PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot Dışı.. Yorumlarınıza ihtiyacım var.

burak.erol
31-07-2017, 16:37
Selamlar herkese.. Başlıktan da anlayacağınız üzere konu aslan değil. Yaklaşık 3 senedir üye olmama rağmen forumda yeni yeni aktifim, eğer bu durum sorun olacaksa konu silinebilir.

Şuan ki aracım 2015 model 308 Bluehdi eat6 active+skypack.. Aracımı bir miktar nakit ihtiyacı nedeniyle satıyorum. Yeni araç alırken 10 bin TL civarı bir para kalması gerek elimde. Aşağıdaki linkteki gibi bir araç düşünüyorum. Daha önce Renault marka araçlarım oldu, hiç birinden de şikayetim yoktu ancak hiç edc'li kullanmadım. Dizel otomatik Megan hakkında tecrübesi, bilgisi olan arkadaşlarımdan yorum bekliyorum bu araçlarla ilgili. (Linkteki araç sadece bir örnek, 2014-2015 km çok yüksek olmayan 1.5 dci edc touch plus düşünüyorum.)

60-65 bin civarında farklı dizel otomatik önerilerine de açığım.

Bu arada durumu toparlar toparlamaz birkaç ay içerisinde alüminyum gri ya da lav kırmızı Allure ile yeniden T9'a dönmek niyetindeyim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ogretim-gorevlisinden-hatasiz-2015-megane-iii-dizel-otomatik-467226812/detay

Ömer Gedik
01-08-2017, 09:30
Megane son nesliyle iddialı olsa da önceki nesli bir çok zayıf noktaya sahipti. Özellikle Malzeme Kalitesi ve iç hacmi pek hoş değildir. Zaten bu fiyat bandında yine 308 Active 1.6 BlueHDI EAT6 bakabilirsiniz bence. Eğer fiyat daha düşük olsun derseniz de önceki nesil 308 Sportium 1.6 e-HDI Auto6R güzel olabilir.

burak.erol
01-08-2017, 10:44
Bluehdi fiyatları şuan yüksek benim için. Sportiumları da takipteyim. Bundan önceki aracım 2012 Sportium'du, temiz bulabilirsem hiç düşünmem :) Teşekkür ederim.

NecdetPek
01-08-2017, 12:13
Bence 10 bin TL için böyle bir işe girmeyin. Başka bir şekilde, kredi, borç vs. yollarını kullanarak acil ihtiyacınızı karşılayın ve güzelim Allure aracınızı satmayın.

tsinanb
01-08-2017, 19:30
Necdet abiye katılıyorum biz de öyle bir hata yaptık ardından fiyatlar uçtu gitti mis gibi allure

SM-G935F S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burak.erol
01-08-2017, 22:17
Teşekkür ederim öneriler için :) Ancak aracım Allure değil, active+skypack.. Fiyatı da biraz yüksekçe yazdım zaten gönülsüz olduğumdan, arayan soran yok.. Olmadı başka türlü çözcem, dediğiniz gibi çok ciddi bir rakam değil ihtiyaç olan. Yine de alıcı çıkarsa 5-6 aylığına marka değişebilirim :P