PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gösterge iç kiri

andante
01-08-2017, 00:17
Merhaba aracım 1.5 yıllık güneş göstergeye vurduğunda camda çok fazla içten lekeler var.gölgede çok gözükmüyor.cam temizlenir mi araç garantili servise versem bi çözüm bulunur mu çok sinir bozucu.bilgisi olan varsa yardım lütfen

Ömer Gedik
01-08-2017, 09:27
Servise gösterin muhtemelen garantiden Göstergeniz değişecektir. Bu kadar kirlenmesi normal değil.

andante
01-08-2017, 20:21
tamam teşekkürler yarın servise götüreceğim artık.

Emrah_06
01-08-2017, 22:11
Bu kirler bende de var. Özkan Abi de de oluşmuştu

301gti
05-08-2017, 07:35
Garantisi varken götürdüm bana açılıp temizlendigini sölediler ama nafile şu an tekrar kiler gözüme çarpıyor

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

andante
06-08-2017, 12:59
servise götürdüm temizlenme işlemi olmadı göstergenin çıkması için göğüs komple sökülmesi gerekiyormuş.gösterge çıksa bile cam sökülmüyor muş. vakumla yapışık dediler .garanti den değişimi olmuyor dediler kir nedeniyle yani özetle böyle kullanacağız.garanti uzatmayı düşünüyordum bu nedenle vaz geçtim.

Ömer Gedik
06-08-2017, 13:09
servise götürdüm temizlenme işlemi olmadı göstergenin çıkması için göğüs komple sökülmesi gerekiyormuş.gösterge çıksa bile cam sökülmüyor muş. vakumla yapışık dediler .garanti den değişimi olmuyor dediler kir nedeniyle yani özetle böyle kullanacağız.garanti uzatmayı düşünüyordum bu nedenle vaz geçtim.Başka bir servise yönelin derim. Böyle saçma açıklama olmaz. Eğer temizleyemiyorlarsa değişecekler...

SM-N920G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

andante
06-08-2017, 14:47
abc servise gittim aracı aldığım yer orası hep oraya gidiyorum.bide göğüs sökülecek çok saçma bir gösterge için göğüs sökülür mü ya nasıl yapmışlar ilginç.
saat ayar yerinden toz alıyor.nemle birlikte o toz camda leke yapıyor.benim gözlemim bu bide göral fatih oralarla görüşeyim.gölgede hiç belli değil çok dikkatli bakmazsan ama güneş vurdumu cama fena :D teşekkürler