PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Euro Repar Car Service olduk.

Ömer Gedik
07-03-2018, 21:47
Herkese Merhaba,

PSA Grubunun Kapsamlı Servis markası olan Euro Repar Car Service artık Türkiye'de

Bizde Fp Otomotiv olarak Peugeot Türkiye ile görüşerek bayilik almış bulunuyoruz.

Açılışa tüm dostları bekleriz. Yoğunluk sebebiyle geç yazdım hakkınızı helal edin.

Tarih : 8 Mart 2018
Saat: 10:00

Yerimiz : Maslak Mah. Aos 51.sk. No:32 Sarıyer İstanbul

Katılan ve katılamayan tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

SM-N920G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SerhatRCZ
07-03-2018, 21:51
Yarın yanındayım. Yeni yetkinliginin hayirlara vesile olmasini dilerim. Isin icinde sen olunca hersey cok guzel olacaktir. Peugeot'u bize sevdiren adam.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ssgti
07-03-2018, 21:52
Herkese Merhaba,

PSA Grubunun Kapsamlı Servis markası olan Euro Repar Car Service artık Türkiye'de

Bizde Fp Otomotiv olarak Peugeot Türkiye ile görüşerek bayilik almış bulunuyoruz.

Açılışa tüm dostları bekleriz. Yoğunluk sebebiyle geç yazdım hakkınızı helal edin.

Hayırlı olsun Ömer. Euro Repar neler vaad ediyor? Servis kalitesi yükseliyor mu? Kısaca Euro Repar'ı anlatırmısın?

xweser
07-03-2018, 22:48
Çok sevindim. Hayırlı olsun. Bu işi hakkı ile yapabilecek birikim mevcut zaten.

NecdetPek
07-03-2018, 23:49
Herkese Merhaba,

Hayırlı olsun.
Artık kediyi Euro Repair Car Service götüreceğiz demek ki.:)

tsinanb
08-03-2018, 01:41
Ömer abi hayırlı olsun çok sevindim senin adına. Orda olup katılmayı çok isterdim. Emeğinin karşılığını alıyorsun inşallah daha da fazlasını alacaksın. Tebrik ederim [emoji4]

SM-G935F S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erener
08-03-2018, 11:56
Hayırlı olsun, biz her şekilde senin yanındayız :-)

ayı_boğan
08-03-2018, 12:07
Hayırlı olsun Ömer , yeni firma ile hayırlı işler , bol kazançlar dilerim:iyi:nazar

mygold
08-03-2018, 12:35
hayırlı olsun ömer kardeşim. çok güzel bir gelişim olmuş bol kazançlar dilerim...

gecegoz
08-03-2018, 17:58
Ömer Yeni Bayiligin Hayırlı olsun,Katılmayı çok isterdim,Son andaki aksilik programımızı alt üst etti,İlerleyen günlerde gelemedigimiz günğ telafi ederiz.Tekrar Hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

rocker307
08-03-2018, 18:31
Euro Repar hizmeyi FP Otomotive hayırlı olsun. Okulda olduğum için ben gelemedim ama babam oradaydı. Hepimiz için hayırlısı olsun :)https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180308/8d0ab6e3c3906375a74811dab6955557.jpg

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_EsaT_
08-03-2018, 21:17
Hayırlı ve bereketin daim olsun Ömer Abi. İnstagramda canlı yayına girdim.Bu olaydan haberim yoktu tabi.İlk bir beş saniye dumur oldum.Balon ,kokteyl ve takım elbiseleri kişileri görünce. :gül8:

Gökay
09-03-2018, 00:36
Ofisten ayrilamayinca açilişa gelemedim,hayirli olsun her daim FP Otomotivin yanindayiz.

cmr_cihangir
09-03-2018, 08:29
Tebrik ediyorum. Hayırlı kazançlarınız olsun.....

mechanix
09-03-2018, 12:38
Hayırlı olsun Ömer. Senin gibi genç bir meslektaşımın bu denli çalışkan ve girişken olması gerçekten gurur verici. Dürüst esnafın artık iyice azaldığı ülkemizde araçlarımızı güvenle teslim edebileceğimiz bir yer olması da bizim adımıza çok sevindirici. Bol kazançların olmasını ve başarılarının devamını diliyorum.

ANKA
09-03-2018, 15:18
Hayırlı olsun Ömer, bol kazançlar diliyorum. Yaptığın işe diyecek zerre olumsuz bir şey yok zaten. Yeni marka altında daha da başarılı olursun umuyorum. Gelince mutlaka ziyarete geleceğim. Şimdi sıfır km araç alıp gelmek isteyenler olacaktır.

Özden
11-03-2018, 20:48
Hayırlı olsun Ömer Bey.

Erdem26
12-03-2018, 07:43
Hayırlı uğurlu olsun Ömer. Bol kazançlar diliyorum. Temiz ve güvenilir işçiliğinizle diğer marka araçlara da hizmet vermeniz çok güzel. Başarılarınızın devamını dilerim. Bir daha ki bakımda görüşmek dileğiyle hayırlı işler

Ömer Gedik
12-03-2018, 07:48
Hepinize tek tek tesekkur ederim. Euro Repar markasini farklı bir konuda detaylıca anlatacağım.

numan406
12-03-2018, 15:56
Hayırlı olsun Ömer kardeşim ALLAH bol kazançlar bereket versin

rocker307
12-03-2018, 17:03
Foto, video da isteriz :)

ayı_boğan
16-03-2018, 20:12
Sanırım artık buraya yazıyoruz :) bugün aslanın ön amortisörleri değişti Euro Repar Service'te.Yeni marka ve vizyonunuzla bol kazançlar dilerim.Ömer'e ve Ferit abi'ye teşekkürler.Elinize emeğinize sağlık

doganatak
17-03-2018, 10:03
Bende geçen cumartesi günü ön amortisörleri ve salıncakları değiştirttim. Arabanın saati ayarsızdı onu bile ayarlamışlar :gül3: eksiksiz hizmet :iyi

efe_60
17-03-2018, 11:06
Ömer Hocam, hem size hem araçlarına değer veren bilinçli kullanıcılara hayırlı olsun.
Bereketli kazançlar dilerim.

HamzaHakkı
18-03-2018, 12:49
Hayırlı olsun Ömer abi. Allah bol kazanç versin.

KadirK
18-03-2018, 20:36
Hayırlı olsun Ömer. Allah bereketli, bol kazançlar verir inşallah

rocker307
20-03-2018, 22:07
Aslan yarın hayırlı olsuna gelecek bakalım bensiz :)

Bezdum
23-03-2018, 15:12
Hayırlı olsun Ömer Allah utandırmasın daha iyi işler yapıp daha iyi yerlere gelen dileğiyle başarılar [emoji106]

caglar06
23-03-2018, 16:04
Hayırlı uğurlu bol kazançlı olsun ömer

ayı_boğan
26-06-2018, 19:30
Bugün Euro Repar FP Otomotiv'de periyodik bakım , balata ve diskler değişti.FP Otomotiv sayesinde gönül rahatlığı ile kullanıyorum.Teşekkürler Ömer ve Ferit usta:iyi

Necdet abi ile tanışmak sürpriz oldu , bugüne kısmet oldu.

ayı_boğan
09-08-2018, 11:47
Dün Euro Repar FP Otomotiv'de FAB partikül sıvısı eklendi.Ömer'e ve Ferit Usta'ya teşekkür eder , hayırlı işler bol kazançlar dilerim.Ayrıca Orhun'a sohbeti için teşekkürler :)

Ömer Gedik
09-08-2018, 11:51
Dün Euro Repar FP Otomotiv'de FAP partikül sıvısı eklendi. Ömer'e ve Ferit Usta'ya teşekkür eder , hayırlı işler bol kazançlar dilerim.Ayrıca Orhun'a sohbeti için teşekkürler :)

Aslanla keyifli yolculuklar dileriz. :)

Ömer Gedik
16-08-2018, 14:14
Aşağıdaki linkte burada dursun :)

https://www.peugeot.com.tr/peugeot-hakkinda/haberler/euro-repar-car-service-agi-Turkiye-de-yapilaniyor/

ayı_boğan
02-09-2018, 20:19
Konuyu yukarı taşıdım. Başka yerlerde , Euro Repar FP Otomotiv dışında başka servis aramak olmaz :)

ayı_boğan
26-11-2018, 20:14
Bugün Euro Repar FP Otomotiv'de aslan'ınperiyodik bakımı yapıldı.Teşekkürler Ömer ve Ferit abi:iyi

NecdetPek
26-11-2018, 20:19
Bugün Euro Repar FP Otomotiv'de aslan'ınperiyodik bakımı yapıldı.Teşekkürler Ömer ve Ferit abi:iyiHayırlı olsun.

Ben geçen ay sonu gittim. Bu aralar az dolaşıyorsun. :)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ayı_boğan
26-11-2018, 20:30
Hayırlı olsun.

Ben geçen ay sonu gittim. Bu aralar az dolaşıyorsun. :)

Teşekkürler Necdet abi , aynen abi arada yatıyorum aracı , full 11 ay yattığını biliyorum aracın :)

NecdetPek
26-11-2018, 20:31
Teşekkürler Necdet abi , aynen abi arada yatıyorum aracı , full 11 ay yattığını biliyorum aracın :)Aman iş olsun da yatmasın.

ayı_boğan
26-11-2018, 20:36
Aman iş olsun da yatmasın.

İnşallah Necdet abi , teşekkürler.

Ömer Gedik
26-11-2018, 21:36
Ayağınıza sağlık ve kesenize bereket :)

xweser
20-12-2018, 21:49
Bugün aslanın yıllık bakımı için euro repar car service uğradık. Ferit Usta sağolsun oldukça itina ile bakımını yaptı. Motor bölümünde de çok güzel temizlik yaptı. Eline sağlık.

Ancak aslanın yem fiyatı bayağı artmış. Bunu da fiili olarak öğrenmiş olduk. Ömer'in de bizim de Allah yardımcısı olsun.

Bu arada FP Bolpara da uğradık. Ömerin bir çayını içip, hayır dileklerinde bulunduk.

Ömer Gedik
20-12-2018, 23:08
Bugün aslanın yıllık bakımı için euro repar car service uğradık. Ferit Usta sağolsun oldukça itina ile bakımını yaptı. Motor bölümünde de çok güzel temizlik yaptı. Eline sağlık.

Ancak aslanın yem fiyatı bayağı artmış. Bunu da fiili olarak öğrenmiş olduk. Ömer'in de bizim de Allah yardımcısı olsun.

Bu arada FP Bolpara da uğradık. Ömerin bir çayını içip, hayır dileklerinde bulunduk.Ayaklarına sağlık kesene bereket :) Tekrar bekleriz.

Malum kurlar sebebiyle parça fiyatlari çok arttı keşke geri düşse bizi de baltaladı.

cmr_cihangir
15-02-2019, 15:04
Hanımın kırmızı aslanını dün eski dostlara emanet ettik. Her zaman olduğu gibi sıcak bir sohbet ve işin ehli insanların müdahaleleri ile karşılaşmak insanı fazlası ile memnun ediyor. Euro Repar Car Fp Otomotiv deki başta Ömer Gedik ve Orhun kardeşlerim olmak üzere tüm çalışanlarına bu samimiyetlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Hepinize hayırlı bereketli kazançlar diliyorum....

Ömer Gedik
16-02-2019, 05:29
Hanımın kırmızı aslanını dün eski dostlara emanet ettik. Her zaman olduğu gibi sıcak bir sohbet ve işin ehli insanların müdahaleleri ile karşılaşmak insanı fazlası ile memnun ediyor. Euro Repar Car Fp Otomotiv deki başta Ömer Gedik ve Orhun kardeşlerim olmak üzere tüm çalışanlarına bu samimiyetlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Hepinize hayırlı bereketli kazançlar diliyorum....Cihan abi ayağına sağlık ve kesene bereket

Güzel düşüncelerin beni onurlandırdı.

ayı_boğan
08-03-2019, 22:58
Bugün Euro Repar FP Otomotiv'de aslanın balataları değişti.Ömer'e ve Ferit Usta'ya teşekkür eder ,bol kazançlar hayırlı işler dilerim.:iyi

Ömer Gedik
13-03-2019, 21:17
Bugün Euro Repar FP Otomotiv'de aslanın balataları değişti.Ömer'e ve Ferit Usta'ya teşekkür eder ,bol kazançlar hayırlı işler dilerim.:iyi

Biz teşekkür ederiz Mert, yine bekleriz :)

ayı_boğan
27-03-2019, 21:07
Bugün Euro Repar FP Otomotiv'de aslanın arka balataları değişti ve arka diskler torna yapıldı.Ömer'e özel olarak ilgilendiği ve iş yoğunluğu arasında beni kabul ettiği için sonsuz teşekkür eder ,bol kazançlar hayırlı işler dilerim.

Ömer Gedik
27-03-2019, 21:16
Bugün Euro Repar FP Otomotiv'de aslanın arka balataları değişti ve arka diskler torna yapıldı.Ömer'e özel olarak ilgilendiği ve iş yoğunluğu arasında beni kabul ettiği için sonsuz teşekkür eder ,bol kazançlar hayırlı işler dilerim.Biz teşekkür ederiz Mert :)

NecdetPek
27-03-2019, 21:38
Bugün Euro Repar FP Otomotiv'de aslanın arka balataları değişti ve arka diskler torna yapıldı.Ömer'e özel olarak ilgilendiği ve iş yoğunluğu arasında beni kabul ettiği için sonsuz teşekkür eder ,bol kazançlar hayırlı işler dilerim.

Hayırlı olsun, güle güle eskit.:)

FP Otomotiv ve Ömer Gedik olmasa işimiz gerçekten zor olurdu. Başarılar ve bol kazançlar dilerim.

ayı_boğan
27-03-2019, 21:45

FP Otomotiv ve Ömer Gedik olmasa işimiz gerçekten zor olurdu. Başarılar ve bol kazançlar dilerim.

Teşekkür ederim Necdet abi.FP Otomotiv ve Ömer bir başka gerçekten , iyi ki Peugeot almışım da Ömer'i tanıdım diyorum.

numan406
28-03-2019, 17:58

hayırlı olsun ayıboğan kardeşim Rabbim kazasız belasız kullanmak nasip etsin

ayı_boğan
30-03-2019, 21:27
hayırlı olsun ayıboğan kardeşim Rabbim kazasız belasız kullanmak nasip etsin

Teşekkürler abi

Ömer Gedik
31-03-2019, 19:56

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. :)

ayı_boğan
05-08-2019, 18:09
Bugün Euro Repar FP Otomotiv'de sol ön kapı gergisi değişti.Her zaman olduğu gibi uygun fiyat ve sıcak sohbet eşliğinde güzel bir gün geçirdim.Teşekkürler Ömer,ellerine sağlık :iyi Hayırlı işler ,bol kazançlar.

seyitucar
07-08-2019, 19:04
Buraya ben de bir teşekkür mesaji birakmak istedim :) Ömer Bey ve Ferit Bey ile tanıştığıma cok memnun oldum, ilgili ve açıklayıcı bir sekilde aracimin bakımlarını ve ekstra bir sürü sorunu ilgiyle çözdüler sagolsunlar. Fiyat olarak da uygun bir servis, bol kazançlar diliyorum.

ayı_boğan
05-11-2019, 22:49
Bugün Euro Repar FP Otomotiv ziyaretini gerçekleştirdik.Engine clean ve bakım yapıldı ayrıca ön balatalar da değişti.Ömer ellerine sağlık.Hayırlı işler , bol kazançlar.

Ömer Gedik
06-11-2019, 20:23
Bugün Euro Repar FP Otomotiv'de sol ön kapı gergisi değişti.Her zaman olduğu gibi uygun fiyat ve sıcak sohbet eşliğinde güzel bir gün geçirdim.Teşekkürler Ömer,ellerine sağlık :iyi Hayırlı işler ,bol kazançlar.

Bugün Euro Repar FP Otomotiv ziyaretini gerçekleştirdik.Engine clean ve bakım yapıldı ayrıca ön balatalar da değişti.Ömer ellerine sağlık.Hayırlı işler , bol kazançlar.

Her iki ziyaretin için bıraktığın güzel mesajlar adına teşekkür ederim Mert :arkadas

Ömer Gedik
06-11-2019, 20:24
Buraya ben de bir teşekkür mesaji birakmak istedim :) Ömer Bey ve Ferit Bey ile tanıştığıma cok memnun oldum, ilgili ve açıklayıcı bir sekilde aracimin bakımlarını ve ekstra bir sürü sorunu ilgiyle çözdüler sagolsunlar. Fiyat olarak da uygun bir servis, bol kazançlar diliyorum.

Biz teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere sağolun :iyi

xweser
20-12-2019, 08:42
dün aslanın yine güvenilir ellerde bakımını yaptırdık.

teşekkür ediyorum ömer'e ve ferit ustaya.

ayı_boğan
20-12-2019, 17:06
Geçen günlerde bende uygun fiyat ve orijinal parça kullanıldığı için Euro Repar FP Otomotiv'de silecek takımını değişti.

Ömer Gedik
21-12-2019, 20:09
dün aslanın yine güvenilir ellerde bakımını yaptırdık.

teşekkür ediyorum ömer'e ve ferit ustaya.

Yine bekleriz abi :)

Geçen günlerde bende uygun fiyat ve orijinal parça kullanıldığı için Euro Repar FP Otomotiv'de silecek takımını değişti.

Mert bu ara sık görüşüyoruz mutsuz musun yoksa :buldum

ayı_boğan
21-12-2019, 21:31
Yine bekleriz abi :)

Mert bu ara sık görüşüyoruz mutsuz musun yoksa :buldum

Haydaaaaa neden öyle düşündün :( Bu hafta tekrar görüşeceğiz kısmetse ve ben bundan şikayetçi değilim :nargile :havali

Ömer Gedik
21-12-2019, 21:44
Haydaaaaa neden öyle düşündün :( Bu hafta tekrar görüşeceğiz kısmetse ve ben bundan şikayetçi değilim :nargile :havali

Bekleriz, eğer gelmiş olursa sana 5008'inle ilgili bir süprizim de olacak. :D

ayı_boğan
21-12-2019, 22:00
Bekleriz, eğer gelmiş olursa sana 5008'inle ilgili bir süprizim de olacak. :D

Cuma geleceğim,inşallah gelir ve süper olur :gül4:

ayı_boğan
23-07-2020, 15:46
2 hafta oldu herhalde:) Aslanın ön disk ve balatalar değişti. Orjinal ürün kullanmayı tercih ettim :iyi Ömer tekrar teşekkür eder hayırlı işler, bol kazançlar dilerim :iyi :)

Ömer Gedik
24-07-2020, 23:58
2 hafta oldu herhalde:) Aslanın ön disk ve balatalar değişti. Orjinal ürün kullanmayı tercih ettim :iyi Ömer tekrar teşekkür eder hayırlı işler, bol kazançlar dilerim :iyi :)

Güle güle keyifle sür Mert :iyi Biz teşekkür ederiz.

ayı_boğan
19-08-2020, 22:58
Bugün aslanın bakımı yapıldı ve alternatör seti değişti.Euro Repar FP Otomotiv olunca kafam rahat :iyi Ömer ve Euro Repar FP Otomotiv sayesinde aslana binmeye devam :) Ömer hayırlı işler , bol kazançlar dilerim.

NecdetPek
20-08-2020, 07:04
Sağlıklı günlerde, kazasız, arızasız, keyifli sürüşler Mertim.
http://www.forumpeugeot.com/images/smilies/nazar.gif

ayı_boğan
20-08-2020, 12:12
Sağlıklı günlerde, kazasız, arızasız, keyifli sürüşler Mertim.
http://www.forumpeugeot.com/images/smilies/nazar.gif

Çok teşekkür ederim Necdet abim , amin cümlemize.

mygold
20-08-2020, 14:20
Bugün aslanın bakımı yapıldı ve alternatör seti değişti.Euro Repar FP Otomotiv olunca kafam rahat :iyi Ömer ve Euro Repar FP Otomotiv sayesinde aslana binmeye devam :) Ömer hayırlı işler , bol kazançlar dilerim.

Saglık sıhhatle nice bakımlara mert kardeşim

ayı_boğan
21-08-2020, 15:21
Saglık sıhhatle nice bakımlara mert kardeşim

Çok teşekkür ederim Mücahit abim.Amin cümlemize

ayı_boğan
21-08-2020, 15:23
Euro Repar FP Otomotiv'e gittiğinizde buraya da bir mesaj bırakırsanız süper olur.Bazen FP Otomotiv nerede yazan yeni arkadaşlara yardımcı olur :) :iyi

Jack
02-09-2020, 14:24
Herkese merhaba...
Uzun süre araç işlerine ara verdiğim için (5 yıl) Pandemi dolayısı ile uygun ucuz yollu bir araç almak durumunda kaldım. 2005 model 206 1.4 HDI aldık. Velakin mükemmelliyetçilik alışkanlığımdan olsa gerek alır almaz bir kaç referans ile gittiğim servislerden gına geldim. İlk gittiğim yerde bayağı ağır bakıma soktum fakat uzun yıllar araç almama sebeblerimden birisi olan kasap tanımlı usta belası yine hortlamış oldu. Uzun hikaye gerisi malum hepsini Allah'a havale ettik.
Sizlerden ricam her ne kadar araç 15 yaşında olsa da güvenilir, orijinal ekipman kullanan ve de teknik bilgisi, donanımı üst seviye de bir servis dahası mekanikçi arayışı... Yukarılarda okuduğum kadarı ile Ömer Bey bu konu da uzman...
Tek isteğim ben birşey sorduğumda (mesela teknik bir soru sorduğum zaman genelde usta tanımlı kişiler klişe bir cevap olan "GEREK YOK BİR ŞEY OLMAZ" cevabı ile karşılaşma) teknik ve bilgisi dahilinde cevap verebilecek ustalardır. Bilmiyor ise de bakalım araştıralım tarzı cevaplara da razıyım.
Misal aldığım aracın fren hidroliğini enjektörle boşaltan ustaya siz ne dersiniz. Hadi enjektörle boşalttın fren merkezindeki yağı neyle boşaltacaksınız? Bu soruları sorunca bir şey olmaz cevaplarından gına geldik. Ben de vakti ile mekanikçilik yaptım, hatta yurtdışında olsun TR'de olsun motor ekipmanlarında bir çok konuya haizim. Velhasıl esnaf para kazansın diyoruz fakat böyle de kazanmasınlar...
Saygılarımla...

rocker307
03-09-2020, 10:18
Herkese merhaba...
Uzun süre araç işlerine ara verdiğim için (5 yıl) Pandemi dolayısı ile uygun ucuz yollu bir araç almak durumunda kaldım. 2005 model 206 1.4 HDI aldık. Velakin mükemmelliyetçilik alışkanlığımdan olsa gerek alır almaz bir kaç referans ile gittiğim servislerden gına geldim. İlk gittiğim yerde bayağı ağır bakıma soktum fakat uzun yıllar araç almama sebeblerimden birisi olan kasap tanımlı usta belası yine hortlamış oldu. Uzun hikaye gerisi malum hepsini Allah'a havale ettik.
Sizlerden ricam her ne kadar araç 15 yaşında olsa da güvenilir, orijinal ekipman kullanan ve de teknik bilgisi, donanımı üst seviye de bir servis dahası mekanikçi arayışı... Yukarılarda okuduğum kadarı ile Ömer Bey bu konu da uzman...
Tek isteğim ben birşey sorduğumda (mesela teknik bir soru sorduğum zaman genelde usta tanımlı kişiler klişe bir cevap olan "GEREK YOK BİR ŞEY OLMAZ" cevabı ile karşılaşma) teknik ve bilgisi dahilinde cevap verebilecek ustalardır. Bilmiyor ise de bakalım araştıralım tarzı cevaplara da razıyım.
Misal aldığım aracın fren hidroliğini enjektörle boşaltan ustaya siz ne dersiniz. Hadi enjektörle boşalttın fren merkezindeki yağı neyle boşaltacaksınız? Bu soruları sorunca bir şey olmaz cevaplarından gına geldik. Ben de vakti ile mekanikçilik yaptım, hatta yurtdışında olsun TR'de olsun motor ekipmanlarında bir çok konuya haizim. Velhasıl esnaf para kazansın diyoruz fakat böyle de kazanmasınlar...
Saygılarımla...Usta çok önemli; arabayı vezir de eder rezil de.. Ömer insana Peugeot aldırıyor o kadar diyebilirim. Bu arada kendisi usta değil, makine mühendisi. Servisin sahibi, yanında usta çalıştırıyor. Çok da mütevazidir dile getirmez fazla. Babamlara da Peugeot 301 aldık. Başka marka alıp usta aramaya gerek yok diye düşündük. Sağolsun her seferinde kendi aracı gibi davranır. Gözü kapalı teslim ederim.

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdem26
06-09-2020, 21:26
Çok haklısınız hocam ben arabalarıma düşkün adamım ve orjinalciyimdir. Herşey 3 kuruş fazla olsun orjinal olsun. Eskişehir de yaşıyorum ama arabamın tüm bakımlarını saolsun Ömer yapar. Allah razı olsun Ömer'den 2 3 gün önce ararım müsaitsen gelcem diye buyur gel der saolsun giderim ne yapılcaksa yapar aklım kalmadan teslim alır aracımı gelirim. En fazla 200 tl mazot yakıyorum en azından kafam rahat oluyor. Güvenilir, orjinal ürün, iyi işçilik, çayımızı içeriz muhabbetimizi eder gelirim. Çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum.

ayı_boğan
07-09-2020, 17:22
Çok haklısınız hocam ben arabalarıma düşkün adamım ve orjinalciyimdir. Herşey 3 kuruş fazla olsun orjinal olsun. Eskişehir de yaşıyorum ama arabamın tüm bakımlarını saolsun Ömer yapar. Allah razı olsun Ömer'den 2 3 gün önce ararım müsaitsen gelcem diye buyur gel der saolsun giderim ne yapılcaksa yapar aklım kalmadan teslim alır aracımı gelirim. En fazla 200 tl mazot yakıyorum en azından kafam rahat oluyor. Güvenilir, orjinal ürün, iyi işçilik, çayımızı içeriz muhabbetimizi eder gelirim. Çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum.

Erdem karşılaşamıyoruz:) Eskişehir'e selmalar

ayı_boğan
07-09-2020, 17:24
Perşembe günü aslan'ın arka süspansiyonu ve arka balatalar değişti tabii ki Euro Repar FP Otomotiv'de işlem gerçekleşti :iyi Teşekkürler Ömer teşekürler Euro Repar FP Otomotiv :iyi

_EsaT_
07-09-2020, 21:56
Perşembe günü aslan'ın arka süspansiyonu ve arka balatalar değişti tabii ki Euro Repar FP Otomotiv'de işlem gerçekleşti :iyi Teşekkürler Ömer teşekürler Euro Repar FP Otomotiv :iyi

Güle güle kullan Mert abi. Süspansiyon değişimi konforu etkiledi mi ?

Ömer Gedik
09-09-2020, 20:45

Biz teşekkür ederiz Mert :iyi Aslanın maşallahı var. 278 bin oldu sanırım.

ayı_boğan
10-09-2020, 10:47
Biz teşekkür ederiz Mert :iyi Aslanın maşallahı var. 278 bin oldu sanırım.

O civarlarda diyelim :) :nazar

xweser
11-09-2020, 10:12
Ömer pazartesi sabahtan bakıma geleceğim inşaallah. :koskos Aslan salı muayeneye girecek. Güvenilir ellerde hazırlayalım.

xweser
11-09-2020, 10:13
O civarlarda diyelim :) :nazar

Nice 250 lere diyelim. Maşallah.

ayı_boğan
15-09-2020, 20:21
Güle güle kullan Mert abi. Süspansiyon değişimi konforu etkiledi mi ?

Teşekkürler Esat.

Ses kesildi ya ben buna razıyım :) konfor farketmedi

ayı_boğan
15-09-2020, 20:22
Nice 250 lere diyelim. Maşallah.

Teşekkürler abi , seninde bakım hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler :nazar

ayı_boğan
27-02-2021, 14:27
Ömer'e Ozan Usta'ya ve Orhun'a her zaman olduğu gibi teşekkür ediyorum :)

kasia35
27-02-2021, 20:59
iyi günlerde :) (https://review-en.com/fallout-76-water-purifier-review-plans-game-2021/) :) (http://review-en.com/nitro-tv-review-nitro-tv-channel-list-free-trial-2021/)

ayı_boğan
29-05-2021, 08:51
Geçen hafta cuma günü Euro Repar FP Otomotiv'i ziyaret ettim :) Aslanın bakımı yapıldı ve turbo intercooler'ı değişti.Her ne kadar artık klasik bir cümle olsada benim tarafımdan yine de tekrarlayacağım :) Hoş sohbet içinde ve 1/8 205 GTI şaheserini görerek zaman geçti.Herkesin eline sağlık.

Ömer Gedik
29-05-2021, 08:59
Teşekkürler Mert yine bekleriz :)

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ayı_boğan
26-06-2021, 12:26
Dün aracın termostat'ı değişti.Yerimiz tabii ki Euro Repar FP Otomotiv :) Ömer tek başına ilgilendi sağolsun.Ömer ellerine , emeklerine sağlık :arkadas

Ayrıca arka balatalarda değişti

Ömer Gedik
27-06-2021, 14:08
Dün aracın termostat'ı değişti.Yerimiz tabii ki Euro Repar FP Otomotiv :) Ömer tek başına ilgilendi sağolsun.Ömer ellerine , emeklerine sağlık :arkadas

Ayrıca arka balatalarda değişti

Biz teşekkür ederiz Mert. Nice sorunsuz kilometrelere :koskos

NecdetPek
27-06-2021, 16:12

Ayrıca arka balatalarda değiştiGüle güle eskit Mertim. Altınoluk tan sevgiler. :)

VOG-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi