PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese Merhabalar

Batuhn
13-07-2017, 09:30
İyi forumlar herkese ben Ankaradan Batuhan Sağlık memuru olarak görev yapmaktayım üye olmamın nedeni hem rcz hakkındakı konuları takip etmek hem olurda nasip olursa alırsam rcz forumda elimden geldiğince aktif olabilmek dediğim gibi tam karar vermiş olmamakla beraber bu ara rczlere bakıyorum 2013 model üstü makyajlı kasalara daha önce scirocco kullanmıstım bu klasmanda ve en sonda makyajlı f30 a sahiptim ama ev alma düşüncesiyle bi süre önce sattım biraz okudum açıkcası tercihim manuel ama km ve fiyat orantılı olmalı otomatikte olabilir ama yakıt olarak manuelin daha uygun olabileceğini gördüm benim için önemli olan kriter yaklaşık 1 yıl civarı kullanırım maksimum 15 bin km yaparım aracımı alırken ve satarken cok değer kaybı yaşamaması sizdende bu konuda yardımlarınızı bekliyorum doğru ilanlar hakkında forumda varsa satmayı düşünen ve ilandaki uçuk rakamlardan uzak iletişim kurabiliriz biraz uzun oldu tekrardan herkese selam :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HamzaHakkı
13-07-2017, 11:29
Hoşgeldiniz. RCZ güzel bir araç benim tercihim de 200 hp lik manuelden yana olurdu. Forumda RCZ hakkında bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır. İnşallah gönlünüze göre güzel bir araç bulursunuz.

Batuhn
13-07-2017, 12:28
Hoşgeldiniz. RCZ güzel bir araç benim tercihim de 200 hp lik manuelden yana olurdu. Forumda RCZ hakkında bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır. İnşallah gönlünüze göre güzel bir araç bulursunuz.

Hoşbulduk benimde ilk tercihim 200 hp likden yana olurdu fakat makyajlı kasada gördüğüm kadarıyla çok az , olanda çok uçuk fiyat istiyor.İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tsinanb
13-07-2017, 23:32
Hoş geldiniz. Ben de RCZ alacak olsam ilk tercihim 200 hp manuel olurdu. Keyifli forumlar dilerim

SM-G935F S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi