PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot RCZ R İnceleme Videosu

SerhatRCZ
19-09-2020, 11:29
Herkese merhaba ,

Beni tanıyanlar Rcz tutkumu bilir. Bu araçla ilgili yapmak istediğim durumlardan birisi de güzel bir inceleme videosu çekmekti. Bunun içinde sevdiğim kanallardan birisi olan otopark.com ve sinan koç işbirliğiyle çekmek istedim. Tabi ki bu bağlantıyı da forum kurucumuz ömer gedik sağladı. Ona nekadar teşekkür etsem azdır. 3. Rcz mi aldığım gibi bu çekim için gün saymaya başladım. Aracın ufak tefek işlerini fp otomotiv de ömer gedik tamamlayınca artık çekime hazırdık.

Aracın alım sürecinde ve detailing yaparak çekime bomba gibi hazırlanması için gecesini gündüzüne katan Onur'a da çok teşekkür ediyorum. Forum herzaman yanımda oldu ve ortaya böyle güzel bir anı çıktı.

Youtube a eklenen video linkini paylaşıyorum. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=aDghAVJvcrM

mygold
19-09-2020, 12:03
Bu güzel anları bize yaşatan ,emeği geçen tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkürler .. forumpeugeot.com buluşma noktamız....

rocker307
19-09-2020, 14:24
Valla keyifle ve heyecanla izledim. Gazlamalı sahneler insanın iştahını açıyor[emoji3] herkesin emeğine sağlık, keyifli sürüşler[emoji4]

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NecdetPek
19-09-2020, 14:54
Muhteşem bir video olmuş Serhatcım. Çok keyif alarak izledim. Emeği geçen herkesi kutlarım. Sevgiler.

VOG-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ayı_boğan
19-09-2020, 16:02
Harika bir video gerçekten , çok başarılı.Bolca faydalı bilgiler mevcut :iyi Forumumuz adına gurur verici.Emeği geçen herkese kocaman alkış.

γuяdaeя
19-09-2020, 23:03
Bu güzel araçların sayısının az olması değerini kat kat artırıyor. Harika bir çekim olmuş, emeği geçen herkese teşekkürler.

SerhatRCZ
20-09-2020, 10:54
Güzel mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. Foruma bir katkım olduysa ne mutlu bana. Benim için harika bir anıydı.

_EsaT_
20-09-2020, 12:11
Emeği geçen herkese teşekkürler ,ben çok keyif aldım. Sinan Abinin test etmesi de harika oldu. Güle güle kullan tekrardan Serhat Abi.

Yasin CCK
20-09-2020, 19:00
Serhat'cım mükemmel bir video olmuş. Çok beğendim, eş-dost ile paylaştım.
Sinan Koç sevdiğim bir otomobil yorumcusu, senin mütevazi kişiliğin ile birlikte birleşince mükemmel bir iş çıkmış ortaya.
Ömer'den övgüyle bahsedilmesi ayrıca gurur verici...

Kazasız, belasız dostum :nazar

tsinanb
25-09-2020, 09:19
videoyu yayınlandığı gün keyifle izledim buraya yazmayı unutmuşum :) harika bir çekim, anlatım ve sürüş olmuş abi aslana da maşallah. short shiftten önce de keyifliydi şu an çok daha iyi olmuştur kesin

Ömer Gedik
02-10-2020, 22:04
Sinan, sektörde otomobile tutku ile bağlı kıymetli bir adam :iyi Onun anlatması ve mutlu olması motive edici. Çok güzel bir video olmuş. Elinize sağlık. Ben keyifle izledim.