PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 301'nin gösterge panelindeki SAAT.

yalnızefe
18-05-2017, 16:15
Merhaba arkadaşlar. 301'nin gösterge panelindeki en üstte bulunan saat'ı (20.34) nasıl görebiliyoruz ve nasıl ayarlayabiliyoruz. (Benim aracım 2014 model 301 Active modelidir.) Bunu bir türlü bulamadım. Ayrıca bunun gibi bilinmeyen püf noktalar varsa paylaşılırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler. :yardim

file:///C:/Users/my/Desktop/Gösterge.jpg

efecelebi
18-05-2017, 23:23
Merhaba.

Kontak açıkken göstergelerin alt kısmındaki siyah tuşa basılı tutun. Önce dakika kısmı yanip sönmeye başlar tusa tekrar basarak dakikayi ayarlarsiniz. Sanırım bir kez basip çekince de saat kısmı yanip sönmeye başlıyordu. Saati de ayarladiktan sonra hiçbir tusa basmadan bekleyince kendisi hafızasına alıyor ve ayarlamayi sonlandırıyordu bildiğim kadarıyla.

yalnızefe
20-05-2017, 08:14
Bilgin için sağol efecelebi. Denedim ancak olmadı. Sadece aracın km.sini sıfırlıyor ve aracın bakım zamanını km olarak gösteriyor. :(

efecelebi
20-05-2017, 09:49
http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?10128-301-saat-ayari

Bi göz atar mısınız?

yalnızefe
23-05-2017, 10:24
Teşekkürler efecelebi dediğin foruma göz attım ve yine uyguladım. Ancak yine olmadı. Kadranın önündeki düğmeye basılı tutunca ya yapılan km.yi sıfırlıyor yada aracın bakıma kalan km.sini gösteriyor. Kısacası olmadı. Kadranda saat gözükmüyor. :(

efecelebi
23-05-2017, 11:04
Kullanım kılavuzuna göz attınız mı?

Çok garip benimki bu şekilde ayarlanabiliyor

yalnızefe
24-05-2017, 15:30
Kullanım kılavuzuna baktım aynen sizin dediğiniz gibi anlatıyor. Ama maalesef olmuyor. Neyse yetkili servise gittiğimde bunu araştıracağım. İlginiz için teşekkürler.

efecelebi
24-05-2017, 15:44
Kullanım kılavuzuna baktım aynen sizin dediğiniz gibi anlatıyor. Ama maalesef olmuyor. Neyse yetkili servise gittiğimde bunu araştıracağım. İlginiz için teşekkürler.
Çok garip :korku3

Sağdaki kol üzerindeki tuşa yol bilgisayarı ekranında anlık tüketim bilgisi çıkana kadar tek tek basın. sonra göstergedeki malum tuşa basıp deneyin birde, bu şekilde olunca herhangi birşey sıfırlayamaz neticede.

Rica ederim, benimde kafama takıldı...

tekkral34
06-06-2017, 10:11
Merhaba
Aracınız Bluetooth paket ise orta konsolda yer alır. Ön konsolda saat gördüğünüz araçlar ya eski tip Bluetooth teyp kullanmakta ya da Bluetooth olmayan paketlerdendir.

yalnızefe
08-06-2017, 08:41
Evet aracım Bluetooth paket. Saat göstergesi dediğiniz gibi orta konsolda gözüküyor. Teşekkürler. Ayrıca 301 ile ilgili pratik bilgiler varsa paylaşım yaparmısınız. Kolay gelsin...