PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yol bilgisayarı uyarı mesajları

Adngir
10-12-2017, 13:24
2010 model Peugeot 3008 hdi premium pack kullanıyorum.son aldığım Opet ultradizel yakıtta aracımı tekrar çalıştırmak isterken çalışmadı.yol bilgisayarı 1-Egzoz emisyon sistemi arızalı, 2-Park lambası ampülleri arızalı, 3-Vites kutusu arızalı gibi bütün arızaları ekranda gösterdi. Yakıttan olabilir diye Opeti aradım kayıt oluşturdular. Sonra aracımı çekici ile tamirciye çektik. Akü bitmiş diye aküyü değiştirdiler. Otomobilim çalıştı. Marmaris'ten köye döndüm. Tekrar bilgisayarda park lambaları ampülleri arızalı uyarısı mesajı çıktı. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Ertesi gün sabah aracı çalışırken bu uyarının geldiğini, kontak kapalı iken arıza yok uyarısı alıyorum. Marmaris de yetkili veya özel iyi servis bulamadım.Yardımlarınızı rica ediyorum. Marmaris de iyi özel servis adresi de verirseniz sevirim. Adnan Girgin

407 exe.b.
10-12-2017, 13:55
Park ampullerini kontrol ettiniz mi?Herhangi biri veya ikisi de patladiysa ekranda uyari verir.Marmariste yetkili servis yok.Muglada izmir yolu uzerindeki yetkili servise gidebilirsiniz.