PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç her çalıştığın usbdeki liste başa dönüyor

GOXIN
25-03-2019, 09:02
Arkadaşlar merhaba, şirketten bir arkadaşıma 2016 model 308 aldırdım. Ufak bir sorunu var, usbden müzik dinlerken aracı kapatıp, çalıştırdığında müzik listesinin en başa döndüğünü söyledi.
Açıkcası ben kendi aracımda (T7) USB'yi çok kullanmadığım için dikkatimi çekmemişti. Durum hep böyle midir? Bir ayarı ya da yazılımla düzeltilmesi mümkün müdür?

Teşekkürler.

tsinanb
25-03-2019, 16:51
bende böyle bir sorun yok. nerde kaldıysam ordan devam ediyor liste. ayarları kontrol etsin smeg ekrandan benim başıma hiç gelmedi

GOXIN
26-03-2019, 09:01
Teşekkür ederim. Ayarlara bakmış ama herhangi bir şey bulamamış. Ben kendi aracımda denedim bende de kaldığı yerden devam ediyor. Sanırım güncelleme ile ilgili. Güncellemeyi kendi yapabiliyor mu yoksa servise mi gitmesi gerekiyor?

tsinanb
26-03-2019, 17:14
güncellemeyi servis yapıyor ama ücretsiz değil. 250 tl civarı bir şey sanırım

GOXIN
02-04-2019, 07:35
Nette kendi yapanlar var sanırım ama tam bilgim yok. Bu arada bir şeyi fark etmiş. Aracı kapatıp hızlı bir şekilde hemen açtığında kaldığı yerden devam ediyormuş ama biraz bekleyip açtığında devam etmiyormuş. Aracı alırken kontrol ettirdiğinde akü zayıf, bazı donanımlarda sıkıntı çıkabilir demişler, o gelmiş aklına. Sanırım durum aküyle alakalı.

pej308
03-04-2019, 17:06
ben dediğiniz sorun ile karşılaşmadım.Şarkıların baştan başlaması sıkıcı olsa gerek.

engin6281
04-04-2019, 10:44
Arkadaşlar merhaba, şirketten bir arkadaşıma 2016 model 308 aldırdım. Ufak bir sorunu var, usbden müzik dinlerken aracı kapatıp, çalıştırdığında müzik listesinin en başa döndüğünü söyledi.
Açıkcası ben kendi aracımda (T7) USB'yi çok kullanmadığım için dikkatimi çekmemişti. Durum hep böyle midir? Bir ayarı ya da yazılımla düzeltilmesi mümkün müdür?

Teşekkürler.Kaldığı yerden devam ediyor
Ben 2 tane 308 t9 aldım
Yazılımlarını kendim güncelledim
Güncelleme ile alakası yok
İlk aldığım dan beri kaldığı yerden devam ediyor

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

incanus
17-07-2019, 16:18
Aynı Problem bende de devam ediyor, liste başa dönüyor , yada list e bastığımda en başta gözüküyor çalan şarkıdan devam etmiyor, çözüme ulaştı mı acaba ?