PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 607 otomatik katlanir ayna fonksiyonu aktifleştirme

DEA
01-04-2020, 23:40
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım . 2005 model Peugeot 607 3.0 V6 aracımda katlanır ayna var, fakat bir türlü kilitleme ile aynaların kendiliğinden açma kapama fonksiyonunu aktifleştiremedim. Sadece ayna ayar düğmesini çevirince kapatıp açabiliyorum. Sorun hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

mimit
02-04-2020, 12:45
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım . 2005 model Peugeot 607 3.0 V6 aracımda katlanır ayna var, fakat bir türlü kilitleme ile aynaların kendiliğinden açma kapama fonksiyonunu aktifleştiremedim. Sadece ayna ayar düğmesini çevirince kapatıp açabiliyorum. Sorun hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

aracınızda ki sistem kumanda ile kilitleyip açmayı desteklemiyor olabilir. aracı peugeot planet yada diagbox programı ile bilgisayar a bağlayıp kodlamanın kontrol edilmesi lazım eğer bu özellik açılmıyorsa,bunun için haricen bağlanan modüller satılıyor.

ayrıca yeni nesil bir çok araç sahibi bu özelliğin iptali için uğraşıyor,özellikle kar yağışının ve don olaylarının fazla görüldüğü illerdeki kullanıcılar.içeriden kapatıp açma daha sağlıklı bir yöntem gibi.

DEA
02-04-2020, 13:04
Bilgi için çok teşekkür ederim. Antalya da yaşıyorum o yüzden soğuk hava etkileri burada pek olmuyor. Ayrıca Ankara da yaşadığım dönemde 4 yıl Peugeot 407 2.0 kullandım bu ayna özelliğinin hiç sıkıntı yaptığını görmedim.

Ömer Gedik
03-04-2020, 11:02
406 ve 607'de bu özellik yok ancak aracınız 2005 model olduğu için cihazla kontrol etmekte fayda var. Kodlama menüsü varsa yapılır. Bu arada aramıza hoş geldiniz.

DEA
03-04-2020, 11:30
Hoş bulduk bilgi için teşekkür ederim.En kısa sürede kontrol ettireceğim.