PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009 Peugeot 308 boya kalınlığı

ykslmhmmed
19-02-2018, 21:44
Merhaba Peugeot ailesi şimdiden söyleyim sizin vereceğiniz cevaplara çok ihtiyacım var.bu hafta sonu sanayide bir arkadaşımla karşılaştım detailing işi yapıyor yeni boya ölçüm aleti almış würth marka 6000 tl gibi fiyata yani piyasadaki en pahalı ölçüm cihazlarından benim araçta denedi bir de ne çıksın 3 yıldır boyasız diye bindiğim araçta 200 - 250 mikron boya kalınlığı ölçtü alet ben alırken expertiz yaptırmamıştım boyacı gözüyle bakmıştı ve orjinal olduğunu söylemişti arkadaşım bu araba boyalı dedi sonra tanıdığı birini aradı kendisi Peugeot fabrikasında çalışmış marka modeli sordu ve bu boya kalınlığının normal olduğunu astar kalın olduğundan bu mikronların çıktığını söyledi çok kafam karıştı internette biraz araştırma yaptım ama tam net bişey göremedim bu konu hakkında yakın zaman da da satılığa çıkarmayı düşünüyordum bu konu hakkında bilen gören başından böyle bişey geçen varsa lütfen mesaj yazsın şimdiden teşekkürler.:yardim:yardim

Ömer Gedik
19-02-2018, 22:28
Eğer aracınızda her noktada durum aynı ise orjinal kabul edilir. Bende beyaz bir 308de benzer durumla karşılaştım.

SM-N920G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi