PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhabalar... (:

aRm
06-04-2011, 21:52
Merhaba ben Lüleburgaz'dan Armağan, 2003 model Peugeot 307 1.4 HDI ile aranıza katılmış bulunmaktayım. :)

TanerHoca
06-04-2011, 21:55
hoşgeldiniz. :)

haruntuncer
06-04-2011, 21:56
Aramıza Hoşgeldiniz . Keyifli paylaşımlar .

BahadırALTUN
06-04-2011, 21:57
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar.

γuяdaeя
06-04-2011, 21:59
Merhaba ben Lüleburgaz'dan Armağan, 2003 model Peugeot 307 1.4 HDI ile aranıza katılmış bulunmaktayım. :)

Hoşgeldin Armağan. Diğer başlıkta biraz sert yanıt vermişim kusura bakma. Son zamanlarda foruma bodoslama dalan fazlalaşmaya başladı. Tam da Sülüman seyrederken senin yazını okuyunca kendimi kaptırmışım :)
Keyfili forumlar dilerim ;)

TanerHoca
06-04-2011, 22:02

Hoşgeldin Armağan. Diğer başlıkta biraz sert yanıt vermişim kusura bakma. Son zamanlarda foruma bodoslama dalan fazlalaşmaya başladı. Tam da Sülüman seyrederken senin yazını okuyunca kendimi kaptırmışım :)
Keyfili forumlar dilerim ;)

:laugh:

laf aramızda beni bile korkuttun. ;D

sevgili armağan özellikle alım satım başlığında açılan tek mesajlı konular gerçekten sinir bozucu oluyor.
tepki biraz da bu yüzden.sonuçta burası bir alışveriş sitesi değil.

emrexxcv
06-04-2011, 22:03
aramıza hoşgeldiniz. aktif olmanız dieği ile..

aRm
06-04-2011, 22:16
Sitenizi ziyaretçi olarak uzun bir vakitten beri takip ediyordum, Peugeot fanatiğiyim diyebilirim. Aslında önümüzdeki 1-2 ay içinde aracımı ikinci el düz vites 308 HDI 110 ile değiştirmeyi planlıyordum ancak belli sebeplerden dolayı bu plan 1 sene ötelendi. Bu nedenle ben de aracımı biraz gençleştirkmek istedim. (:
Öncelikle detailing işini araştırdım, üye olduğum başka bir forumdan da Berker arkadaşımızı hatırladığımdan ona özel mesaj atmak için geçtiğimiz günlerde sitenize üye oldum.
O açtığım konu da bu gençleştirme girişiminin bir sonucuydu, Berker arkadaşımızla güzel güzel özel mesajdan konuştuktan sonra o konuda öyle bir tepki alınca biraz bozuldum ama haklısınız, her yerin belli kuralları var... (:
Tekrardan merhabalar... :)

γuяdaeя
06-04-2011, 22:30
Sitenizi ziyaretçi olarak uzun bir vakitten beri takip ediyordum, Peugeot fanatiğiyim diyebilirim. Aslında önümüzdeki 1-2 ay içinde aracımı ikinci el düz vites 308 HDI 110 ile değiştirmeyi planlıyordum ancak belli sebeplerden dolayı bu plan 1 sene ötelendi. Bu nedenle ben de aracımı biraz gençleştirkmek istedim. (:
Öncelikle detailing işini araştırdım, üye olduğum başka bir forumdan da Berker arkadaşımızı hatırladığımdan ona özel mesaj atmak için geçtiğimiz günlerde sitenize üye oldum.
O açtığım konu da bu gençleştirme girişiminin bir sonucuydu, Berker arkadaşımızla güzel güzel özel mesajdan konuştuktan sonra o konuda öyle bir tepki alınca biraz bozuldum ama haklısınız, her yerin belli kuralları var... (:
Tekrardan merhabalar... :)

Özellikle dilimizi kullanma becerinizi taktir ettim. Böyle duyarlı bir üyemizi üzdüğüm için utandım kendimden. Tekrar özür dilerim :)

TanerHoca
06-04-2011, 22:35
peugeot fanatiği olduğunuzdan bahsedince aklıma geldi de nedense 307 sahiplerini hep
sıkı(fanatik de diyebiliriz.) peugeotçu olarak değerlendirmişimdir.
belki de 307 in -yarısı şehir efsanesi olan- kötü namına rağmen 307 yi tercih ediyor olmalarındandır.

ama ben bu aracı hep beğendim:http://www.forumpeugeot.com/index.php?topic=1151.0

http://img841.imageshack.us/img841/3237/1280827356339.png

http://img529.imageshack.us/img529/363/1280827662072.png

aRm
06-04-2011, 22:49
@yuяd@eя olur öyle ya insanlık halidir, olsun. :)
@TaNeRhoca 307'ler gerçekten piyasada şehir efsaneleriyle kötü nam salmış araçlar, özellikle benim kullanmış olduğum ilk seriler hakkında hiç hoş şeyler dolaşmıyor internet ortamında.
Benim aracım 2003 model ve 143.000 küsür kilometrede, şimdiye kadar bana bir iki ufak problem dışında (com2000 sol sinyal verip direksyonu topladıktan sonra kendi kendine sağ sinyal vermesi, servisin motoru önlem almadan yıkamasından sonra hararet müşürünün arızalanması gibi) maşallah diyeyim hiçbir mekanik arıza çıkarmadı. Araca narin davranırım, bakımlarını hiç aksatmam -genelde zamanından önce bile yaparım.- gençliğin verdiği heyecanla bazen aracın limitlerini de zorluyorum fakat genel kullanımım sakindir. Mesela ilk debriyaj baskı balata setimi 130.000km civarında değiştirdim. (:
Com2000 bozulması işime gelmişti mesela çünkü bu araçlarda 2005 modele kadar 1.4 HDI XR (diğer XR modellerden emin değilim.) donanımda yol bilgisayarı yok ancak yol bilgisayarı tuşu olan bir com2000 ünitesi alıp serviste yazılım atarsanız nur topu gibi yol bilgisayarınız oluyor, ben de aynı bu şekilde yol bilgisayarı sahibi oldum. (:
Forumda eminim çok güzel paylaşımlarımız olacaktır... :)

excelance21
06-04-2011, 23:06
hoşgeldinizz.. ;D

Cem B
06-04-2011, 23:42
@Com2000 bozulması işime gelmişti mesela çünkü bu araçlarda 2005 modele kadar 1.4 HDI XR (diğer XR modellerden emin değilim.) donanımda yol bilgisayarı yok ancak yol bilgisayarı tuşu olan bir com2000 ünitesi alıp serviste yazılım atarsanız nur topu gibi yol bilgisayarınız oluyor, ben de aynı bu şekilde yol bilgisayarı sahibi oldum. (:
Forumda eminim çok güzel paylaşımlarımız olacaktır... :)

Kesinlikle çook yararlı bir bilgi oldu.Sanırım bu model araçları kullanan arkadaşlarımız içnde yol gösterici olacaktır.Çok teşekkürler Hoş geldiniz

İlkay
07-04-2011, 00:37
Hoş geldiniz keyifli forumlar.