadar yüksek olması dışında bir fark yok sanırım :)

Öncelikle teşekkürler, Gerçekten kullanım zevkini arttırıyor. Zaman geçtikce araca ufak tefek değişiklikler yapmak insanın araca karşı heyecanını tekrar geri kazandırıyor.

Gökseld
02-12-2011, 21:48
Hayırlı olsun hocam, Çiziksiz kullanmak nasip olsun ;)

Eyvallah Yasinim. Aracın öntarafını bu ara fazla sürtmeye başlamıştım, iyi oldu :)

Gökseld
02-12-2011, 21:50
hayırlı olsun.yerinde bir karar. :iyi
"gümüş ok"a aldığımın ertesi gün taktırmıştım. :)

Daha önceden iki kere sabıkalıyım bu olaydan aslında ama nasip bu zamana imiş. :iyi

Ahmet Ç.
02-12-2011, 22:54
Dostum araban "on numara" 407 ye yada büyük sedan segmentine gecmiş olmasaydım çok büyük ihtimalle alırdım bu 308 i gercekten cok hos makina hele birde sizin gibi 18 likleri çakınca arac harbi on numara duruyor forumdaki 18 jantlı 308 ler bence harika duruyor hepsine kocaman masallah...

Ahmet Ç.
02-12-2011, 23:05
arabaya ne yapsam ne alsam diye düşünürken bu cokiyi fikir oldu!
TanerAbi bunu nekadara alırız?
Birde 308 de logo gördüm sacta 407 de varmıdır böyle bir logo?

TanerHoca
03-12-2011, 05:47
ahmet bendeki şöyle birşey.
150 liraya taktırmıştım.
http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/resim1eewq007.jpg

Gökseld
03-12-2011, 10:52
arabaya ne yapsam ne alsam diye düşünürken bu cokiyi fikir oldu!
TanerAbi bunu nekadara alırız?
Birde 308 de logo gördüm sacta 407 de varmıdır böyle bir logo?

,08 yazıyor. Tüm modeller için fiyat aynı. Biz 207 içinde aynı fiyatı ödedik.

Ahmet Ç.
03-12-2011, 11:26
Yetkili servisten bahsediyorsunuz değilmi? Serviste 150 tl ?

Gökseld
03-12-2011, 11:46
Yetkili servisten bahsediyorsunuz değilmi? Serviste 150 tl ?

Doğrudur, yetkili servis fiyatı. Hatta 2500 garanti bakımında samsun daydim orada da 150 TL demişlerdi.

gokhancpt
03-12-2011, 13:22
temmuz ortasında serviste 100 tl ye taktırmıştım

Gökseld
03-12-2011, 15:37
temmuz ortasında serviste 100 tl ye taktırmıştım

Kaptan hangi serviste taktırdın?

Gökseld
01-02-2012, 00:53
Önce yazdan kalma görüntüler, içimiz ısınsın

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/vtcopy.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/DSC_0117.jpg

Ve en son ve pis hali :cilgin Ömer kardeşime de emeklerinden dolayı Teşekkürler..

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/DSCF3544.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/DSCF3543.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/DSCF3541.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/DSCF3540.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/DSCF3538.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/DSCF3539.jpg

Safak065
01-02-2012, 01:45
Tek kelimeyle muhteşem. :nazar Kazasız çiziksiz kullanın inşallah

Ömer Gedik
01-02-2012, 02:28
GTI Paspas, GTI Spoiler Alüminyum Pedallar Şahane olmuş. Maşallah diyelim :nazar

reisG
01-02-2012, 09:58
Çok şık olmuş. Burada da GTi spoiler gördüm. Bir adım daha isteğim arttı galiba yakında babylone da da GTi spoiler olacak.

Yasin CCK
01-02-2012, 10:07
Göksel hocam çok güzel hareketler bunlar :alkis2

Ne zaman yan yana görecez aslanları, deneyecez bak sözün var :cilgin

Abdullah
01-02-2012, 10:08
ne güzel olmuş göksel abi ya bayıldım süperrr maşallah :alkis

Gökseld
01-02-2012, 10:47
Göksel hocam çok güzel hareketler bunlar :alkis2

Ne zaman yan yana görecez aslanları, deneyecez bak sözün var :cilgin

Eyvallah Yasinim. Bulucaz bi orta yol, unutmam sözümü :tehlikeli

Ömer Gedik
01-02-2012, 10:52
Bu arada Paspaslar Sanırım TR'de Tek :D

eyup_31
01-02-2012, 12:50
hayırlı olsun :nazar :nazar :nazar

cmr_cihangir
01-02-2012, 13:06
Spoiler ve jantlar agresifliği iyice perçinlemiş. :havali Hayırlı olsun...

Uğur Gönül
02-02-2012, 17:56
Çok yakışıklı bi araç olmuş abi kazasız belasız keyifli sürüşler :)

γuяdaeя
02-02-2012, 18:06
Güzel günlerde kullan Göksel kardeşim, Allah nazardan korusun :nazar

emrexxcv
02-02-2012, 18:48
:nazar :nazar :nazar paspaslar çok iyimiş ama :havali

Ahmet Ç.
03-02-2012, 00:03
vovvv,
tek kelime ile harika duruyor,vallahi gözüm kaldı aman nazar değirmeyim.
güle güle kazasız belasız kullan insallah ...
:nazar

Esat
03-02-2012, 00:14
:nazar :nazar :nazar :nazar agiz tadiyla bin abicim cok guzel

Gökseld
03-02-2012, 17:53
:alkis2 İyi dilekleriniz için herkese ayrı ayrı teşekkürler :alkis2

fexzi
03-02-2012, 19:05
mükemmel bir duruşa sahip :nazar

Yasin CCK
03-02-2012, 22:45
Keşke hep yaz olsa :kalp

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/vtcopy.jpg

Ahmet Ç.
25-02-2012, 23:45
göksel nasıl bir durusu vardır senin arabanın,
kartepe fotolarda mükemmel çıkmıs siyah çokkk yakısmıs ama yaptıklarının harcadıklarınınn tümüne değmiş dostum.
bravooo. tebrik etmek için özelikle sayfana yazmak istedim :)

Gökseld
26-02-2012, 00:48
göksel nasıl bir durusu vardır senin arabanın,
kartepe fotolarda mükemmel çıkmıs siyah çokkk yakısmıs ama yaptıklarının harcadıklarınınn tümüne değmiş dostum.
bravooo. tebrik etmek için özelikle sayfana yazmak istedim :)

Abi Çok teşekkür ederim, alıntı olacak ama ''güzel bakan güzel görür''

Esatım selamlar.

Ahmet Ç.
26-02-2012, 10:19
esatın bu sözü artık forum "atasözü" oldu. :)
adama 308 aldırır senin VTI ...

γuяdaeя
26-02-2012, 10:30
esatın bu sözü artık forum "atasözü" oldu. :)
adama 308 aldırır senin VTI ...

Göksel'in VTi 308 aldırır da senin Kara Şimşek 407 aldırmaz yani :cilgin :nazar

Ahmet Ç.
26-02-2012, 10:46

Vovvvvv eyvallah dostum benim.
pazar keyfim oldu sözün :)

ÇΔĞLΔΨΔ∏
26-02-2012, 11:15
aslana kocaman bir maşallah :nazarbende 308 hayranlığı başladı desem yeridir :D

Gökseld
26-02-2012, 11:58

Abi, Ahmet abinin avatarı bile 407 ye bakış açımı değiştirdi, hani her ne kadar önceki nesiller kategorisine girsede... :fiuw

Ahmet Ç.
26-02-2012, 14:28
önceki nesillermi aşk ol, kalbimi kırdın, zaten saclarda beyaz :(
yanlız muhtesem bir foto artık avatarmı yaparsın nabarsın bilmem :)

http://i1149.photobucket.com/albums/o600/tatoo53/IMG_7445.jpg

γuяdaeя
26-02-2012, 19:31
Allah arslanların patilerine zeval vermesin.. hepsi ayrı kükrüyor maşaallah :nazar

mygold
26-02-2012, 19:39
goksel oncelıkle ben bu başlıgı kacırdıgım ıcın kendıme kızdım.. ama sunu soylemelıyımkı aracın herseyıyle mukemmel olmuş.yapılan emek karsılıgını bulmuş. gule gule kullan ..ayrıca kartepe buluşmasındakı fotolarda herseyı gosterıyor...:iyi

Gökseld
26-02-2012, 20:31
Beyenileriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bakınca keyif alınabilecek bi araç ortaya çıkartmaya çalıştım, galiba başarmışım :D

mygold
26-02-2012, 21:13
merak ettım gtı spoylerın montaj işlemi hakkında bılgı verebılırmısın goksel .spoiler 308e cok spor bır goruntu verıyor.

Gökseld
26-02-2012, 22:17
Abi montaj 10 dakika bile sürmüyor çok basit, benim elimden gelir böyle şeyler diyorsan yapabilirsin. Spoilerin solunda ve sağında 2şer tane vidası var, bagaj kapagından hizalayıp deliyorsun ve vidaları takıyorsun. Su sızmasın diye çekomastik tarzı bişeylede izalasyon yapıyorsun, kutu içinden izalasyon için sünger tarzı bir şeyler çıkıyor ama bana çokta güvenilir gelmedi o yüzden hem bu süngerleri hemde çekomastik kullandım.

mygold
26-02-2012, 22:19
Abi montaj 10 dakika bile sürmüyor çok basit, benim elimden gelir böyle şeyler diyorsan yapabilirsin. Spoilerin solunda ve sağında 2şer tane vidası var, bagaj kapagından hizalayıp deliyorsun ve vidaları takıyorsun. Su sızmasın diye çekomastik tarzı bişeylede izalasyon yapıyorsun, kutu içinden izalasyon için sünger tarzı bir şeyler çıkıyor ama bana çokta güvenilir gelmedi o yüzden hem bu süngerleri hemde çekomastik kullandım.
anlasıldı tesekkurler goksel..

tatoo
27-02-2012, 00:00
valla Göksel abi bende yeni üyelerden olduğum için yorum yazmamışım aracına ama yorumu hakettiği için şimdi yazayım nacizane yorumumu.

Canlı gözle gördüğüm için aracı şöyle bir yorum yapıcam sadece.
Senin aracı Fotoğraflarken büyük keyif aldım.
Emeğine sağlık..

Gökseld
27-02-2012, 00:19
eyvallah kardeşim, sende fotolarken çok emek harcadın tekrar teşekkürler.

Ahmet Ç.
27-02-2012, 12:38
göksel yorumlarımla millet fakına vardı VTI ın farkındamısın
artık bi tur kullanırım :)

Ömer Gedik
27-02-2012, 12:55
Daha durun acele etmeyin VTı çok daha yakışıklı olacak. :)

Gökseld
27-02-2012, 16:44
göksel yorumlarımla millet fakına vardı VTI ın farkındamısın
artık bi tur kullanırım :)

Ne demek abi, ver adresi kargo yapayım

Ahmet Ç.
27-02-2012, 16:56
Ne demek abi, ver adresi kargo yapayım

Tekirdağda yaparız o işi :)

eyup_31
27-02-2012, 16:59
Daha durun acele etmeyin VTı çok daha yakışıklı olacak. :)
sırada bir proje var sanırım...

Gökseld
28-02-2012, 12:24
sırada bir proje var sanırım...

Her şey yolunda giderse evet yeni birkaç parça değişikliği yapıyoruz.

mygold
28-02-2012, 12:39
kolay gelsın ..hayırlı olsun

eyup_31
28-02-2012, 12:41
şimdiden hayırlı olsun...

mahmut
06-03-2012, 01:28
aslan harika dıyecek kelime bulamıyorum masallah:nazar

Esat
06-03-2012, 10:49
Hayirdir abi yapicak birsey kaldimi ya masallah fullerin fulu oldu VTiGTi

Gökseld
06-03-2012, 21:49
aslan harika dıyecek kelime bulamıyorum masallah:nazar

:tesekkur

Gökseld
06-03-2012, 21:53
Hayirdir abi yapicak birsey kaldimi ya masallah fullerin fulu oldu VTiGTi

Son birşey daha... Galiba :)

Gökseld
19-03-2012, 20:38
http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1743.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1749.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1763.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1782.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1798.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1804.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1807.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1847.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1881.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1889.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1896.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1897.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1906.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1921.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1933.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1934.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1935.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1940.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1937.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1942.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1943.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1952.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1955.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1956.jpg

http://i1096.photobucket.com/albums/g328/Gokseld/IMG_1826.jpg

Ömer Gedik
19-03-2012, 20:40
Vay, Sevdim. :iyi

Gökseld
19-03-2012, 20:44
Vay, Sevdim. :iyi

Seversin tabi, nerdeyse benim kadar emeğin var. Teşekkürler

TanerHoca
19-03-2012, 20:51
fotoğraf kareleri muhteşem olmuş.tam anlamıyla görsel ziyafet.çekenin ellerine sağlık.:alkis

göksel senin "blues brothers" filminden fırlamış gibi fotondan ayrı güzel.:havali

Ömer Gedik
19-03-2012, 20:56
Seversin tabi, nerdeyse benim kadar emeğin var. Teşekkürler

Öyle mi :) Daha sonra daha çok seveceğim. :)

Dreamcatcher
19-03-2012, 20:59
Göksel görüntüler çok hoş..sadece gündüz farlarındaki led ampuller dikkatimi çekti..çok zayıf yanıyor...15 gün önce dirisinden bir çift sipariş geçtim...hong kong dan geliyor..beğenirsem sana da alalım :iyi
linki şu :
http://www.ebay.de/itm/280824155775?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_2422wt_940

Gökseld
19-03-2012, 21:25
Abi çok teşekkürler, nacizane kareler bana ait ama tatoo dan biraz destek almak lazım. ;)

Gökseld
19-03-2012, 21:32
Göksel görüntüler çok hoş..sadece gündüz farlarındaki led ampuller dikkatimi çekti..çok zayıf yanıyor...15 gün önce dirisinden bir çift sipariş geçtim...hong kong dan geliyor..beğenirsem sana da alalım :iyi
linki şu :
http://www.ebay.de/itm/280824155775?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_2422wt_940

Seninkiler gelsin, beğenirsen geçeriz siparişi. Resimlerde parklar açık, gündüz farlarına geçtiğimde sol tarafı bir türlü yakamıyoruz, ne yaptıysak olmuyor çok komik.

Dreamcatcher
19-03-2012, 21:33
Enteresan ...

eyup_31
19-03-2012, 22:03
böyle fotolar koymayın nazarımız değecek sonra :nazar:nazar:nazar

tatoo
19-03-2012, 22:10
Abi çok teşekkürler, nacizane kareler bana ait ama tatoo dan biraz destek almak lazım. ;)

abi sen tamam olmuşsun benden destek felan derken ben senden destek alayım :) maşallah her iki aracada 41 kere..ikisinin yapımında da harcanan emek takdire şayan gerçekten..kazasız belasız mutlu günlerde kullanmak dileğimle :nazar

Yasin CCK
19-03-2012, 22:33
Çok beğendim, hepsi birbirinden güzel çıkmış, ekipte çok başarılı :alkis

Fotoğraf makinası nedir? Lens 18-55mm mi?

Mersinden sevgilerle...

Gökseld
19-03-2012, 22:43
abi sen tamam olmuşsun benden destek felan derken ben senden destek alayım :)

estağfirullah, çok yeni başladım bana çok var daha.

Gökseld
19-03-2012, 22:48
Çok beğendim, hepsi birbirinden güzel çıkmış, ekipte çok başarılı :alkis

Fotoğraf makinası nedir? Lens 18-55mm mi?

Mersinden sevgilerle...

Canon eos 1D mark IV demek çok isterdim fakat şimdilik eos500D kullanıyorum, kimi kareler 18-55 le kimisi 70-200 le.

tatoo
19-03-2012, 22:54
http://i1149.photobucket.com/albums/o600/tatoo53/shopIMG_1847.jpg
http://i1149.photobucket.com/albums/o600/tatoo53/shopIMG_1763.jpg
böyle güzel fotoları görünce bi oynayayım dedim elim döndüğü kadarıyla umarım beğenirsiniz..

Gökseld
19-03-2012, 22:59
:iyi Ellerine sağlık. Çok güzel olmuş

mahmut
20-03-2012, 00:26
masallah bu nasıl bi güzellıktır boyle nazar degmesin iki aslana da:nazar

MuratÇ.
20-03-2012, 00:39
Herkese selamlar ,

Fotoları çektiğimiz yer çok müsait kople toplanım oraya gidelim.Herkese benden çay.

Gökseld
20-03-2012, 13:59
masallah bu nasıl bi güzellıktır boyle nazar degmesin iki aslana da:nazar

:utan1:

Gökseld
20-03-2012, 14:01
Herkese selamlar ,

Fotoları çektiğimiz yer çok müsait kople toplanım oraya gidelim.Herkese benden çay.

Çay mı var olm orda :p

Abdullah
20-03-2012, 14:03
vayy fotograflar muhteşem araçlar süper sahipleri ikisindende güzel nazar değmesin maşallah abicim.

Ozan
20-03-2012, 14:36
Cazcı kardeşler :gül4:

Esat
20-03-2012, 14:40
:nazarMasallah ya arabalar zaten harika ikisininde sahibi yeterince cesaretli arabalar surungen spec yerle bir ama birde gorsel keyf eklenince fotolar falan harika cikmis ben bayildim bu arada murat kardesim gene konusturmus karizmasini goksel abimde yakisikli cikmis bu makinayla benide cekin belki zayif cikarim hehehehe

gokhancpt
20-03-2012, 17:11
tek kelime ile muhteşem... :nazar

MuratÇ.
20-03-2012, 21:39
Muhteşem olan sizlersiniz.arabalar geçiçi bak bazı arkadaşların nissanı var bazıleri bmw si olacak:)))))hepiniz en kralına laik insanlarsınız.

Uğur Gönül
20-03-2012, 22:50
Muhteşem araç aman nazar değmesin abi 41 kere maşallah

Ahmet Ç.
20-03-2012, 23:16
Göksel,Murat;
Naptınızzz be abiiiiii...
fotoları görünce gençliğin deyimiyle "ohaa falan oldum" :)
tek kelimeyle süper cıkmıs ee tabi sahipleri karizma makinalar on numara olunca sonucta bu oluyor.
ikinizin arabasının durusu,diriliği ve "uzarımmmm" mesajı gercekten takdire şayan,bravo sevgili dostlar ...
:)

Gökseld
21-03-2012, 00:08
Göksel,Murat;
Naptınızzz be abiiiiii...
fotoları görünce gençliğin deyimiyle "ohaa falan oldum" :)
tek kelimeyle süper cıkmıs ee tabi sahipleri karizma makinalar on numara olunca sonucta bu oluyor.
ikinizin arabasının durusu,diriliği ve "uzarımmmm" mesajı gercekten takdire şayan,bravo sevgili dostlar ...
:)

Biz bişey yapmadık abii, sadece her peugeot nun içinde saklı cevheri biraz göz önüne çıkarttık.

Selami
21-03-2012, 00:41
tek kelime ile :nazar

Esat
21-03-2012, 09:06
Muhteşem olan sizlersiniz.arabalar geçiçi bak bazı arkadaşların nissanı var bazıleri bmw si olacak:)))))hepiniz en kralına laik insanlarsınız.

Muratim gel biz pes oynayalim birak bu pejo islerini :)

MuratÇ.
21-03-2012, 19:26
oynayalım kardeşim:)

ErgunK
09-05-2012, 10:55
34 EV 8789 işte bunu seviyorum :iyi

Ahmet Ç.
09-05-2012, 12:19
nazar diyorum nazar bancuğu diyorum göksel :)

Gökseld
10-05-2012, 02:28
34 EV 8789 işte bunu seviyorum :iyi

:utan1:

Gökseld
10-05-2012, 02:29
nazar diyorum nazar bancuğu diyorum göksel :)

O iş tamam abi.. içeriye astım bi tane.

tatoo
10-05-2012, 02:41
bugün VTİ hakkındaki düşüncelerin pek hoşuma gitmedi Göksel abim..aama Batum olayı olabilir :D

Abdullah
10-05-2012, 07:32
VTI ahh ahhh benimde hoşuma gitmeyen düşünce ama batumu sevdim beraber gidelim sen araç bakarsın bendeee öyle batuma bakarım abi :gül4:

Yasin CCK
10-05-2012, 09:48
Ayrılırken verdiğin o gaz aklımda... motordan çıkıyormuş :D

Bana hala bir kalkış borçlusun Göksel hocam ;)

tatoo
10-05-2012, 12:00
VTI ahh ahhh benimde hoşuma gitmeyen düşünce ama batumu sevdim beraber gidelim sen araç bakarsın bendeee öyle batuma bakarım abi :gül4:

dükkanı açarsam ilk seni çağıracam Apocan :D

Abdullah
10-05-2012, 12:28
dükkanı açarsam ilk seni çağıracam Apocan :D

vallahiii açınca yapışırım yakanaaa kayıtlara geçti karışmam üzerine otel motel tarzı bişeyde yapın bari :D

Gökseld
10-05-2012, 17:43
Ayrılırken verdiğin o gaz aklımda... motordan çıkıyormuş :D

Bana hala bir kalkış borçlusun Göksel hocam ;)

Bir saniye şimdi, motordan çıkmıyormuydu yani?

Ömer Gedik
10-05-2012, 18:33

Motordan gelen bir böğürtü var. :) Bozuk abi Senin araban :) Şaka bir yana şahane bir ses

Ahmet Ç.
10-05-2012, 19:00
O böğürtüyü bende otobanda molada duydum,
resmen irkildim,
407 nin gazına bi dokundum ama kimseler yoktu :)

tatoo
10-05-2012, 19:38
vallahiii açınca yapışırım yakanaaa kayıtlara geçti karışmam üzerine otel motel tarzı bişeyde yapın bari :D

o kalın kaçar :D ben açayım da yapışan sen ol be :D

Yasin CCK
10-05-2012, 23:42

Çıkıyor çıkıyor maşallah :D :nazar

Ama şu 120'likle 130'luğu karşılatırmak isterdim :fiuw

γuяdaeя
11-05-2012, 06:18
Göksel senin VTi'ye kompresör takalım, THP falan yalan olsun :cilgin

Gökseld
13-05-2012, 17:59
Çıkıyor çıkıyor maşallah :D :nazar

Ama şu 120'likle 130'luğu karşılatırmak isterdim :fiuw

Yasinim illaki rock'ın tozunumu yutalım yani?

Meselaaa hani :cilgin

KAaN
19-05-2012, 20:53
Yasinim illaki rock'ın tozunumu yutalım yani?

Meselaaa hani :cilgin
otomatik vti ı ve yazılımlı hdi ı uzun kilometreler kullanmış biri olarak söylüyorum vti ın hiç bi şansı yok :D bu arada yasin abi senin araba 136 hp değilmi kat iptali ve egzozla?

Yasin CCK
19-05-2012, 22:20
otomatik vti ı ve yazılımlı hdi ı uzun kilometreler kullanmış biri olarak söylüyorum vti ın hiç bi şansı yok :D bu arada yasin abi senin araba 136 hp değilmi kat iptali ve egzozla?

Öyleydi en son, artmış olabilir bakımdan sonra :cilgin

Abdullah
13-09-2012, 15:18
Arkadaşlar Göksel Abinin hepinize selamı var. İşlerinin yoğunluğundan foruma giremediklerini belirtti. Aracının satılık olduğunu herşeyiyle beraber 30.000TL ye vereceğini belirtti. Bende rica ettiğinden dolayı konusuna yazıyorum.

VTI Satılıktır. Tüm aksesuarlarıyla 30.000TL.