PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 Premium Pack Birkaç Soru

Mugetsu11
15-12-2019, 20:11
Selamlar,iyi forumlar

Aracım 2008 308 premium pack ilk peugeot aracım.:nazar

Araçla alakalı takıldığım bazı noktalar var sizlere danışmak istedim.Araç için önerebileceğiniz bir aux veya bluetooth aparatı var mı ? (Birkaç yurtdışı videosunda araçta dahili bluetooth var gibi gözüküyor fakat ben bulamadım bu modelde bluetooth mevcut mu acaba ? )

Torpido gözünde 2 adet kırmızı ve beyaz giriş mevcut internette birkaç kablo gördüm fakat alıp denemedim araçtaki girişin aux olduğundan emin olamadığım için.Bu iki girişi tek giriş haline getirecek ve auxla bağlanan bluetooth aparatlarını kullanmaya olanak sağlayacak bir kit var mı önerebileceğiniz ?

Birde kendi araçlarınızda tecrübe ettiğiniz tavsiye ettiğiniz led ampül var mıdır ? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim herkese iyi sürüşler :iyi

Herhangi bir aparat veya bluetooth yoksa görseldeki bu ürün iş görürmü acaba
https://i.hizliresim.com/0033Zo.png

alyonex321
03-01-2020, 19:41
Hoşgeldiniz hayırlı olsun aracınız inşallah bizde de 2008 Peugeot 308 dizel var 1.5 ay önce satın aldık çakmaklık girişi ne transmitter mp3 dönüştürücü taktık 30-40 TL ye satılıyor araçta bluetooth var ttelefonla eşleştirme yapacaksınız aynı frekansa getireceksiniz cihazla radyoyu. Bizim kendi çözümümüz bu şekilde.

Ömer Gedik
03-01-2020, 22:46
2008 modellerde Bluetooth mevcut değildi. Torpidodaki girişler ise AUX için. Resimdeki kablo uyumlu sanıyorum.

Led ampu hiç kullanmadığım için bişey diyemeyeceğim ancak mercek olmadığı için ışık dağılıyor ve diğer sürücüleri rahatsız edebiliyor.