PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 206 1.4 hdi Feline Sorular

Ekremoztrk
04-03-2019, 20:08
Arkadaşlar iyi akşamlar 206 1.4 hdi feline satın alsım donanım olarak;
4 cam otomatik

8airbag
Dijital klima
Cocuk klidi
Yagmur sensörü
Far sensörü
Abs
Sis farı ön
Dış sıcaklıksenasörü
Elektrikli ısıtmalı aynalar
Fabrikasyon 4 kapı hoparlör

bildiklerim bunlar ancak far sensörü konusunda emin değilim yada nasıl calıstıgını bilmiyorum bilen var ise yardımcı olabilirmi

Ve benim bilmediğim donanım var ise yardımcı olabilirmisiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ayı_boğan
04-03-2019, 23:10
Hoşgeldiniz.Aracınız hayırlı olsun.Resimlerini görmek isteriz.Kazasız belasız sürüşler.

Bu tablo size yardımcı olacaktır.

https://imagizer.imageshack.com/img921/5058/scDEb9.gif

Ekremoztrk
05-03-2019, 13:58
En kısa sürede pasta cilası yapılsın gelin misalı resimlerde boy gösterecek son sorum yada akıl danısma diyelim aracımın iletmiş oldugunuz donanım listesi kontrolu yaptıgımda far senaörü ok ama çalışma mantıgı nasıldır sanırım çalışmıyor bu işe kim bakar istanbulda yönlendirebileceğiniz işinin ehli usta varmıdır

numan406
05-03-2019, 17:31
sinyal kolunda auto yazacak o konumda bırakın hava karardığında tünelde farlar otomatik yanar eğer olmazsa başında bir düğme olacak kolun 5 saniye basılı tut bunun yapmanın nedeni belki akü değişimi kutup başını çıkarmasından kaynaklanır yine olmazsa servis

Ekremoztrk
05-03-2019, 21:14
Benim kolda auto yazısı yok direk park ve fara geciyo acaba kolumu değiştirdiler yagmur senaöründe auto yazısı var o çalışıyo. Onu nasıl kontrol edebilirim acaba

Ekremoztrk
05-03-2019, 21:52
Şimdi baktım ayto yazısı var ucunda tusa basılı tutuyoum sinyal kolunun ama herhangi değişiklik olmuyor

numan406
06-03-2019, 18:52
auto kademesindeyken far sensörü çalışır yağmur sensörüde aynıdır auto kademesine getir kolu aşağa indir ekranda yazar aktif diye yağmur başladığında silecekler çalışır denemek için bir şişe suyla deneyebilirsiniz

Ekremoztrk
06-03-2019, 19:27
Yagmur sensörü çalışıyor problemsiz hemde mükemmel koldamı bi sorun var acep

Ekremoztrk
06-03-2019, 19:29
Yagmur senaörünü aktif oldugu zaman ekranda yazıyor zaten

numan406
07-03-2019, 17:53
yağmur sensörüde olmuor sandım far sensörüde çizginin karşısında bırak gece yaparsan zaten farlar hemen yanar gündüz yaparsan tünelde hava karardığında yanar bir ALLAH'ın kuluda yazmıyor anlamış değilim sankim herkez doğan şahin serçe kullanıyor

Ömer Gedik
07-03-2019, 22:50
Şimdi baktım ayto yazısı var ucunda tusa basılı tutuyoum sinyal kolunun ama herhangi değişiklik olmuyor

Bunu karanlıkta deniyorsunuz değil mi? :)

rocker307
07-03-2019, 23:31
Normalde ekstra bir şey yapmadan yanar kendiliğinden. Acaba bilgisayardan aktifleştirmek mi lazım.. Ön cam değişimi oldu da sensörde mi hata var acaba. Maslak yakınlarındaysanız ömere bir uğrayıp gösterin isterseniz. Tarif eder, arıza varsa da bakılır.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekremoztrk
08-03-2019, 08:25
Karanlıktada aynı aydınlıktada ön cam değişimi yok yagmur sensoru calısıyor far senaörü çalışmıyor neyse vakit buldugumda sanayi yolları tastan

ayı_boğan
08-03-2019, 22:52
Eğer far kolu bu konumda ise far sensörü devrede olacaktır , eğer far kolunuz bu konumda ve çalışmıyorsa bir sorun vardır

https://imagizer.imageshack.com/img922/1918/kwnsRZ.jpg

(resimgoogle'dan alıntıdır)

ayı_boğan
08-03-2019, 22:56
En kısa sürede pasta cilası yapılsın gelin misalı resimlerde boy gösterecek son sorum yada akıl danısma diyelim aracımın iletmiş oldugunuz donanım listesi kontrolu yaptıgımda far senaörü ok ama çalışma mantıgı nasıldır sanırım çalışmıyor bu işe kim bakar istanbulda yönlendirebileceğiniz işinin ehli usta varmıdır

Forumun admini Ömer Gedik'in servis ve yedek parça firmaları mevcut.Yeri maslak'ta.Konunun linkini veriyorum.

http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?12248-Euro-Repar-Car-Service-olduk-(A%E7%FDl%FD%FE-8-Mart)