PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tanışma Merasimi

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

ayı_boğan
24-04-2017, 11:48
2010 206 sedan aracimla araniza katildim. Gebze de ogretmenim. Herkese merhabalar...

Hoşgeldiniz, keyifli forumlar.

Ömer Gedik
25-04-2017, 07:16
Aramıza hoşgeldiniz. keyifli forumlar

Sent from my SM-N920G using Tapatalk

eren308
25-04-2017, 19:46
Selamlar, 2015 model 308 ile aranıza katıldım (308 Active 1.2 130HP S&S EAT6 T9)... İstanbul, Sarıyer'den. Mühendisim.

Tanışma görevi tamamdır :)

ayı_boğan
25-04-2017, 19:51
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar :)

tsinanb
25-04-2017, 22:26
Selamlar, 2015 model 308 ile aranıza katıldım (308 Active 1.2 130HP S&S EAT6 T9)... İstanbul, Sarıyer'den. Mühendisim.

Tanışma görevi tamamdır :)
Hoş geldiniz keyifli forumlar dilerim:)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Halil2828
26-04-2017, 10:06
Merhaba değerli forum üyeleri satılık lincancabur jant arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

mhmtdmr
05-05-2017, 08:01
Selamlar
2016 Model 2008 ( 1,2 Puretech 110 Bg EAT6 Allure ) ile aranıza katılmış oldum. Ankara - Çankaya'dan. Devlet memuruyum.
İlk defa Peugeot markası araca biniyorum aracımı alalı 10 gün oldu. Hem de ilk defa otomatik vites aracım olmuş oldu.
Herkese kazasız belasız sürüşler ve keyifli forumlar diliyorum.

ayı_boğan
05-05-2017, 09:29
Selamlar
2016 Model 2008 ( 1,2 Puretech 110 Bg EAT6 Allure ) ile aranıza katılmış oldum. Ankara - Çankaya'dan. Devlet memuruyum.
İlk defa Peugeot markası araca biniyorum aracımı alalı 10 gün oldu. Hem de ilk defa otomatik vites aracım olmuş oldu.
Herkese kazasız belasız sürüşler ve keyifli forumlar diliyorum.

Hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun.Keyifli forumlar

ssgti
05-05-2017, 10:02
Hoşgeldiniz...

mhmtdmr
05-05-2017, 10:26
Teşekkürler
Umarım aktif bir forumumuz olur

ayzinim
06-05-2017, 11:22
Aramıza hoş geldiniz.

LG-D958 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asokrates
08-05-2017, 14:21
Merhaba Arkadaşlar kısa süre önce 2010 model 1.6 HDİ Peugeot 3008 alarak tekrardan peugeot ailsine katıldm.bu araçla ilgili kronik yadatavsiyelerini var mı.
Mesela aracıma halı paspas mı havuzlu lastik pas pasmı önerirsiniz.
Multi medya olarak ne önerirsiniz.
aracım uzun yolda kar lastikler ile ortalama 6,7 litre yakması normal mi.
karbon clean öneirmisiniz yapan arkadaş var mı....
Şimdiden teşekkürler

ayı_boğan
08-05-2017, 15:32
Merhaba Arkadaşlar kısa süre önce 2010 model 1.6 HDİ Peugeot 3008 alarak tekrardan peugeot ailsine katıldm.bu araçla ilgili kronik yadatavsiyelerini var mı.
Mesela aracıma halı paspas mı havuzlu lastik pas pasmı önerirsiniz.
Multi medya olarak ne önerirsiniz.
aracım uzun yolda kar lastikler ile ortalama 6,7 litre yakması normal mi.
karbon clean öneirmisiniz yapan arkadaş var mı....
Şimdiden teşekkürler

Hoşgeldiniz, keyifli forumlar. Aracınız hayırlı olsun

**B-J-K**
09-05-2017, 18:55
merhaba arkadaşlar, ankaradan selamlar 1 ay evvel aldığım 44.500 km deki 2015 bluehdi eat6 tekno gri allure + premium pack + sport pack jant ve siyah ayna kapaklı aracımla aranızdayım bundan böyle :D

faydalı bir forum olmuş birkaç gündür kurcalıyorum baya şey öğrenmiş oldum sayenizde :iyi

kazasız belasız nazarsız keyifli sürüşler dilerim herkese :nazar

bir renocu idim belirtmeden geçmeyim istedim megane 4 hb icon edc dci kullanıcısıydım

308 sayesinde artık pejocu olunmalıymış anladım :gül4:

ayı_boğan
09-05-2017, 19:00
merhaba arkadaşlar, ankaradan selamlar 1 ay evvel aldığım 44.500 km deki 2015 bluehdi eat6 tekno gri allure + premium pack + sport pack jant ve siyah ayna kapaklı aracımla aranızdayım bundan böyle.

faydalı bir forum olmuş birkaç gündür kurcalıyorum baya şey öğrenmiş oldum sayenizde

kazasız belasız nazarsız keyifli sürüşler dilerim herkese.

Hoşgeldiniz,keyifli forumlar.Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.Aslan'ın konusunu bekliyoruz :)

**B-J-K**
09-05-2017, 19:17
Aslan maceram aslında yılın aracı neymiş diye incelemeye gittiğim showrommda başlamıştı 2 sene evvel

benim anladığım ve ilgi alanım olan konular motorculuk ve tasarımdır pejo hep itici gelmişti tasarımı yüzünden ama bu kasası ile ölçüleri ağırlık dağılımı tam bir ''das auto'' olmuş dedim

nasip kısmet yeni oldu da aldım iyi de bir fiyata gayet memnunum bu derece beğeneceğimi beklemezdim

megane 4 ten sonra daha oturaklı daha kaliteli geldi bana

tasarım olarak bence en güzel iki c segmenti araç megane 4 hb ve 308 dir megane bir tık önde bence

edc - eat6 şanzıman kıyası ise bence her ikiside araçlarını taşıyan ve motorları ile uyumu güzel olan geçişleri seri ve hissettirmeyen şanzımanlar

ekonomi konusunda megene 4 1 - 1,5 lt daha az yakıyor benim kullanımımla şehiriçinde nedeni de belki bakıma girmesi gereken 308 ve 18'' lik lastiklerin sürtünme kaybındandır

ama şu kesin megane 4 içeriye daha az ses alıyor yalıtımı daha başarılı

smeg+ ekran rlink 2 kadar kullanışlı ama fazla ağır geldi bana rlink2 den sonra

megane koltukları daha iyi sarıyordu sürüş sırasında

arkada daha geniş bir hacim megane 4 sunuyordu 308 de ise dar kalmış biraz

190 küsür kilo daha hafif 308 ve torku motoru çekişi ivmelenmesi tabiki yarı kavramalıya göre çok daha iyi

en beğendiğim ve arabayı aldıran nedenleri ise ilk olarak sevmediğim sonradan kendine hayran bırakan i-cockpit oldu

ayrıca o panoromik cam tavan yok mu bir araç bu kadar ferah olur artık megane 4 e binince içim daralıyor istemsiz camları açıp dışarıya sarkmak geliyor içimden : )

Monsieur
25-05-2017, 15:16
Herkese merhaba;

Madem tanışma konusu, ilk mesajımı tüm samimiyetimle kendimi ifadeye ayırayım: Peugeot benim için "amour malheureux"dür (ukte bırakmış, kötü izleri olan bir aşk-daha ziyade kavuşamamaktan kaynaklı:utan1:); ama yine de "amour prémiere" (ilk aşk) özelliği de taşır. 404 ve 504'leri küçücük bir çocukken (yaklaşık 4-5 yaşlarımdan itibaren) bile parmakla gösterirdim (gösterirmişim); Üniversite öğrencisiyken bir 205 GTI'yı bugünün parasıyla yaklaşık 1000-1500 TL gibi bir eksik yüzünden ıskalamışlığım var.

Sonrası mı? Maalesef Japon-Kore grubuna 17 yılı aşkın tahammül (9 sene Suzuki Swift 1.0 GL, 8-8.5 sene Hyundai Getz 1.3 82HP) ve kazancımı benzin olarak devlete hediye etme!! Neyse, niyetim daha ziyade 301 iken-çocuklukta kendimi 504'ün direksiyonunda hayal ederken bana eşlik eden, Joe Dassin'in unutulmaz "Les Champs Elysées" şarkısının da gazıyla-kardeş markanın aynı modeli (Citroen C-Elysée) oldu; bunda eşimin Peugeot muhalefetini aşamamamın da etkisi var (ağabeyinin bir 307'si vardı; arka yolcu için alanını dar buluyordu-o yüzden bir önyargı oluşmuştu kendisinde). 19 Şubat 2014 tarihinden bu yana 301'in fabrika kardeşiyle yollardayım; bundan sonrası için gönlümde yatan "Aslan" 508! Fakat acele etmiyorum; zira 301'deki iyileştirmeler de beni bir hayli cezbetti; bundan sonraki hamlelerini bekliyorum: 6 ileri manuel vites ekleyip torku da 250 Nm üzerine çıkarırlarsa (dizelciyim, benzinden söz etmiyorum ama 1.2 VTI Pure Tech'in değerlerini de küçümsemiyorum-yanlış anlaşılmak istemem), 301 serisinden de devam edebilirim. Bazen şöyle düşünmekten kendimi alamıyorum: özellikle Peugeot-Citroen kullanıcıları, araçlarına gösterdikleri özen, teknik detaylara gösterdikleri dikkat vb. konularda, ortalama Türk ezberci (VW-ya da herhangi bir Aman arabası kesin daha iyidir, takıntısına hapsolmuş, aracının 100 km'de ne kadar yakıt tükettiğinden bile haberdar olmayan profili kastediyorum) kullanıcı kitlesine göre daha bilinçli, titiz, seçici,...sanki daha elit bir grup oluşturuyormuş gibime geliyor. (Niyetim ayrımcılık değil, sadece Fransızcı dostları biraz kayırmak istedim:arkadas)

Şimdilik bu kadar saygıdeğer forumdaşlar. Tanıştığımıza memnun oldum; tüm Peugeot'cularla bir arada güzel bilgi alışverişlerinde bulunmak temennisi ve en iyi dileklerimle....

Ömer Gedik
25-05-2017, 15:30
Aramıza hoşgeldiniz. Detaylı tanıtımınızı keyifle okudum. Bir Peugeot sevdalısını daha aramızda görmekten mutluluk duydum.

Monsieur
25-05-2017, 20:12
Teşekkür ederim Ömer Bey, elimden geldiğince takipte kalmak niyetindeyim...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

efecelebi
25-05-2017, 21:50
Sayın monsieur
Aramıza hoşgeldiniz
Peugeot kullanıcısı olarak bizi özel hissettiren samimi tanışma mesajınızın tümünü ilgi ile okudum.

Japon ve kore grubunda da çok güzel araçlar var şahsen yaklaşık 4.5 sene 1990 model 1.5 Lancer kullanmış ve halen o aracı özleyen, arayan birisiyim :)

Şimdiki aracinizin kardeşi olan 301 sahibiyim ve Lancer ı muaf tutarak Lancer sonrasındaki sözde modelli araclarimdan çektiğim onca şeyden sonra bana tabiri caizse ilaç gibi geldi.
Bugün soran babam ve bir arkadaşımdan sonra tekrar düşündüm de çok çok memnunum. Sadece keyfini sürüyorum...

ALLAH nazardan saklasın cümlemizin araclarini.

Tekrardan hoş geldiniz ;)

tsinanb
25-05-2017, 22:54
Hoşgeldiniz :) Çok sıcak bir giriş yaptınız keyifli forumlar dilerim:)

SM-G935F S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ayı_boğan
25-05-2017, 23:29
Herkese merhaba;

Madem tanışma konusu, ilk mesajımı tüm samimiyetimle kendimi ifadeye ayırayım: Peugeot benim için "amour malheureux"dür (ukte bırakmış, kötü izleri olan bir aşk-daha ziyade kavuşamamaktan kaynaklı:utan1:); ama yine de "amour prémiere" (ilk aşk) özelliği de taşır. 404 ve 504'leri küçücük bir çocukken (yaklaşık 4-5 yaşlarımdan itibaren) bile parmakla gösterirdim (gösterirmişim); Üniversite öğrencisiyken bir 205 GTI'yı bugünün parasıyla yaklaşık 1000-1500 TL gibi bir eksik yüzünden ıskalamışlığım var.

Sonrası mı? Maalesef Japon-Kore grubuna 17 yılı aşkın tahammül (9 sene Suzuki Swift 1.0 GL, 8-8.5 sene Hyundai Getz 1.3 82HP) ve kazancımı benzin olarak devlete hediye etme!! Neyse, niyetim daha ziyade 301 iken-çocuklukta kendimi 504'ün direksiyonunda hayal ederken bana eşlik eden, Joe Dassin'in unutulmaz "Les Champs Elysées" şarkısının da gazıyla-kardeş markanın aynı modeli (Citroen C-Elysée) oldu; bunda eşimin Peugeot muhalefetini aşamamamın da etkisi var (ağabeyinin bir 307'si vardı; arka yolcu için alanını dar buluyordu-o yüzden bir önyargı oluşmuştu kendisinde). 19 Şubat 2014 tarihinden bu yana 301'in fabrika kardeşiyle yollardayım; bundan sonrası için gönlümde yatan "Aslan" 508! Fakat acele etmiyorum; zira 301'deki iyileştirmeler de beni bir hayli cezbetti; bundan sonraki hamlelerini bekliyorum: 6 ileri manuel vites ekleyip torku da 250 Nm üzerine çıkarırlarsa (dizelciyim, benzinden söz etmiyorum ama 1.2 VTI Pure Tech'in değerlerini de küçümsemiyorum-yanlış anlaşılmak istemem), 301 serisinden de devam edebilirim. Bazen şöyle düşünmekten kendimi alamıyorum: özellikle Peugeot-Citroen kullanıcıları, araçlarına gösterdikleri özen, teknik detaylara gösterdikleri dikkat vb. konularda, ortalama Türk ezberci (VW-ya da herhangi bir Aman arabası kesin daha iyidir, takıntısına hapsolmuş, aracının 100 km'de ne kadar yakıt tükettiğinden bile haberdar olmayan profili kastediyorum) kullanıcı kitlesine göre daha bilinçli, titiz, seçici,...sanki daha elit bir grup oluşturuyormuş gibime geliyor. (Niyetim ayrımcılık değil, sadece Fransızcı dostları biraz kayırmak istedim:arkadas)

Şimdilik bu kadar saygıdeğer forumdaşlar. Tanıştığımıza memnun oldum; tüm Peugeot'cularla bir arada güzel bilgi alışverişlerinde bulunmak temennisi ve en iyi dileklerimle....

Hoşgeldiniz Beyefendi :)
O kadar güzel giriş yapmışsınız ki insan devamını bekliyor, keyifli forumlar dilerim. Bende Joe Dassin'in başta et si tu N'existais ve salut parçalarına bayılıyorum ayrıca 73' eurovision'u kazanan parçayı tavsiye ederim.Kazasız belasız sürüşler

Monsieur
26-05-2017, 08:13
Hoşgeldiniz Beyefendi :)
O kadar güzel giriş yapmışsınız ki insan devamını bekliyor, keyifli forumlar dilerim. Bende Joe Dassin'in başta et si tu N'existais ve salut parçalarına bayılıyorum ayrıca 73' eurovision'u kazanan parçayı tavsiye ederim.Kazasız belasız sürüşler
Teşekkür ederim; sözünü ettiğiniz üç şarkı da listemde ön sıralarda (sözünü ettiğiniz son şarkı da Anne Marie David'den "Tu tes reconnaîtras" yanılmıyorsam-Lüksemburg kazanmıştı, üçünü de beğenerek dinlerim hâlâ)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Monsieur
26-05-2017, 10:42
Sayın monsieur
Aramıza hoşgeldiniz
Peugeot kullanıcısı olarak bizi özel hissettiren samimi tanışma mesajınızın tümünü ilgi ile okudum.

Japon ve kore grubunda da çok güzel araçlar var şahsen yaklaşık 4.5 sene 1990 model 1.5 Lancer kullanmış ve halen o aracı özleyen, arayan birisiyim :)

Şimdiki aracinizin kardeşi olan 301 sahibiyim ve Lancer ı muaf tutarak Lancer sonrasındaki sözde modelli araclarimdan çektiğim onca şeyden sonra bana tabiri caizse ilaç gibi geldi.
Bugün soran babam ve bir arkadaşımdan sonra tekrar düşündüm de çok çok memnunum. Sadece keyfini sürüyorum...

ALLAH nazardan saklasın cümlemizin araclarini.

Tekrardan hoş geldiniz ;)

Çok teşekkür ederim, hoşbuldum.:D (Japon-Kore grubunda güzel araçlar olduğunun farkındayım farkında olmasına da,... İnsanı yıldıran bir tarafı da var, bir süre sonra çok sıradanlaşıyor-hele bir de sorunsuzluk uğruna halen atmosferik benzinli araçları, eski sayılabilecek bir teknolojiyle fahiş fiyatlara sattılar mı, insan daha bir soğuyor.)

Farklı marka ve modelde pek çok aracı (sahibi olmadıklarım da dahil) kullandım; fakat hiçbirinden Peugeot'dan ya da Citroen'den aldığım tadı alamadım. Belki çocukluktan gelen tutku, belki estetik beğenime hitap etmeleri...sebep birden fazla, ama bana zaman zaman sanat yapıtları gibi geliyor bu iki markanın modelleri :iyi

Monsieur
26-05-2017, 10:46
Hoşgeldiniz :) Çok sıcak bir giriş yaptınız keyifli forumlar dilerim:)

Çok teşekkür ederim Sinan Bey; aktif biçimde takip etmeye çalışacağım; ön planda gördüğüm modeller 508, 301, 308 ve 3008 olacak-eşimi kandırma ihtimalini de göz önünde tutarak, 2008'ler de uzaktan markajımda olacak :kahve

208ht208
13-06-2017, 15:25
Merhaba,

Ben Hakan aranıza yeni katılıyorum, gerçi henüz aracımı almadım fakat cuma günü inşallah 2017 model 208 alp beyazı benzinli otomatik aracımı teslim alacağım.
Şunu belirtmek isterim ki ; bu zamana kadar sosyal medya, herhangi bir forum sitesi vs. kullanmadım.
Ama yeni aracın verdiği heyecanla araştırmam neticesinde faydalı paylaşımların yapıldığını düşündüğüm bu siteye üye oldum.
Mümkün olduğunca takipte olmaya çalışacağım, herkese selamlar...

ayı_boğan
13-06-2017, 15:45
Merhaba,

Ben Hakan aranıza yeni katılıyorum, gerçi henüz aracımı almadım fakat cuma günü inşallah 2017 model 208 alp beyazı benzinli otomatik aracımı teslim alacağım.
Şunu belirtmek isterim ki ; bu zamana kadar sosyal medya, herhangi bir forum sitesi vs. kullanmadım.
Ama yeni aracın verdiği heyecanla araştırmam neticesinde faydalı paylaşımların yapıldığını düşündüğüm bu siteye üye oldum.
Mümkün olduğunca takipte olmaya çalışacağım, herkese selamlar...

Hoşgeldiniz, keyifli forumlar.Yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun.

ayzinim
13-06-2017, 19:31
Aramıza hoş geldiniz.

tsinanb
13-06-2017, 21:27
Hoş geldiniz aracınız şimdiden hayırlı olsun keyifli forumlar

ssgti
13-06-2017, 21:46
Aracınız hayırlı olsun. Hoşgeldiniz

208ht208
18-06-2017, 21:48
Herkese teşekkürler
aracı dün teslim aldım ilk izlenimim oldukça keyifli ve pratik bir araç

Ömer Gedik
19-06-2017, 01:34
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın

SM-N920G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmet24
21-06-2017, 15:47
herkese merhaba ahmet ben ,yeni arabam pejo 206 XR 2000 model bu vesileyle netten görüp beğendiğim forum...herkese iyi forumlar,ömer usta bi ara yanınıza gelmek isterim aracı göstermek için genel bakım için

ayzinim
22-06-2017, 00:03
Hoş geldiniz.

caglar06
22-06-2017, 09:39
hoş geldiniz aramıza...

ayı_boğan
10-07-2017, 08:56
herkese merhaba ahmet ben ,yeni arabam pejo 206 XR 2000 model bu vesileyle netten görüp beğendiğim forum...herkese iyi forumlar,ömer usta bi ara yanınıza gelmek isterim aracı göstermek için genel bakım için

Hoşgeldiniz, keyifli forumlar

ömer69
25-07-2017, 21:58
merhabalar 2007 model 407 1.6 hdi excutive aracımla aranıza katıldım. Daha önce de 407 confort kullanıcısı idim doyamadan satmak zorunda kalmıştım. Bu sefer daha dolu bir 407 ile aranıza katıldım herkese iyi forumlar.

HarunHoca
25-07-2017, 22:01
merhabalar 2007 model 407 1.6 hdi excutive aracımla aranıza katıldım. Daha önce de 407 confort kullanıcısı idim doyamadan satmak zorunda kalmıştım. Bu sefer daha dolu bir 407 ile aranıza katıldım herkese iyi forumlar.

Aracınız hayırlı olsun ömer69 iyi günlerde kullanın, peugeot 407 iyi araçtır memnun olmanız gayet normal.

ayı_boğan
25-07-2017, 22:15

tsinanb
26-07-2017, 10:27
Hoş geldiniz keyifli forumlar dilerim

dusc
02-08-2017, 09:11
Merhaba arkadaşlar. Dün itibarıyla aslan sahibi oldum. Umarım faydalı paylaşımlarda bulunuruz.

ayı_boğan
03-08-2017, 18:36
Merhaba arkadaşlar. Dün itibarıyla aslan sahibi oldum. Umarım faydalı paylaşımlarda bulunuruz.

Hoşgeldiniz, Aslan hayırlı olsun.Keyifli forumlar

Murataga
04-08-2017, 21:59
Merhabalar,

Otomotiv sektörüne çok uzak olduğum ancak artık öğrenmek istediğim için forumunuza katılmak istedim. Biraz inceleyince çok faydalı bilgilere eriştim, bunun için şimdiden teşekkür ederim.

şirketimin saha çalışması için bana sağladığı 2017 model 301 active 1.6 hdi 92hp kullanıyorum.

Güzel sohbetleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

ayı_boğan
04-08-2017, 23:02
Merhabalar,

Otomotiv sektörüne çok uzak olduğum ancak artık öğrenmek istediğim için forumunuza katılmak istedim. Biraz inceleyince çok faydalı bilgilere eriştim, bunun için şimdiden teşekkür ederim.

şirketimin saha çalışması için bana sağladığı 2017 model 301 active 1.6 hdi 92hp kullanıyorum.

Güzel sohbetleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

tsinanb
05-08-2017, 23:27
Merhabalar,

Güzel sohbetleriniz için şimdiden teşekkür ederim.Hoş geldiniz keyifli forumlar dilerim. Biz de şu anda 4 gündür makyajlı 1.6 HDI active 301 ile dolaşıyoruz yaklaşık 1000 km yaptık

flyby48
24-08-2017, 11:33
Merhaba arkadaslar adim Mert DENIZ. Moskova da yasiyorum, muhendis olarak calisiyorum.
Peugeot RCZ model bir arac almayi dusunuyorum ancak kafamda deli sorular... Bu amacla foruma uye oldum...

mygold
24-08-2017, 11:54
Merhaba arkadaslar adim Mert DENIZ. Moskova da yasiyorum, muhendis olarak calisiyorum.
Peugeot RCZ model bir arac almayi dusunuyorum ancak kafamda deli sorular... Bu amacla foruma uye oldum...
hoşgeldiniz. rcz ile ilgili cevapları RCZ bölümünde bulabilirsiniz.

ayı_boğan
24-08-2017, 15:46

Hoşgeldin adaş , inşallah gönlündeki araca kavuşursun.Keyifli forumlar

Stra35
26-08-2017, 11:41
https://i.hizliresim.com/Q7rR4v.jpg (https://hizliresim.com/Q7rR4v)Merhaba arkadaşlar adim fatih izmirden selamlar...2013 5008 e-hdi premium pack alarak araniza katildim.umarim iyi bilgi alişverişinde bulunuruz.iyi forumlar...

mygold
26-08-2017, 12:47
hosgeldiniz keyifli forumlar..

gecegoz
26-08-2017, 14:30
Aramıza katılan tüm arkadaşlara Hoşgeldiniz diyor Güzel vede hoşsohbet paylaşımlar diliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ayı_boğan
05-09-2017, 10:36

mustafa86
17-09-2017, 17:23
Merhaba arkadaşlar, adım Mustafa, öğretmenim kayseride, 25 ağustos tarihinden itibaren 2015 model peugeot 301 sahibiyim. Aracım active modeldir , aracıma ufak tefek eklemeler yapmayı sevdiğimden kolçak aldım ayrıca güzel bir jant kapağı taktım v.s.

Aracı aldım alalı yaklaşık 1050 km yaptım, ilk defa dizel araç kullandığımdan biraz da performanslı sürmeyi sevdiğimden şehir içi ve dışı karışık 5,1-5,2 litre yakıt kullanımım oldu. Daha fazla bilgi paylaşmak istesem de burası tanışma bölümü olduğundan uzatmayacağım. İlk defa bir foruma üye oluyorum ve şunu belirtmek istiyorum ki bu forumdaki yazıların en az yarısını okudum.

Herkese kazasız keyifli sürüşler , hayırlı günler

numan406
17-09-2017, 18:12
Adım Numan aksaraylıyım ama istanbulda ikamet ediyorum.Peugeot 406 SV arabam var 2004 model.Allah arabalarımızı kazasız belasız kullanmak nasip etsin

ayı_boğan
17-09-2017, 20:10
Merhaba arkadaşlar, adım Mustafa, öğretmenim kayseride, 25 ağustos tarihinden itibaren 2015 model peugeot 301 sahibiyim. Aracım active modeldir , aracıma ufak tefek eklemeler yapmayı sevdiğimden kolçak aldım ayrıca güzel bir jant kapağı taktım v.s.

Aracı aldım alalı yaklaşık 1050 km yaptım, ilk defa dizel araç kullandığımdan biraz da performanslı sürmeyi sevdiğimden şehir içi ve dışı karışık 5,1-5,2 litre yakıt kullanımım oldu. Daha fazla bilgi paylaşmak istesem de burası tanışma bölümü olduğundan uzatmayacağım. İlk defa bir foruma üye oluyorum ve şunu belirtmek istiyorum ki bu forumdaki yazıların en az yarısını okudum.

Hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler.Keyifli forumlar

Adım Numan aksaraylıyım ama istanbulda ikamet ediyorum.Peugeot 406 SV arabam var 2004 model.Allah arabalarımızı kazasız belasız kullanmak nasip etsin

Hoşgeldiniz , keyifli forumlar

NecdetPek
17-09-2017, 20:34

Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar. Daha çok iyi değerler göreceğinize eminim. 301 ekonomi ve arka koltuk diz mesafesi demek.:) Güzel günlerde kullanın.

NecdetPek
17-09-2017, 20:35

Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar dilerim.:nazar

mustafa86
17-09-2017, 23:15
Teşekkürler , forumdaki yazılar derken 301 le ilgili olanlardan bahsettim yoksa mümkün mü tüm forumdaki yazıları okumak :)

numan406
18-09-2017, 09:25
Sağolun Necdet Bey hoş buldum

Güven06
29-09-2017, 09:52
Merhaba arkadaşlar :dans4 foruma yeni üye olanlardanım umarım hep beraber her şey yolunda gider. Aracım 2007 model 207. Saygılarımla (Çok resmi olduğunun farkındayım forum sitesi olarak ilk deneyemim :anlamadim )

NecdetPek
29-09-2017, 12:14
Hoşgeldin. 2007 model ve 207 oldukça uyumlu bir ikili olmuş.:)

Güzel günlerde sorunsuz kullanmanızı dilerim.

ayı_boğan
29-09-2017, 23:01
Merhaba arkadaşlar :dans4 foruma yeni üye olanlardanım umarım hep beraber her şey yolunda gider. Aracım 2007 model 207. Saygılarımla (Çok resmi olduğunun farkındayım forum sitesi olarak ilk deneyemim :anlamadim )

HOZE
30-09-2017, 22:17
Herkese selamlar, foruma bugün üye oldum aracım 2016 model 308 Active modeli, 3 senedir 2013 model Peugeot 308 sportium kullanıyordum, çok sevdiğim bir arabaydı, onun rahatlığı olmasa da, bu aracında ufak tefek kusurları dışında çok başarılı olduğunu düşünüyorum, forumda araçla ilgili bilmediğim konuları öğrenebileceğimi bildiklerimle de forum üyelerine yardımcı olabileceğimi düşünüyorum, herkese kazasız belasız güle güle yolculuklar dilerim.

NecdetPek
30-09-2017, 22:22
Yeni gelen, yeni araç alan, deneyimlerini burada bizlerle paylaşmak isteyen bütün dostlarımıza hoşgeldiniz diyor, araçlarını güzel günlerde kullanmalarını diliyorum. :nazar

ayı_boğan
01-10-2017, 21:27
Herkese selamlar, foruma bugün üye oldum aracım 2016 model 308 Active modeli, 3 senedir 2013 model Peugeot 308 sportium kullanıyordum, çok sevdiğim bir arabaydı, onun rahatlığı olmasa da, bu aracında ufak tefek kusurları dışında çok başarılı olduğunu düşünüyorum, forumda araçla ilgili bilmediğim konuları öğrenebileceğimi bildiklerimle de forum üyelerine yardımcı olabileceğimi düşünüyorum, herkese kazasız belasız güle güle yolculuklar dilerim.

Hoşgeldiniz keyifli forumlar.

berki83
18-10-2017, 22:35
İzmir'den Herkese Merhaba ,
1.4 2000 model otomatik 206'ıma kavuşmaya sayılı günler kala istedim ki bilgi alabileceğim ve fikir alışverişi yapabileceğim birilerini tanıyayım.

ayı_boğan
19-10-2017, 21:08
İzmir'den Herkese Merhaba ,
1.4 2000 model otomatik 206'ıma kavuşmaya sayılı günler kala istedim ki bilgi alabileceğim ve fikir alışverişi yapabileceğim birilerini tanıyayım.

Hoşgeldiniz,keyifli forumlar

XPerience
20-10-2017, 13:25
Herkese selamlar. 2016 model 301 Allure 1.6 HDI aracım ile Ankara'dan aranıza katılmış bulunuyorum. İyi forumlar. :bye

ssgti
20-10-2017, 19:07
Herkese selamlar. 2016 model 301 Allure 1.6 HDI aracım ile Ankara'dan aranıza katılmış bulunuyorum. İyi forumlar. :bye

Hoşgeldiniz

ayı_boğan
20-10-2017, 22:28

Chukless
28-10-2017, 22:48
Herkese merhaba,
Ilk defa bir Peugeot aracım oldu, ben de sizin tecrübelerinizden yararlanmak adına aranıza katılmak istedim. Aracım 2016 308 1.6 BlueHDi Active.
Ankara'dan selamlar, iyi akşamlar.

ayı_boğan
29-10-2017, 00:12
Herkese merhaba,
Ilk defa bir Peugeot aracım oldu, ben de sizin tecrübelerinizden yararlanmak adına aranıza katılmak istedim. Aracım 2016 308 1.6 BlueHDi Active.

tsinanb
29-10-2017, 22:08
Herkese merhaba,
Ankara'dan selamlar, iyi akşamlar.Hoş geldiniz aracınız hayırlı olsun keyifli forumlar dilerim

efe_60
30-10-2017, 08:00
Merhabalar Hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun. Gülerek binin.

Herkese merhaba,

Ömer Gedik
30-10-2017, 08:08
Aramıza hoşgeldiniz

numan406
30-10-2017, 11:12
hoş geldin

özgür3310
31-10-2017, 21:19
Merhaba arkadaşlar. Adım Özgür.Ankara'dan aranıza katılıyorum.38 yaşında kamu personeliyim. Aracım 2012 model peugeot 508 1.6 e HDİ active.foruma katkım olursa sevinirim..

gecegoz
31-10-2017, 21:29
Merhaba arkadaşlar. Adım Özgür.Ankara'dan aranıza katılıyorum.38 yaşında kamu personeliyim. Aracım 2012 model peugeot 508 1.6 e HDİ active.foruma katkım olursa sevinirim..

Aramıza hoşgeldiniz,Aracınızı güzel günlerde kullanmanız dilegiyle.Hoş sohbet paylaşımlar dilerim.

numan406
31-10-2017, 21:40
hoş geldin güle güle kullan

sohbet23
31-10-2017, 22:48
Hoşgeldiniz iyi forumlar

deathrider
11-11-2017, 18:32
sa herkese.. 301 ile aranıza katıldım iyi forumlar dilerim

ayı_boğan
11-11-2017, 21:29

sa herkese.. 301 ile aranıza katıldım iyi forumlar dilerim

numan406
12-11-2017, 13:38
hoş geldin foruma

Hohenheim
25-11-2017, 12:06
Merhaba. Foruma yeni katıldım. Aracım 2011 508SW. Forumu biraz araştırdım ama aradığımı bulamadım. İstanbul Anadolu yakasında bildiğiniz güvenilir bir usta var mı? Mekanik ve Elektronik işlerinden anlayan önerebileceğiniz yer varsa memnun olurum. Radyo yazılımını yükselttikten sonra telefon görüşmesinde karşı taraf sesi yankılı duyduğunu söyledi. Servis Diagbox ile yazılım atacakmış, 130TL ücret istiyor. Bunun yanında bazı sorunlarım daha var. Sol ön engel sensörü yağışlı havalarda direksiyonu özellikle sola çevirdiğimde hatalı uyarı veriyor. Sağ ön tekerden kasten geçerken ufak bir lokurdu geliyor. Bir de stop start yazın bile çok çok nadir devreye giriyordu. Bu sorunlardan anlayan, dürüst bir usta bulursam bundan sonra servisleri de ona götüreceğim. Şimdiye kadar Öztek Peugeot bayide bakımları yaptırdım.

Caner B.
03-01-2018, 18:04
Herkese merhabalar

foruma yeni uye oldum.İstanbulda yasiyorum.308 T9 aracim var yaklasik 9 aydir.Herkese keyifli forumlar :)

ayı_boğan
03-01-2018, 20:27
Herkese merhabalar

foruma yeni uye oldum.İstanbulda yasiyorum.308 T9 aracim var yaklasik 9 aydir.Herkese keyifli forumlar :)

cAko92
12-01-2018, 13:44
Selamunaleykum herkese en geç 2 gün sonra 106 gtı sahibi oluyorum ve şimdiden bu foruma katılmak istedim herkese saygı ve sevgilerimle :)

ayı_boğan
12-01-2018, 21:14
Selamunaleykum herkese en geç 2 gün sonra 106 gtı sahibi oluyorum ve şimdiden bu foruma katılmak istedim herkese saygı ve sevgilerimle :)

Aleykümselam.Hoşgeldiniz , keyifli forumlar

Aqualung
14-01-2018, 21:28
Merhaba arkadaşlar Bende Peugeot düşünenlerdenim ama bakalım.:D

ayı_boğan
14-01-2018, 21:39
Merhaba arkadaşlar Bende Peugeot düşünenlerdenim ama bakalım.:D

Hoşgeldiniz, keyifli forumlar.İnşallah istediğiniz araca kavuşursunuz

dandanadan
27-01-2018, 15:35
Herkese Merhaba
Bende Aralıkta 2008 Allure dizel düz vites le aranıza katıldım. Keyifli forumlar.

Ömer Gedik
27-01-2018, 20:12
Hayırlı olsun, çok güzel seçim 2008 :iyi

ayı_boğan
27-01-2018, 21:41
Herkese Merhaba
Bende Aralıkta 2008 Allure dizel düz vites le aranıza katıldım. Keyifli forumlar.

Hoşgeldiniz ,aracınız hayırlı olsun.Keyifli forumlar

Yedi7
08-03-2018, 22:42
Merhabalar 2015 model 308 ile aranıza katıldım. Mutlu forumlar

SerhatRCZ
09-03-2018, 10:37
Aramıza hoşgeldiniz. Aracınızın konusunu ve fotoğraflarını da bekleriz. Keyifli forumlar.

ayı_boğan
09-03-2018, 11:25
Merhabalar 2015 model 308 ile aranıza katıldım. Mutlu forumlar

61TU407
28-03-2018, 21:36
Merhaba Arkadaşlar 407 2006 1.6 hdi aracımla bende aranızdayım herkese selamlar

ayı_boğan
29-03-2018, 10:49
Merhaba Arkadaşlar 407 2006 1.6 hdi aracımla bende aranızdayım herkese selamlar

babatolia
02-04-2018, 09:45
selam, 2010 5008 aracım var. sorunlarım var inşallah çözebilirz

ayı_boğan
03-04-2018, 11:05
selam, 2010 5008 aracım var. sorunlarım var inşallah çözebilirz

Hoşgeldiniz , keyifli forumlar.İnşallah sorunlar kısa zamanda çözülür

sober
06-04-2018, 08:15
kocaelinden merhabalar.
peugeot a yeni 5008 ile hayırlısı ile geçiş yaptık. aksesuarlar vs için bilgi sahibi olan kıdemli arkadaşlardan ( paspas ,bagaj havuzu,anahtar koruyucu ,cam rüzgarlığı ,basamak,model için maket araba vs.) tavsiyeler olursa çok memnun olurum.herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

ayı_boğan
06-04-2018, 18:33
kocaelinden merhabalar.
peugeot a yeni 5008 ile hayırlısı ile geçiş yaptık. aksesuarlar vs için bilgi sahibi olan kıdemli arkadaşlardan ( paspas ,bagaj havuzu,anahtar koruyucu ,cam rüzgarlığı ,basamak,model için maket araba vs.) tavsiyeler olursa çok memnun olurum.herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Hoşgeldiniz , keyifli forumlar.

sober
09-04-2018, 10:17
hoş bulduk saolun...

Ömer Gedik
17-04-2018, 23:02
Aramıza hoşgeldiniz. Aksesuarlar ile ilgili yardımcı olabilirim.

ZeZe
19-04-2018, 15:41
Herkese merhaba. Ben İstanbuldan Eren. Şuan direk olarak bir peugeot kullanıcısı olmasamda dolaylı olarak 508 kullanıyorum. forumda aranıza katılma sebebim ise, uzun süredir ilgi duyduğum 406 coupe için daha fazla bilgi edinebilmek. bu araca sahip olma isteğini dizginleyemiyorum artık. :)

herkese iyi forumlar.

ayı_boğan
19-04-2018, 18:15
Herkese merhaba. Ben İstanbuldan Eren. Şuan direk olarak bir peugeot kullanıcısı olmasamda dolaylı olarak 508 kullanıyorum. forumda aranıza katılma sebebim ise, uzun süredir ilgi duyduğum 406 coupe için daha fazla bilgi edinebilmek. bu araca sahip olma isteğini dizginleyemiyorum artık. :)

herkese iyi forumlar.

Hoşgeldiniz , keyifli forumlar.İnşallah kısa zamanda istediğiniz 406 Coupe aracına kavuşursunuz.Gerçekten güzel tercih olur:iyi

ZeZe
21-04-2018, 09:36
Hoşgeldiniz , keyifli forumlar.İnşallah kısa zamanda istediğiniz 406 Coupe aracına kavuşursunuz.Gerçekten güzel tercih olur:iyi

çok teşekkürler. benimde temennim o yönde.

Murat34
21-04-2018, 16:16
Herkese merhaba daha önce 2009 peugeot 308 sahibi olmuştum ama foruma üye olmak aklıma gelmedi, çok beğendiğim ve geçen hafta aldığım 2015 model yeni 308 ile aranıza katılmak istedim.hayırlı forumlar..

NecdetPek
21-04-2018, 17:10
Herkese merhaba daha önce 2009 peugeot 308 sahibi olmuştum ama foruma üye olmak aklıma gelmedi, çok beğendiğim ve geçen hafta aldığım 2015 model yeni 308 ile aranıza katılmak istedim.hayırlı forumlar..Hayırlı olsun. Keyifli forumlar. Deneyim, düşünce ve resimler paylaşırsanız sevinirim.

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat34
22-04-2018, 16:28
Teşekkür ederim.En kısa zamanda paylaşıcam.

ayı_boğan
23-04-2018, 18:57
Herkese merhaba daha önce 2009 peugeot 308 sahibi olmuştum ama foruma üye olmak aklıma gelmedi, çok beğendiğim ve geçen hafta aldığım 2015 model yeni 308 ile aranıza katılmak istedim.hayırlı forumlar..

Hoşgeldiniz , keyifli forumlar.Aracınız hayırlı olsun.Güle güle kullanın

Çetin 17
19-07-2018, 22:16
Merhabalar bende aranıza dün itibariyle aldığım 2017 model 301 Active aracımla aranıza katıldım

rocker307
19-07-2018, 23:11
Merhabalar bende aranıza dün itibariyle aldığım 2017 model 301 Active aracımla aranıza katıldımHoşgeldiniz çok ekonomik bir araç hem de geniş

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ayı_boğan
20-07-2018, 15:14
Merhabalar bende aranıza dün itibariyle aldığım 2017 model 301 Active aracımla aranıza katıldım

Hoşgeldiniz , keyifli forumlar.Aracınızın konusunda resimleri görmek isteriz:iyi

numan406
20-07-2018, 16:34
hoş geldin

egun
24-07-2018, 11:31
merhabalar, aranıza 2011 model 206+ ile katılıyorum

rocker307
24-07-2018, 12:50
merhabalar, aranıza 2011 model 206+ ile katılıyorumHoşgeldiniz şehiriçi için ideal araçlardan

ayı_boğan
25-07-2018, 13:19
merhabalar, aranıza 2011 model 206+ ile katılıyorum

aroon
30-07-2018, 15:37
Selamlar. 2018 partner ile aranizdayim.

numan406
30-07-2018, 16:06

hoş geldin

ayı_boğan
30-07-2018, 21:52

suleymanc
01-10-2018, 08:51
Merhaba
Geçtiğimiz hafta itirbari ile 2015 1,4 Hdi 208 ile aranıza katılmış bulunmaktayım .

rocker307
01-10-2018, 11:27
Merhaba
Geçtiğimiz hafta itirbari ile 2015 1,4 Hdi 208 ile aranıza katılmış bulunmaktayım .Hoşgeldiniz hayırlı olsun aracınız

ayı_boğan
01-10-2018, 19:04
Merhaba
Geçtiğimiz hafta itirbari ile 2015 1,4 Hdi 208 ile aranıza katılmış bulunmaktayım .

Hoşgeldiniz , keyifli forumlar.Aracınız hayırlı olsun.

karaca01
13-11-2018, 14:06
2016 dizel 308 allure ile aranızdayım.

ayı_boğan
13-12-2018, 21:13
2016 dizel 308 allure ile aranızdayım.

Merhaba, ben de dün 2007 model 407 1.6 HDI sedan alarak aranıza katıldım

gecegoz
14-12-2018, 09:26
Merhaba, ben de dün 2007 model 407 1.6 HDI sedan alarak aranıza katıldım

Aramıza Hoşgeldiniz,Aracınız Hayırlı olsun

drn106
03-01-2019, 23:05
Selamlar,

11 yıldır sahibi olduğum 106 GTI aracım,
1 yıldır sahibi olduğumuz 307,
1 haftadır sahibi olduğumuz 308 e-hdi auto6r aracımız mevcut.

Foruma 5 yıl önce üye olmuştum fakat aktif olarak katılamıyordum.

Güvenli sürüşler dilerim herkese...

numan406
04-01-2019, 18:27
Selamlar,

hoş geldin

tsinanb
04-01-2019, 19:28
Selamlar,

hoş geldiniz, aktif olarak kalırsınız umarım :)

ayı_boğan
04-01-2019, 23:46
Selamlar,

Ysl
05-01-2019, 19:37
Mrb. Bende foruma 2015 Model Access 1.6 Bluehdi SS alarak katılmış bulunuyorum herkeze selamlar

numan406
07-01-2019, 16:47
hoş geldin

ayı_boğan
07-01-2019, 22:03
Mrb. Bende foruma 2015 Model Access 1.6 Bluehdi SS alarak katılmış bulunuyorum herkeze selamlar

hero69
24-03-2019, 22:50
Merhaba herkese. 2013 model 2008 Allure 1.46 e-HDI 92 ile aranıza katıldım.

numan406
25-03-2019, 16:41
hoş geldin

ayı_boğan
26-03-2019, 19:13
Merhaba herkese. 2013 model 2008 Allure 1.46 e-HDI 92 ile aranıza katıldım.

Hoşgeldiniz , keyifli forumlar.Aracınız hayırlı olsun , kazasız belasız sürüşler.

odyofil
03-05-2019, 11:39
Uzun süredir forumu sessiz takip edenlerdenim. Yıllardır ertelenen RCZ alma planı gerçekleşme aşamasına gelince sadece içimden okumayı bırakıp kolları sıvadım yazmaya koyuldum. Kocaeli'ndeyim... yakın çevrede yaşayanlar, hafta sonu Kartepe'ye gelenler, yolu İzmit'ten geçenleri oturup çay-kahve içmeye beklerim. Gönül ne çay ister ne kahvehane, gönül muhabbet ister kahve bahane :-)

rocker307
03-05-2019, 12:53
Uzun süredir forumu sessiz takip edenlerdenim. Yıllardır ertelenen RCZ alma planı gerçekleşme aşamasına gelince sadece içimden okumayı bırakıp kolları sıvadım yazmaya koyuldum. Kocaeli'ndeyim... yakın çevrede yaşayanlar, hafta sonu Kartepe'ye gelenler, yolu İzmit'ten geçenleri oturup çay-kahve içmeye beklerim. Gönül ne çay ister ne kahvehane, gönül muhabbet ister kahve bahane :-)Hoşgeldiniz bulundu mu rcz

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

odyofil
03-05-2019, 13:14
Hoşgeldiniz bulundu mu rcz

Hala arayış devam ediyor. Temiz, bildik bir araç varsa desteğinizi bekliyorum.

rocker307
03-05-2019, 13:59
Hala arayış devam ediyor. Temiz, bildik bir araç varsa desteğinizi bekliyorum.Bütçe ne kadar? Serhat iyi takip ediyor onları

odyofil
03-05-2019, 14:47
Bütçe ne kadar? Serhat iyi takip ediyor onları

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiSonunda fiyat konusunda alanı da satanı da mağdur etmeyecek bir şekilde anlaşırız. Bütçe limitleyici ilk kriter olmayacaktır. Kondisyonu sıfıra yakın, orijinal, sorunsuz, bakımlı bir araç arıyorum.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ömer Gedik
04-05-2019, 22:27
Uzun süredir forumu sessiz takip edenlerdenim. Yıllardır ertelenen RCZ alma planı gerçekleşme aşamasına gelince sadece içimden okumayı bırakıp kolları sıvadım yazmaya koyuldum. Kocaeli'ndeyim... yakın çevrede yaşayanlar, hafta sonu Kartepe'ye gelenler, yolu İzmit'ten geçenleri oturup çay-kahve içmeye beklerim. Gönül ne çay ister ne kahvehane, gönül muhabbet ister kahve bahane :-)

Umarım gönlünüzce bir RCZ sahibi olursunuz. Aramıza hoşgeldiniz.

odyofil
05-05-2019, 06:24
Umarım gönlünüzce bir RCZ sahibi olursunuz. Aramıza hoşgeldiniz.
Sıcak karşılama için teşekkür ederim.
RCZ arayış sürecinde her türlü fikir ve desteğe açığım.

ayı_boğan
05-05-2019, 17:53

odyofil
05-05-2019, 18:23
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar.Çok teşekkür ediyorum.

oyldrm06
12-05-2019, 12:41
Herkese merhaba, Ankara'dan Ozan ben, 8 yıldır Peugeot bünyesinde bayii satış danışmanı olarak görev almaktayım. Ankara'da olanlar varsa yardımcı olabileceğim her konuda araçlar hakkında yardımcı olabilirim. Forum'da daha önceden üyeliğim vardı fakat aktif kullanmamaktaydım iş yoğunluğundan. Herkese teşekkür eder, burda olmaktan keyif duyduğumu iletmek isterim.

rocker307
12-05-2019, 13:11
Herkese merhaba, Ankara'dan Ozan ben, 8 yıldır Peugeot bünyesinde bayii satış danışmanı olarak görev almaktayım. Ankara'da olanlar varsa yardımcı olabileceğim her konuda araçlar hakkında yardımcı olabilirim. Forum'da daha önceden üyeliğim vardı fakat aktif kullanmamaktaydım iş yoğunluğundan. Herkese teşekkür eder, burda olmaktan keyif duyduğumu iletmek isterim.Merhaba hoşgeldiniz[emoji4]

mygold
12-05-2019, 20:59
Herkese merhaba, Ankara'dan Ozan ben, 8 yıldır Peugeot bünyesinde bayii satış danışmanı olarak görev almaktayım. Ankara'da olanlar varsa yardımcı olabileceğim her konuda araçlar hakkında yardımcı olabilirim. Forum'da daha önceden üyeliğim vardı fakat aktif kullanmamaktaydım iş yoğunluğundan. Herkese teşekkür eder, burda olmaktan keyif duyduğumu iletmek isterim.
hoşgeldiniz... paylaşımlara devam diyelim. Yolumuz düşerse tanışmak isterim selamlar..

ayı_boğan
13-05-2019, 00:19

Mgulay
07-06-2019, 05:59
Merhaba cümleten Kayseri den Mehmet Gülay ben 2007 404 1.6 hdı exlucutive ile aranıza yeni katıldım arkadaşlar...

__YZG__
07-06-2019, 21:59
Selamlar herkese

406 alma arefesinde forumda kayıt olmamak olmazdı.
İyi forumlar hepimize.

tsinanb
09-06-2019, 00:52
Merhaba cümleten Kayseri den Mehmet Gülay ben 2007 404 1.6 hdı exlucutive ile aranıza yeni katıldım arkadaşlar...

Selamlar herkese

İyi forumlar hepimize.

aramıza hoş geldiniz ikiniz de, keyifli forumlar dilerim :)

ayı_boğan
18-06-2019, 21:55

Selamlar herkese

İyi forumlar hepimize.

kenver81
18-07-2019, 12:49
slm arkadaşlar 3008 2019 active skypack eat8 aracımız alalı 2 ay oldu ve süper Allah herkese nasip etsin qashqaiden sonra ilaçgibi geldi :)

Ömer Gedik
18-07-2019, 12:53
slm arkadaşlar 3008 2019 active skypack eat8 aracımız alalı 2 ay oldu ve süper Allah herkese nasip etsin qashqaiden sonra ilaçgibi geldi :)

Aramıza hoşgeldiniz. Aracınızla keyifli ve sorunsuz sürüşler dilerim. Çok güzel bir tercih yapmışsınız. Bende 3008i çok beğeniyorum. Qashqai ile kıyas bile etmem :D

rocker307
18-07-2019, 13:02
slm arkadaşlar 3008 2019 active skypack eat8 aracımız alalı 2 ay oldu ve süper Allah herkese nasip etsin qashqaiden sonra ilaçgibi geldi :)Hayırlı olsun, hoşgeldiniz. Arkadaş juke almıştı izolasyonu çok kötüydü. Qashqaide nasıldı, yol sesi çok muydu

kenver81
18-07-2019, 14:32
malesef ses ve rüzgar alıyor buna rağmen memnunduk genel anlamda ama arabanın önkapı arasından bile belli hızların (110km) üstünde rüzgar alması ilginç tabi şimdi 2011 qaşqai tekna skypack yenilerde durumu bilmiyorum

kenver81
18-07-2019, 14:36
bu arada benim :nazar3008
https://resmim.net/f/7m7nTo.jpg

rocker307
19-07-2019, 16:44
bu arada benim :nazar3008
https://resmim.net/f/7m7nTo.jpgForum etkinliklerinde de denedik çok güzel gerçekten. Güle güle kullanın tekrar.

malesef ses ve rüzgar alıyor buna rağmen memnunduk genel anlamda ama arabanın önkapı arasından bile belli hızların (110km) üstünde rüzgar alması ilginç tabi şimdi 2011 qaşqai tekna skypack yenilerde durumu bilmiyorumDemek ki fark ettiğim genel bir durummuş, ses çok rahatsız etmişti beni

SerhatRCZ
19-07-2019, 16:59
Hoşgeldiniz. Aslana maaşAllah.

ayı_boğan
21-07-2019, 16:47
Hoşgeldiniz , keyifli forumlar.Aslanın konusunu görmek isteriz:iyi

axellus1
16-08-2019, 21:49
Merhaba,
Ben Bursadan Aksel. 2 yıldır 2011 hdi 3008 allure kullanıyorum. Araç 136 binde. 43 bin km dir ben kullanıyorum.

COL-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yasin CCK
17-08-2019, 10:01
Hoşgeldiniz.

Kazasız, belasız sürüşler...

_EsaT_
17-08-2019, 16:35
Merhaba,
Ben Bursadan Aksel. 2 yıldır 2011 hdi 3008 allure kullanıyorum. Araç 136 binde. 43 bin km dir ben kullanıyorum.

COL-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiHoşgeldiniz ,keyifli forumlar...

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tsinanb
17-08-2019, 21:56
Merhaba,

Hoş geldiniz keyifli forumlar dilerim, keyifli sürüşler

Ömer Gedik
17-08-2019, 22:13
Merhaba,

Aramıza hoşgeldiniz. Aracınızla keyifli sürüşler dilerim.

axellus1
17-08-2019, 22:39
Herkese teşekkür ederim. Hoş bulduk.

mimar38
17-08-2019, 23:27
Selamün Aleyküm. Kayseri'den merhaba. İsmim Mustafa. Aşağı yukarı 1 yıldır 2011 model 508 HDI Acces araca sahibim. Yaklaşık 43 bin km yaptım.

NecdetPek
18-08-2019, 06:12
Selamün Aleyküm. Kayseri'den merhaba. İsmim Mustafa. Aşağı yukarı 1 yıldır 2011 model 508 HDI Acces araca sahibim. Yaklaşık 43 bin km yaptım.Güzel günlerde sağlıkla kullanın. Nazar değmesin.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ayı_boğan
18-08-2019, 12:32
Merhaba,

Hoşgeldiniz ,keyifli forumlar.

ayı_boğan
18-08-2019, 12:33
Selamün Aleyküm. Kayseri'den merhaba. İsmim Mustafa. Aşağı yukarı 1 yıldır 2011 model 508 HDI Acces araca sahibim. Yaklaşık 43 bin km yaptım.

Equinox
10-09-2019, 08:30
Merhaba,

Ankara'da ikamet ediyorum. İsmim Ferhat. Aracım 2018 model 3008 Active paket. Araç daha 7000 KM'de ve bu benim ilk Peugeot aracım.
Araç almaya gittiğim Peugeot bayisinde 308 Allure almak için gitmiştim 3008 Active ile bayiden çıktım. :)

ayı_boğan
11-09-2019, 00:29
Merhaba,

Ankara'da ikamet ediyorum. İsmim Ferhat. Aracım 2018 model 3008 Active paket. Araç daha 7000 KM'de ve bu benim ilk Peugeot aracım.
Araç almaya gittiğim Peugeot bayisinde 308 Allure almak için gitmiştim 3008 Active ile bayiden çıktım. :)

Hoşgeldiniz, keyifli forumlar.Aracınız hayırlı olsun.

ersinnisre
25-11-2019, 08:18
Merhaba
İzmir'den aranıza katılıyorum. Sağlıklı mutlu forumlar.
508 Gt

tsinanb
27-11-2019, 14:36
Merhaba
508 Gt

Merhaba aramıza hoş geldiniz, aracınız yeni 508 GT mi?

ayı_boğan
27-11-2019, 16:57
Merhaba
508 Gt

Hoşgeldiniz , keyifli forumlar.Aracım bölümünde aracınızın resimlerini görmek isteriz.

omeroz06
28-11-2019, 22:55
Merhaba

Bursadan aranıza katılıyorum. 3008 prime edition aracım.

İyi forumlar.

ayı_boğan
29-11-2019, 00:31
Merhaba

İyi forumlar.

Ömer Gedik
30-11-2019, 20:17
Merhaba

İyi forumlar.

Çok güzel tercih aramıza hoşgeldiniz

Cumhur_Havan
03-01-2020, 10:58
Arkadaşlar merhaba İsmim Cumhur Eskişehirden yazıyorum dün itibariyle 508 1.6Vti Aouto6 R aldım ve aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum...

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mygold
03-01-2020, 11:26
Hoşgeldiniz hayırlı olsun gule gule kullanın . Fotoda isteriz

ayı_boğan
03-01-2020, 19:12
Arkadaşlar merhaba İsmim Cumhur Eskişehirden yazıyorum dün itibariyle 508 1.6Vti Aouto6 R aldım ve aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum...

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoşgeldiniz , keyifli forumlar.Aracınızın konusunu 508 bölümünde görmek isteriz :iyi

34TT5933
01-06-2020, 02:26
Merhaba arkadaşlar burada olanlara iyi geceler peugeot ailesine yaklaşik 1.5 yil önce katildim fakat forumu yeni keşfettim

Ömer Gedik
01-06-2020, 07:58
Aramıza hoşgeldiniz.

rocker307
01-06-2020, 11:44
Merhaba arkadaşlar burada olanlara iyi geceler peugeot ailesine yaklaşik 1.5 yil önce katildim fakat forumu yeni keşfettim

Hoşgeldiniz

_EsaT_
01-06-2020, 19:46
Hoşgeldiniz ,keyifli forumlar...

komutan
03-06-2020, 00:59
selamın aleyküm . arkadaşlar merhaba burak ben. istanbuldan katılıyorum.

ayı_boğan
07-06-2020, 22:11

ayı_boğan
07-06-2020, 22:12
selamın aleyküm . arkadaşlar merhaba burak ben. istanbuldan katılıyorum.

rocker307
08-06-2020, 12:46
selamın aleyküm . arkadaşlar merhaba burak ben. istanbuldan katılıyorum.A.selam hoşgeldiniz

docwhite
14-06-2020, 22:23
Merhabalar,

İsmim Adnan. Tıp doktoruyum. İstanbul'da ikamet ediyorum. 2020 Model Peugeot 3008 1.6 THP 180hp sahibiyim. Bu benim 3. Peugeot aracım; diğerleri 307 1.6 HDI ve yine Peugeot 3008 1.5 BlueHDI idi.
Tüm kullanıcılarla faydalı bilgi alışverişi yapma dileğiyle... :kalp

Ömer Gedik
14-06-2020, 22:26
Merhabalar,

İsmim Adnan. Tıp doktoruyum. İstanbul'da ikamet ediyorum. 2020 Model Peugeot 3008 1.6 THP 180hp sahibiyim. Bu benim 3. Peugeot aracım; diğerleri 307 1.6 HDI ve yine Peugeot 3008 1.5 BlueHDI idi.
Tüm kullanıcılarla faydalı bilgi alışverişi yapma dileğiyle... :kalpAramıza hoşgeldiniz. Keyifli forumlar

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yasin CCK
14-06-2020, 23:30
Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar.

mygold
14-06-2020, 23:37
Merhabalar,

Hoşgeldiniz. aracınız hayırlı olsun. forumpeugeot aracılığı bilgi paylaşma devam diyoruz...

fuatsahin970
20-06-2020, 11:01
Merhaba arkadaşlar.
Ben Fuat.
Forumu nette aracımla ilgili bazı bilgileri ararken fark ederek üye oldum.
İstanbul da yaşıyorum, 2020 model 308 dizel aracım var. Özel sektör çalışanıyım.
Forumdaki paylaşımlardan bilgi edinmek aynı zamanda elimden geldiğince paylaşımlara katkıda bulunmak için buradayım.
Herkese iyi forumlar diliyorum.

mygold
20-06-2020, 11:03
Hosgeldiniz 308 hayırlı olsun . Paylasıma her zaman devam [emoji106]

Yasin CCK
20-06-2020, 11:04
Hoşgeldiniz. Güzel girişiniz için teşekkürler.

Keyifli forumlar.

ayı_boğan
21-06-2020, 20:25
Merhabalar,

Hoşgeldiniz , keyifli forumlar.Aracınız hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler.

ayı_boğan
21-06-2020, 20:26
Merhaba arkadaşlar.
Ben Fuat.
Forumu nette aracımla ilgili bazı bilgileri ararken fark ederek üye oldum.
İstanbul da yaşıyorum, 2020 model 308 dizel aracım var. Özel sektör çalışanıyım.
Forumdaki paylaşımlardan bilgi edinmek aynı zamanda elimden geldiğince paylaşımlara katkıda bulunmak için buradayım.
Herkese iyi forumlar diliyorum.

Hoşgeldiniz , keyifli forumlar.Kazasız belasız sürüşler.

burhanakbass
20-07-2020, 13:26
Arkadaşlar Merhaba, bende aranıza yeni katıldım. artık burdayım. 508 aracım var benimde.

Peugeot 508 2013 model auto r6 aracın tanıtımını ekliyorum arkadaşlar, almak 2009-2014 arası peugeot yarı otomatik almak isteyen arkadaşlar uzun tanıtım videosunu izleyebilirler. kafalarındaki tüm soru işaretlerini gidermek için hazırlanmış bir videodur. yorum kısmına düşündüklerinizi yazabilirsiniz. hepsine geri dönüş yapılıyor. İyi izlemeler dilerim.

https://www.youtube.com/watch?v=o_05yFOAHaM&list=UUAGSkmiPSu3T7oz_agx-mTA&index=21

Yasin CCK
22-07-2020, 11:44
Aramıza hoşgeldiniz, videonuz sizden önce gelmişti foruma :)

Markayı seven, bilgili bir arkadaş daha kazandık sanırım ;)

edokan
22-07-2020, 14:21
Herkese Merhaba,
İsmim Erdem, İstanbul' da ikamet ediyorum.
Özel sektör çalışanıyım.
1 ay kadar önce 2011 model 308 1.6 VTI otomatik araç satın aldım.
Bu aracımı almamda en büyük etken kesinlikle aracı araştırırken siz değerli üyelerin buradaki tutkunuz, keyfiniz ve aile samimiyetiniz.
Umarım insanlık olarak zor günler yaşadığımız bu günlerde ve devamında bir nebze olsun hoş anılar yaşarız.
Araç fotoğraflarım şimdilik arkadaşlarıma göndermek için çekmiş olduklarım. Müsait zamanda daha güzel fotoğraflar paylaşmak isterim. Şimdilik kusura bakmayın :)

https://i.hizliresim.com/16WAG5.jpg (https://hizliresim.com/16WAG5)https://i.hizliresim.com/wvyoBk.jpg (https://hizliresim.com/wvyoBk)https://i.hizliresim.com/Sdc7pn.jpg (https://hizliresim.com/Sdc7pn)https://i.hizliresim.com/DDd1WK.jpg (https://hizliresim.com/DDd1WK)

rocker307
22-07-2020, 19:59
Herkese Merhaba,
Özel sektör çalışanıyım.
Bu aracımı almamda en büyük etken kesinlikle aracı araştırırken siz değerli üyelerin buradaki tutkunuz, keyfiniz ve aile samimiyetiniz.
Umarım insanlık olarak zor günler yaşadığımız bu günlerde ve devamında bir nebze olsun hoş anılar yaşarız.
Araç fotoğraflarım şimdilik arkadaşlarıma göndermek için çekmiş olduklarım. Müsait zamanda daha güzel fotoğraflar paylaşmak isterim. Şimdilik kusura bakmayın :)

https://i.hizliresim.com/16WAG5.jpg (https://hizliresim.com/16WAG5)https://i.hizliresim.com/wvyoBk.jpg (https://hizliresim.com/wvyoBk)https://i.hizliresim.com/Sdc7pn.jpg (https://hizliresim.com/Sdc7pn)https://i.hizliresim.com/DDd1WK.jpg (https://hizliresim.com/DDd1WK)Hoşgeldiniz, aracınıza özel konu açabilirsiniz hatta daha iyi olur

edokan
22-07-2020, 22:52
Hoşgeldiniz, aracınıza özel konu açabilirsiniz hatta daha iyi olur

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiHoşbulduk, en kısa zamanda ilgileneceğim teşekkürler

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ayı_boğan
23-07-2020, 15:26
Arkadaşlar Merhaba, bende aranıza yeni katıldım. artık burdayım. 508 aracım var benimde.

Peugeot 508 2013 model auto r6 aracın tanıtımını ekliyorum arkadaşlar, almak 2009-2014 arası peugeot yarı otomatik almak isteyen arkadaşlar uzun tanıtım videosunu izleyebilirler. kafalarındaki tüm soru işaretlerini gidermek için hazırlanmış bir videodur. yorum kısmına düşündüklerinizi yazabilirsiniz. hepsine geri dönüş yapılıyor. İyi izlemeler dilerim.

https://www.youtube.com/watch?v=o_05yFOAHaM&list=UUAGSkmiPSu3T7oz_agx-mTA&index=21

ayı_boğan
23-07-2020, 15:27
Herkese Merhaba,
Özel sektör çalışanıyım.

https://i.hizliresim.com/16WAG5.jpg (https://hizliresim.com/16WAG5)https://i.hizliresim.com/wvyoBk.jpg (https://hizliresim.com/wvyoBk)https://i.hizliresim.com/Sdc7pn.jpg (https://hizliresim.com/Sdc7pn)https://i.hizliresim.com/DDd1WK.jpg (https://hizliresim.com/DDd1WK)

Hoşgeldiniz, keyifli forumlar.Aslan hayırlı olsun ,kazasız belasız sürüşler.Maşallah :nazar

Ömer Gedik
25-07-2020, 00:03
Hoşgeldiniz, aracınızla keyifli sürüşler dilerim.

208gti
24-08-2020, 19:34
https://i.hizliresim.com/TrrLwT.jpg (https://hizliresim.com/TrrLwT)Herkese merhabalar, ismim Ahmet, Samsun'da yaşıyorum, ruh sağlığı hekimi olarak çalışıyorum. 2017 Kasım ayında satın aldığım aslan parçası 2013 model 208 gti aracımla aranızdayım, keşke bu foruma daha önce katılabilseydim, aracımda yaşadığım teknik bir sıkıntı nedeniyle araştırma yaparken sizleri keşfettim. Bu aileye katılmaktan dolayı memnuniyet duyuyorum, herkese selamlarhttps://hizliresim.com/TrrLwT

ayı_boğan
25-08-2020, 21:02
https://i.hizliresim.com/TrrLwT.jpg (https://hizliresim.com/TrrLwT)Herkese merhabalar, ismim Ahmet, Samsun'da yaşıyorum, ruh sağlığı hekimi olarak çalışıyorum. 2017 Kasım ayında satın aldığım aslan parçası 2013 model 208 gti aracımla aranızdayım, keşke bu foruma daha önce katılabilseydim, aracımda yaşadığım teknik bir sıkıntı nedeniyle araştırma yaparken sizleri keşfettim. Bu aileye katılmaktan dolayı memnuniyet duyuyorum, herkese selamlarhttps://hizliresim.com/TrrLwT

Hoşgeldiniz , keyifli forumlar.Canavara Maşallah :nazar Aracınızın konusunu bol fotoğraflarla görmek isteriz :iyi

mygold
25-08-2020, 21:03

Hoşgeldiniz hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın

tsinanb
26-08-2020, 10:56

aramıza hoş geldiniz keyifli forumlar

208gti
26-08-2020, 17:35
çok teşekkür ediyorum, hoşbulduk

kngkeskin
27-08-2020, 11:05
Arkadaşlar herkese selam, Garip Keskin İstanbul'dan katılıyorum. Herkese kazasız belasız günler diliyorum.

tsinanb
27-08-2020, 11:43
Arkadaşlar herkese selam, Garip Keskin İstanbul'dan katılıyorum. Herkese kazasız belasız günler diliyorum.

hoş geldiniz keyifli forumlar :)

ayı_boğan
27-08-2020, 13:22

Hayrı
01-09-2020, 08:21
Herkese merhabalar, İsmim Hayri Adana İlinde yaşıyorum. Devlet dairesinde memurum. 1 hafta önce aldığım 2006 model 307 otomatik vites aracımla forumda aranızdayım.

Ömer Gedik
01-09-2020, 08:27
Herkese merhabalar, İsmim Hayri Adana İlinde yaşıyorum. Devlet dairesinde memurum. 1 hafta önce aldığım 2006 model 307 otomatik vites aracımla forumda aranızdayım.Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli forumlar Keyifli sürüşler

mygold
01-09-2020, 08:44
Herkese merhabalar, İsmim Hayri Adana İlinde yaşıyorum. Devlet dairesinde memurum. 1 hafta önce aldığım 2006 model 307 otomatik vites aracımla forumda aranızdayım.

Hosgeldiniz aracınız hayırlı olsun

ayı_boğan
07-09-2020, 17:11

Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.

begrioglu
19-10-2020, 12:52
Cümleten Selamlar,

Adım Burak Eğrioğlu. Tekirdağ-Çorlu'da yaşıyorum. Kamuda Uzman olarak çalışıyorum. 208 Signature ile ben de Peugeot ailesine katılmış bulunuyorum.

mygold
19-10-2020, 13:20
Hoşgeldiniz aracınızı gule gule kullanın keyifli forumlar

Ömer Gedik
19-10-2020, 13:33
Cümleten Selamlar,

Adım Burak Eğrioğlu. Tekirdağ-Çorlu'da yaşıyorum. Kamuda Uzman olarak çalışıyorum. 208 Signature ile ben de Peugeot ailesine katılmış bulunuyorum.Güzel tercih bende showroom da incelemiştim. Güle güle keyifle kullanmanızı dilerim.

Mizah
07-11-2020, 22:24
Merhaba Arkadaşlar. Konya'dan, 2014 yılında 406 ile aranıza katılmıştım. Artık 2003 model 2.2 Benzinli bir 607 ile aranızdayım ve burada olmaktan mutluyum.

Ömer Gedik
07-11-2020, 22:44
Merhaba Arkadaşlar. Konya'dan, 2014 yılında 406 ile aranıza katılmıştım. Artık 2003 model 2.2 Benzinli bir 607 ile aranızdayım ve burada olmaktan mutluyum.

Tekrar hoşgeldiniz. 607 güzeldir. :iyi

Mizah
07-11-2020, 23:21
Teşekkür ederim Ömer Usta. Sizden küçük bir yardım almıştım 607 ile ilgili hatırlarsınız sanırım. Uygun bir zamanda bakım için İstanbul'a yanınıza geleceğim inşallah.

Ömer Gedik
09-11-2020, 20:14
Teşekkür ederim Ömer Usta. Sizden küçük bir yardım almıştım 607 ile ilgili hatırlarsınız sanırım. Uygun bir zamanda bakım için İstanbul'a yanınıza geleceğim inşallah.

Elbette, bekleriz :iyi

ayı_boğan
26-11-2020, 18:04
Cümleten Selamlar,

Adım Burak Eğrioğlu. Tekirdağ-Çorlu'da yaşıyorum. Kamuda Uzman olarak çalışıyorum. 208 Signature ile ben de Peugeot ailesine katılmış bulunuyorum.

ayı_boğan
26-11-2020, 18:05

Hoonigan06
31-12-2020, 18:24
Merhaba,

Zonguldak'dan aranıza katılıyorum adım Bahri şimdilik öğrenciyim, aracım 2014 de 310 bin km de aldığımiz şuan 385 bin km1999 Peugeot 406 2.0 SV (bu arada araca yeni plakalar bastirdım takmak için plakalık arıyordum forumun kendine özel bi plakalığı varsa aracımda kullanmayı çok isterim).https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201231/1fe80cccece21e67137ad5bbc99225a3.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20201231/e428cb6fe16dc870077e97e2cf4f8280.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20201231/1be2484d5b894190f5c5ea54610fb70e.jpg

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ömer Gedik
01-01-2021, 00:09
Aramıza hoşgeldiniz. 406 ları hep sevmişimdir. Aracınızın da maşallahı var. Forum için özel plakalığımız yok maalesef.

Hoonigan06
01-01-2021, 00:28
Aramıza hoşgeldiniz. 406 ları hep sevmişimdir. Aracınızın da maşallahı var. Forum için özel plakalığımız yok maalesef.Anladım ömer abi teşekkürler yine de, aracın arka logosu da sizden :))

Ömer Gedik
01-01-2021, 00:33
Anladım ömer abi teşekkürler yine de, aracın arka logosu da sizden :))

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiUmarım beğenmişsinizdir :)

Hoonigan06
01-01-2021, 01:44
Umarım beğenmişsinizdir :)

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiMemnun kaldık abi sağolasın kalıp tam çıkarılmış.

ayı_boğan
07-01-2021, 14:42
Merhaba,

Zonguldak'dan aranıza katılıyorum adım Bahri şimdilik öğrenciyim, aracım 2014 de 310 bin km de aldığımiz şuan 385 bin km1999 Peugeot 406 2.0 SV (bu arada araca yeni plakalar bastirdım takmak için plakalık arıyordum forumun kendine özel bi plakalığı varsa aracımda kullanmayı çok isterim).https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201231/1fe80cccece21e67137ad5bbc99225a3.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20201231/e428cb6fe16dc870077e97e2cf4f8280.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20201231/1be2484d5b894190f5c5ea54610fb70e.jpg

Hoşgeldiniz.Alana Maşallah :nazar bu kasayı , makyajlı kasadan daha çok seviyorum ayrıca SV olması ayrı bir güzel.Kazasız belasız sürüşler.

Hoonigan06
07-01-2021, 14:51
Hoşgeldiniz.Alana Maşallah :nazar bu kasayı , makyajlı kasadan daha çok seviyorum ayrıca SV olması ayrı bir güzel.Kazasız belasız sürüşler.Çok teşekkürler, ben de bu kasayı daha cok seviyorum:)) makyajlısı kilo almiş gibi bu daha sıkı duruyor benim gözümde.

tsinanb
08-01-2021, 20:59
Merhaba,

Hoş geldiniz keyifli forumlar :)

Hoonigan06
08-01-2021, 21:18
Hoş geldiniz keyifli forumlar :)Hoş bulduk, sağ olun:))

raci308
05-04-2021, 20:52
Herkese merrhaba, 2016 308 t9 16. dizel ile aranıza katılmaktan mutluluk duydum.

Ömer Gedik
05-04-2021, 21:37
Herkese merrhaba, 2016 308 t9 16. dizel ile aranıza katılmaktan mutluluk duydum.

Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli sürüşler

Siloppe
26-11-2021, 16:14
Merhabalar Adım Şemsettin 2012 model 508 1.6 e-hdi allure paket sedefli beyaz aracım ile forumunuza katıldım. İkamet ettiğim il bingöl merkez

tsinanb
27-11-2021, 21:25
Merhabalar Adım Şemsettin 2012 model 508 1.6 e-hdi allure paket sedefli beyaz aracım ile forumunuza katıldım. İkamet ettiğim il bingöl merkez

hoş geldiniz keyifli forumlar

ayı_boğan
09-12-2021, 14:36

ulas_55
03-05-2022, 23:33
https://imgyukle.com/i/RDeCxPhttps://imgyukle.com/i/RDeCxPherkese merhaba tekirdağ çorlu'dan 2017 partner tepee allure kullanıcısıyım 2 yıldır pejo kullanıyorum ismim mustafa elektrik otomasyon işleri yapıyorum herkese iyi forumlar diliyorum...selamlar.