PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selamlar...

cihatgok
18-02-2011, 15:47
Herkese selamlar...
Ankaradan Cihat. 33 yaşındayım.
Peugeot marka otomobiilleri severek kullandım.

2001 406 packsport vardı,
2008 308 hdi auto (kısa bir süre)
şimdi 2011 308 hdi 112hp auto6r var.

havacılık sektöründe çalışıyorum makina mühendisiyim, 7 yıl kadar helikopter motoru bakım-yenileştirme konusunda çalıştım.
şimdiye kadar mümkün olduğunca kendi aracımı kendim tamir ettim. (baskı balata - trigger vs....)
herkese hayırlı forumlar...
bu araç ile bayağı macera yaşayacağa benziyorum, elimden geldiğince bişeyler paylaşmak istiyorum.

mygold
18-02-2011, 15:49
hoşgeldiniz cihat bey. bende ankaradayım . goruşmek uzere..

Esat
18-02-2011, 15:50
HOCAM SÜPERSİN hoş geldin hayırlı ugurlu olsun aktif ve hayırlı forumlar dileriz bi gün bizide uçagın helikoterin kokpitine davet edersin inşallah 2011 6r ama hangy model comfort envy premiumpack ?

TanerHoca
18-02-2011, 16:00
hoş geldiniz. :)
bir makina mühendisi ve bir profesyonel olarak sizin yorumlarınız forum için önemli ve yol gösterici olacaktır.

BahadırALTUN
18-02-2011, 16:09
Hoşgeldiniz

cihatgok
18-02-2011, 16:12
HOCAM SÜPERSİN hoş geldin hayırlı ugurlu olsun aktif ve hayırlı forumlar dileriz bi gün bizide uçagın helikoterin kokpitine davet edersin inşallah 2011 6r ama hangy model comfort envy premiumpack ?

kusura bakmayın, o kadar detay vermemişim...

Beyaz, Premium Plus tabiki Cam Tavanlı (beyaz üzerine siyah tavan başka bir güzel oluyor gibi)....

muhti
18-02-2011, 16:17
hoşgeldiniz, çok güzel bir seçim

Esat
18-02-2011, 16:53

Beyaz, Premium Plus tabiki Cam Tavanlı (beyaz üzerine siyah tavan başka bir güzel oluyor gibi)....

benle muhtininde seçimi aynı oldu ben bu cam tavan olayını 2 arabada çok begendim beyaz ve gri ama beyazcı oldugum için ben beyaz aldım kaça aldınız mahsuru yoksa ?

ibosener
18-02-2011, 16:57
Hoşgeldiniz Cihatgok. Aracınızı da güzelliklerre sürmeniz dileklerimle

cihatgok
18-02-2011, 17:07

benle muhtininde seçimi aynı oldu ben bu cam tavan olayını 2 arabada çok begendim beyaz ve gri ama beyazcı oldugum için ben beyaz aldım kaça aldınız mahsuru yoksa ?

45.900 e aldım. aralık sonunda, (araç ocak tescili oldu) 21 peşin geri kalanını araç tesliminde ödedim, karter koruma taktılar, koltuk koruma - boya koruma gibi tırışka şeyler istemedim. kaskoyu da onlara yaptırmadım.

başka bir bayii 45.800 fiyat vermişti amma, karter koruma ve kasko işi, birde o kadar konuştuktan sonra kalk git oradan al biraz bayardı.

reisG
18-02-2011, 17:16
Aramıza hoşgeldiniz. Güzel paylaşımları ile renk katacağınızı sanıyoruz.
Esat cam tavan bir de babylone kırmızı ya güzel gidiyor... ;)

γuяdaeя
18-02-2011, 17:21
havacılık sektöründe çalışıyorum makina mühendisiyim, 7 yıl kadar helikopter motoru bakım-yenileştirme konusunda çalıştım.
şimdiye kadar mümkün olduğunca kendi aracımı kendim tamir ettim. (baskı balata - trigger vs....)
herkese hayırlı forumlar...
bu araç ile bayağı macera yaşayacağa benziyorum, elimden geldiğince bişeyler paylaşmak istiyorum.

Aramıza hoşgeldiniz.. Bol paylaşımlı, keyifli forumlar dilerim...

Hani derler ya davulun sesi uzaktan hoş gelir diye... Size içeriden nasıl geliyor bilemiyorum ama çalıştığınız sektörde olmayı çok isterdim. Herşey pilotluk sevdasıyla başladı, askeri okula girmek konusundaki tereddütlerim (girsen bile işin sonunda pilot olamamak var) ile en son havacılık olarak şekillenmişti. İki defa üniversite sınavına girdim, ikisinde de ilk tercih işaretledim ama kısmet olmadı :)
Size mesleğinizde bol başarılar dilerim ;)

Yasin CCK
19-02-2011, 02:51
Aramıza hoşgeldiniz, keyifli forumlar ;)

Ömer Gedik
21-02-2011, 08:42
Aramıza Hoşgeldiniz. Henüz meslektaş olamasak ta bende Makine mühendisi adayıyım. Kocaeli üni.de okuyorum. Yazın da THY teknikte stajdaydım. Sizin çalıştığınız kurum nedir?

Esat
21-02-2011, 10:34
Aramıza hoşgeldiniz. Güzel paylaşımları ile renk katacağınızı sanıyoruz.
Esat cam tavan bir de babylone kırmızı ya güzel gidiyor... ;)

Evet Reis abi onu unutmuşum çok pardon hatta çok agresif duruyor cam tavan babylone de :)

cihatgok
21-02-2011, 12:13
Aramıza Hoşgeldiniz. Henüz meslektaş olamasak ta bende Makine mühendisi adayıyım. Kocaeli üni.de okuyorum. Yazın da THY teknikte stajdaydım. Sizin çalıştığınız kurum nedir?

daha önce mühendis subaydım, 2009 yılında ayrıldım, şimdiki iş yerimi reklam olmaması açısından (etik şirket kuralları) açıklamak istemiyorum. ancak halen havacılıkla ilgili çalışıyorum. Tanıştığıma memnun oldum.

Ömer Gedik
21-02-2011, 12:41
Takdir Sizin aramıza tekrar hoşgeldiniz.

Haluk
22-02-2011, 16:02
hoşgeldiniz beyaz gerçekten çok yakışıyor bu andırlara

γuяdaeя
22-02-2011, 16:20
hoşgeldiniz beyaz gerçekten çok yakışıyor bu andırlara

;D