PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 Viraj Demir Askı Rotu

omerercan
20-06-2019, 17:44
Arkadaşlar herkese merhaba,Yeni almış olduğum 308 aracımla aranıza katılmış bulunuyorum,
Aracımın lastiklerini değiştirdikten sonra ön takımlardan lokurtu sesleri gelmeye başladı, bende rot ayarı için rot balans ayarı yapar servislerden birine gittim ve bana not kağıdı verip aracın fren merkezi pimlerinin değiştirilmesi gerektiğini ve viraj demir askı rotunun değişmesi gerektiğini ilettiler. Sizlere danışmak istediğim konu pimleri anladım daha evvel diğer aracımda da başıma gelmişti fakat Maslak sanayide tanıdık peugeot parçası satan bir dostumuz viraj demir askı rotunun bozulmasının neredeyse imkansız olduğunu söyledi. Ve bu parça 800 900 tl civarlarında daha evvel böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Ömer Gedik
23-06-2019, 18:42
Viraj demir askı rotu en ucuz ve en sık değişen ön takım parçasıdır. Arkadaşınız yanlış anladı herhalde

Yan sanayisi 35-40 TL seviyesindedir.

Orjinalinin adet liste fiyatı 130 TL civarında

omerercan
01-07-2019, 09:56
Evet sanırım öyle bir şey oldu 190 liraya rot başı z rot aldım 100 lira işçilikle hallettirdim.

Ömer Gedik
01-07-2019, 22:12
Evet sanırım öyle bir şey oldu 190 liraya rot başı z rot aldım 100 lira işçilikle hallettirdim.

Geçmiş olsun. Aracınızı keyifle kullanmanızı dilerim.