PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 301 bilgi ekranı hakkında

Kreator717
23-02-2018, 09:51
Merhaba arkadaşlar 301 allure donanımlı aracım var. Orta ekranda yol verilerini ve tüketim verilerini kontrol edebiliyorum ama kadranın ordaki ekranda da görülebiliyormış fakat ben beceremedim sadece km bilgisi ve iğnesine basınca bir sonraki bakıma ne zaman gireceğimi gösteriyor. Ordaki yol verilerini görmek için nerden ayarlamam gerekiyor? Şimdiden teşekkür ederim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

a.aydin
23-02-2018, 10:35
Göstergede yakıt tüketimi ve saat özelliği Allure donanımlı 2015 yılında kısa bir süre üretilen araçlarda mevcut olup bu araçlarda orta konsolda farklı bir teyp var ve orta display bulunan yerde Active donanımlı araçlar gibi boş.

Kreator717
23-02-2018, 11:37
Teşekkür ederim benim araç 2014 allure demek ki ondan yok. Ben aslında araca ekran koydurursam bu verileri nasıl takip edicem onun için öğrenmek istemiştim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aydin_55
02-04-2018, 12:00
Araç ile ilgili verileri OBDII olarak adlandırılan bir soket yardımı ile okuyabilir ve multimedya ekranınıza aktarabilirsiniz.
Bu süreçte sahip olduğunuz multimedya cihazının OBDII verilerini okumak için kuracağınız programla uyumlu olması gerekiyor ki günümüzde Android Tabanlı Sistemler çoğunlukla bu tip yazılımların kurulumuna izin verecek şekilde düzenlenebiliyor.