PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adblue arizasi

Nazlı
27-07-2020, 20:09
Aracim 2008 2017 model dizel otomatik aracim 14780 km rede arac menusunde 2400 km daha adblu ile yol gidilebilir mesafe uyarisi almaktaydim bu gun motor isigi ve adblu isigi yandi hemen servise gittim 100 tl ye adblu eklemesi yaptilar once eksilmis ekliyecegiz dediler odeme yaptim sonra sorun buyuk aracinizi kontrol edip arizasini bildirelim dediler niye once tamam bir sorun yok diyip sonrada arizali depo sanirim dediler anlamadim aracimi birakip taksiyle eve gittim bu arada + garantim var bilginiz olsun dedim sonucu yarin bildirecekler bu durum cok canimi sıktı formlarda ve sikayet var comda bu durum basina gelen cok kisi oldugunu gordum sanirim kronik bir sorun eger ucret isterlerse mahkemeye verecegim bu durumda olan arkadaslarla iletisim halinde olalim belkide ayipli mal satmalari yanlis oldugunu anlarlar geri cagirirlar araclari

tsinanb
28-07-2020, 11:50
öncelikle aramıza hoş geldiniz ve geçmiş olsun. aracınızın garantisi devam ediyorsa adblue deposundan kaynaklı bir sorun varsa servis bunu ücretsiz değiştirmek zorunda. adblue deposu sorunu birçok euro6 motorlu araçta çıktı ve garantisi biten araçların iyi niyet garantisi devam ediyorsa onlarda da ücretsiz veya çok az bir ücret karşılığında değişim yapıldı

Ömer Gedik
30-07-2020, 21:17
Peugeot bu konularda müşterinin yanında merak etmeyin. :iyi

Gadir07
29-08-2020, 18:21
Benzer sorunu ben de yaşadım..adblue ekledi servis sık sık adblue ekletin sıvı seviyesinin azalmasına izin vermeyin dedi.ancak aracı hareket ettirdikten 50 km kadar sonra tekrar uyarı çıktı. Kafasına göre ara ara uyarı veriyor...uyarı verilmediği zamanlarda servise gelmenize gerek problemi anlayamayız diyor servis.ve en yakın servis 150 km uzaklıkta bana..bilmiyorum ne yapacağımı