PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba

caglayan
01-03-2011, 12:25
Merhabalar ben Çağlayan,
30 yaşındayım ve Tekirdağ'da yaşıyorum. Donanım haber'den itibaren forumlarınızı takip ediyorum, aracı almadan önce epey bir fikir vermişti bana. Donanımhaberde arabamı aldıktan sonra bir iki yorum yazmıştım. Aracım 2010 model 308 1.6 hdi 110 hp confort still ve elektrik paketli siyah renk. Birkaç konuda fikir danışmak için üye olma gereği duydum.

Aracımı ilk aldığım gün daha plakaları takılmadan maslak sanayide amerikan lumar film, çiftli egzos çıkışı, firen kaliperlerine brembo kapak taktırdım çok şık bir görünüme kavuşmuştu. Ancak bir sene kullanabildim filmleri ve trafik polisinden ceza yemem sonucunda söktürdüm. şimdi arka kısma orjinal perdelerden taktım, kesinlikle daha güzel ve kullanışlı oldu. Aracı aldığım bayide yoktu bu perdelerden keşke film yerine bu perdeleri bulmaya çalışsaymışım. Yeni araç alan yada film düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Camı açsanız bile perde yerinde duruyor süper bir durum. Ha birde kol dayaması yoktu araçta bende armster tarzı bir kol dayamayı iki koltuk rasındaki eşya gözünün içindeki taban platiğini kaldırdığınızda iki vida çıkıyor, o vidalara 3 cm yükseklik yaratacak kadar bir saç bağlattım kol dayamasınıda saca, hem bir delik delmedik hem çok sağlam oldu hemdee diğer takan arkadaşların ki gibi yüksekte kalmadı, aynı orjinalinin yüksekliğinde.
Arabamı seviyorum.

Esat
01-03-2011, 12:55
Çaglayan hoş geldin ilk önce keyifli forumlar kazasız belasız günler dilerim.
burası dh gibi bi site degil zamanla bizi tanıdıkça inşallah farkımızı anlarsın

brembo kalipler bildigimiz plastik kalipleremi yoksa başka kalipler mi?

ibosener
01-03-2011, 12:56
Merhaba çağlayan aramıza hoşgeldin...

γuяdaeя
01-03-2011, 19:51
Aramıza hoşgeldiniz... Keyifli forumlar dilerim :)

Ozan
01-03-2011, 20:10
Aracınıza olan sevginiz azalmasın.
Egsozun fotolarını paylaşabilirseniz sevinirim

caglayan
01-03-2011, 21:38
Bu içten karsilaema için teşekkür ederim. Sadece brembo yazılı plastik kapak, camlara film yaktirirken sanayideki tuningcide ilk kez gördüm ve hiç dusunmeden taktirdim. Küçük güzel bir fark yarattı bence, zaten çok iyi olan frenlerimizi taçlandırdı :) Egzosun fotosunu çekerim tabiki.

TanerHoca
01-03-2011, 21:42
hoşgeldiniz. :)
kaliper kapağı hakanın aracında vardı.görüntüsü de şu şekildeydi.
http://img84.imageshack.us/img84/4669/s5000186.jpg

Güven
01-03-2011, 23:19
Çağlayan merhaba, foruma hoşgeldin. Kazasız belasız iyi günlerde kulanın...

caglayan
02-03-2011, 00:21
hoşgeldiniz. :)
kaliper kapağı hakanın aracında vardı.görüntüsü de şu şekildeydi.
http://img84.imageshack.us/img84/4669/s5000186.jpg

Evet buna çok benziyor, siyaha kırmızı kaliper çok güzel görünüyor, fotodaki arka kaliper, önler ise daha büyük. 308 kendi sınıfının en spor aracı bu tip eklentiler çok yakışıyor bence, aşırısı apaçiliğe terfi ettirebilir dikkatli olmak lazım tabiki :)

Esat
04-03-2011, 00:11
Bu içten karsilaema için teşekkür ederim. Sadece brembo yazılı plastik kapak, camlara film yaktirirken sanayideki tuningcide ilk kez gördüm ve hiç dusunmeden taktirdim. Küçük güzel bir fark yarattı bence, zaten çok iyi olan frenlerimizi taçlandırdı :) Egzosun fotosunu çekerim tabiki.

Kaca mal oldu hocam onuda yazarsan sevinirim bende aldim plastik ama frenlerin ustunun delinmesi lazim dediler cesaret edemedim

caglayan
21-03-2011, 00:44
Kaca mal oldu hocam onuda yazarsan sevinirim bende aldim plastik ama frenlerin ustunun delinmesi lazim dediler cesaret edemedim

[/quote]

120tl ye mal olmuştu malzeme ve takılması beraber. Ufak bir delikle vidalıyorlar,30bin kmdir kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

dely308
21-03-2011, 11:04
aramıza hoş geldin anlattıkların ile ilgili resimler olursa daha da faydalı olacaktır.İyi forumlar :)

caglayan
21-03-2011, 12:45
Fotoları aracım bölümünde yol şeytanı başlığına koyuyorum, ilginize teşekkürler.

Esat
21-03-2011, 12:55
daha aktif olman dilegiyle üstadım