PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araçtan gelen yüksek sek

P308
26-12-2017, 07:33
Merhaba arkadaşlar.

Aracım 2010 model comfort 1.6 HDİ dizel yarı oto.

Aracım rolantide çalışırken herhangi bir yükses ses yok. Fakat aracım kalktıktan sonra 1500 deviri geçtikten sonra aşırı bir ses gelmeye başlıyor. Bu ses gazı kestiğimde sanki ambulans gelir gibi ıslık sesiyle sona eriyor. Aracım seyir halinde giderken boş vitese alıyorum ses kesiliyor fakat tekrar vitese alıp gaza bastığımda ses tekrar aktif hale geliyor. Aracımı yeni aldım 10.000 bakımını ağır triger set bakımı vs hepsini yaptırdım. İstanbulda ikamet ediyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilecek birileri varsa çok sevinirim.

Herkese güzel kazasız belasız sürüşler.

serdarhoca
27-12-2017, 20:35
http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?p=245559

serdarhoca
27-12-2017, 20:36
İstanbulda cookkk sanslisiniz Omer bey var. Detaylar linkte :)

converse10
28-12-2017, 12:52
Merhaba arkadaşlar.

Aracım 2010 model comfort 1.6 HDİ dizel yarı oto.

Aracım rolantide çalışırken herhangi bir yükses ses yok. Fakat aracım kalktıktan sonra 1500 deviri geçtikten sonra aşırı bir ses gelmeye başlıyor. Bu ses gazı kestiğimde sanki ambulans gelir gibi ıslık sesiyle sona eriyor. Aracım seyir halinde giderken boş vitese alıyorum ses kesiliyor fakat tekrar vitese alıp gaza bastığımda ses tekrar aktif hale geliyor. Aracımı yeni aldım 10.000 bakımını ağır triger set bakımı vs hepsini yaptırdım. İstanbulda ikamet ediyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilecek birileri varsa çok sevinirim.

Herkese güzel kazasız belasız sürüşler.

Tahmini olarak Turbo kaynaklı diyebilirim.