PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kaput boyama

zıpıncı
13-11-2019, 00:47
selamlar. 407 siyah renk arabamin kaputunda vernik atmalari var. 2.ci sahibiyim. ilk sahibi kaputu boyatmis ama vernik iyi degil demisti aldigimdada zaten soluk olarak aldim. 4 sene gecti uzerinden ve artik baya pul pul vernik atmalari var. tavanda ise sadece renk solmalari var ama tavan orjinal. boyanmamis hic. dun sanayide sadece on kaput boyatma icin 500 tl fiyat aldim. bu fiyat iyimidir azmidir cokmudur. nedir bunun piyasasi. birde ne tip boya ve vernik kullanicak bilmiyorum. firin boya yapacagini soyledi. kaputu soktak olmasini istemedim. uzerinde boyasin dedim. ayrica boyadiktan sonra renk farki olacagi icin aracin diger bolumlerinede pasta cila yaparim bunun icinde 300 tl daha alirim dedi. toplamda 800 tl yani. bu fiyat nasildir. ekipman ve yeri pek hosuma gitmedi kuytu kosede bi yerdi emin olamadim. ayrica tavani boyatmak istemiyorum onun yerine rengine uygun kaplama yaomak istiyirum. acaba kaplama yaotirmakmi yoksa boyatmakmi daha mantiklidir. izmirde aliagada yasiyorum ve buralar sicak malum. kaplama 2 3 sene sonra materyali bozar yada erime yaparmi. yada izmir bilgesinde yasayan ve tavsiye edeceginiz boyaci varmidir. yardimci olursaniz sevinirim

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ömer Gedik
13-11-2019, 09:59
Anladığım kadarıyla düzeltme işi de yok bu sebeple 500 TL bana pahalı geldi. Tavanı korumak adına boya koruması yaptırarak daha kötü olmasını engelleyin bence.

zıpıncı
13-11-2019, 10:48
Anladığım kadarıyla düzeltme işi de yok bu sebeple 500 TL bana pahalı geldi. Tavanı korumak adına boya koruması yaptırarak daha kötü olmasını engelleyin bence.duzeltme yok sadece kaput boyanacak ve vernik atilacak. alti ustu bit kaput ve araba 3 gun bende kalicak falan dedi. 500 tl banada biraz fazla geldi ama piyasasini bilmedigim icin kararsix kaldim

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdarhoca
16-11-2019, 22:54
500 fazla,ayrica renk farki olur diyen yere de yatırmazdım acikcasi..