PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klima Arızası

zafer17
10-09-2017, 23:32
pejo407 2007 model satın aldım ancak klima kliperii kırık ve sağ taraf soğuk üflerken sol kesim sıcak üflüyor yazın *perişan ediyor insanı 3000 tl civarı masraf çıkarıyorlar arabadan soğudum adeta kliper 175 tl bunu adam gibi yapabilen yokmu soğudum araçtan artık

efe_60
11-09-2017, 13:22
Öncelikle geçmiş olsun.
Bahsettiğiniz problem kronik bir sorun. Bende değiştirdim klapeyi, özel servisde 200 TL + Parça Ücreti yetkili servis de parça dahil 800 TL fiyat vermişlerdi.
Sizin söylediğiniz rakam çok uçuk bence. Önemli nokta, göğüs falan komple söküleceği için işlemi yapacak ustanın tecrübesi çok önemli.

pejo407 2007 model satın aldım ancak klima kliperii kırık ve sağ taraf soğuk üflerken sol kesim sıcak üflüyor yazın *perişan ediyor insanı 3000 tl civarı masraf çıkarıyorlar arabadan soğudum adeta kliper 175 tl bunu adam gibi yapabilen yokmu soğudum araçtan artık

407 exe.b.
11-09-2017, 14:59
Yetkili servisin bilgisizliği. Bu klapeler kazanin icinde oldugu icin komple kazan degisimi yapılacağını sanan yetkili servise bu isin böyle opmadigini sadece kirik olan klapeyi degistiren urtkili servisler oldugunu ve ortalama 750 tlye bu isi yaptıklarını soyleyin.Kim derlerse denizli peugeot yetkili servisi dersiniz.Temmuz ayinda bahsettiginiz sikayetten dolayi gittim ve 2 gunde araci teslim ettiler. Su an her sey yolunda.