PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selamlar ForumPEUGEOT

-ER-
11-02-2011, 02:28
Herkeze selamlar gece gece internette brembo kaliper ararken kendimi burada buldum.

İsimim EREL HÜKEREK 23 İst
Kadir has üni Güzel sanatlar grafik öğrencisiyim.

Peugeot camiyasında az çok bilinirim sanırım :)

306 Gti aşığıyım ciddi derecede fanatiğim :)

2 tane 306 Gti'ım oldu ve elimden geldiğince ikisini birbirinden ayırmadan bakmaya çalıştım bir süre sonra yapamadığımdan birisini satmak durumunda kaldım :)

Kaliteli malzemelerle yapabildiklerimi yapmaya çalışıyorum. yapamazsamda yapmış olmak için ucuz maldan kaçıyorum :)

Uzun lafın kısası elimden geldiğince aktif olmaya çalışırım :)
Genelde Peugeot Forumlarına takılmam çünkü değişik bir kitlesi oluyor, kafalarımız arabaya bakışımız uymadığından çok dolanmıyorum umarım burada bunu yine yaşamam :)

2001 model haziran üretimli
306 GTi6 sahibiyim
Alkantara süet işlemeli koltukları
Şeytan Kırmızı rengi vardır.
105,000km.

Biraz fazla oldum herkeze keyifli forumlar dilerim :)

acemiasker
11-02-2011, 02:41
Erel Bey hoşgeldiniz !

Bu forumdaki arkadaşlalık başkadır, zamanla siz de farkedeceksiniz. Hatta mevcut konulaı incelerseniz, hakikaten birbirinden değerli üyeleri olduğunu göreceksiniz.

Keyifli forumlar dilerim..

γuяdaeя
11-02-2011, 04:25
Aramıza hoşgeldiniz. O güzel arslanın birkaç fotosunu bizimle paylaşsanız da gözümüz gönlümüz bayram etse :)

cmr_cihangir
11-02-2011, 09:17
Aramıza hoşgeldiniz. O güzel arslanın birkaç fotosunu bizimle paylaşsanız da gözümüz gönlümüz bayram etse :)

Sevgili Erel, forumumuza hoşgeldiniz. Bende Yurdaer ağabey gibi aynı görüşteyim. Aracınızın resimlerini merakla bekliyorum ;)

reisG
11-02-2011, 09:20
Erel aramıza hoşgeldin.Okuduğun bölüm daima çok hoşuma gitmiştir.
Aracın 6 ileri vitesli std. da 168 bg. olan 2.0 lt.lik seri sanırım. 306 kasası özellikle tek kapılıları benimde daima hoşuma gitmiştir. Şimdi üretilse bence düşünmeden alınacak iki Peugeot modelinden birisidir 306 diğeri ise 205..
Yurdaer'in yazdığı gibi birkaç resim eklersen seviniriz. Ayrıca kendini ayrıntılı olarak tanıttığın için teşekkür ederiz. :)

ibosener
11-02-2011, 09:33
Erel aramıza hoşgeldin. Buranın farkı anlatılmaz yaşanır ;).

Ömer Gedik
11-02-2011, 09:48
Aramıza hoşgeldiniz. Umarım sitemizde keyifli vakit geçirirsiniz. Çok özel bir araca sahipsiniz lütfen bizi fotoğrafsız bırakmayın ;)

-ER-
11-02-2011, 12:07
Herkeze çok teşekkür ediyorum sağolun.
Aracımın modelinin başlığını göremedim ben :) tam olarak nereye açacağımı anlayamadım :)

-ER-
11-02-2011, 12:22
Sanırım doğru yere koydum fotoğrafları buyrun arkadaşlar linki direk buraya koyuyorum :)

http://www.forumpeugeot.com/index.php?topic=1770.0

Esat
13-02-2011, 22:48
hoş geldin keyifli forumlar