PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 106 için halı paspas takımı Arıyorum

Trojan66
29-09-2018, 08:55
merhaba;
aşağıda fotografını paylaştığım ya da benzeri/orjinali olan eski 106'ımdaki halı paspas takımından arıyorum;
elinde olan ve/veya temin edebileceğim yer bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

teşekkürler

syg.

http://i.hizliresim.com/9NORJQ.jpg (http://hizliresim.com/9NORJQ)

Ömer Gedik
03-10-2018, 16:28
Merhaba,

Keşke olsa da temin etsek :(

Trojan66
22-10-2018, 11:17
forumdaki mechanix adlı üye, Almanya'dan aldığını söylediği halı paspasların foto.suydu bu paylaştığım,
ki onun sattığı gri tek kapı 1.4 xr'ı ben almıştım sattığı kişiden...

Ömer Gedik
28-10-2018, 20:17
forumdaki mechanix adlı üye, Almanya'dan aldığını söylediği halı paspasların foto.suydu bu paylaştığım,
ki onun sattığı gri tek kapı 1.4 xr'ı ben almıştım sattığı kişiden...

Kendisi o zamanlar Almanyadan temin etmişti. Uzun süredir üretimi yok ve haliyle temini yok.

Trojan66
02-11-2018, 08:51
Kendisi o zamanlar Almanyadan temin etmişti. Uzun süredir üretimi yok ve haliyle temini yok.

cevabınız için teşekkür ederim.
evet, öyle imiş maalesef; güzel olan her şeyin üretimi duruyor.:(
işin ilginci muadili de yok artık; birçok yerel üretici araca göre halı paspas üretiyor,
ancak bu tip ürünleri el değmeden göz görmeden internetten almak da pek adetim değil.
son çare olarak yurtdışı akrabalardan istemek de o da astarı yüzünü geçer...

mechanix
02-11-2018, 12:26
Merhaba,

Ömer'in de belirtmiş olduğu gibi ben bunu Almanya'dan NOS (New old stock) olarak alıp getirdim. Yani birilerinin elinde kalan kullanılmamış ama eski bir üründü. Bu yaşta bir araca ait böyle aksesuarların sıfır olarak başka türlü bulunması çok zor. Hele hele Türkiye'de imkansız. Aracı alanlar bile farkında olmuyor. Aracın üzerinde 106 orjinal Cd çalar vardı. Geçen benim aracı gördüm yine saçma sapan bir teyp takılmış. Paspası fırlatıp atmıştır herhalde.

Trojan66
05-11-2018, 08:17
Merhaba,

Ömer'in de belirtmiş olduğu gibi ben bunu Almanya'dan NOS (New old stock) olarak alıp getirdim. Yani birilerinin elinde kalan kullanılmamış ama eski bir üründü. Bu yaşta bir araca ait böyle aksesuarların sıfır olarak başka türlü bulunması çok zor. Hele hele Türkiye'de imkansız. Aracı alanlar bile farkında olmuyor. Aracın üzerinde 106 orjinal Cd çalar vardı. Geçen benim aracı gördüm yine saçma sapan bir teyp takılmış. Paspası fırlatıp atmıştır herhalde.

Burak Bey merhaba;

gri aslanı 2015 yılında Muratlı'dan aldım; hatta sizi telefonla bile aramıştım ama konuşmaya pek müsait değildiniz sanırım :)
106'yı aldığımda sizin forumda paylaştığınız kondüsyonda idi; "o halini koruyarak" 2 yıl kullandım, çok sevdim onu ben...
ancak işsiz kaldım, hem de tam 1 yıl; dayanacak güç kalmadığından ağlaya ağlaya satmak zorunda kaldım, hala da özlemle anarım...

sattığım kişi ile arada görüşüyorum, 106 yı soruyorum. evet camlara film ve teyp ile pandizota kolon vs. yapmış, paspaslar duruyor; benim ayakkabı ile basmaya kıyamadığım halı paspasların üstündeki kauçuk paspasları atmış onlara basıyormuş! yıpranmışlar haliyle.
ancak onun dışında çok kötü denebilecek bir durumda değil, o da seviyor arabasını. satarsan ben geri alacağım diyorum bazen :)

selamlar...

erener
06-11-2018, 12:31
Bu araç şuan kimde. temiz araç idi. Satılık ilanını görsem düşünmeden alırım sanırım.