PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 607 ile yardım :)

CnkSct
24-09-2018, 21:26
Slmlar arkadaşlar.Danimarkadayım 405 modeli vardı birkaç hafta önce 607 aldık aldığımız yerden dolayı da 6ay kadar garantisi mevcut.Fakat merak ettiğim konular var...

1- Araçta yarım kontak modu olmaması normal mi? Tek kontak-sonra marş.(aynı zamanda aktif bas bağlamak istiyorum)
2- Aldığımız kişi kontrol ettirmiş park sensörlerinden biri çalışmıyormuş onu bekliyoruz.O yüzden de tüm sensör sistemi çalışmıyormuş.
3- Araç çalıştığı an farlar aşağıdan yukarıya kalkıyor fakat sağdaki titreme yapıp duruyor (bunada soketinde oksitlenme olabilir dendi)
4- Sağ ayna bazen çalışmamazlık yapıyor.(ayar yaparken)

Bunlar merak ettiğim bazı sorular.Daha önce bu araç ile tecrübesi olanlar ya da konular hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilirler ise sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

2006 2.2Titane Benzin

tsinanb
25-09-2018, 21:00
Hoş geldiniz aracınız hayırlı olsun. Sorularınız hakkında pek bilgim yok yardımcı olamayacağım bilen birileri varsa yardim eder size. İsveç ve Norveç'i gördüm ama Danimarka'ya gitme fırsatım olmadı selamlar :)

SM-G935F S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ömer Gedik
26-09-2018, 09:25
Merhaba Öncelikle Aramıza hoşgeldiniz.

1-Araçta yarım kontak olmalı
2-1 tane sensör çalışmazsa sistem kendini kapatır. Aksi halde kullanıcıya doğru bilgi veremez.
3-Sağ farınızın Xenon Beyni ya da Ampulü arızalı
4-Bu tesisatta olabilir ayna motoru da