PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rcz almak istiyorum ama ağrısız başımı ağrıtmamak için yardım bekliyorum :/

sinan46
24-03-2019, 21:17
merhaba arkadaşlar ikinci arabamı alacağım hayatımda.İlki 306 idi ve forumda aktif şekilde paylaşımda idik borç nedeniyle satıldı gitti şimdi kredi ile rcz almak istiyorum fakat sanayide yatıp kalkmaktan korkuyorum bütçem 60-66 bandı ilanlarda görüp yada bildiğiniz bir araç varsa buradan benimle paylaşırsanız bende peugeot ailesine rcz ferdi olarak dönüş yapmak isterim hepinize sağlıklı huzurlu günler :tesekkur

barisg
24-03-2019, 21:21
merhaba arkadaşlar ikinci arabamı alacağım hayatımda.İlki 306 idi ve forumda aktif şekilde paylaşımda idik borç nedeniyle satıldı gitti şimdi kredi ile rcz almak istiyorum fakat sanayide yatıp kalkmaktan korkuyorum bütçem 60-66 bandı ilanlarda görüp yada bildiğiniz bir araç varsa buradan benimle paylaşırsanız bende peugeot ailesine rcz ferdi olarak dönüş yapmak isterim hepinize sağlıklı huzurlu günler :tesekkurSinan Bey,

2 yıldır RCZ kullanıyorum. Peugeot'dan almıştım, ne sanayi'ye yolum düştü, ne arıza yaşadım. Ancak bütçemiz 60-70 arası ise sağlamak bir araç bulmanız bence zor. Bulsanız bile en düşük konfigürasyon yani Yearling olacaktır.

Rcz'nin 3 farklı çeşidi var, en düşükten yükseğe doğru; Yearling, Asphalt ve Evolution.

Bütçenize göre hareket edeceğiniz muhakkak ama iyi inceleyip düzgün araç alın derim.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sinan46
25-03-2019, 21:42
Sinan Bey,

2 yıldır RCZ kullanıyorum. Peugeot'dan almıştım, ne sanayi'ye yolum düştü, ne arıza yaşadım. Ancak bütçemiz 60-70 arası ise sağlamak bir araç bulmanız bence zor. Bulsanız bile en düşük konfigürasyon yani Yearling olacaktır.

Rcz'nin 3 farklı çeşidi var, en düşükten yükseğe doğru; Yearling, Asphalt ve Evolution.

Bütçenize göre hareket edeceğiniz muhakkak ama iyi inceleyip düzgün araç alın derim.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Değerli görüşleriniz için teşekkürler hocam görüntüsü itibari ile beni çeken bir araç özellik olarak extra bir arayışım yok o nedenle her modeline bakıyorum fakat rent a car çıkışlı bir araba düşerse şansıma o sıkıntı işte bakalım kısmetimizde varsa buluruz bir tane

Ömer Gedik
30-03-2019, 20:57
60-66 bandında iyi bir RCZ bulunur mı bilemedim. Bence bütçeyi biraz arttırmalısınız.